ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,996 έως 11,010 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    boulp_2 στις #398392

    κολαρο ηλεκτηκο 500 μετρα αδιαβροχο και μπιπερ μαζη σε αυτη την τιμη ε πως μετα να μην το παραγγειλω.παντως ξανα ευχαρηστω για το σαιτ.

    Φιλε δεν κανει τιποτα .Γι αυτο ειμαστε εδω οχι μονο για τη λοξα μας με τ稔βασσιλισα” αλλα και να ανταλασουμε αποψεις. Ετσι κι αλλιως ολοι πιστευω καλοπροερετα γραφουν οτι γνωριζουν.Οσο για την τιμη σιγουρα συμφερει γιατι οι καιροι που περναμε ειναι αρκετα δυσκολοι οικονομικα.

    Τωρα περιμενω την Παρασκευη που ρεπαρω για καμια εξοδο.Για την ωρα “τουφεκαω”απο τον υπολογιστη  με τις φερμες των αλλων που γραφουν στο forum!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    35
    benn στις #398414

    ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ  ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΜΟΝΟ ΜΑΧ D ΤΕΛΕΙΟ ΦΥΣΗΓΓΙ. ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2009 ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΟ ΦΥΣΗΓΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΚΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΣΤΑ DIRECT 34 ΠΡΩΤΟ.                   ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΑ MB  DISPERSANTE KAI AN NAI ME TH ΤΣΟΚ ΑΝΟΙΓΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ 3 Η 5΄?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #398424

    Σήμερα ο καιρός μας έστειλε στα… τσίπουρα! χο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/09/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    154
    aoratoslagos στις #398425

    μανγκες εγω κυνηγαω 30 χρονια συμφωνο με το καλο φυσηγκη αλλα αμα δεν σημαδεψεις καλα αντε για.εγω κυνηγαω με ορτυκοφησεγκα 9 νουμερο διασπορας 6 ευρο την κουτα των (25) και παρα πολυ δυσκολα θα σφαλει τουφεκια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #398430

    παιδες εχει δοκιμασει κανεις αυτο το φυσιγγι να μου πει την αποψη του?

    http://www.chedditeitaly.com/en/prodotti_det_1.php?id_cartuccia_sel=82&id_calibro=12

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #398431

    louis wrote:
    Σε τεντωσανε,εμ οχι θα γλυτωνες νομιζες,,τα σαββατο ρε σηκωσαμε τοσα πουλια και δεν καναμε μπαμ χθες πηρα το αιμα μου πισω φιλε,,αλλα πολυ ποδαρομα ρε φιλε φετος μερικα πουλια καλα ειναι παντος εστω και ετσι γιατι εχει πολυ φαση,,θα βγουμε φιλε οταν ειναι καλα η σκυλα μου γιατι ακομα στην αναρωση ειμαστε και παω με φιλους

    Αλήθεια, τα direct τι λένε αδελφέ γιατί εγώ είμαι «Στοκάκιας» και δουλεύω πρώτο φυσίγγι το max…Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά γενικά άκουσα καλά λόγια

    εγω ξανα direct δεν βαζω στο οπλο μου..εχασα πουλι απο αφλογιστια!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #398432

    greekhunter wrote:

    louis wrote:
    Σε τεντωσανε,εμ οχι θα γλυτωνες νομιζες,,τα σαββατο ρε σηκωσαμε τοσα πουλια και δεν καναμε μπαμ χθες πηρα το αιμα μου πισω φιλε,,αλλα πολυ ποδαρομα ρε φιλε φετος μερικα πουλια καλα ειναι παντος εστω και ετσι γιατι εχει πολυ φαση,,θα βγουμε φιλε οταν ειναι καλα η σκυλα μου γιατι ακομα στην αναρωση ειμαστε και παω με φιλους

    Αλήθεια, τα direct τι λένε αδελφέ γιατί εγώ είμαι «Στοκάκιας» και δουλεύω πρώτο φυσίγγι το max…Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά γενικά άκουσα καλά λόγια

    εγω ξανα direct δεν βαζω στο οπλο μου..εχασα πουλι απο αφλογιστια!!!!

    παλι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    144
    Γιάννος-12gauge στις #398433

    παιδες εχει δοκιμασει κανεις αυτο το φυσιγγι να μου πει την αποψη του? http://www.chedditeitaly.com/en/prodotti_det_1.php?id_cartuccia_sel=82&id_calibro=12
    Δεν νομίζω να εισάγεται, τουλάχιστον απ’τον ΜΑΥΡΟΥΛΗ – ΠΡΙΟΒΟΛΟ  ΑΒΕΕ  ΜΕΤΠΛΑΣΤ !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #398435

    lefteris.k wrote:

    παιδες εχει δοκιμασει κανεις αυτο το φυσιγγι να μου πει την αποψη του? http://www.chedditeitaly.com/en/prodotti_det_1.php?id_cartuccia_sel=82&id_calibro=12
    Δεν νομίζω να εισάγεται, τουλάχιστον απ’τον ΜΑΥΡΟΥΛΗ – ΠΡΙΟΒΟΛΟ ΑΒΕΕ ΜΕΤΠΛΑΣΤ !

    εγω τωρα τα πηρα απο γιαννενα. αλλα δεν ξερω τι λενε δεν τα εχω ξαναριξει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #398436

    Μας χιονίζει από το απόγευμα !!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    144
    Γιάννος-12gauge στις #398440

    12gauge wrote:

    lefteris.k wrote:

    παιδες εχει δοκιμασει κανεις αυτο το φυσιγγι να μου πει την αποψη του? http://www.chedditeitaly.com/en/prodotti_det_1.php?id_cartuccia_sel=82&id_calibro=12
    Δεν νομίζω να εισάγεται, τουλάχιστον απ’τον ΜΑΥΡΟΥΛΗ – ΠΡΙΟΒΟΛΟ ΑΒΕΕ ΜΕΤΠΛΑΣΤ !

    εγω τωρα τα πηρα απο γιαννενα. αλλα δεν ξερω τι λενε δεν τα εχω ξαναριξει.

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    Ξέρεις αν έχει τέτοιο διασπορέα ή καποιον άλλο; Πάντως στο κυνηγομάγαζο που ψωνίζω οι μπεκατσάδες δουλεύουν αυτό: http://www.chedditeitaly.com/en/prodotti_det_1.php?id_cartuccia_sel=118&id_calibro=12

    Πάντως μόλις ρίξεις ,  πες εντυπώσεις, δεν κυνηγάω μπεκάτσα, αλλά για εγκυκλοπαιδικούς ας πούμε λόγους!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #398445

    Περίεργη μέρα, όσοι βγουν αύριο στα πέριξ της χαμουτζίδικης πρωτεύουσας σίγουρα θα κάνουν χαρούλες κατά τη γνώμη μου….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #398448

    λευτερη καλησπερα ειναι πολυ καλο φυσιγγι αλλα λιγο πιο συγκεντρωτικο απο τα αλλα τα διασπορας παιρνεις και πιο μακρινα πουλια με αυτο το φυσιγγι,εγω το δουλευα σε μπεκατσινια με σκυλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #398470

    lefteris.k wrote:

    παιδες εχει δοκιμασει κανεις αυτο το φυσιγγι να μου πει την αποψη του? http://www.chedditeitaly.com/en/prodotti_det_1.php?id_cartuccia_sel=82&id_calibro=12
    Δεν νομίζω να εισάγεται, τουλάχιστον απ’τον ΜΑΥΡΟΥΛΗ – ΠΡΙΟΒΟΛΟ ΑΒΕΕ ΜΕΤΠΛΑΣΤ !

     

    πολυ καλο το πεζω με δικανακι και το βαζω σαν δευτερο φισεκη τα πειρα και εγω φετος και ειναι αρκετα καλλα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #398477

    xrhsto 34 παρε

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Βίκτωρα το πήρα φέτος για πρώτο φυσίγγι αλλά όσες μπεκάτσες συνάντησα δεν πρόλαβα όυτε το όπλο να σηκώσω. Δηλάδή ακόμη δεν το δοκίμασα σε τουφεκιά! 😆 Μόνο το βάζω και το βγάζω!!!  😀

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,996 έως 11,010 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων