ΟΤΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    76
    stenema στις #260689

    http://youtu.be/RHdg3yeU2iY

    Νομιζω ποιο χαζος πεθαινεις :P :D :angry:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    714
    NIKOS SAMOS στις #260677

    Ποιός??? :P ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΤΗΠΟΣΙΑΣΕ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΕΣΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΨΑΧΝΕΣΕ ΜΕ ΤΗΣ ΛΕΞΕΙΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    714
    NIKOS SAMOS στις #260676

    Ποιός??? :P

    ΕΠΙΚΡΟΥΣΤΗΡΑΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΨΑΧΝΕΣΕ ΜΕ ΤΗΣ ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΛΕΞΗΚΟ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥ ΛΑΘΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    714
    NIKOS SAMOS στις #190229

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΚΥΡΙΕ ΔΑΣΚΑΛΕ ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΜΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #260675

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΚΥΡΙΕ ΔΑΣΚΑΛΕ ΣΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΜΟΥ

    Μη χαλιεσαι φιλε μου. Καλη καρδια! :P

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #260668

    Αυτο με την ορθογραφία με τις γνώσεις με την μόρφωση και με λοιπές αηδίες κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσει… :P

    Ο καθένας γράφει όπως ξέρει και όπως καταλαβαίνει χωρίς να τρέχει τίποτα…τελεία και παύλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #260667

    [size=3]Αυτο με την ορθογραφία με τις γνώσεις με την μόρφωση και με λοιπές αηδίες κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσει… :P

    Ο καθένας γράφει όπως ξέρει και όπως καταλαβαίνει χωρίς να τρέχει τίποτα…τελεία και παύλα.[/size]

    +1000 Σωστος :D :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    76
    stenema στις #260666

    [size=3]Αυτο με την ορθογραφία με τις γνώσεις με την μόρφωση και με λοιπές αηδίες κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσει… :P

    Ο καθένας γράφει όπως ξέρει και όπως καταλαβαίνει χωρίς να τρέχει τίποτα…τελεία και παύλα.[/size]

    Συμφωνω απολυτα.Υπαρχει κοσμος που δεν τα παει καλα με την ορθογραφια και γιαυτο θα επρεπε να επιτρεπoνται τα greeglish σε οσους δεν το εχουν με το πληκτρολογιο,δεν λεω ειναι ποιο καλαισθητο με ελληνικα αλλα δεν το εχει ο πολυς κοσμος το πληκτρολογιο και εξαλου ειναι φορουμ κυνηγων και οχι διαγωνισμος ορθογραφιας :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #260662

    [size=3]Αυτο με την ορθογραφία με τις γνώσεις με την μόρφωση και με λοιπές αηδίες κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσει… :P

    Ο καθένας γράφει όπως ξέρει και όπως καταλαβαίνει χωρίς να τρέχει τίποτα…τελεία και παύλα.[/size]

    Σαφεστατα! Αλλωστε υπαρχουν και παραδειγματα "περισπουδαστων", οχι στο forum, που εχουν παρει στο λαιμο τους πολυ κοσμακη….

    Για αυτο λοιπον λιγος σεβασμος δε βλαπτει!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #190241

    Πάντως στους περισσότερους browser υπάρχει ορθογραφικός έλεγχος, όλοι μπορούμε να γράψουμε κάτι λάθος, προσωπικά το χρησιμοποιώ αρκετά διότι εκ παραδρομής γίνονται αρκετά λάθη…

    Λίγος χρόνος αρκεί…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #260612

    ΕΠΙΚΡΟΥΣΤΗΡΑΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΨΑΧΝΕΣΕ ΜΕ ΤΗΣ ΛΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΕΞΥΠΝΟ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΤΟ ΛΕΞΗΚΟ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥ ΛΑΘΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ

    [font=”Comic Sans MS”]
    Νίκο μην θυμώνεις άδικα! μάλλον όλοι το καταλάβαμε τι ήθελες να πεις… :D

    πάνω που θα σε ρωτούσα αν το λέτε έτσι στην Σάμο ιδιωματικά :P

    ΟΥΤΕ Η ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΟ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

    ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ, ΟΠΩΣ ΜΙΛΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΙΔΙΩΜΑΤΙΚΑ

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΙ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ!!!


    ΜΟΝΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ – ΑΠΟΦΥΓΗ "ΒΑΡΙΩΝ" Ή ΕΙΡΩΝΙΚΩΝ ΦΡΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟΦΥΓΗ ΛΑΤΙΝΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #260356

    Δεν παιζει ρολο το τι εφταιξε.Ο τυπος εφτασε στον Παραδεισο ,κερδισε το ΛΟΤΤΟ η δεν ξερω και εγω ποσο κολοφαρδος ειτανε.Θα μπορουσε να ειχε πεθανει και απο Σοκ αν δεν τον πειρανε τα σκαγια :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #260196

    Συμφωνω απολυτα.Υπαρχει κοσμος που δεν τα παει καλα με την ορθογραφια και γιαυτο θα επρεπε να επιτρεπoνται τα greeglish σε οσους δεν το εχουν με το πληκτρολογιο,δεν λεω ειναι ποιο καλαισθητο με ελληνικα αλλα δεν το εχει ο πολυς κοσμος το πληκτρολογιο και εξαλου ειναι φορουμ κυνηγων και οχι διαγωνισμος ορθογραφιας :angry:

    το να κοροιδευουμε τον κοσμο επειδη δεν ξερει ορθογραφια με ενοχλει και μενα. αλλα τα greeklish καλως και απαγορευονται για πολλους λογους. και κυριως διοτι η χρηση τους σε κανει να μην εχεις καλη ορθογραφια. η συχνη και χρονια χρηση τους σε κανει να ξεχνας τα σωστα Ελληνικα!!
    και σκοτωνει και το αλφαβητο μας. δεν υπαρχει λαος στην γη που να εχει αφησει το αλφαβητο του για να χρησιμοποιει ενα ανυπαρκτο μιασμα-καραγκιοζιλικι. αυτο μονο εμεις το καναμε. τοσο βλακες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #190425

    αληθινο πρεπει να ειναι
    φαινεται και το οπλο που ταλαντωνεται
    απο την αλλη δεν πιστευω οτι υπαρχουν τοσο χαζοι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #190426

    Δεν είναι δυνατόν να μην έχει τραυματιστεί.
    Μόνο τα αέρια θα έπρεπε να τον είχαν λούσει στα αίματα. Το βιντεάκι είναι ψεύτικο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 54 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων