ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,611 έως 11,625 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #426453

    Θα σου εστελνα φιλε αλλα χαλασε το μηχανημα τηλεμεταφορας θηραματων,,θελει καρβουνακια χα χα

    οντος ηταν πεντανοστιμες φιλε

    ΥΣ

    τελικα καταλαβα οτι αμα την μπεκατσα την βαζεις με τα πουπουλα  στην καταψυξη

    κρατα την γευση της πιο πολυ καιρο,,το εκανα τεστ και τελικα ετσι ειναι

    αυτο αν τις κρατας σαν και εμενα 4-5 μηνες,,αλλιως τις μαδας και τις τρως πιο γρηγορα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #426631

    ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΑΡΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #429596

    ante epitelous kai ena DVD me kinigi mpekatsas Smile……. sto eleutero tupo……..  victfalcon mhnto xaseis……. xaxaxaxa

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #436002

    Καλημερα μαγκες

     

    σιγουρα καποιες ξεκινησαν ειναι στον δρομο για εδω . σε κανενα εικοσαημερο θα εχουν φτασει σιγουρα

     

    υπομονη μεχρι τοτε λοιπον

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #436008

    Παλι βιασυνες σε πιασανε ρε μανο χα χα..κολλησανε μερικες στα συνορα

    α ρε φιλαρακι αμα δεν ερθουν αυτες ειναι αδειο το βουνο

    σε κανα μηνα θα βαρεσουν τις πρωτες στις περδικες πανω στα σπανα,τωρα κατι ελαχιστες βιαστικες

    πεφτουν απο τα μεσα σεπτεβρη και μετα στα ορεινα,,αλλα για να βρεις καμια ειναι κατι σαν λαχειο που λεμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436014

    πεφτουν απο τα μεσα σεπτεβρη και μετα στα ορεινα,,αλλα για να βρεις καμια ειναι κατι σαν λαχειο που λεμε

    το 2010 πηρα μπεκατσα στις 3 οκτωβριου και μαλιστα πολυ κοντα στην αθηνα…….απο τοτε τρεχω και ψαχνω καθε χρονο για τις ‘μυτες’ απο την 1η οκτωβριου για να τις καλωσορισωWink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #436018

    Καλημερα μαγκες   σιγουρα καποιες ξεκηνησαν ειναι στον δρομο για εδω . σε κανενα εικοσαημερο θα εχουν φτασει σιγουρα   υπομονη μεχρι τοτε λοιπον

    αρε prince μην ξινεις πληγες…. χαχαχα…. οντως ετσι ειναι.. καθε χρονο αρχεσ οκτοβριου περνω την πρωτη μπεκατσα… περυσι ητανε στις 4 οκτοβριου….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #436019

    το 2010 πηρα μπεκατσα στις 3 οκτωβριου και μαλιστα πολυ κοντα στην αθηνα…….απο τοτε τρεχω και ψαχνω καθε χρονο για τις “μυτες” απο την 1η οκτωβριου για να τις καλωσορισω

    εσυ χερεις που 8α με βρεις για να κανουμε κανενα μικτο κυνηγι(φασα-μπεκατσα) χαχαχα………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436021

    εσυ χερεις που 8α με βρεις για να κανουμε κανενα μικτο κυνηγι(φασα-μπεκατσα) χαχαχα………..

    θα περιμενω τις πληροφοριες σου και θα εκτοξευτω μολις αναψεις το ‘πρασινο φως’……Wink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #436025

    θα περιμενω τις πληροφοριες σου και θα εκτοξευτω μολις αναψεις το “πρασινο φως’……

    σαν βαζελος που ειμαι. χαχαχααχαχα    μονο να εισαι σταντ μπαι εσυ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #436103

    το 2010 πηρα μπεκατσα στις 3 οκτωβριου και μαλιστα πολυ κοντα στην αθηνα…….απο τοτε τρεχω και ψαχνω καθε χρονο για τις “μυτες” απο την 1η οκτωβριου για να τις καλωσορισω.

    Εσυ μακρια τα χερια σου απο τις μπεκατσες μου,μην κανεις ορεξη! Doubt it!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #436105

    αμαν μας βαζετε στην πριζα και ειναι νωρις ακομααααα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #436198

    αρχησα να τις βλεπω και στο υπνο μου πλεον . οποτε εχουν σιγουρα παρει την κατηφόρα.

    εχω παρει και εγω αρχες πολυ αρχες οκτωμβριου μπεκατσα .

    θυμαμαι μια χρονια πριν καμια δεκαρια χρονια ηταν η πρωτη κυριακη του οκτωμβριου ηταν περιπου 7 με 8 του μηνα οποτε πηγα για μπεκατσα την προηγουμενη κυριακη που ηταν τελος σεπτεμβριου και σηκωσα 3 φερμαριστα πουλια και δεν πηρα κανενα . το ειπα μονο σε κανα δυο κολλητούς , καναμε κοπανα την αλλη μερα απο την δουλεια και ανεβηκαμε παλι . αλλαα δεν βρηκαμε καμια φανταζεστε το τι ακουσα απο τους φιλους μου , ακομη μου το χτυπανε .

    υπομονη λοιπον 30 μερες ακομη γιατι και φετος η πρωτη κυριακη ειναι 6 του μηνα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436199

    Εσυ μακρια τα χερια σου απο τις μπεκατσες μου

    ……….Σου????????? καλα ρε ‘παρτακια’…..ολα δικα σου τα θες???? μην στεναχωριεσαι…….κατι θα αφησω και για εσενα…….αν θελω!!!!!!!!!Big SmileCanny

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    261
    thor600 στις #436211

    κατι θα αφησω και για εσενα…….αν θελω!!!!!!!!

    Ναι, ρε φιλαρακι αν εχεις την καλοσυνη ασε μου κατι,γιατι τα’ι’ζω και ενα ολοκληρο κοπαδι και θελω να βλεπουν κι αυτα που και που καμια μπεκατσα.Still Dreaming Κι εγω ως ανταλαγμα θα σου αφησω ολες τις Γαλαζιες για παρτη σου.Yeah... SureΤι λες,δικαιη ανταλλαγη?Big Boss

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,611 έως 11,625 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων