προβλημα ξαφνικα στο απορτ

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #191240

    Βίκτωρα οκ μπραβο στο σκυλακι .


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #258186

    παιδια το θεμα εχει ληξει ,ο σκυλος μου το εκανε μια φορα και τελος φετος μου εχει απορταρει μεχρι τωρα 29 μπεκατσες χωρις προβλημα ,ετυχε και μου το εκανε σε μια ,σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #191290

    λοιπον παιδια θελω την βοηθεια σας ,σημερα ο σκυλος φερμα ωρα σε μπεκατσα τελος παντων την τουφεκαμε πεφτει στο δρομο ,την βλεπω στη μεση του δρομου ξερη κατεβαινει το σκυλι παει στα 3 μετρα την φερμαρει και την παιρνει στο στομα ,αντε ωραια αρχιζω να τον σφυριζω να ανεβει πανω να μας φερει το πουλι φωναζω το ονομα βρε μπραβο μπραβο περιμενω τιποτα δεν τον βλεπαμε ομως απο πανω απο το αναχωμα, λεω κατσε να κατεβω να δω τι γινεται ,ερχεται ο σκυλος στο δρομο κοντα μου χωρις το πουλι, τωρα; πρωτη φορα την παραταει ,ψαχνω ολο το δρομο τιποτα δυο ατομα δεξια αριστερα τιποτα πω πω παει την χασαμε καπου την παρατησε λεω 20 λεπτα την ψαχναμε τιποτα , βλεπω μετα το σκυλο στην μυτη χωμα αμαν λεω καπου την εθαψε,τωρα; λεω στο φιλο το νου σου καπου την εχει χαψει τελικα παιδια ειδαμε μια στοιβα χωματα σκαμενα και την ειχε θαψει εκει δεν φαινοταν με τιποτα,μου εχει απορταρει 30-40 μπεκατσες ολες στο χερι τωρα τι εγινε; παιδια τα φωτα σας παρακαλω…. για πειτε μου εχω και γω μια εξηγησει ….την μονη,ευχαριστω

    κατι φιλε στο ενδιαμεσο…καποια στιγμη εγινε καποιο λαθος….με αποτελεσμα ο σκυλος να εκδικητε το αφεντικο του(μην θεωρηθει προσωπικο). την περνει και την κρυβει γιατι δεν θελει να την δωσει στο αφεντικο του.εφοσον ο σκυλος εκανε απορτ…κατι μεσολαβησε που το θεωρει κτημα του και δεν την τρωει η την παραταει σε δευτερολεπτα την σκαβει και την θαβει.για τι δεν θελει να την δωσει στο αφεντικο του.θελει ιδιαιτερη προσοχη,πολυ καλη επανακληση στο καλεσμα σου…και προσπαθησε να τον δελεαζεις με καποια λιχουδια εκεινη την στιγμη…εστω και να την βλεπεις πρωτος και να του την δινεις να την απορταρει με επιβραβευση παντα..οποτε μεγαλη προσοχη να μην γινει η κατασταση μη αναστρεψιμη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    186
    ManGelasakis στις #191397

    επίσης ίσως ο σκύλος να μην σου την έφερε πίσω γιατί δεν τον έβλεπες και προσπάθησε να σε κλέψει…. Δεν ένιωσε τον φόβο ή την υποταγή στο αφεντικό του εκείνη την στιγμή για αυτό σου την έκρυψε. Δοκίμασε να του κάνεις εκπαίδευση σε απόρτ και να του πετάς τo θήραμα σε μέρος όπου εσύ δεν θα βλέπεις ούτε τον σκύλο, ούτε το θήραμα για να δεις αν ο σκύλος το ξανακάνει. Επίσης ίσως ο σκύλος δεν κατάλαβε ότι αυτό το θήραμα το σκώτωσες εσύ οπότε ίσως θεώρησε ότι είναι ιδιοκτησία του και για αυτό το έκρυψε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #257793

    παιδια το θεμα εχει ληξει ,ο σκυλος μου το εκανε μια φορα και τελος φετος μου εχει απορταρει μεχρι τωρα 29 μπεκατσες χωρις προβλημα ,ετυχε και μου το εκανε σε μια ,σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας ;)

    [font=”Comic Sans MS”]ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ…
    ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΙΟ ΣΑΛΑΜΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ..

    ΥΦΑΝΤΗΣ??????[/font]
    http://www.youtube.com/watch?v=RTllUVrRnLc

    :lol: :lol: :o

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #257722

    [font=”Comic Sans MS”][b]ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ…
    ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΙΟ ΣΑΛΑΜΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ..

    ΥΦΑΝΤΗΣ??????[/b][/font]
    [url=”http://www.youtube.com/watch?v=RTllUVrRnLc”]http://www.youtube.com/watch?v=RTllUVrRnLc[/url]

    :o :o :o

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ χωρις πλακα υφαντης ηταν του γιου μου ;) :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #257720

    λοιπον παιδια θελω την βοηθεια σας ,σημερα ο σκυλος φερμα ωρα σε μπεκατσα τελος παντων την τουφεκαμε πεφτει στο δρομο ,την βλεπω στη μεση του δρομου ξερη κατεβαινει το σκυλι παει στα 3 μετρα την φερμαρει και την παιρνει στο στομα ,αντε ωραια αρχιζω να τον σφυριζω να ανεβει πανω να μας φερει το πουλι φωναζω το ονομα βρε μπραβο μπραβο περιμενω τιποτα δεν τον βλεπαμε ομως απο πανω απο το αναχωμα, λεω κατσε να κατεβω να δω τι γινεται ,ερχεται ο σκυλος στο δρομο κοντα μου χωρις το πουλι, τωρα; πρωτη φορα την παραταει ,ψαχνω ολο το δρομο τιποτα δυο ατομα δεξια αριστερα τιποτα πω πω παει την χασαμε καπου την παρατησε λεω 20 λεπτα την ψαχναμε τιποτα , βλεπω μετα το σκυλο στην μυτη χωμα αμαν λεω καπου την εθαψε,τωρα; λεω στο φιλο το νου σου καπου την εχει χαψει τελικα παιδια ειδαμε μια στοιβα χωματα σκαμενα και την ειχε θαψει εκει δεν φαινοταν με τιποτα,μου εχει απορταρει 30-40 μπεκατσες ολες στο χερι τωρα τι εγινε; παιδια τα φωτα σας παρακαλω…. για πειτε μου εχω και γω μια εξηγησει ….την μονη,ευχαριστω

    Βρε μήπως το σκυλάκι βλέπει πολύ Πρετεντέρη και Τρέμη και σκέφτηκε "κρίση έχουμε, απολύσεις παίζουν αβέρτα, …κάτσε να κάνω εγώ την καβάντζα μου γιατί δύσκολοι καιροί έρχονται…"

    ;) :lol: :lol:
    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1726
    Billy στις #257714

    "Μορτραδελα"…κανει; ;) Καλημερα.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων