EIΔΗΣΕΙΣ ΠΟΥ KAINE

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 2,641 έως 2,652 (από 2,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #506118

    Φίλτατε Μάριε.

    Για το κακό χάλι που βρίσκετε η χώρα μας δεν φταίει ούτε το <<παιδί του εγκληματία>>

    ούτε κανείς άλλος, παρά μόνον εμείς οι Ελληνες πολίτες.

    Ολοι οι κάτοικοι αυτής της όμορφης χώρας που ψηφίζουμε ΨΕΦΤΕΣ,ΚΛΕΦΤΕΣ,

    ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ,ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ και ότι άλλο βαζει ο νούς σου.!!!!!!

    Ο ενας ψάχνει για Γερμανικές αποζημιώσεις,ο άλλος για Γερμανικά δάνεια,άλλος

    για την Τραπεζα της Ανατολής,ακόμη και για τα δις του Σώρρα.

    Για καμιά επένδυση να δουλέψει ο κόσμος δεν ασχολείτε κανείς.

    Και όταν υπάρξει καμία όλο εμπόδια βάζουν για να μην γίνει.

    Εαν λοιπόν δεις κάποτε κάποιον σοβαρό πολιτικό να βγεί να πεί την αλήθεια

    στον κόσμο και να του ζητήσει συναίνεση για να γίνει ολική εθνική ανασυγκρότηση

    να ελπίζεις οτι μπορεί να τα καταφέρουμε να γίνουμε σοβαρή χώρα, αλλιώς θα ήμαστε

    μονίμως ένα σαθρό και διεφθαρμένο κράτος στο οποίο θα <<βασιλεύουν>>……………

    <<αριστεροί>>, κρατικοδιαιτοι επιχειρηματίες, λαμόγια δανειολήπτες,λαϊκιστές,

    <<οικολόγοι>> και όλες οι άλλες << ευγενείς κατηγορίες >> που μας κατάντησαν

    σ’αυτά τα χάλια που βρισκόμαστε σήμερα.

    Εσύ τώρα μπορείς να κατατάξεις σε όποια κατηγορία απ’αυτές που προανέφερα

    την συγκεκριμένη κυρία καθώς και τους συν αυτής παρατρεχάμενους.

    Καλά να ήμαστε όλοι μας….. :rose:  :rose:

     

    ΛΟΥΚΑΣ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #506119

    Λουκά εγώ ΔΕΝ ΕΙΠΑ για το χάλι της χώρας μας, ούτε για ΤΟ ΠΟΙΟΥΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ!!!!!

    αυτά είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο!!!

     

    Για το ΑΠΥΘΜΕΝΟ ΘΡΑΣΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ του επίσημου γερμαναράδικου κράτους λέω!!!!! και αυτό σας κάλεσα να σχολιάσετε!!!

     

    η άποψή μου είναι ότι ΟΛΟΙ οι πολιτικοί μας έπρεπε να αντιδράσουν όπως η Ζωή!

     

    και ας μην ξεχνάμε ο γερμαναράς πρέσβυς δεν είναι το οποιοδήποτε “παιδί του εγκληματία” αλλά αντιπροσωπευει ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ των γερμαναράδων  :negative:  :negative:  :negative:

     

    Υ.Γ.1 δηλαδή Λουκά φίλε μου θεωρείς ότι οι γερμαναράδες “ξόφλησαν” το ΧΡΕΟΣ τους (ηθικό και υλικό) με ένα στεφάνι κι ένα ΕΠΙΠΛΑΣΤΟ συγνώμη;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #506120

    η άποψή μου είναι ότι ΟΛΟΙ οι πολιτικοί μας έπρεπε να αντιδράσουν όπως η Ζωή!

    Εδώ διαφωνώ κάθετα. Τα ζητήματα του 2ου παγκόσμιου πολέμου έχουν λυθεί

    προ πολλού, όχι μόνο γιά μας  αλλά για όλους.

     

    ΛΟΥΚΑΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #506130

    Όντως διαφωνούμε καλέ μου φίλε  :rose:

    Θα έπρεπε να μας εξοφλήσουν τουλάχιστον το αναγκαστικό “δάνειο” που είχε ξεκινήσει να αποπληρώσει ο προπάτορας τους αδόλφος…..  🙁

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #506173

    Ρε παιδια εχετε καμια ενημερωση για το τι γιγνεστε με τον νέο υπουργο …;;;;;……..για τα περι ρυθμηστικης και τα συναφή , γιατι ο καιρος περναει και για ακομα μια φορα μου φαινεται θα τρεχουμε την τελευταια στιγμη……………………! :unsure:  :unsure: :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #506181

    Ρε παιδια εχετε καμια ενημερωση για το τι γιγνεστε με τον νέο υπουργο …;;;;;……..για τα περι ρυθμηστικης και τα συναφή , γιατι ο καιρος περναει και για ακομα μια φορα μου φαινεται θα τρεχουμε την τελευταια στιγμη……………………! :unsure: :unsure: :unsure:

    θέλω να μου είσαι χαλαρός χαχαχα όλα καλά θα πάνε μονο μην ακούτε οτι μας πλασάρουνε η ΣΥΣΤΗΜΙΚΕΣ φυλλάδες και οι ”δικοί’ τους στο ιντερνετ (συγκεκριμένο σάιτ)που βγάζει μόνο ειδήσεις για το κυνήγι……. :good:  :good:  :bye:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    Ανώνυμος στις #506268

    Η SANDY CLEAN ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΡΕΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΩΝ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ.
    https://www.sandyclean.gr

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #507095

    http://www.protothema.gr/politics/article/705057/o-gavroglou-eihe-tahthei-uper-ton-skopion-kai-evlepe-tourkous-sti-thraki/

    Τα σχόλια δικά σας..!!!!

     

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507096

    Πρώτα ο Alexis έβαλε υπουργό Παιδείας τον Φίλη ο οποίος αμφισβήτησε την Γενοκτονία των Ποντίων. Τώρα τον Γαβρογλου που φοβήθηκε η βαρέθηκε να πάει στο στρατο και είναι φιλοτουρκος και φιλοσκοπιανος και φυσικά όπως όλοι αυτού του συριζαικου συναφιου  ΑΝΘΕΛΛΗΝΑΣ. Ο ευτραφης συνοδοιπόρος προς την καταστροφή του Alexis τι έχει να πει για αυτα;;;; Νομίζω πως οι υδατάνθρακες και οι ατέλειωτες κωλοτούμπες του έχουν θολώσει το μυαλο. Η μήπως η αγάπη για εξουσία και καρέκλα υπερβαίνει την φιλοπατρία του την οποία μας μοστράρει συνεχώς;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #508151

    Ε, αυτό πάει πολύ!!!  :negative:  :negative:  :negative:

    τα πήρα άγρια στο κρανίο ΜΑ ΠΟΛΥ ΑΓΡΙΑ!!!!!!

     

    <b>Βεβηλώθηκε το ταφικό μνημείο του Πόντιου πρίγκηπα Αλέξανδρου Υψηλάντη στο Πεδίο του Άρεως</b>

    http://infognomonpolitics.blogspot.gr/2017/09/blog-post_380.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #510234

    Τα συλληπτήρια μου για τους συνανθρώπους μας που χάθηκαν από μια …. νεροποντή!!!!!! το έτος 2017!!!

    Φοβερές καταστροφές ….. κουράγιο στους παθούντες!

    που είναι η Δούρου;, οι δήμαρχοι των περιοχών τι έχουν να πούν;, το κράτος η πολιτική ηγεσία;….

    Αίσχος. :negative:

    http://www.protothema.gr/greece/article/731698/metrane-thumata-sti-dutiki-attiki-stous-ennia-oi-nekroi-apo-tin-kakokairia-deite-live/

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jimis στις #510248

    <h1 class=”h-big”>Φονική θεομηνία στη Δυτική Αττική: Οικογενειακή τραγωδία με δύο αδέρφια κυνηγούς</h1>
    http://www.protothema.gr/world/article/731947/foniki-theominia-sti-dutiki-attiki-oikogeneiaki-tragodia-me-duo-aderfia-kunigous/

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 2,641 έως 2,652 (από 2,652 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων