ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 15,661 έως 15,675 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #521145

    ΜΠΑΛΟΥ άστο μην το κουράζεις. μπεκατσοκυνηγος δεν είσαι ούτε πρόκειται να γίνεις…..

    μέτρα πόσες πετάγονται μαζί…… εσύ τόσες δεν βρίσκει όλη την χρονιά….

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #521147

    jhn1 και μπιλαρα να είστε καλά….  Ευχαριστώ…. τώρα με μεγαλώσετε σαν μπεκατσοκυνηγο με τ καλά σας λόγια……….  χαχαχαχα Χαχαχαχα

    Καλή συνέχεια….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #521148

    <p style=”text-align: left;”>Κάτι από σήμερα……</p>

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #521152

    Ειδες ατζαμης που εισαι ……..δεν τις πηρες ολες………χαχαχαχα :yahoo:  :yahoo:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #521154

    Εχει μπριο αυτό το σκυλι ρε φιλε…….χαχαχα :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #521155

    Λάμπρο ελπίζω οι φωτογραφίες να μην προσβάλουν την αισθητική του μπαλου γιατί θα έχουμε ιστορίες. Και στα ταιρια τους φίλε!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    theodoris theo στις #521157

    Επειδή το έχετε γαμήσει με αυτή την μαλακία με το πόσες μπεκάτσες χτυπάμε , πόσες βρίσκουμε κλπ κλπ , κάποιοι ”φτιάχνονται” και κάποιο ”χαλιούνται” είναι μάλλον ώρα να το σταματήσετε και να κάνουμε κουβέντες άλλου επιπέδου για το αγαπημένο μας θήραμα…Θα σας πω επίσης ότι μόνο τα ”νούμερα” ενδιαφέρονται για νούμερα στο κυνήγι , όσο δε για φώτο με θηράματα κλπ  , κατά πρώτο λόγο δεν είναι νόμιμο , κατα δεύτερο δεν είναι πρέπον για το θήραμα αυτό και κατά τρίτον κανενός δεν μεγαλώνει το πουλί του με το να δείξει πόσες μπεκάτσες θήρευσε..!!!!..Ο ΑΝΤΡΑΣ κύριοι λέγεται άντρας απο της πράξεις του και ΟΧΙ απο τα παντελόνια που φοράει..αυτά και καλό βράδυ , αυριο με υγεία…. Η σύνεση είναι χαρακτηριστικό νοήμονα ανθρώπου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #521158

    Πέστα ρε Θοδωρή!!! :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #521159

    Eιναι αναφαιρετο δικαιωμα του καθενος να εχει τα πιστευω του για το τι θα πει και το πως θα σχολιασει τα τεκτενομενα αρκει να μην προσβαλει τον συνομηλιτη του ……..

    Δυστηχως κατά την γνωμη μου βλεπω ότι κατι τετοιο είναι κατακριταιο από πολλους που θεωρουν μαλλον τον εαυτον τους ανωτερο καποιον αλλων ……….

    Γι΄αυτό κι εγω επιδη δεν επιθυμω πλεον να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν εδώ μεσα , διοτι πραγματικα πιστευω ότι οι περισοτεροι που εχουμε μεινει εδώ είναι αξιολογοι χαρακτήρες και κατ’ επεκτασην ανθρωποι , αλλα επιδη δεν μπορω να είμαι σε μια παρεα και να μιλω με υπονοουμενα και κωδικους για να μην προσβληθουν καποιοι αλλοι που νομιζουν ότι ξερουν τι είναι ηθικοτερο του ηθικου , αποσυρωμαι από την παρεα ………..

    Θα παρακολουθώ τα του φορουμ πισω από τις γραμες του << εχθρου >> για να μην ξαναθιχτει καποιος πιθανων ανεβάζοντας μια φωτο με την θηρευμενη μπεκατσα ή τσιχλα της ημερας ………

    Δεν μπορω όμως να μπαινω σε μια παρεα και να μιλω με υπονοουμενα του τυπου ……….

    καλα ηταν και σημερα ……….             ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ..???

    πηραμε το κατι τις μας ……….            ΤΙ ΑΡΑΓΕ……????

    πηγαμε σε ένα μερος …………             ΠΟΥ ΑΡΑΓΕ…..?????

    φωτο δεν εχει για ηθικούς λογους ………     ??????

    ………….αρα εγω είμαι ανήθικος………….ΜΑΛΛΟΝ :yes:

    Τοτε ρε παιδια δεν ανταλασουμε εμπειριες ουτε πληροφοριες …….για να εχουμε μια εικονα βρε αδερφε το που το πως το ποσα  ( δεν ζητησα ΠΟΤΕ από κανεναν να μου πει το στιγμα του κυνηγετικου του σημείου …….απλος να εχουμε καποια εικονα )

    όλα αυτα τα λεω διοτι δεν θελω να αποχωρισω όπως αλλα παιδια χωρις να ξερουν οι φιλοι μου το λογο ………διοτι σας θεωρω φιλους μου μετα από τοσα χρονια εδώ μεσα…………ετσι είμαι εγω τουλάχιστον………..απλα να ξερετε ότι οι περισοτεροι από κατι τέτοιες καταστασεις φευγουν……….και είναι πολλοι……..

    Ετσι λοιπον όπως ειπα και πριν θα σας παρακολουθώ θα σας ευχομαι στις γιορτες αλλα δεν θα σημετεχω στις συζητισεις ……..οποιος κατι θελει θα μου στελνει ……ΠΜ

    Να εισται ολοι καλα ……..και πανω απ ΄’ όλα να περνατε παντα καλα με αυτό που αγαπάμε ολοι μας στην τελικη …………ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ……..

    Καλο βραδυ…….. :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #521160

    Δεν την παλεύει κανένας σας ωρέ….

     

    ρε Θοδωρή τι θα έλεγες να μην ξανά γράψεις και εγώ να μην βάλω άλλη φορά φώτο. Πώς σου φαίνεται…..  Γιατί να ενοχλεί κάποιον η φώτο? εμένα με ενοχλεί η γραφή… να τα κόψουμε και τα δύο…. άμα έχετε αρχιδια ξεκινάμε….

     

    Geronimo Καλή χρονιά τα βαια…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #521161

    Μανιακε δεν ξέρω τι θες να πεις με αυτό που γράφεις για μένα,αν και μού είναι παντελώς αδιάφορο  όπως και εσύ :negative: Βασίλη εσυ θα παρακολουθείς εγώ πλέον ούτε για αυτό δεν εχω όρεξη,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #521162

    Geronimo. όταν ένας γράφει ένα σορό μλκ. κ εσύ από κάτω βαράς παλαμάκια δεν σου είναι αδιάφορο. το κατάλαβες μάγκα….. λοιπόν  ο καθένας θα κάνει την δουλειά τού και τελειώνει το θέμα.  Από την στιγμή που δεν προσβάλω κανέναν και δεν το θίγω…. τελειώνετε μικρά παιδάκια.. είστε οικογενειάρχες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #521163

    Κυριε μανιακε νομιζω οτι κανεις λαθος δεν γραφει κανενας μαλακιες νομιζω την αποψη τους λενε αλλο αν δεν σου αρεσει εσενα.Ελπιζω να σταματησετε εδω και να μην συνεχιστει ετσι η κουβεντα γιατι θα φυγουν και αυτοι που γραφουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #521164

    ρε πάτε καλά. ποιος είπε ότι γράφεται μλκ. ασχολήθηκα εγώ με κανένα σας.

    και κοιτάτε ποιος το ξεκίνησε…..

     

    ΥΓ. ΜΠΑΛΟΥ ΈΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #521165

    Στα δικα μας τωρα σημερινο κυνηγι εμβγαλα μια αλλα εφυγε μπροστα και δεν προλαβα να ριξω.Χιλιαδες ψαρονια ειδα και λιγες τσιχλες. :bye:  :bye:  :bye:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 15,661 έως 15,675 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων