BREDA XANTHOS

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 46 έως 49 (από 49 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Breda

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #475301

    Δεν σε ρώτησα με ύφος για ποιο λόγο κλωτσάει περισσότερο από τα αλλά αδράνειας.γιατι και εγώ αδράνειας έχω και το κλώτσημα μου φαίνεται αδιάφορο.ρωταω για ποιο λόγο όταν έχουν ίδιο σύστημα λειτουργίας η Benelli και η breda, η breda κλωτσάει περισσότερο.
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”> Παρεξηγησες τα γραφωμενα μου!!δεν υπαρχει κανενα υφος,εγω καθε αλλο, απο αυτα που γνωριζω προσπαθω να βοηθαω οσο μπορω!!τελος παντων,δεν γνωριζω τον ακριβη λογω που κλωτσαει παραπανω απο μια benelli,αυτο που παρατηρησα εγω απο τη δικια μου και απο του φιλου μου,ειναι οτι κλωτσαει πολυ και ιδιως εμεις που κυνηγαμε πολυ τσιχλα βλεπουμε τη διαφορα με ενα οπλο που δεν κλωτσαει!!παντως απο ποιοτητα κατασκευης ειναι εξαιρετικη και οποιος κυνηγαει μπεκατσα,λαγο,περδικα,ορτυκι δε νομιζω να εχει προβλημα με τετοιο οπλο!!να σαι καλα και ζητω συγνωμη αν παρεξηγηθηκαν τα γραφωμενα μου!!
    Οτιδηποτε μοιράζεις στην ζωή σου επιστρέφεται.Γι’αυτο πρόσεχε τι μοιράζεις!

    </div>


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #475346

    Ενα οπλο αδρανειας που ζυγιζει 2900 αναμενομενο ειναι να κλωτσαει , προσωπικα κυνηγαω με την xanthos 3 χρονια τωρα τσιχλα-μπεκατσα οποτε ριχνω απο 31-36 γραμμαρια κ το κλωτσημα δεν με απασχολει καθολου , συγκριτικα με την altair special που εχω κ ειναι αεριων , οντως κλωτσαει λιγο παραπανω αλλα η αλταιρ ζυγιζει 3.3 κιλα , επισης τα πιο πολλα μπενελλι πανε απο 3,100 και πανω οποτε λογικο ειναι να ειναι πιο αισθητο το κλωτσημα , αν και στα κυνηγια που κανω την ευχαριστιεμαι απολυτα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #475405

    Ενα οπλο αδρανειας που ζυγιζει 2900 αναμενομενο ειναι να κλωτσαει , προσωπικα κυνηγαω με την xanthos 3 χρονια τωρα τσιχλα-μπεκατσα οποτε ριχνω απο 31-36 γραμμαρια κ το κλωτσημα δεν με απασχολει καθολου , συγκριτικα με την altair special που εχω κ ειναι αεριων , οντως κλωτσαει λιγο παραπανω αλλα η αλταιρ ζυγιζει 3.3 κιλα , επισης τα πιο πολλα μπενελλι πανε απο 3,100 και πανω οποτε λογικο ειναι να ειναι πιο αισθητο το κλωτσημα , αν και στα κυνηγια που κανω την ευχαριστιεμαι απολυτα!
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ALTAIR SPECIAL
    XANTHOS DAMASCO

    </div>

    :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    Γιώργος-BREDA στις #493700

    Γεια σας παιδια , πριν 10 μηνες περιπου  η breda εβγαλε ενα καινουργιο μοντελο το 930i και το ανεβασε στη σελιδα της στο facebook  , ξερει κανεις αν εχει ερθει ελλαδα? και σε τι τιμες κυμαινεται?

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 46 έως 49 (από 49 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων