AΓOΡΑ CAL 20

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 60 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #260581

    SX3 cal 20 στα 2,7 κιλα

    άσχετο.. από ότι διαβάζω έχουν βάλει speedloading στην 20αρα sx3 , η 12 δεν τον εχει :P


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #260575

    τόσο λένε όλα τα site ότι είναι , όλες οι εταιρίες βέβαια γράφουν το χαμηλότερο δυνατό βάρος χωρίς τσοκ και με την μικρότερη κάννη …

    μόνο αν την έχει κάποιο μέλος και σου πει πόσο ακριβώς είναι , η αν την βρεις σε κατάστημα.

    Ασε τι γραφουν , το θεμα ειναι η ζυγαρια τι λεει .Σε μαγαζι εδω τετοιο οπλο υοτε με σφαιρες εδω την 12αρα δεν εχουν , ποιος στοκαρη τετοιο οπλο αφου η αγωρα εδω ειναι Β και Β Ιταλο ολοι εχουν και franchi και breda και μερικα αλλα , αλλα αμερικανο σπανια μονο παραγγελια και να το παραγγιλο και να μην ειναι , γιατι για να εχω ακωμα ενα οπλο στη βιτρηνα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    288
    maik benelli στις #260326

    Ασε τι γραφουν , το θεμα ειναι η ζυγαρια τι λεει .Σε μαγαζι εδω τετοιο οπλο υοτε με σφαιρες εδω την 12αρα δεν εχουν , ποιος στοκαρη τετοιο οπλο αφου η αγωρα εδω ειναι Β και Β Ιταλο ολοι εχουν και franchi και breda και μερικα αλλα , αλλα αμερικανο σπανια μονο παραγγελια και να το παραγγιλο και να μην ειναι , γιατι για να εχω ακωμα ενα οπλο στη βιτρηνα .

    Ωραια super pose cal 20 εχει ο γιαλιτακης τα lanber στο Ηρακλειο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #260102

    Ωραια super pose cal 20 εχει ο γιαλιτακης τα lanber στο Ηρακλειο.

    Ωραια ειναι πολλα , το θεμα ειναι τι μου καθεται .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    288
    maik benelli στις #259907

    Φιλε Νικο φυσικα μεσα απο αυτα που θαθελες εσυ προσπαθω να σου δωσω καποιες προτασεις.
    οπως γνωριζεις το κυριο οπλο μου ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΕΙΝΑΙ 20ΑΡΙ ΠΟΖΕ.
    γνωριζω το θεμα 20αρι σαν την τσεπη μου,,και ιδικα το φυσιγγιο του.
    μεσα απο την παραδοχη οτι ζητας ενα παρα πολυ ελαφρο 20αρι
    θα σου ελεγα να πας για ενα 20αρι FAIR light.
    o αντιπροσωπος στην ελλαδα λεγετε Βερυκακης και ειναι υπεροχος ανθρωπος και πατριωτης σου.
    πραγαμτικος ΚΥΡΙΟΣ!!!
    το οπλο ερχετε στα 2,350 με 2400.ΓΡΜ
    εχει επιμηκημενους κωνους και 5 τσοκακια.
    εχω ενα FAIR 28ΑΡΙ και μονο μια λεξη εχω να πω
    ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

    ΑΠ ΟΤΙ γνωριζω η φαιρ δεχετε παραγκελιες και μαλλον και για μετρα κοντακιου.. ειδος παπιας μηκος καννων κλπ
    και η τιμη δεν αλαζει.
    κοστιζει στα λεφτα που θες η κανα 100αρικο πιο κατω.
    το τηλ του ειναι 2109623308 παρε ενα τηλεφωνο ,,
    ΚΑΙ ΕΔΩ το οπλο

    [url=”http://www.fair.it/eng/fucile_xlight.jsp”]http://www.fair.it/eng/fucile_xlight.jsp[/url]

    φιλικα Μαρκος

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ CAL 20 υπαρχει ποικιλια ;ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    ManGelasakis στις #190509

    http://www.npapadakis.gr/product.php?products_id=204
    verney carron sagittaire
    Αυτό εδώ το έχεις δει?
    2500 γραμμάρια και βγαίνει και με 70 εκ και 66 εκ κάννη από ατσάλι super diamand, με απλούς ή αυτόματους εξολκείς, δισκάνδαλο με την πρώτη σκανδάλη να λειτουργεί σαν μονοσκάνδαλο , αγγλέ ή πιστολέ και δεξί ή αριστερό κοντάκι με δυνατότητα παραγγελίας στα μέτρα σου με μικρό σχετικά κόστος.
    Ξεπερνάει λίγο τα 1500 ευρώ που έχεις πει αλλά πιστεύω ότι αξίζει τα λεφτά του καθώς αγοράζεις ένα πολύ καλό όπλο το όποιο έχει όλα αυτά που ζητάς και πολλά περισσότερα μάλιστα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #259839

    [url=”http://www.npapadakis.gr/product.php?products_id=204″]http://www.npapadakis.gr/product.php?products_id=204[/url]
    [url=”http://www.verney-carron.com/pages-us2/sagittaire.htm”%5Dverney carron sagittaire[/url]
    Αυτό εδώ το έχεις δει?
    2500 γραμμάρια και βγαίνει και με 70 εκ και 66 εκ κάννη από ατσάλι super diamand, με απλούς ή αυτόματους εξολκείς, δισκάνδαλο με την πρώτη σκανδάλη να λειτουργεί σαν μονοσκάνδαλο , αγγλέ ή πιστολέ και δεξί ή αριστερό κοντάκι με δυνατότητα παραγγελίας στα μέτρα σου με μικρό σχετικά κόστος.
    Ξεπερνάει λίγο τα 1500 ευρώ που έχεις πει αλλά πιστεύω ότι αξίζει τα λεφτά του καθώς αγοράζεις ένα πολύ καλό όπλο το όποιο έχει όλα αυτά που ζητάς και πολλά περισσότερα μάλιστα…

    Aν και ξεφευγω αλλα αν κανω τη δουλεια μου το πρωτιμω .Να εσαι καλλα θα το ρωτισω να μαθω τι γηνεται .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #259821

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ CAL 20 υπαρχει ποικιλια ;ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΚΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ;

    οι τιμες αγαπητε φιλε ειναι μαλλον τσιμπημενες ,,εως ,,τραβηγμενες ..και γαι τα ελληνικα αλλα και για τα εισαγομενα.
    σε γενικες γραμμες καποια εισαγομενα αξιζουν μια ματια ,,αν παραβλεψουμε την τιμη τους.
    απο ελληνικα φοβαμαι οτι το 90% βρισκετε σε μια μετριοτητα ,,στην καλητερη των περιπτωσεων.
    επειδη γεμιζω τα φυσιγγια μονος,,, μαλλον δεν ειμαι ο καταληλος για να πω τα 2-5 φυσιγγια που αξιζουν τον κοπο για αγορα απο ετοιμα του εμποριου.

    ενα που μου αρεσε και ειχε τοτε καλη τιμη ηταν το 20αρι της rio.
    δεν γνωριζω αυτη την στιγμη ποσο κοστιζει και αν διατηρει την καλη εκεινη ποιοτητα.
    εχουν περασει παρα πολλα χρονια απο τοτε που ειχα αγορασει και ριξει αρκετα απ αυτα.
    φιλικα mark cal20

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #259813

    οι τιμες αγαπητε φιλε ειναι μαλλον τσιμπημενες ,,εως ,,τραβηγμενες ..και γαι τα ελληνικα αλλα και για τα εισαγομενα.
    σε γενικες γραμμες καποια εισαγομενα αξιζουν μια ματια ,,αν παραβλεψουμε την τιμη τους.
    απο ελληνικα φοβαμαι οτι το 90% βρισκετε σε μια μετριοτητα ,,στην καλητερη των περιπτωσεων.
    επειδη γεμιζω τα φυσιγγια μονος,,, μαλλον δεν ειμαι ο καταληλος για να πω τα 2-5 φυσιγγια που αξιζουν τον κοπο για αγορα απο ετοιμα του εμποριου.

    ενα που μου αρεσε και ειχε τοτε καλη τιμη ηταν το 20αρι της rio.
    δεν γνωριζω αυτη την στιγμη ποσο κοστιζει και αν διατηρει την καλη εκεινη ποιοτητα.
    εχουν περασει παρα πολλα χρονια απο τοτε που ειχα αγορασει και ριξει αρκετα απ αυτα.
    φιλικα mark cal20

    Θα ελεγα Μαρκο οτι ειναι το διαμετριμα για τον ιδιογομοτη ,γιατη μπωρεις να βρεις υλικα περισωτερα απο αλλα διαμετριματα (εκτος cal12).
    Και μιας και η αγωρα δεν εχει και μεγαλη πηκιλια ετημων φυσιγγιων και αν βαλεις και το οικονομηκο μιας και τα φυσιγγια cal20 ειναι ακρηβα .Πηστευω οτι η ιδιογομωση ειναι η καλητερη λυση .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #259800

    Θα ελεγα Μαρκο οτι ειναι το διαμετριμα για τον ιδιογομοτη ,γιατη μπωρεις να βρεις υλικα περισωτερα απο αλλα διαμετριματα (εκτος cal12).
    Και μιας και η αγωρα δεν εχει και μεγαλη πηκιλια ετημων φυσιγγιων και αν βαλεις και το οικονομηκο μιας και τα φυσιγγια cal20 ειναι ακρηβα .Πηστευω οτι η ιδιογομωση ειναι η καλητερη λυση .

    μα καλλα δεν σου το κανανε χθες στην γιορτησου δορο και ψαχνεσαι ακομα; :angry: :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #259761

    μα καλλα δεν σου το κανανε χθες στην γιορτησου δορο και ψαχνεσαι ακομα; :angry: :angry:

    Πηραχτιρι ξηπνισες ? Δουλεια δεν εχεις πρωι πρωι .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #259756

    Πηραχτιρι ξηπνισες ? Δουλεια δεν εχεις πρωι πρωι .

    :angry: :angry: :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1645
    mark cal20 στις #259755

    Θα ελεγα Μαρκο οτι ειναι το διαμετριμα για τον ιδιογομοτη ,γιατη μπωρεις να βρεις υλικα περισωτερα απο αλλα διαμετριματα (εκτος cal12).
    Και μιας και η αγωρα δεν εχει και μεγαλη πηκιλια ετημων φυσιγγιων και αν βαλεις και το οικονομηκο μιας και τα φυσιγγια cal20 ειναι ακρηβα .Πηστευω οτι η ιδιογομωση ειναι η καλητερη λυση .

    φιλε Νικο
    δεν ειναι μονο το οτι υλικα υπαρχουν για το 20αρι και φευγεις απο το τσεκουρι της λιανικης ..και την μετριοτητα της ποιοτητας των ετοιμων…
    ειναι το οτι η ιδιογομωση στο 20αρι αλλα και στα αλλα μικρα διαμετρηματα ,,αποκτα αλλη διασταση
    εχει πιο πολυ μερακι και απαιτησεις στην ερευνα.
    νομιζω το 20αρι αν καποιος ειναι μερακλης και πραγματικα λατρευει την ιδιογομωση θα βρει το τελειο γηπεδο
    για αυτο το τοσο συναρπαστηκο παιχνιδι..
    φιλικα mark cal20

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #199756

    νικολλα τι εκανες με το 20σαρακι το πειρες τελικα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #237485

    νικολλα τι εκανες με το 20σαρακι το πειρες τελικα;

    Αντρεα πηστευω οτι μεχρι ν ανοιξει η νεα περιοδο θα το εχω παρει .Του χρονου με βλεπω να κυνηγαω μονο με το 20αρι .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 60 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων