ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,011 έως 11,025 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #398786

    ΑΠΟ ΣΕΡΡΩΒΟΥΛΓΑΡΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ,ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ.

    ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠ ΤΑΜΑΞΙ ΒΡΗΚΕ ΠΟΥΛΙΑ.

    Κ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΦΕΡΜΑ,ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ

    ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #398790

    ΑΠΟ ΣΕΡΡΩΒΟΥΛΓΑΡΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ,ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ.

     

    ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠ ΤΑΜΑΞΙ ΒΡΗΚΕ ΠΟΥΛΙΑ.

    Κ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΦΕΡΜΑ,ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ

    ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ.

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    Δεν χιόνισε εκεί στα σύνορα; ΕΕδώ σήμερα τα βουνά είναι χιονισμένα μέχρι χαμηλά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #398946

    Μας χιονίζει από το απόγευμα !!!!!!!!!!!

    Στεφανε στηλε καμια μπεκατσα απεναντη στον βικτωρα γιατι εχει παραπονα φετος

    τωρα θα πλακωθη και η τουρκια καλα απο χιονι,,και οχι μονο στα νοτια που την πλακωσε το πρωτο

    αρα και εσυ και ο βικτωρας πρεπει να ειστε σε επιφυλακη γιατι εκτος απο τα τοπικα ανακατεματα

    θα περασουν και οι χανουμομπεκατσες απο απεναντι, ε ρε γλεντια που θα κανετε

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #399065

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Μας έριξε ένα ψιλοχιονάκι χθές το βράδυ και σήμερα πρωί – πρωί για μια ωρίτσα (καθότι έπρεπε να κατέβω στην πόλη) σήκωσα με τη μία τρείς και κράτησα τη μία και σε άλλο μέρος δύο και επίσης πήρα άλλη μία η οποία όπως φαίνεται παραπάνω ο DABY την έψαχνε αλλά μάταια. Αύριο ολοήμερο στα πέριξ,  με το χιονάκι αυτό  τα πουλιά έπιασαν τα χαμηλά και δίπλα σε νεράκια καιρός για κυνήγι!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #399085

    [/URL] Uploaded with ImageShack.us Μας έριξε ένα ψιλοχιονάκι χθές το βράδυ και σήμερα πρωί – πρωί για μια ωρίτσα (καθότι έπρεπε να κατέβω στην πόλη) σήκωσα με τη μία τρείς και κράτησα τη μία και σε άλλο μέρος δύο και επίσης πήρα άλλη μία η οποία όπως φαίνεται παραπάνω ο DABY την έψαχνε αλλά μάταια. Αύριο ολοήμερο στα πέριξ, με το χιονάκι αυτό τα πουλιά έπιασαν τα χαμηλά και δίπλα σε νεράκια καιρός για κυνήγι!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Πολύ όμορφη φωτογραφία αδελφέ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #399087

    stefanos64 wrote:
    Μας χιονίζει από το απόγευμα !!!!!!!!!!!

    Στεφανε στηλε καμια μπεκατσα απεναντη στον βικτωρα γιατι εχει παραπονα φετος τωρα θα πλακωθη και η τουρκια καλα απο χιονι,,και οχι μονο στα νοτια που την πλακωσε το πρωτο αρα και εσυ και ο βικτωρας πρεπει να ειστε σε επιφυλακη γιατι εκτος απο τα τοπικα ανακατεματα θα περασουν και οι χανουμομπεκατσες απο απεναντι, ε ρε γλεντια που θα κανετε

    αυριο θα γινει μαχη …. την κυριακη ομως θα κανω την μαχη την καλη…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #399103

    εγω την εδωσα τη μαχη σημερα, σηκωσα 4 κρατησα 2.

    δοκιμασα και κατι καινουρια φυσεκια που πηρα χτες αλλα δεν με αφησαν ικανοποιημενο

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #399201

    Μπραβο παιδια βαρατε τωρα που εχει πουλακια γιατι πολυ στο περημενε μας ειχαν φετος

    στεφανε σε βλεπω να κανεις παρτυ στα βαρικα αυριο,αντε καλο βολι

    εγω περημενω τον φιλο απο αθηνα να ερθει αυριο να παμε πως και πως

    αμα ειχα το σκυλι καλα αυτη την βδομαδα θα τις τεντωνα καλα,,αχ τις ρουφιανες

    εχω και τα φιλαρακια που με παρακαλανε να παρω το σκυλι τους να παω

    αλλα σκυλια ξενα δεν περνω,,ουτε δινω και το δικο μου φυσικα

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #399202

    stefanos64 wrote:
    Μας χιονίζει από το απόγευμα !!!!!!!!!!!

    Στεφανε στηλε καμια μπεκατσα απεναντη στον βικτωρα γιατι εχει παραπονα φετος τωρα θα πλακωθη και η τουρκια καλα απο χιονι,,και οχι μονο στα νοτια που την πλακωσε το πρωτο αρα και εσυ και ο βικτωρας πρεπει να ειστε σε επιφυλακη γιατι εκτος απο τα τοπικα ανακατεματα θα περασουν και οι χανουμομπεκατσες απο απεναντι, ε ρε γλεντια που θα κανετε

    ΔΕΝ ΣΑς εχω αναγκη λιακο χαχαχα,εχθες και παλι 3 πουλια σε 2 ωρες τα δυο στον τουρβα /πολυ ευκολα πουλια ααλ εγω ειχα ομιχλη  χαχαχα, το δευτερο το σηκωσα 3 φορες μεχρι να το παρω και τις 3 σηκωθηκε σαν ορτυκι το εχω και σε βιντεο καποια στιγμη θα τα βαλω να τα δειτε 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #399207

    louis wrote:

    stefanos64 wrote:
    Μας χιονίζει από το απόγευμα !!!!!!!!!!!

    Στεφανε στηλε καμια μπεκατσα απεναντη στον βικτωρα γιατι εχει παραπονα φετος τωρα θα πλακωθη και η τουρκια καλα απο χιονι,,και οχι μονο στα νοτια που την πλακωσε το πρωτο αρα και εσυ και ο βικτωρας πρεπει να ειστε σε επιφυλακη γιατι εκτος απο τα τοπικα ανακατεματα θα περασουν και οι χανουμομπεκατσες απο απεναντι, ε ρε γλεντια που θα κανετε

    ΔΕΝ ΣΑς εχω αναγκη λιακο χαχαχα,εχθες και παλι 3 πουλια σε 2 ωρες τα δυο στον τουρβα /πολυ ευκολα πουλια ααλ εγω ειχα ομιχλη χαχαχα, το δευτερο το σηκωσα 3 φορες μεχρι να το παρω και τις 3 σηκωθηκε σαν ορτυκι το εχω και σε βιντεο καποια στιγμη θα τα βαλω να τα δειτε

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Α ετσι ε,,αμα σου ερθουν οι τουρκαλες δηλαδη θα πεις οχι,,βαρα βικτωρα στο ψαχνο

    οπως σου ειπα τις προαλες τωρα θα εχεις πουλακια,,αφου εκαναν την αρχη μην φοβασε

    εχει και αλλες στο κατοπι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #399208

    να σαι καλα ηλια ευχομαι και σε σενα συναντησεις και ομορφες στιγμες που περναω με το σκυλακο μου ,καποια στιγμη θα σας βαλω τα βιντεακια να γουσταρετε φιλε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #399211

    ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΜΟΝΟ ΜΑΧ D ΤΕΛΕΙΟ ΦΥΣΗΓΓΙ. ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2009 ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΟ ΦΥΣΗΓΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΤΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΚΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΣΤΑ DIRECT 34 ΠΡΩΤΟ. ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΑ MB DISPERSANTE KAI AN NAI ME TH ΤΣΟΚ ΑΝΟΙΓΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ 3 Η 5΄?

    συμφωνω φιλε μαζι σου σε ολα και γω ψαχνομαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #399212

    BIK wrote:
    xrhsto 34 παρε ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Βίκτωρα το πήρα φέτος για πρώτο φυσίγγι αλλά όσες μπεκάτσες συνάντησα δεν πρόλαβα όυτε το όπλο να σηκώσω. Δηλάδή ακόμη δεν το δοκίμασα σε τουφεκιά! Μόνο το βάζω και το βγάζω!!!

    Χρήστος
    Κομοτηνή

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 1 μέρα, 3 ώρες πριν από τον Chris-Kaz.

    χρηστο την αλλη κυριακη μαλλον λεω να ανεβω μια βολτα πανω να παμε παρεα θα δουμε, ο αλλος με τα παμπερς παει για κυνηγι απο χθες ακομη κατουρημενος ειναι… χαχαχαχαχχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #399215

    γιατι σε αυτο χρωνουν μεταφορικα και σε αλλα οχι; ξερεις κανεις ;http://www.aliexpress.com/item-img/Freeshipping-Rechargeable-and-Waterproof-500M-Remote-Control-Dog-Training-Collar/645525818.htmlαν και γραφει freeshipping  χρεωνουν 53 δολλαρια ενω σε αλλα προιοντα οχι παραξενο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #399251

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Πολύ καλή η μέρα σήμερα αν και απο το πρωί με την παγωνιά οι κυρίες ήταν πολύ ανήσυχες και δέν καθόταν να τις μπλοκάρουμε αφού βγήκε ο ήλιος δεν κουνιόνταν απο τη θέση τους ιδικά δύο της έβλεπα και με έβλεπαν στη ρίζα του θάμνου και στη μύτη της σκύλας ανενόχλητες. Τα πουλιά καθόταν στα ανοιχτά εκεί που το νερό κυλούσε και είχε λάσπη. Η IRMA μου δούλεψε άψογα 5 στα 5 με τέλειες φέρμες και εξαίσια απόρτ. Απο φυσίγγια….. ορτυκιών, δεξιά 10αρι διασποράς αριστερά 9αρι συγκεντρωτήρα !!!!!!! άντε εύχομαι όμοιες συγκινήσεις και στούς φίλους μου!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,011 έως 11,025 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων