ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,086 έως 11,100 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #400678

    Όντως δύσκολα τα πουλιά και λίγα, σήμερα σε τρίωρο πρωινό είχα δύο συναντήσεις χωρίς να τις προλαβαίνουμε, αλλά η πρώτη την έπαθε καθώς στο τρίτο της σήκωμα μπήκε στη σκοπευτική μου γραμμή και άρπαξε μία που ήταν όλη δικιά της. Η δεύτερη άκουγα μόνο το μπίπερ να χτυπά απο μία φορά κάθε που έφτανε ο σκύλος κοντά της, στην τελευταία φέρμα είδα μόνο τη σκιά της να τινάζεται απο ένα κέδρο χωρίς όμως δυνατότητα τουφεκιάς.!!!!!!!!!!!!

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #400679

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    petros hn στις #400720

    Χρόνια πολλά και καλά με υγεία και ευτυχία. Μια εξόρμηση πριν τα Χριστούγεννα ορεινή Αργολίδα δύο πουλιά γνώριμα σηκώναμε όλη μέρα την μία την καταφέραμε, με την άλλη δώσαμε ραντεβού. Πάντως το μπίπερ χτυπάει όλη μέρα πόντες, σηκώματα, χαμένες τουφεκιές και πολύ τρέξιμο. Όλα καλά.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    IONTASS στις #400727

    καλησπερα και χρονια πολλα σε όλους. εχει κανεις προσωπικη εμπειρία απο χρήση beeper Uberto 200 ? στη σχετικη ενότητα δεν βρήκα και πολλα πραλατα να διαβάσω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    petros hn στις #400728

    Χρόνια πολλά και καλά με υγεία και ευτυχία. Μια εξόρμηση πριν τα Χριστούγεννα ορεινή Αργολίδα δύο πουλιά γνώριμα σηκώναμε όλη μέρα την μία την καταφέραμε, με την άλλη δώσαμε ραντεβού. Πάντως το μπίπερ χτυπάει όλη μέρα πόντες, σηκώματα, χαμένες τουφεκιές και πολύ τρέξιμο. Όλα καλά.

    http://imageshack.us/scaled/medium/856/p1050220u.jpg

    [/URL]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #400729

    petros hn wrote:
    Χρόνια πολλά και καλά με υγεία και ευτυχία. Μια εξόρμηση πριν τα Χριστούγεννα ορεινή Αργολίδα δύο πουλιά γνώριμα σηκώναμε όλη μέρα την μία την καταφέραμε, με την άλλη δώσαμε ραντεβού. Πάντως το μπίπερ χτυπάει όλη μέρα πόντες, σηκώματα, χαμένες τουφεκιές και πολύ τρέξιμο. Όλα καλά.

    http://imageshack.us/scaled/medium/856/p1050220u.jpg [/URL]

     

    ε ρε  αρχοντα ο κεφαλας παλη σας καθαρισε :mrgreen:

    πανατ επιτιχιες,….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #400733

    καλησπερα και χρονια πολλα σε όλους. εχει κανεις προσωπικη εμπειρία απο χρήση beeper Uberto 200 ? στη σχετικη ενότητα δεν βρήκα και πολλα πραλατα να διαβάσω

    Το έχει ένας φίλος, που κυνηγάμε μαζί, και είναι πολύ καλό. Έχει πολύ καλή ακουστική, έτσι όπως το είχε ρυθμισμένο. Προσωπικά το συνιστώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    cyrosd στις #400745

    Testing

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #400781

    Καλημερα,,βγηκαμε μια βολτιτσα συντομη  μιας που ο καιρος ειναι ετοιμος για βροχη

    πηγα σε ενα μερος που ειχα αφηση 3 πουλια αλλα δεν πηραμε ουτε μυρωδια

    τα πουλια με την αλλαγη του καιρου σε νοτια καπου θα λογκοσανε σε αλλο μερος

    μετα τις βροχες η σε καποια διαληματα του καιρου θα βγω παλι την βολτα μου

    τωρα τζακακι καλη παρεα και αγιος ο θεος που λενε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    evgenios στις #400782

    gia sas pedia egw eimai apo kerkyra edw pira dn exeis kaθolou mpekatses pigenoume ka8emera kai to polu pou 8a varisoume tin bdomada einai 2.

    sta merisas exei.?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #400786

    gia sas pedia egw eimai apo kerkyra edw pira dn exeis kaθolou mpekatses pigenoume ka8emera kai to polu pou 8a varisoume tin bdomada einai 2. sta merisas exei.?

    φέτος για πολλούς θεωρείτε καλή χρονιά, σε διπλανό νομό από τον δικό μου έβαλε πολλές και τις κράτησε στον δικό μου για παράδειγμα όχι… Περίεργη χρονιά φέτος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #400798

    Καλημερα,,βγηκαμε μια βολτιτσα συντομη μιας που ο καιρος ειναι ετοιμος για βροχη πηγα σε ενα μερος που ειχα αφηση 3 πουλια αλλα δεν πηραμε ουτε μυρωδια τα πουλια με την αλλαγη του καιρου σε νοτια καπου θα λογκοσανε σε αλλο μερος μετα τις βροχες η σε καποια διαληματα του καιρου θα βγω παλι την βολτα μου τωρα τζακακι καλη παρεα και αγιος ο θεος που λενε

    γεια σου ηλια φιλαρακο ετσι τζακι και πανσετες φιλε ολα τα λεφτα ,εχω τσιπουρο δικο μου να σου στειλω 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #400799

    gia sas pedia egw eimai apo kerkyra edw pira dn exeis kaθolou mpekatses pigenoume ka8emera kai to polu pou 8a varisoume tin bdomada einai 2. sta merisas exei.?

    και δω φετος η χειροτερη χρονια που θυμαμαι εδω και 20 χρονια ασε να παει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #400803

     

     

    γεια σου ηλια φιλαρακο ετσι τζακι και πανσετες φιλε ολα τα λεφτα ,εχω τσιπουρο δικο μου να σου στειλω

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ
    [/quote]

    Να εισαι καλα φιλε ευχαριστω για το τσιπουρο ειναι σαν να το εστειλες

    στο σπιτι εχει απο ολα ο μπαχτσες που λενε χα χα,, και κρασακι ροζε ντοπιο πολυ καλο εχουμε

    παντος απο μπεκατσα φετος σε εμας εκει που ηταν σκατοχρονια εφτιαξε λιγο,,αν δεν ειχα την σκυλα με το ποδι

    το 10ημερο που ειχε βαλει πολλα πουλια θα ειχα κανει τις μπεκατσες ολης τις χρονιας

    υγεια να εχουμε και εχουμε καιρο ακομα,,ολο και κατι θα βρισκουμε να κανουμε το κεφι μας

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    14
    TORES στις #400813

    γεια σου ηλια φιλαρακο ετσι τζακι και πανσετες φιλε ολα τα λεφτα ,εχω τσιπουρο δικο μου να σου στειλω ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Να εισαι καλα φιλε ευχαριστω για το τσιπουρο ειναι σαν να το εστειλες στο σπιτι εχει απο ολα ο μπαχτσες που λενε χα χα,, και κρασακι ροζε ντοπιο πολυ καλο εχουμε παντος απο μπεκατσα φετος σε εμας εκει που ηταν σκατοχρονια εφτιαξε λιγο,,αν δεν ειχα την σκυλα με το ποδι το 10ημερο που ειχε βαλει πολλα πουλια θα ειχα κανει τις μπεκατσες ολης τις χρονιας υγεια να εχουμε και εχουμε καιρο ακομα,,ολο και κατι θα βρισκουμε να κανουμε το κεφι μας [/quote]

    evgenios wrote:
    gia sas pedia egw eimai apo kerkyra edw pira dn exeis kaθolou mpekatses pigenoume ka8emera kai to polu pou 8a varisoume tin bdomada einai 2. sta merisas exei.?

    και δω φετος η χειροτερη χρονια που θυμαμαι εδω και 20 χρονια ασε να παει

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    ΑΠΟ ΧΙΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΝΑ ΠΟΥΜΕ.ΒΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΜΟΝΟ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΩ ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΚΑΡΑΠΟΥΡΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΙΟΝΙΣΤΕΙ ΜΗΠΩΣ  ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑΚΥΝΗΓΙΑ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,086 έως 11,100 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων