BREDA XANTHOS

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 49 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Breda

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    835
    dimitris_breda στις #240830

    ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? ;) ΤΟ SITE ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΣΟΚΑΚΙΑ BRILEY ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ :(

    ΟΚ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #464811

    Παιδια μην δινετε σημασια στο σαιτ του δορκα.. πολυ απλα εχει να ανανεωθει ποσα χρονια! αφου ακομη και οι φοτογραφιες των οπλων ειναι πολυ παλιες. πχ η νεα αλταιρ εχει αλλαξει εντελως ενω στο σαιτ δειχνει την παλια αλταιρ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #464812

    η xanthos damasco pou πηρα το 2012 ειναι με τσοκ breda

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #464814

    η xanthos damasco pou πηρα το 2012 ειναι με τσοκ breda

    http://www.berettahellas.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=227&category_id=37&option=com_virtuemart&Itemid=224&lang=el

    Kαλησπερα! Γιωργο τετοια τσοκ εχει?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #464901

    εξωτερικα ειναι ιδια. και γραφουν : BREDA , ΤΗΝ ΣΥΣΦΙΞΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΤΣΑΛΙΝΑ Η ΜΟΛΙΒΔΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ.
    παντως θυμαμαι το 2011 που πηγα και ειδα μια damasco ston καλκατζακο,ηταν πιο παλια απο αυτην που εχω (καθως το κλειστρο ειχε την χρυση παπια ενω εμενα εχει μια αλλη παπια απλως σκαλισμενη) και μου ειχε πει οτι ηταν με τσοκ briley. επισης σε διαφορους καταλογους (πριν 2-3χρονια) τα τσοκ τησ ξανθος λεει οτι ειναι οπτιμα. ειναι λιγο μπερδεμα!! εγω την πηρα 9-2012 και τα τσοκ δεν ηταν οπτιμα αλλα breda.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #473426

    εξωτερικα ειναι ιδια. και γραφουν : BREDA , ΤΗΝ ΣΥΣΦΙΞΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΤΣΑΛΙΝΑ Η ΜΟΛΙΒΔΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ.
    παντως θυμαμαι το 2011 που πηγα και ειδα μια damasco ston καλκατζακο,ηταν πιο παλια απο αυτην που εχω (καθως το κλειστρο ειχε την χρυση παπια ενω εμενα εχει μια αλλη παπια απλως σκαλισμενη) και μου ειχε πει οτι ηταν με τσοκ briley. επισης σε διαφορους καταλογους (πριν 2-3χρονια) τα τσοκ τησ ξανθος λεει οτι ειναι οπτιμα. ειναι λιγο μπερδεμα!! εγω την πηρα 9-2012 και τα τσοκ δεν ηταν οπτιμα αλλα breda.
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ALTAIR SPECIAL Γιωργο για κοιταξε την damasco,το πλαινο μπουτον εχει περιγραμμα και γραφει breda??
    XANTHOS DAMASCO

    </div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #474689

    φιλε Τακη στο μπουτον δεν γραφει τιποτα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #474986

    φιλε Τακη στο μπουτον δεν γραφει τιποτα .
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ALTAIR SPECIAL
    XANTHOS DAMASCO

    </div>

    2 Γιωργο χρονια πολλα και καλη χρονια!!φανταζομαι και το χρωμα του μπουτον θα ειναι μαυρο!!οι πρωτες xanthos που ηρθαν Ελλαδα ειχαν προβληματα με εμπλοκες και ο αντιπροσωπος αλλαζε το μπουτον για να διορθωθει το προβλημα προφανως!!τα εργοστασιακα μπουτον ηταν γκρι ειχαν περιγραμμα χρυσο και εγραφαν επανω breda.Τα δε ανταλλακτικα μπουτον που εχει ο αντιπροσωπος ειναι σκετα μαυρα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #475236

    Καλη χρονια φιλε Τακη , εγω αλλαξα πριν 1,5 χρονο μπουτον και σωθηκα , εχει χρωμα σκουρο γκρι .
    Αν τα xanthos δεν ειχαν το θεμα με τα μπουτον θα ηταν τα καλυτερα αυτογεμη στο κοσμο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #475252

    Καλη χρονια φιλε Τακη , εγω αλλαξα πριν 1,5 χρονο μπουτον και σωθηκα , εχει χρωμα σκουρο γκρι .
    Αν τα xanthos δεν ειχαν το θεμα με τα μπουτον θα ηταν τα καλυτερα αυτογεμη στο κοσμο.
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ALTAIR SPECIAL
    XANTHOS DAMASCO

    </div>

    Καλο οπλο δε λεω,αλλα κλωτσαει σα μουλαρι Γιωργο!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #475258

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Giorgos-BREDA wrote:</div>
    Καλη χρονια φιλε Τακη , εγω αλλαξα πριν 1,5 χρονο μπουτον και σωθηκα , εχει χρωμα σκουρο γκρι .
    Αν τα xanthos δεν ειχαν το θεμα με τα μπουτον θα ηταν τα καλυτερα αυτογεμη στο κοσμο.
    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    ALTAIR SPECIAL
    XANTHOS DAMASCO

    </div>

    Καλο οπλο δε λεω,αλλα κλωτσαει σα μουλαρι Γιωργο!!

    Είναι στα μέτρα σου το όπλο;ίσως γι αυτό να κλωτσάει!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #475263

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>takis1976 wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Giorgos-BREDA wrote:</div>
    Καλη χρονια φιλε Τακη , εγω αλλαξα πριν 1,5 χρονο μπουτον και σωθηκα , εχει χρωμα σκουρο γκρι .
    Αν τα xanthos δεν ειχαν το θεμα με τα μπουτον θα ηταν τα καλυτερα αυτογεμη στο κοσμο.
    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    ALTAIR SPECIAL
    XANTHOS DAMASCO

    </div>

    Καλο οπλο δε λεω,αλλα κλωτσαει σα μουλαρι Γιωργο!!

    Είναι στα μέτρα σου το όπλο;ίσως γι αυτό να κλωτσάει!

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Οτιδηποτε μοιράζεις στην ζωή σου επιστρέφεται.Γι’αυτο πρόσεχε τι μοιράζεις!

    </div> Το συγκεκριμενο μοντελο οπλου κλωτσαει πολυ,ανεξαρτητα απο τα μετρα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #475265

    Για ποιο λόγο κλωτσάει τόσο πολύ και όχι σαν ένα κλασικό αδράνειας;είσαι κάτοχος του όπλου;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #475270

    Για ποιο λόγο κλωτσάει τόσο πολύ και όχι σαν ένα κλασικό αδράνειας;είσαι κάτοχος του όπλου;
    <hr>Ημουν κατοχος του xanthos black,οπως επισης ειναι και κατοχος ο φιλος μου με μια xanthos grey που κυνηγαμε μαζι!!εσυ εχεις τετοιο οπλο??το γνωριζεις καλα?? εγω το ξερω πολυ καλα και περα απ αυτο εχω αλλαξει πολλα οπλα γι αυτο μπορω να εχω αποψη για το συγκεκριμενο μοντελο οπλου!!ποιοτικα λοιπον ειναι εξαιρετο,κλωτσαει ομως πολυ,περισοτερο και απο benelli!!
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Οτιδηποτε μοιράζεις στην ζωή σου επιστρέφεται.Γι’αυτο πρόσεχε τι μοιράζεις!

    </div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #475292

    Δεν σε ρώτησα με ύφος για ποιο λόγο κλωτσάει περισσότερο από τα αλλά αδράνειας.γιατι και εγώ αδράνειας έχω και το κλώτσημα μου φαίνεται αδιάφορο.ρωταω για ποιο λόγο όταν έχουν ίδιο σύστημα λειτουργίας η Benelli και η breda, η breda κλωτσάει περισσότερο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 49 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων