ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,906 έως 10,920 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #396437

    Ρομαντικε τραβα αυριο και αμα βρεις το ζευγαρι εκει ελα να σε κερασω παστα σοκολατινα :mrgreen:

    εγω αυριο βλεπω θα εχει καλη μερα με βοριαδακι και κρυο οποτε θα βγω μια βολτα

    παντος φετος πολυ κυνηγι πεφτει εδω γυρω απο κοσμο που δεν εχει λεφτα για βενζινες

    και τα πουλια εχουν γινει τσακι τσαν

    cyrosd οι μπεκατσουλες βρηκαν τον γιατρο τους τελικα,παντα τετοια

    μπραβο και στον φιλο στεφο,,βικτωρα κουραγιο φιλε,,με κανα χιονακι που θα ανακατωθουν τα πουλια

    θα σου ερθει και απο εκει καμια,,το ευχομαι τουλαχιστον γιατι εχεις φαει και εσυ πολυ πικρα φετος


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #396448

    Ρομαντικε τραβα αυριο και αμα βρεις το ζευγαρι εκει ελα να σε κερασω παστα σοκολατινα εγω αυριο βλεπω θα εχει καλη μερα με βοριαδακι και κρυο οποτε θα βγω μια βολτα παντος φετος πολυ κυνηγι πεφτει εδω γυρω απο κοσμο που δεν εχει λεφτα για βενζινες και τα πουλια εχουν γινει τσακι τσαν cyrosd οι μπεκατσουλες βρηκαν τον γιατρο τους τελικα,παντα τετοια μπραβο και στον φιλο στεφο,,βικτωρα κουραγιο φιλε,,με κανα χιονακι που θα ανακατωθουν τα πουλια θα σου ερθει και απο εκει καμια,,το ευχομαι τουλαχιστον γιατι εχεις φαει και εσυ πολυ πικρα φετος

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 14 λεπτά πριν από τον louis2.

    Προκαλείς και θα σε προσκαλέσω σε ολοήμερο κυνήγι σ’ αυτό τον τόπο κάτω απο μια συμφωνία, να φτάσουμε, να έχεις δεμένα μάτια και στο πήγαινε και στο έλα…Εγώ σου πέταξα το γάντι και σε προκαλώ να το σηκώσεις Loui!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #396450

    Ρομαντικε τραβα αυριο και αμα βρεις το ζευγαρι εκει ελα να σε κερασω παστα σοκολατινα εγω αυριο βλεπω θα εχει καλη μερα με βοριαδακι και κρυο οποτε θα βγω μια βολτα παντος φετος πολυ κυνηγι πεφτει εδω γυρω απο κοσμο που δεν εχει λεφτα για βενζινες και τα πουλια εχουν γινει τσακι τσαν cyrosd οι μπεκατσουλες βρηκαν τον γιατρο τους τελικα,παντα τετοια μπραβο και στον φιλο στεφο,,βικτωρα κουραγιο φιλε,,με κανα χιονακι που θα ανακατωθουν τα πουλια θα σου ερθει και απο εκει καμια,,το ευχομαι τουλαχιστον γιατι εχεις φαει και εσυ πολυ πικρα φετος

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 15 λεπτά πριν από τον louis2.

    να σια καλα ρε φιλε ηλια πολυ πικρα δεν θα πει τιποτα ασε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #396452

    stefanos64 wrote:
    Σήμερα πήγα ποιο ψηλά στη Λευκίμη , (στα χαμηλά τίποτα ακόμα) ένα όμορφο 3ωρο συναντηθήκαμε με 5 κυρίες και με ακολούθησαν οι 2. Οι πρώτες 3 εντοπίσθηκαν σε μιά κατάληξη πλαγιάς απο πουρνάρι πυκνό όπου υπήρχαν μεσέδες και κεδράκια, λάσπη πολύ και νερά να τρέχουν σε πολύ κοντινή απόσταση μεταξύ τους, η πρώτη αφου έκανε 2 πηδηματάκια την τρίτη φορά μπλοκαρίστηκε απο τον DABY στο καθαρό κόντεψα να την πατήσω, τινάχθηκε και μπάμ…… παρ την κάτω, οι άλλες δύο μου φύγαν πάνω απο τα κεφάλια των σκυλιών ατουφέκιστες. Σε άλλο μέρος εντόπισα τις 2 σε κορυφές και σε καθαρό μέρος η μία την έκανε πριν φθάσουν τα σκυλιά και η άλλη πάλι με πηδηματάκια καθόταν έξω στο καθαρό με αποτέλεσμα μια, δύο, τρεις το φάγε τελικά το κεφάλι της. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    Πολυ ωραια φωτο,αν επιτρεπεται τι ολπο ειναι αυτο ? Μοιαζει με ρωσικο αλλα δεν αποκλειεται να μην ειναι κιολας.

    ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ…

    Το παλιό Baikal

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #396458

    Ρομαντικε τραβα αυριο και αμα βρεις το ζευγαρι εκει ελα να σε κερασω παστα σοκολατινα εγω αυριο βλεπω θα εχει καλη μερα με βοριαδακι και κρυο οποτε θα βγω μια βολτα παντος φετος πολυ κυνηγι πεφτει εδω γυρω απο κοσμο που δεν εχει λεφτα για βενζινες και τα πουλια εχουν γινει τσακι τσαν cyrosd οι μπεκατσουλες βρηκαν τον γιατρο τους τελικα,παντα τετοια μπραβο και στον φιλο στεφο,,βικτωρα κουραγιο φιλε,,με κανα χιονακι που θα ανακατωθουν τα πουλια θα σου ερθει και απο εκει καμια,,το ευχομαι τουλαχιστον γιατι εχεις φαει και εσυ πολυ πικρα φετος

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 21 λεπτά πριν από τον louis2.

    Ευχαριστώ φίλε Loui !!!!!!!!!!!

    Λίγα τα πουλιά, όντως θέλει χιονιά

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #396465

     

    Προκαλείς και θα σε προσκαλέσω σε ολοήμερο κυνήγι σ” αυτό τον τόπο κάτω απο μια συμφωνία, να φτάσουμε, να έχεις δεμένα μάτια και στο πήγαινε και στο έλα…Εγώ σου πέταξα το γάντι και σε προκαλώ να το σηκώσεις Loui!!!!!! [/quote]

    Με δεμενα ματια δεν παω,με ανοιχτα παω, και δεν ξαναπαω μετα στο μερος που να σηκωσουμε και 10 μπεκατσες

    απο μερη ξερουμε πολλα να ειχαμε και λεφτα για τις βενζηνες καλα θα ηταν,την λαμια την εκανα περα δωθε

    λες και πηγενα για καφε στον αδερφο μου,τωρα την βλεπουμε απο τον χαρτη,καμια ευβοια και αυτη μακρια πεφτει τωρα

    τωρα για το ολοημερο με τρομαζεις ρε φιλε,δηλαδη να παρω και σαντουιτς μαζι :mrgreen:

    αλλα βοσκαω και την κουμαρια αμα λαχη χι χι χι

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #396469

    Προκαλείς και θα σε προσκαλέσω σε ολοήμερο κυνήγι σ” αυτό τον τόπο κάτω απο μια συμφωνία, να φτάσουμε, να έχεις δεμένα μάτια και στο πήγαινε και στο έλα…Εγώ σου πέταξα το γάντι και σε προκαλώ να το σηκώσεις Loui!!!!!!

    Με δεμενα ματια δεν παω,με ανοιχτα παω, και δεν ξαναπαω μετα στο μερος που να σηκωσουμε και 10 μπεκατσες απο μερη ξερουμε πολλα να ειχαμε και λεφτα για τις βενζηνες καλα θα ηταν,την λαμια την εκανα περα δωθε λες και πηγενα για καφε στον αδερφο μου,τωρα την βλεπουμε απο τον χαρτη,καμια ευβοια και αυτη μακρια πεφτει τωρα τωρα για το ολοημερο με τρομαζεις ρε φιλε,δηλαδη να παρω και σαντουιτς μαζι αλλα βοσκαω και την κουμαρια αμα λαχη χι χι χι

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg
    [/quote]Α. Κουμαριές έχει και δοκίμασα σήμερα, όλο γλύκα, Β. Σαντουιτσάκι κ ένα κρουασάν σοκολάτας ή μια μαύρη σοκολάτα είναι η πρόταση μου. Νερό για τους σκύλους υπάρχει παντού, άρα δεν χρειάζεται. Νερό για εμάς, αρκεί ένα μικρό μπουκαλάκι. Φυσίγγια ή μάλλον μια ολόκληρη ζώνη καλά θα ήταν, Επίσης αντί σάντουιτσ μπορεί να παίξει μια πλεξούδα λουκάνικο και φωτιά στο δάσος μιας ώρας ξεκούρασης. Όταν λέω ολοήμερο εννοώ ολοήμερο. 7.30 το πρωί, διάλειμμα μιας ώρας ή και λίγο περισσότερο και συνέχεια μέχρι το βραδάκι!!!! Το μέρος είναι μεγάλο, τα μέρη όμως συγκεκριμένα(αυτό που λένε “μάζεμα” μια ώρα εδώ, μια ώρα εκεί κτλ) Απλός σήμερα έβγαλε πάρα πολύ αέρα. Δεν άκουγα καν το κουδούνι γαμώτο…Εγώ την έκανα την πρόταση!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #396471

    Να το κανουμε ρε φιλε γιατι οχι,,αλλα για ολοημερο κατσε να περασει καμια βδομαδουλα

    για να δω πως θα παει το ποδι τις σκυλας γιατι ειχε ενα θεμα,,αμα παει καλα γιατι οχι

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #396474

    Να το κανουμε ρε φιλε γιατι οχι,,αλλα για ολοημερο κατσε να περασει καμια βδομαδουλα για να δω πως θα παει το ποδι τις σκυλας γιατι ειχε ενα θεμα,,αμα παει καλα γιατι οχι

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg

    Θα περιμένω το “πράσινο φως σου”!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    Perdi στις #396514

    Φίλε Στέφανε λέμε με έναν φίλο να ανέβουμε την Κυριακή πρώτα ο Θεός Έβρο για μπεκάτσες από Καβάλα, μιας και εδώ όλο κάκαλα τρώμε. Αξίζει ο κόπος λές?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #396628

    Βγηκα μια βολτα κατα τις 10 το πρωι,πηγα για 2 πουλακια που ειναι ντοπια και μας την εχουν κανη πολλες φορες

    την μια την βρηκαμε μεσα στο ρεμα που εχει το κονακι της,και παρολο που η σκυλα την βρηκε 4 φορες

    αυτη μας την εκανε λιγο πριν παει το σκυλι,δυσκολο το μερος αλλα τωρα που καταλαβα πως μας την κανη

    καποια μερα ελπιζω να την ξεγελασω και να πεσει πανω μου σαν στραβη,,καπακι σε αλλη μερια περνω μια λευκη

    απο καινουριο πουλι,,ουτε που το ξαναβρηκαμε αυτο,,φευγω και παω για την αλλη ντοπιαρα

    πρωτη φερμα μεσα στην πυκνουρα,πιανω θεση και φευγη απο την αλλη,αλλα εκατσε πολυ κοντα

    βγηκε απο το πυκνο και εκατσε στην ακρη απο τον δρομακι που χωριζε το δασος

    μουγκαφον εγω για να μην δωσω σημα που ειμαι αφηνω την σκυλα να κανει παιχνιδη

    τελικα την βλεπω την ωρα που ερχοταν σε εμενα να μενει για λιγο κοκαλο στον δρομο

    και μετα να μπουκαρη στο πυκνο πονταριστα,,πιανω θεση στον δρομο και μετα απο 10 μπιπ

    ακουω την μπεκατσα,,και εκει που λεω τουλαχιστον αυτην την ακουσα την βλεπω πανω απο το κεφαλι μου

    πρωτη τουφεκια την κανω πανω στο ξαφνιασμα τις μπεκατσας την ωρα που εστριβε απο την λαχταρα της

    που με ειδε,,φυσικα στον γαμο πηγε αφου οταν στριβη αυτο το πουλι δεν το περνεις που να εισαι  ο λι βαν κλιφ

    ωπα λεω βλακα θα την χασεις τζαμπα οπως ακριβως στο ιδιο μερος εχασα μια περυσι,μετα την τουφεκια βουτα κατω

    ενα με τον δρομο,,την αφησα και  εστρωσε και τις πατησα  μια τουφεκια στον κωλο και επεσε στον δρομο

    την ευχαριστηση που ενιωσα δεν λεγετε γιατι αυτη η μπεκατσα μας την ειχε κανη πολλες φορες

    και σημερα την πατησε ακριβως οπως το ειχα φανταστη οτι θα την παταγε καποια στιγμη

    τελος καλο ολα καλα που λεμε,,το μονο που με χαλασε ειναι οτι η σκυλα παλι κραταγε το ποδι

    μετα απο 2 ωρες κυνηγι,,και η ρουφιανα οταν περνα απο μπροστα μου το πατα κανονικα

    για να μην την παω στο αμαξι,,να ειναι καλα η σκυλιτσα σημερα εδωσε ρεστα στην ερευνα

    ΥΣ

    θα εβαζα και καμια φωτο ρε παιδια αλλα το φορουμ η φωτογραφιες που ανεβαζει ειναι για γελια

    για να μην πω για κλαματα,μεγενθυτικο φακο θελεις να δεις την μπεκατσα η το σκυλι στις φωτο

    θες πχ να δωσεις μια ωραια φωτο με το τοποιο και δεν

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    6
    nikos 612 στις #396691

    Βγηκα μια βολτα κατα τις 10 το πρωι,πηγα για 2 πουλακια που ειναι ντοπια και μας την εχουν κανη πολλες φορες την μια την βρηκαμε μεσα στο ρεμα που εχει το κονακι της,και παρολο που η σκυλα την βρηκε 4 φορες αυτη μας την εκανε λιγο πριν παει το σκυλι,δυσκολο το μερος αλλα τωρα που καταλαβα πως μας την κανη καποια μερα ελπιζω να την ξεγελασω και να πεσει πανω μου σαν στραβη,,καπακι σε αλλη μερια περνω μια λευκη απο καινουριο πουλι,,ουτε που το ξαναβρηκαμε αυτο,,φευγω και παω για την αλλη ντοπιαρα πρωτη φερμα μεσα στην πυκνουρα,πιανω θεση και φευγη απο την αλλη,αλλα εκατσε πολυ κοντα βγηκε απο το πυκνο και εκατσε στην ακρη απο τον δρομακι που χωριζε το δασος μουγκαφον εγω για να μην δωσω σημα που ειμαι αφηνω την σκυλα να κανει παιχνιδη τελικα την βλεπω την ωρα που ερχοταν σε εμενα να μενει για λιγο κοκαλο στον δρομο και μετα να μπουκαρη στο πυκνο πονταριστα,,πιανω θεση στον δρομο και μετα απο 10 μπιπ ακουω την μπεκατσα,,και εκει που λεω τουλαχιστον αυτην την ακουσα την βλεπω πανω απο το κεφαλι μου πρωτη τουφεκια την κανω πανω στο ξαφνιασμα τις μπεκατσας την ωρα που εστριβε απο την λαχταρα της που με ειδε,,φυσικα στον γαμο πηγε αφου οταν στριβη αυτο το πουλι δεν το περνεις που να εισαι ο λι βαν κλιφ ωπα λεω βλακα θα την χασεις τζαμπα οπως ακριβως στο ιδιο μερος εχασα μια περυσι,μετα την τουφεκια βουτα κατω ενα με τον δρομο,,την αφησα και εστρωσε και τις πατησα μια τουφεκια στον κωλο και επεσε στον δρομο την ευχαριστηση που ενιωσα δεν λεγετε γιατι αυτη η μπεκατσα μας την ειχε κανη πολλες φορες και σημερα την πατησε ακριβως οπως το ειχα φανταστη οτι θα την παταγε καποια στιγμη τελος καλο ολα καλα που λεμε,,το μονο που με χαλασε ειναι οτι η σκυλα παλι κραταγε το ποδι μετα απο 2 ωρες κυνηγι,,και η ρουφιανα οταν περνα απο μπροστα μου το πατα κανονικα για να μην την παω στο αμαξι,,να ειναι καλα η σκυλιτσα σημερα εδωσε ρεστα στην ερευνα ΥΣ θα εβαζα και καμια φωτο ρε παιδια αλλα το φορουμ η φωτογραφιες που ανεβαζει ειναι για γελια για να μην πω για κλαματα,μεγενθυτικο φακο θελεις να δεις την μπεκατσα η το σκυλι στις φωτο θες πχ να δωσεις μια ωραια φωτο με το τοποιο και δεν

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 5 ώρες, 50 λεπτά πριν από τον louis2.

    ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΥΙΣ Κ ΣΤΑ ΤΑΙΡΙΑ ΤΗΣ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #396701

    Φίλε Στέφανε λέμε με έναν φίλο να ανέβουμε την Κυριακή πρώτα ο Θεός Έβρο για μπεκάτσες από Καβάλα, μιας και εδώ όλο κάκαλα τρώμε. Αξίζει ο κόπος λές?

    Αύριο θα πάω με ένα φίλο στα ψηλά περιοχής Σουφλίου θα δώ τι παίζει και θα ενημερώσω στα χαμηλά πολύ λίγα τα πουλιά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #396705

    Βγηκα μια βολτα κατα τις 10 το πρωι,πηγα για 2 πουλακια που ειναι ντοπια και μας την εχουν κανη πολλες φορες την μια την βρηκαμε μεσα στο ρεμα που εχει το κονακι της,και παρολο που η σκυλα την βρηκε 4 φορες αυτη μας την εκανε λιγο πριν παει το σκυλι,δυσκολο το μερος αλλα τωρα που καταλαβα πως μας την κανη καποια μερα ελπιζω να την ξεγελασω και να πεσει πανω μου σαν στραβη,,καπακι σε αλλη μερια περνω μια λευκη απο καινουριο πουλι,,ουτε που το ξαναβρηκαμε αυτο,,φευγω και παω για την αλλη ντοπιαρα πρωτη φερμα μεσα στην πυκνουρα,πιανω θεση και φευγη απο την αλλη,αλλα εκατσε πολυ κοντα βγηκε απο το πυκνο και εκατσε στην ακρη απο τον δρομακι που χωριζε το δασος μουγκαφον εγω για να μην δωσω σημα που ειμαι αφηνω την σκυλα να κανει παιχνιδη τελικα την βλεπω την ωρα που ερχοταν σε εμενα να μενει για λιγο κοκαλο στον δρομο και μετα να μπουκαρη στο πυκνο πονταριστα,,πιανω θεση στον δρομο και μετα απο 10 μπιπ ακουω την μπεκατσα,,και εκει που λεω τουλαχιστον αυτην την ακουσα την βλεπω πανω απο το κεφαλι μου πρωτη τουφεκια την κανω πανω στο ξαφνιασμα τις μπεκατσας την ωρα που εστριβε απο την λαχταρα της που με ειδε,,φυσικα στον γαμο πηγε αφου οταν στριβη αυτο το πουλι δεν το περνεις που να εισαι ο λι βαν κλιφ ωπα λεω βλακα θα την χασεις τζαμπα οπως ακριβως στο ιδιο μερος εχασα μια περυσι,μετα την τουφεκια βουτα κατω ενα με τον δρομο,,την αφησα και εστρωσε και τις πατησα μια τουφεκια στον κωλο και επεσε στον δρομο την ευχαριστηση που ενιωσα δεν λεγετε γιατι αυτη η μπεκατσα μας την ειχε κανη πολλες φορες και σημερα την πατησε ακριβως οπως το ειχα φανταστη οτι θα την παταγε καποια στιγμη τελος καλο ολα καλα που λεμε,,το μονο που με χαλασε ειναι οτι η σκυλα παλι κραταγε το ποδι μετα απο 2 ωρες κυνηγι,,και η ρουφιανα οταν περνα απο μπροστα μου το πατα κανονικα για να μην την παω στο αμαξι,,να ειναι καλα η σκυλιτσα σημερα εδωσε ρεστα στην ερευνα ΥΣ θα εβαζα και καμια φωτο ρε παιδια αλλα το φορουμ η φωτογραφιες που ανεβαζει ειναι για γελια για να μην πω για κλαματα,μεγενθυτικο φακο θελεις να δεις την μπεκατσα η το σκυλι στις φωτο θες πχ να δωσεις μια ωραια φωτο με το τοποιο και δεν

    Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος.
    Αυτοι με ΔΝΤ εμεις με ΤΝΤ http://www.youtube.com/watch?v=0Z3F0FrTCDg

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 6 ώρες, 52 λεπτά πριν από τον louis2.

    Αι μπεκάτσαι της Αττικής κάπως έτσι την πατάνε γιατί για να τις “χουφτώσουμε” έχουμε κάνει το μυαλό μας απο ανθρώπινο, μυαλό βελουδομάτας….Μπράβο φιλαράκι, δώσε στον σκύλο σου ασβέστιο ή πήγαινέ τη στον γιατρό ή πάρε έστω τηλέφωνο τον γιατρό να τον ρωτήσεις.

    Για τις φωτογραφίες θα συμφωνήσω απόλυτα…..ΑΠΟ ΤΟ E-ARTEMIS ακούει κανείς;;;;;;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #396726

    Να εισαι καλα νικολα,ευχομαι να δεις και εσυ πουλια εκει,,ρομαντικε εχει και μερικα χαζα φρεσκα πουλια η αττικη

    αλλα αυτα γρηγορα μπαινουν σε καποια καταψυξη,,τα ντοπιαρικα ομως ειναι καθηγητριες, και τα πιο πολλα

    ειναι μεγαλα σε ηληκια και οχι φετηναρια,εχουν δει κυνηγους και σκυλους και ξερουν καλα την φευγα τους

    εμενα να σου πω την αληθεια μου αρεσει πολυ να κυνηγαω αυτα τα πουλια,,και καποια απο αυτα

    βγαζουνε ολη την χρονια και δεν τους βαζω χερι μετα απο ενα καρο σηκωματα

    αλλα οταν το πιανεις αυτο το πουλι στο χερι ειναι αλλιως

    και σε περνανε και σε αλλο επιπεδο κυνηγιου,και εσενα και το σκυλι σου

    ΥΣ

    πηγα στο γιατρο για το σκυλι την προηγουμενη βδομαδα,,μου εδωσε χαπια για 5 μερες

    μετα ειπε να την βγαλω στο κυνηγι και αν το ξανακανει το βλεπουμε ξανα

    τωρα αυριο παλι θα ξαναπαω

     

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,906 έως 10,920 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων