ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,711 έως 10,725 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    ΣΤΑΥΡΟΣ στις #391334

    Πιστεύω τώρα να ανεβεί η φωτογραφία


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #391340

    Καναμε μια βολτα σημερα αλλα ουτε πεπουλο,,στο κοτετσακι μου βρηκα 2 συναδελφους οποτε μετα απο μια συντομη βολτα

    εφυγα για να μην μπλεχτουμε,μεχρι να παω στο αμαξι τουφεκισαν 2 φορες οποτε κατι ειχε εκει αλλα μας προλαβαν

    αλλαξα μερος και πηγα πιο ψηλα για καλητερα, εψαξα κατι ρεματακια φωτια και δεν πηρα ουτε μυρωδια

    το κακο ειναι οτι το σκυλι κουτσενε λιγο το απογευμα οποτε κανα 2 μερες παμε για ρεπο

    ΥΣ

    Γιαννη το ντουσκο εχει ακομα πολυ φυλο πανω του

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    102
    sokos76 στις #391354

    Πιστεύω τώρα να ανεβεί η φωτογραφία

    ” Στο τέλος όλα θα είναι καλά.
    Κι αν δεν είναι όλα καλά θα σημαίνει πως το τέλος δεν ήρθε ακόμη…. ”

    αααα ενταξει καπως ετσι τις θυμαμαι και εγω….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #391389

    ΥΣ Γιαννη το ντουσκο εχει ακομα πολυ φυλο πανω του 

    Ευχαριστώ Λιάκο. Έχω επισκευτεί φέτος τις περιοχές σου, φτώχεια. Μάλλον θα πρέπει να σε πάρω μαζί μου 😀

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #391394

    louis2 wrote:
    ΥΣ Γιαννη το ντουσκο εχει ακομα πολυ φυλο πανω του

    Ευχαριστώ Λιάκο. Έχω επισκευτεί φέτος τις περιοχές σου, φτώχεια. Μάλλον θα πρέπει να σε πάρω μαζί μου

    KALLISTON HELLAS
    Και δια το πιστόν
    Γιάννης Νικολακόπουλος

    Opote kaneis kefi giannh ela na pame

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    30
    OFFROAD στις #391401

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΕΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΕΞΟΡΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #391426

    σημερινο πρωινο σε βελανιδιες στα 500-600 μετρα συναντησα 2 πουλια το ενα κρατησα το αλλο με χαιρεταει του εριξα στα γκαβα μεσα σε δεντρα.Δεν πειραζει καλη ειναι και η μια μην ειμαι απληστος!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #391434

    το τοπιο μαγευτικο, η κυριες ελειπαν…

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    78
    nictas στις #391439

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΑΙΣΜΑΤΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΤΙΣ ΒΕΛΟΥΔΟΜΑΤΑΣ ΤΡΑΓΙΚΑ!!!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΙΩΡΟ ΨΑΞΙΜΟ ΣΕ ΝΤΟΥΣΚΟ  ΠΟΥΝΑΡΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΙΑΝΕΝΝΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/09/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    154
    aoratoslagos στις #391440

    πρωτη συναντηση με την κυρια σημερα .μας την εκανε απο την αλλη.προλαβα και την ειδα στα 100 μετρα.περιοχη ηρακλειο (κρητη).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    ΠΕΤΡΟΣ στις #391462

    Καλησπερα  συναδελφοι. Αγρινιο χθες και  σημερα τρεις συναντησεις σε σφιχτα μερη 700 μετρα υψομετρο χωρις καρπωση….απιθανες φερμες

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    boulp_2 στις #391480

    Καλησπέρα. Σημερινή βόλτα κοντά στην αττική. έψαξα 3-4 σημεία με μόνο μια συνάντηση και αυτή σηκώθηκε 30 μέτρα μπροστά από τη σκύλα και εξαφανίστηκε. Για καθημερινή αρκετός κόσμος . στο ένα σημείο την έπαθα και εγώ σαν τον Louis2. Υπήρχε άλλος που έψαχνε όποτε εγώ απομακρύνθηκα ο οποίος ντουφέκισε μια φορά. Αν δε σφίξει ο καιρος δε βλεπω πουλια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #391495

    σημερα απογευματινη βολτα για μπεκατσα… μονο μπεκατσα δεν ειδα……. φερμες πολλες ειδα…. φασσες ειδα ( πηρα και μια) γουρουνι ειδα…. ( αν και η τριτη τουφεκια στην καραμπινα ειναι παντα δραμια δεν σηκωσα το οπλο …παρασκευη….) τη να κανουμε >>>>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    31
    stef42 στις #391513

    Σήμερα περιοχή ορεινής Ηλείας (ευρύτερη περιοχή Μυρωνείων-Φιγαλείας) γιά όσους γνωρίζουν ,με το που ξεκίνησαν φίλοι μου γιά μπεκάτσα,το πόιντερ νεκρό το κούρτσχαρ με ορούς μέχρι τώρα,από φόλες που είναι διάσπαρτες.Προ 15 ημερών την πλήρωσε ένας γκέκας.Πέρυσι ο τυχερός της περιοχής ήμουν εγώ και ο φίλος μου το κούρτσχαρ.Φίλοι προσοχή,φοβάμε ότι η κρίση μας κάνει κακούς απέναντι σε ανυπεράσπιστα ζώα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #391519

    Σήμερα περιοχή ορεινής Ηλείας (ευρύτερη περιοχή Μυρωνείων-Φιγαλείας) γιά όσους γνωρίζουν ,με το που ξεκίνησαν φίλοι μου γιά μπεκάτσα,το πόιντερ νεκρό το κούρτσχαρ με ορούς μέχρι τώρα,από φόλες που είναι διάσπαρτες.Προ 15 ημερών την πλήρωσε ένας γκέκας.Πέρυσι ο τυχερός της περιοχής ήμουν εγώ και ο φίλος μου το κούρτσχαρ.Φίλοι προσοχή,φοβάμε ότι η κρίση μας κάνει κακούς απέναντι σε ανυπεράσπιστα ζώα.

    κριση, ξεκριση, αυτο ειναι παλιανθρωπια και εγκλημα.

    τι φταινε τα σκυλακια?

    προσοχη μεγαλη απο ολους μας, να εχουμε τα απαραιτητα για τις πρωτες βοηθειες και να ενημερωνουμε για τετοια περιστατικα να προσεχουν ολοι οι συναδελφοι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,711 έως 10,725 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων