ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,221 έως 11,235 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #402817

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΗΛΙΑ  χαιρομαι για σενα ειλικρινα αντε το πηλινο θα παρει φωτια παλι 😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #402819

    http://imageshack.us/a/img853/7558/dsc01203s.jpg

    http://imageshack.us/a/img22/1315/dsc01206ef.jpg

    και ενα δικο μου βιντεακιhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ReUI-9quGoI#t=7sενα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #402827

    Mπραβο βικτωρα μια χαρα περασατε και εσεις χθες,,εγω χθες το βραδυ μετα απο μια συσκεψη που εκανα με ενα φιλο μου αποφασισα να παω σημερα στην ευβοια,εφτασα κατα τις 9 γιατι ειχε παγο και εψαξα χαμηλα στα πευκοτα που ηταν ξεχιονα πρωτο μερος τζιφος,,εκει που επρεπε να βρω τουλαχιστον 2 πουλακια με τετοιο καιρο ,,αλλαγη σε δευτερο κοτετσι εκει μετα απο λιγη ωρα πηρα φερμα απο την σκυλα,,παλι καλα που ημουν κοντα γιατι το πουλι δεν κρατησε πολυ αλλα πεταχτηκε σχετικα καλα και την πηρα με την δευτερη,,παλι καλα λεω γιατι πηγεναμε για κουλουρακι παλι ψαχνω ψαχνω αλλα τιποτα,,λεω ηρθα που ηρθα να παω και σε ενα κοντινο κοτετσακι ακομα και φευγω παω στο τριτο κοτετσι ψαχνω καμια ωρα και μονο κανα δυο πιασηματα απο το σκυλι αλλα τιποτα,μπεκατσα πουθενα ετσι ξεκεινω για το αμαξι σιγα σιγα,,πριν φτασω στο αμαξι σε ενα ισωμα διπλα απο ενα χωραφι βλεπω την σκυλα να χαμηλωνει και να μπουκαρη στο δασος πολυ επιφυλαχτικα,,ρευμα με χτυπησε λεω μπεκατσα βρηκε,,καπακι ακουω το μπιπερ μπι μπιπ μπαινω πισω απο το σκυλι και το βλεπω κοκαλο μπροστα μου και κοιτα μπροστα της σε ενα αρκετα καθαρο μερος θα ελεγα περναω δυο βηματα το σκυλι και περημενω λιγα δευτερολεπτα τιποτα,,και μολις κανω να κανω αλλο ενα βημα πα πα παπ η κυρια φευγη μπουκαλα στα 5 μετρα μπροστα μου,,τρωει μια τουφεκια παρτην κατω,μπραβο μπραβο και τετοια στο σκυλι και χαρα εγω που εβαλα γκολ στο 90,,αλλαζω φυσιγκι στο οπλο αμεσως και παω να παρω το πουλι που ειχε πιαση ηδη η σκυλα με το που της περνω το πουλι βλεπω την σκυλα και πιανει ντορο και φευγει καμια 20αρια μετρα πιο κατω και ξαναφερμαρη παω σφαιρα και πριν ακομα σταματησω πεταγετε και αλλη μπεκατσα,,μπαμ παρτη και αυτη κατω,,αμαν ρε γλεντια λεω 2 πουλια ζευγαρακι απο το πουθενα στο τελειωμα,,καναμε χαρες πολλες και εγω και το σκυλι,,ψαξαμε λιγο ακομη εκει γυρω και φυγαμε ο καιρος πολυ κρυος αν και νοτιας,,παντος εβγαζα την μπεμπελη οταν με εβλεπε ο ηλιος,,και κρυωνα στα βορεινα ανηλια τελος καλο ολα καλα,,περασε μπερκετι σημερα παρολο το περπατημα,αφου μας φτιαξαν στο τελος οι κυριες που παντα μας φυλανε απροβλεπτες στιγμες,,για αυτο τις ΠΑΜΕ που ελεγε και ο μακαριστος

    Άψογος ο φίλος!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #402830

    http://imageshack.us/a/img853/7558/dsc01203s.jpg http://imageshack.us/a/img22/1315/dsc01206ef.jpg και ενα δικο μου βιντεακιhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ReUI-9quGoI#t=7sενα

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    ΒΙΚ αύριο τελικά θα έρθει ο ξάδερφος μαζί του και ένας φίλος του,  θα κάνω μια μεγάλη βόλτα εκεί που πήγαμε, για να δούμε ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #402836

    BIK wrote:
    http://imageshack.us/a/img853/7558/dsc01203s.jpg http://imageshack.us/a/img22/1315/dsc01206ef.jpg και ενα δικο μου βιντεακιhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ReUI-9quGoI#t=7sενα ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    ΒΙΚ αύριο τελικά θα έρθει ο ξάδερφος μαζί του και ένας φίλος του, θα κάνω μια μεγάλη βόλτα εκεί που πήγαμε, για να δούμε ….

    αντε στεφανε πανε και πεσμου αμα ειναι θα ανεβω την αλλη βδομαδα οκ;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    spirosirish στις #402841

    spirosirish wrote:

    καλημέρα και απο μένα. Σημερινή έξοδο κατα τις 9 λόγω πάγου. Σήκωσα στο πρώτο μέρος 7 πουλάκια (που είδα να φεύγουν) και πείρα 3, όσες κατάφερα να τουφεκίσω!!! αλλαγή μέρους μιας και είχα κανα μισάωρο περιθώριο ακόμα και σηκωσα δύο πουλάκια. Το ένα που τουφέκισα ύστερα απο μαγική ξαπλωτή φέρματης σκύλας σηκώθηκε προς τα χαμηλά την τουφέκισα και την έχασα απο το οπτικό πεδίο μου πίσω απο κάτι κλάρες. Ήμουν σίγουρος ότι έπεσε μιας και δεν την είδα να φεύγει ουτε δεξιά ουτε αριστερά αλλά ούτε και ευθεία μου.Την έψαχνα τουλάχιστον κανα 15 λεπτο τριγύρω και πάνω στα δέντρα μήπως σκάλωσε αλλα τίποτα. Ας ελπίσουμε ότι δεν λαβώθηκε και ότι μου την έκανε μαγικά!!![ φίλε πρέπει να έχεις το μοναδικό Ιρλανδικό σε όλο τον πλανήτη….που κάνει ξαπλωτές φέρμες!

    είχα ένα καλό και φιλότιμο ιρλανδικό το οποίο φέτος δεν κυνηγά λόγω τύφλωσης!!!!! την ξαπλωτή φέρμα την έκανε αγγλικό setter

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #402877

    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ ΗΛΙΑ χαιρομαι για σενα ειλικρινα αντε το πηλινο θα παρει φωτια παλι

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Να εισαι καλα ρε βικτωρα, και εσυ φιλε στεφο,,οσο για το πηλινο αφου ο αντρεας μας εβαλε στην πριζα τι να κανουμε

    να κατι μπεκατσες,να κατι τρυγονια στο πηλινο μας ανοιξε την ορεξη,,βρε θα παρουν φωτια παλι αυριο η μεθαυριο  🙂

    στεφο απο εσενα περημενω καποια μερα να σηκωσεις πολλα πουλια,,μακαρι και ο βικτωρας επισης,αντε να δω ποτε θα ειναι

    ολο γυρω γυρω το παει,καποια μερα θα σου βρεξει μπεκατσες   😉

    ΥΣ

    Βικτωρα ξαναβαλε το βιντεακι φιλε γιατι δεν παιζει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #402918

    Mπραβο βικτωρα μια χαρα περασατε και εσεις χθες,,εγω χθες το βραδυ μετα απο μια συσκεψη που εκανα με ενα φιλο μου αποφασισα να παω σημερα στην ευβοια,εφτασα κατα τις 9 γιατι ειχε παγο και εψαξα χαμηλα στα πευκοτα που ηταν ξεχιονα πρωτο μερος τζιφος,,εκει που επρεπε να βρω τουλαχιστον 2 πουλακια με τετοιο καιρο ,,αλλαγη σε δευτερο κοτετσι εκει μετα απο λιγη ωρα πηρα φερμα απο την σκυλα,,παλι καλα που ημουν κοντα γιατι το πουλι δεν κρατησε πολυ αλλα πεταχτηκε σχετικα καλα και την πηρα με την δευτερη,,παλι καλα λεω γιατι πηγεναμε για κουλουρακι παλι ψαχνω ψαχνω αλλα τιποτα,,λεω ηρθα που ηρθα να παω και σε ενα κοντινο κοτετσακι ακομα και φευγω παω στο τριτο κοτετσι ψαχνω καμια ωρα και μονο κανα δυο πιασηματα απο το σκυλι αλλα τιποτα,μπεκατσα πουθενα ετσι ξεκεινω για το αμαξι σιγα σιγα,,πριν φτασω στο αμαξι σε ενα ισωμα διπλα απο ενα χωραφι βλεπω την σκυλα να χαμηλωνει και να μπουκαρη στο δασος πολυ επιφυλαχτικα,,ρευμα με χτυπησε λεω μπεκατσα βρηκε,,καπακι ακουω το μπιπερ μπι μπιπ μπαινω πισω απο το σκυλι και το βλεπω κοκαλο μπροστα μου και κοιτα μπροστα της σε ενα αρκετα καθαρο μερος θα ελεγα περναω δυο βηματα το σκυλι και περημενω λιγα δευτερολεπτα τιποτα,,και μολις κανω να κανω αλλο ενα βημα πα πα παπ η κυρια φευγη μπουκαλα στα 5 μετρα μπροστα μου,,τρωει μια τουφεκια παρτην κατω,μπραβο μπραβο και τετοια στο σκυλι και χαρα εγω που εβαλα γκολ στο 90,,αλλαζω φυσιγκι στο οπλο αμεσως και παω να παρω το πουλι που ειχε πιαση ηδη η σκυλα με το που της περνω το πουλι βλεπω την σκυλα και πιανει ντορο και φευγει καμια 20αρια μετρα πιο κατω και ξαναφερμαρη παω σφαιρα και πριν ακομα σταματησω πεταγετε και αλλη μπεκατσα,,μπαμ παρτη και αυτη κατω,,αμαν ρε γλεντια λεω 2 πουλια ζευγαρακι απο το πουθενα στο τελειωμα,,καναμε χαρες πολλες και εγω και το σκυλι,,ψαξαμε λιγο ακομη εκει γυρω και φυγαμε ο καιρος πολυ κρυος αν και νοτιας,,παντος εβγαζα την μπεμπελη οταν με εβλεπε ο ηλιος,,και κρυωνα στα βορεινα ανηλια τελος καλο ολα καλα,,περασε μπερκετι σημερα παρολο το περπατημα,αφου μας φτιαξαν στο τελος οι κυριες που παντα μας φυλανε απροβλεπτες στιγμες,,για αυτο τις ΠΑΜΕ που ελεγε και ο μακαριστος

    Α……Σου’ φεξε μπαρμπα Λια ε;;;;; Άντε μπράβο φιλαράκι, πάντα τέτοια και στα ταίρια τους!!!!!! Β…..Η επόμενη φωτογραφία παρακαλώ να είναι στα πυρότουβλα, μπροστά στο τζάκι και στο βάθος η φλόγα, είναι πιο ωραία, πίστεψέ με….Γ….Γράψε την συνταγή για το πήλινο να την έχω μωρέ!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #402935

    louis wrote:
    Mπραβο βικτωρα μια χαρα περασατε και εσεις χθες,,εγω χθες το βραδυ μετα απο μια συσκεψη που εκανα με ενα φιλο μου αποφασισα να παω σημερα στην ευβοια,εφτασα κατα τις 9 γιατι ειχε παγο και εψαξα χαμηλα στα πευκοτα που ηταν ξεχιονα πρωτο μερος τζιφος,,εκει που επρεπε να βρω τουλαχιστον 2 πουλακια με τετοιο καιρο ,,αλλαγη σε δευτερο κοτετσι εκει μετα απο λιγη ωρα πηρα φερμα απο την σκυλα,,παλι καλα που ημουν κοντα γιατι το πουλι δεν κρατησε πολυ αλλα πεταχτηκε σχετικα καλα και την πηρα με την δευτερη,,παλι καλα λεω γιατι πηγεναμε για κουλουρακι παλι ψαχνω ψαχνω αλλα τιποτα,,λεω ηρθα που ηρθα να παω και σε ενα κοντινο κοτετσακι ακομα και φευγω παω στο τριτο κοτετσι ψαχνω καμια ωρα και μονο κανα δυο πιασηματα απο το σκυλι αλλα τιποτα,μπεκατσα πουθενα ετσι ξεκεινω για το αμαξι σιγα σιγα,,πριν φτασω στο αμαξι σε ενα ισωμα διπλα απο ενα χωραφι βλεπω την σκυλα να χαμηλωνει και να μπουκαρη στο δασος πολυ επιφυλαχτικα,,ρευμα με χτυπησε λεω μπεκατσα βρηκε,,καπακι ακουω το μπιπερ μπι μπιπ μπαινω πισω απο το σκυλι και το βλεπω κοκαλο μπροστα μου και κοιτα μπροστα της σε ενα αρκετα καθαρο μερος θα ελεγα περναω δυο βηματα το σκυλι και περημενω λιγα δευτερολεπτα τιποτα,,και μολις κανω να κανω αλλο ενα βημα πα πα παπ η κυρια φευγη μπουκαλα στα 5 μετρα μπροστα μου,,τρωει μια τουφεκια παρτην κατω,μπραβο μπραβο και τετοια στο σκυλι και χαρα εγω που εβαλα γκολ στο 90,,αλλαζω φυσιγκι στο οπλο αμεσως και παω να παρω το πουλι που ειχε πιαση ηδη η σκυλα με το που της περνω το πουλι βλεπω την σκυλα και πιανει ντορο και φευγει καμια 20αρια μετρα πιο κατω και ξαναφερμαρη παω σφαιρα και πριν ακομα σταματησω πεταγετε και αλλη μπεκατσα,,μπαμ παρτη και αυτη κατω,,αμαν ρε γλεντια λεω 2 πουλια ζευγαρακι απο το πουθενα στο τελειωμα,,καναμε χαρες πολλες και εγω και το σκυλι,,ψαξαμε λιγο ακομη εκει γυρω και φυγαμε ο καιρος πολυ κρυος αν και νοτιας,,παντος εβγαζα την μπεμπελη οταν με εβλεπε ο ηλιος,,και κρυωνα στα βορεινα ανηλια τελος καλο ολα καλα,,περασε μπερκετι σημερα παρολο το περπατημα,αφου μας φτιαξαν στο τελος οι κυριες που παντα μας φυλανε απροβλεπτες στιγμες,,για αυτο τις ΠΑΜΕ που ελεγε και ο μακαριστος

    Α……Σου” φεξε μπαρμπα Λια ε;;;;; Άντε μπράβο φιλαράκι, πάντα τέτοια και στα ταίρια τους!!!!!! Β…..Η επόμενη φωτογραφία παρακαλώ να είναι στα πυρότουβλα, μπροστά στο τζάκι και στο βάθος η φλόγα, είναι πιο ωραία, πίστεψέ με….Γ….Γράψε την συνταγή για το πήλινο να την έχω μωρέ!!!!!!

     

    http://www.e-artemis.gr/forumz/topic/%CE%BF%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%B1%CE%B3%CE%B1%CE%B4%CE%B5%CF%82/#post-402364

    μπορεις να την διαβασεις εδω οντος ειναι τρομερη συνταγη :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #402939

    Mπραβο βικτωρα μια χαρα περασατε και εσεις χθες,,εγω χθες το βραδυ μετα απο μια συσκεψη που εκανα με ενα φιλο μου αποφασισα να παω σημερα στην ευβοια,εφτασα κατα τις 9 γιατι ειχε παγο και εψαξα χαμηλα στα πευκοτα που ηταν ξεχιονα πρωτο μερος τζιφος,,εκει που επρεπε να βρω τουλαχιστον 2 πουλακια με τετοιο καιρο ,,αλλαγη σε δευτερο κοτετσι εκει μετα απο λιγη ωρα πηρα φερμα απο την σκυλα,,παλι καλα που ημουν κοντα γιατι το πουλι δεν κρατησε πολυ αλλα πεταχτηκε σχετικα καλα και την πηρα με την δευτερη,,παλι καλα λεω γιατι πηγεναμε για κουλουρακι παλι ψαχνω ψαχνω αλλα τιποτα,,λεω ηρθα που ηρθα να παω και σε ενα κοντινο κοτετσακι ακομα και φευγω παω στο τριτο κοτετσι ψαχνω καμια ωρα και μονο κανα δυο πιασηματα απο το σκυλι αλλα τιποτα,μπεκατσα πουθενα ετσι ξεκεινω για το αμαξι σιγα σιγα,,πριν φτασω στο αμαξι σε ενα ισωμα διπλα απο ενα χωραφι βλεπω την σκυλα να χαμηλωνει και να μπουκαρη στο δασος πολυ επιφυλαχτικα,,ρευμα με χτυπησε λεω μπεκατσα βρηκε,,καπακι ακουω το μπιπερ μπι μπιπ μπαινω πισω απο το σκυλι και το βλεπω κοκαλο μπροστα μου και κοιτα μπροστα της σε ενα αρκετα καθαρο μερος θα ελεγα περναω δυο βηματα το σκυλι και περημενω λιγα δευτερολεπτα τιποτα,,και μολις κανω να κανω αλλο ενα βημα πα πα παπ η κυρια φευγη μπουκαλα στα 5 μετρα μπροστα μου,,τρωει μια τουφεκια παρτην κατω,μπραβο μπραβο και τετοια στο σκυλι και χαρα εγω που εβαλα γκολ στο 90,,αλλαζω φυσιγκι στο οπλο αμεσως και παω να παρω το πουλι που ειχε πιαση ηδη η σκυλα με το που της περνω το πουλι βλεπω την σκυλα και πιανει ντορο και φευγει καμια 20αρια μετρα πιο κατω και ξαναφερμαρη παω σφαιρα και πριν ακομα σταματησω πεταγετε και αλλη μπεκατσα,,μπαμ παρτη και αυτη κατω,,αμαν ρε γλεντια λεω 2 πουλια ζευγαρακι απο το πουθενα στο τελειωμα,,καναμε χαρες πολλες και εγω και το σκυλι,,ψαξαμε λιγο ακομη εκει γυρω και φυγαμε ο καιρος πολυ κρυος αν και νοτιας,,παντος εβγαζα την μπεμπελη οταν με εβλεπε ο ηλιος,,και κρυωνα στα βορεινα ανηλια τελος καλο ολα καλα,,περασε μπερκετι σημερα παρολο το περπατημα,αφου μας φτιαξαν στο τελος οι κυριες που παντα μας φυλανε απροβλεπτες στιγμες,,για αυτο τις ΠΑΜΕ που ελεγε και ο μακαριστος  

     

    Λιάκο, με πρόλαβες ρε φιλαράκι. Και τώρα τι θα κάνω εγώ το Σ/Κ? χαχαχαχα

     

    Μπράβο ρε, πάντα τέτοια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #402944

    Ρομαντικε βαλε εσυ τις μπεκατσες και θα σου τις φτιαξω εγω να γλυφεις τα δαχτυλα σου χα χα χα

    και εχω και κρασακι καλοοοοοο, ροζε παρακαλω και το κεφαλι το πρωι ειναι καθαρο ,,ασε που αμα σου φτιαξω το εντερο τις μπεκατσας

    σε αλουμινοχαρτο με αλατοπιπερο θα παθεις μπλακ αουτ,,ο καλητερος μεζες ειναι. και μου το εμαθε ο μπαρπαγιωργης ο κικιρας

    ενα παλιος κυνηγος απο τον γαβαλα ευβοιας,,στο τζακι ετρεξα ενα μπουρι σομπας μεσα, και εκανα πατεντα να βγαζει ζεστο αερα

    για αυτο δεν τις βγαζω εκει φωτο,γιατι ειναι ασχημο πλεον, αλλα βγαζει ζεστη

    ΥΣ

    Χρηστο ολα και ολα φιλε,,εγω τα ρωτησα τα πουλια πανω στην φερμα,,θα ειστε εδω το ΣΚ η θα φυγετε

    θα φυγουμε μου ειπαν,,ε καλα λεω τοτε παρτε μια τουφεκια για να μαθετε 😆 φιλε τα ντοπια φιλαρακια δεν περημενουν το ΣΚ

    ολα τα μερη που πατησα τα ειχαν οργωση απο την προηγουμενη μερα,,εσυ τι λες θα περημεναν εμας

    ασε που το πρωτο βραδυ που επεσαν τα πουλια κατω τα ριμαξαν στο καρτερι,,πολεμος εγινε το πρωτο βραδυ

    αλλα τα πουλια την αλλη μερα τους ειχανε κλαση και ειχαν φυγει,,και καλα κανανε γιατι γλυτωσανε απο τους τουφεκοβρυκολακες

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    xristos στις #402976

    Επιτέλους μετά από μια εβδομάδα κυνηγετικής αδράνειας ειχαμε ένα όμορφο πρωϊνό!!Βροχερός καιρός και ιδανική ευκαιρία για πρωινή εξόρμηση!!αποτέλεσμα 3 σηκώματα με 3 καρπώσεις , την μια εξ’ αυτών ατίθαση που δεν δέχτηκε φέρμα!!τα πτηνά πάντως παρέμειναν Πελοπόννησο και απλά αλλάζουν συνεχώς περιοχές!!!

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #402992

    http://www.youtube.com/watch?v=ReUI-9quGoI   ENA δικο μου βιντεακι ελπιζω να σας αρεσει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #402997

    Επιτέλους μετά από μια εβδομάδα κυνηγετικής αδράνειας ειχαμε ένα όμορφο πρωϊνό!!Βροχερός καιρός και ιδανική ευκαιρία για πρωινή εξόρμηση!!αποτέλεσμα 3 σηκώματα με 3 καρπώσεις , την μια εξ” αυτών ατίθαση που δεν δέχτηκε φέρμα!!τα πτηνά πάντως παρέμειναν Πελοπόννησο και απλά αλλάζουν συνεχώς περιοχές!!!

    ¨ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΟ ΔΕΝ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΛΗΘΕΙΑ¨

     

    φιλεμου τη υψομετρα παιζουν τα πουλια πελοπονησο τωρα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #403000

    Ωραιο το βιντεακι φιλε,,αν καταλαβα καλα του φυσαγες το αυτι να αφηση την μπεκατσα χα χα

    πολυ καθαρο μερος αυτο παντος,,για εμας εδω αυτο το μερος ειναι ο παραδεισος

    αλλα πρεπει να εχετε και  πυκνουρες εκει αφου εχετε πευκοτα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,221 έως 11,235 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων