ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,716 έως 11,730 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    pavlou tasos στις #440150

    ΓΙΑ ΜΑΣ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕΙ ΟΙ ΠΟΥΣΤ.\ΤΥΧΑΙΡΕΙ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    panos στις #440155

    καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στη σελιδα….βορεια ευβοια ηρθαν η πρωτες μπεγκατσες….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    Giannis στις #440164

    καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στη σελιδα….βορεια ευβοια ηρθαν η πρωτες μπεγκατσες….

    Καλώς ήρθες φίλε στο forum και πάντα να μας λές τόσο ευχάριστα νέα.

    φιλικά Γιάννης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440212

    σημερα εθεαθη η πρωτη ‘μυτη’ στον νομο αττικης………γιουρια μαγκες …….. 😀

    αφου φανηκαν τοσο νωρις εδω κατω πιστευω οτι η χρονια θα παει μπούνια φετος!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #440214

    Nα ειμαστε καλα πρωτη εξοδο θα την κανω μαλον στις 21 του μηνα στο ελατο στην ευβοια
    και αυτο γιατι ηρθαν η πρωτες σκορπιες λιγο νορις φετος,και ειναι καλο σημαδι αυτο
    αλλιως την πρωτη την κανω συνηθος 28 οκτωβριου,και παλι λιγα ειναι τα πουλια και τοτε
    ο μπεκατσομηνας ειναι ο νοεμβρης για ολη την ελλαδα,και τα καλητερα περασματα γινοντε απο
    15 νοεμβρη με 20 δεκεμβρη,μετα μονο ο καιρος ανακατευει την τραπουλα και φτιαχνει το παιχνιδι
    ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα και θα ακουσουμε το πα πα παπ πολλες φορες φετος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #440284

    αν και παπιοκυνηγος σημερα για τσιχλες στην ορεινη χαλκιδικη ειδα στο χαραμα δυο απο αυτες που κυνηγατε[μπεκατσες]
    το αναφερω για ενημερωση εσεις που εχετε ζαγαρια…………..καντε την βολτα σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #440432

    αν και παπιοκυνηγος σημερα για τσιχλες στην ορεινη χαλκιδικη ειδα στο χαραμα δυο απο αυτες που κυνηγατε[μπεκατσες]<br>
    το αναφερω για ενημερωση εσεις που εχετε ζαγαρια…………..καντε την βολτα σας

    καλα ρε…. αντι να με παρεις τηλ να μου το πεις το αναρτας στο αρτεμης????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #440509

    Nα ειμαστε καλα πρωτη εξοδο θα την κανω μαλον στις 21 του μηνα στο ελατο στην ευβοια<br>
    και αυτο γιατι ηρθαν η πρωτες σκορπιες λιγο νορις φετος,και ειναι καλο σημαδι αυτο<br>
    αλλιως την πρωτη την κανω συνηθος 28 οκτωβριου,και παλι λιγα ειναι τα πουλια και τοτε<br>
    ο μπεκατσομηνας ειναι ο νοεμβρης για ολη την ελλαδα,και τα καλητερα περασματα γινοντε απο<br>
    15 νοεμβρη με 20 δεκεμβρη,μετα μονο ο καιρος ανακατευει την τραπουλα και φτιαχνει το παιχνιδι<br>
    ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα και θα ακουσουμε το πα πα παπ πολλες φορες φετος<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    οπως παντα φιλε ηλια οι αποψεις σου πολυ σωστες ετσι ακριβως ειναι εγω παντα 26 αγ,δημητριου χτυπουσα την πρωτη για χρονια μονο προπερσυ αρχισαν νωρις απο τις 20 οκτομβρη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #440589

    Επιδη μπηκαν τα πρωτα πουλια μια βδομαδα πιο νορις
    για αυτο θα παω μια βολτα ετσι για το καλο στην επομενη αλλαγη του καιρου
    ετσι να παρουμε αερα στο ελατο και ολο και κατι θα βρουμε να κανουμε λιγο κεφι
    παντος ολες τις χρονιες που ροβολανε πιο νορις τα πουλια βγηκανε καλες χρονιες
    αρα γιατι να μην ειναι και φετος το ιδιο,μπεκατσα σηκωσαν φιλαρακια στην περδικα απο νορις
    μπεκατσα σηκωσαν γουρουναδες στην πελοποννησο στο ελατο με το κρυο που εκανε
    και στην ευβοια σηκωσανε μπεκατσα,αρα αφου περασανε τοσο νορις οι πρωτες ολα δειχνουν
    οτι θα παμε για μια καλη χρονια φετος φιλαρακι,,ειδικα εσυ που περυσι δεν ειχες πουλια φετος
    θα δεις οτι θα εχεις αρκετες μπεκατσες στο νησι σου,,που ειναι και πευκοτος παραδεισος

    εγω θα κανω καμια βολτα παραεξω στην αρχη να πατησω λιγο ελατο που το εχω αρρωστια
    και μετα απο αρχες νοεμβρη θα εχω τα πουλια στην πορτα μου,γιατι φετος πιο δυσκολα την βγαζουμε γενικα
    αμα δεν ειχα και μερος εδω διπλα να πηγενω θα ημουνα σε πολυ δυσκολη θεση με τα εξοδα κινισης
    εδω εχουμε δικο μας σπιτι σε ευρυτανια και ορεινη φθιωτιδα και δεν μπορουμε να παμε ρε φιλε
    και καποτε κυνηγουσα σχεδον μονιμα εκει πανω,,υγεια να εχουμε και θα την βρουμε την ακρη
    παλι καλα που μπεκατσες εχει παντου στην ευλογημενη μας χωρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    43
    blackman στις #440628

    Φίλε μου έχεις πέσει μέσα σε όλα!Το έλατο αγαπημένος προορισμός αλλα μας έχουν λυσσάξει οι βενζίνες!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    ΑΛΕΚΤΟΡ στις #441006

    ΧΘΕΣΙΝΗ ΕΞΟΔΟ, ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 3 ΣΗΚΩΜΑΤΑ 3 ΣΤΟ ΧΕΡΙ
    ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #441007

    κηριακη την ακουσαμε … αλλα δεν μας εκανε την χαρη να μας δωσει 1 δευτερολεπτο να την δουμε…. δε βαριεσαι… καλο ηταν και το παπ παπ παπ παπ…καυ*&%$*$με λιγακι! Αντε να πεσουν τα φυλλα μπας και κανουμε καμια τουφεκια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #441008

    ΧΘΕΣΙΝΗ ΕΞΟΔΟ, ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 3 ΣΗΚΩΜΑΤΑ 3 ΣΤΟ ΧΕΡΙ<br>
    ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ :IoI:<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.caribou.gr

    http://www.youtube.com/watch?v=AW1iNOZdCxg

    </div>

    ε βαλε και καμια φωτο να δουμε και μεις τα λιγουρια ρε φιλε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #441017

    ΧΘΕΣΙΝΗ ΕΞΟΔΟ, ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 3 ΣΗΚΩΜΑΤΑ 3 ΣΤΟ ΧΕΡΙ<BR>ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ :lol:<BR>
    <HR>

    <DIV class=bbp-reply-signature>
    <P>http://www.caribou.gr</P>
    <P>http://www.youtube.com/watch?v=AW1iNOZdCxg</P></DIV>

    Μπράβο φίλε. Θα μας κάνεις το Σ/Κ να ανέβουμε στο βουνό.Και περιμένουμε πέρασμα στα ορτύκια… 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    119
    john1954 στις #441216

    Και Πελοπόννησο έχουν εθεαθει κάποια πουλιά.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,716 έως 11,730 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων