ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,956 έως 11,970 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/05/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    87
    ΒΑΡ-ΟΝΟΣ στις #447413

    Σήμερα το πρωί πολύ ομίχλη, τα χόρτα και τα δέντρα άσπρα απο την παγωνιά και τη υγρασία, πήγα σε ένα κοντινό μέρος πρώτη φορά για φέτος με μεσέ και τσαλιά (παλιούρια που τα λέμε εμείς στη Λάρισα),πρώτη συνάντηση φέρμα απο τον Daby και μαζί κοντά του η μικρή Lena μιά συστάδα μεσέδες με καθαρό έδαφος μέσα ζυγώνω μπαίνω στα δέντρα και μου πετάγεται απο τα πόδια της ρίχνω μία και κόβω ενα κλαδί ίσα με το χέρι, τη χάνω,ψάχνω παραπέρα ακούω σε λίγο μπίπερ, σταμάτημα και ξανά το ίδιο λέω η κυρία κάνει πηδηματάκια, πιάνω απο πάνω απο τα σκύλιά και στο πρώτο μπίπ μου βγαίνει μπροστά της ρίχνω μία και συνέχεια απόρτ απο την μικρή μου.Μετά απο ώρα αφού έψαξα τις κορυφές και δεν βρήκα πουλιά ξαναγυρίζω στα πυκνά κάποια στιγμή τα σκυλιά μπήκαν σε μιά βαθιά ρεματιά πολύ πυκνή για ένα τέταρτο άκουγα μόνο μπίπερ σταματήματα και κουδούνια δεν μπορούσα με τίποτε να τη διασχίσω, τα παίρνω τα σκυλιά και την πιάνω τη ρεματιά απο άλλη πλευρά που συνόρευε με οργώματα εκεί μου φέρμαραν δεύτερη που μου βγήκε πάλι απο το μέρος μου στο χωράφι και πρίν μπει πάλι στο πυκνό έκατσε στο έδαφος και την έφαγε καθιστή!!!! Αυτό ήταν το σκηνικό για σήμερα!!!!!!

    Πανέμορφο το αριστερό το σεττεράκι στην φωτογραφία.
    Όχι ότι το άλλο πάει πίσω!!
    Φτου φτου να μην το ματιάξω.
    Να΄σαι γερός να τα χαίρεσαι.
    Έχω και εγώ έναν ασπρόμαυρο 8,5 χροννών μόνο που τον
    βλέπω μου φτιάχνει την μέρα.
    Έλπίζω να βρώ άλλον έναν σαν αυτόν που έχω κάποτε…
    Η αγάπη για το σεττερ, ο βήχας και το χρήμα τι να κάνουμε δεν κρύβονται!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    boulp_2 στις #447427

    Παρο ολη την ξαστερια και τον παγο που ειχε το πρωι και παρο ολη την αισιοδοξια της καινουργιας μερας που ξημερωνε παλι τζηφος.Αφαντα τα νεα πουλια.Μια κυρια παλλια μεσα στη ζουγλα που μολις με ακουει την κανει κανονικα και μετα αφαντη.Παλι δεν εσπασε το ροδι…..Ας ελπισουμε οτι ο Δεκεμβρης θα ειναι ποιο γουρλης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #447434

    και γω το πρωι στο ιδιο μερος με χθες πηγα ειχε ωραια ξαστερια, ΒΒΑ 4 Μποφορ , και πολυ κρυο αλλα τα πουλια την ειχαν κανει δυστηχως ,ουτε μυρωδια δεν βρηκα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #447435

    Σήμερα το πρωί πολύ ομίχλη, τα χόρτα και τα δέντρα άσπρα απο την παγωνιά και τη υγρασία, πήγα σε ένα κοντινό μέρος πρώτη φορά για φέτος με μεσέ και τσαλιά (παλιούρια που τα λέμε εμείς στη Λάρισα),πρώτη συνάντηση φέρμα απο τον Daby και μαζί κοντά του η μικρή Lena μιά συστάδα μεσέδες με καθαρό έδαφος μέσα ζυγώνω μπαίνω στα δέντρα και μου πετάγεται απο τα πόδια της ρίχνω μία και κόβω ενα κλαδί ίσα με το χέρι, τη χάνω,ψάχνω παραπέρα ακούω σε λίγο μπίπερ, σταμάτημα και ξανά το ίδιο λέω η κυρία κάνει πηδηματάκια, πιάνω απο πάνω απο τα σκύλιά και στο πρώτο μπίπ μου βγαίνει μπροστά της ρίχνω μία και συνέχεια απόρτ απο την μικρή μου.Μετά απο ώρα αφού έψαξα τις κορυφές και δεν βρήκα πουλιά ξαναγυρίζω στα πυκνά κάποια στιγμή τα σκυλιά μπήκαν σε μιά βαθιά ρεματιά πολύ πυκνή για ένα τέταρτο άκουγα μόνο μπίπερ σταματήματα και κουδούνια δεν μπορούσα με τίποτε να τη διασχίσω, τα παίρνω τα σκυλιά και την πιάνω τη ρεματιά απο άλλη πλευρά που συνόρευε με οργώματα εκεί μου φέρμαραν δεύτερη που μου βγήκε πάλι απο το μέρος μου στο χωράφι και πρίν μπει πάλι στο πυκνό έκατσε στο έδαφος και την έφαγε καθιστή!!!! Αυτό ήταν το σκηνικό για σήμερα!!!!!!<br>

    μπραβο φιλε στεφανε απο δω και περα θα τις ροκανιζεις σιγα σιγα , βλεπω να σου ρχομαι την αλλη βδομαδα φιλε καμια βολτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    388
    baspan στις #447436

    Πηγα μια βολτα σημερα μιας που ειχε βορειαδακι και κρυο το πρωι,ελεγα που να παω που να παω<br>
    τελικα αφου βλεπω οτι δεν μπαινουν καινουρια πουλια στην αττικη,καταληξα να παω στο κοτετσι μου<br>
    να κυνηγισω τα φαντασματα που εχω αφησει εκει μεσα,,τι να κανουμε αφου δεν εβαλε πουλια<br>
    παμε και σκοτωνουμε τις φιλες και γνωστες μας,την πρωτη μπεκατσα την πηρα πολυ γρηγορα<br>
    μια που ειχα μαθη το δρομολογιο της και την πατησε ευκολα σημερα,αλλα η δευτερη ηταν φαση για καμερα<br>
    γνωστο πουλι και αυτο που μου εφευγε καιρο,και ετσι ειχε φταση στο σημειο να εχει πολυ εμπιστοσυνη<br>
    στον εαυτο της,και εκει ερχεται η ωρα που την πατανε

    σημερα λοιπον αυτη η κυρια βρεθηκε σε μια ακρη του πυκνου,,εκανε δυο πηδηματα και εκατσε ξανα<br>
    λιγο πιο μεσα στο πυκνο ,αλλα στην ακρη,η σκυλα πονταρισε εσπασε και εφυγε πισω απο το πουλι<br>
    την ακουω ξανα μεσα στο πυκνο στην ακρη φερμα ποντα,ελα ομως που αριστερα απο το πυκνο<br>
    ειχε ενα μεγαλο ξεφωτο,παω και καθομαι στην ακρη στο ξεφωτο και περημενω την μπεκατσα<br>
    λεω αφου ειναι στην ακρη του πυκνου διπλα απο το καθαρο, θα βγει απο εδω να γυρισει πισω<br>
    τελικα σηκωνετε το πουλι ζβαρνα και ερχεται παιδια καρφι επανω μου,δεν τουφεκω γιατι πισω ειναι το σκυλι<br>
    ξαφνου με βλεπει και τι κανει,,μου κανει καρφι περασμα 1 μετρο πανω αππο το κεφαλι μου<br>
    γυρναω να την τουφεκισω και εχει μπει ολη μεσα στον ηλιο,ριχνω μια τουφεκια στραβωμενος απο τον ηλιο<br>
    και τελικα επεσε,αντε λεω μπερκετι σημερα,πηραμε τα δυο φαντασματα παμε τωρα σπιτι για καφεδακι

    βικτωρα, λευτερη και πετρο μπραβο σας,και καλη συνεχεια σε ολου τους φιλους

    ΥΣ<br>
    η φωτο ειναι αφιερωμενη με αγαπη στο φιλο μου τον μητσο<br>
    που μου λεει οτι δεν βαριουντε τα πουλια εκει μεσα<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    79
    WOLFMAN στις #447439

    Καλησπερα στην παρεα.Κρυο πολυ και η ελπιδες αναπτερωνονται.Βλεπω
    σιγα σιγα ειτε απο κοτετσια ειτε απο αλλου της χουφτωνουμε την απιστευτες κυριες.
    Μπραβο σε ολους που καταφεραν να την χαιδεψουν να την ακουμπησουν και το λεω αυτο
    γιατι ξερω το ζορι που χρειαζεται αυτο το χρονο.
    Οντως Στεφανε ωραια τα σκυλια σου.Σετερας και εγω αλλα ζηλεψα απο τον Ηλια και απεκτησα
    εναν Κουρτσχαρα.Πολλη τρελα ρε παιδια αυτα τα σκυλια ειναι για δεσιμο.Τελος στο θεμα μας
    Πυρ και κινηση στο βουνο και μολις φτανουν τα σκυλια μας την ξανακανει αλλα ηη κυρια ηθελε
    παιχνιδακια μπηκε στα ελατακια διπλα.ποντα φερμα η ροζα ποντα φερμα εγω Ο φιλος απο την αλλη
    εχει το νου του αλλα νεος σε ηλικια εννοω μην παρεξηγηθει κανεις με φωναζει και η κυρια
    σηκωνετε μπροστα του βαζει πισω δεντρο-ηλιο και οτι αλλο βρισκει και του τα δειχνει ολα.
    Το ευχαριστηθηκαμε σημερα γιατι εδειξε οτι μπηκαν πουλια και θα εχουμε καλο Σ-Κ.

    Υ.Ντανι να το ακους το ταιρι σου αλλη φορα ησυχια-ησυχια-ησυχια-ησυχια και ησυχια.
    Ασε τα σκυλια να κανουν την δουλεια τους και ολα θα γινουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #447444

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>stefanos64 wrote:</div>
    Σήμερα το πρωί πολύ ομίχλη, τα χόρτα και τα δέντρα άσπρα απο την παγωνιά και τη υγρασία, πήγα σε ένα κοντινό μέρος πρώτη φορά για φέτος με μεσέ και τσαλιά (παλιούρια που τα λέμε εμείς στη Λάρισα),πρώτη συνάντηση φέρμα απο τον Daby και μαζί κοντά του η μικρή Lena μιά συστάδα μεσέδες με καθαρό έδαφος μέσα ζυγώνω μπαίνω στα δέντρα και μου πετάγεται απο τα πόδια της ρίχνω μία και κόβω ενα κλαδί ίσα με το χέρι, τη χάνω,ψάχνω παραπέρα ακούω σε λίγο μπίπερ, σταμάτημα και ξανά το ίδιο λέω η κυρία κάνει πηδηματάκια, πιάνω απο πάνω απο τα σκύλιά και στο πρώτο μπίπ μου βγαίνει μπροστά της ρίχνω μία και συνέχεια απόρτ απο την μικρή μου.Μετά απο ώρα αφού έψαξα τις κορυφές και δεν βρήκα πουλιά ξαναγυρίζω στα πυκνά κάποια στιγμή τα σκυλιά μπήκαν σε μιά βαθιά ρεματιά πολύ πυκνή για ένα τέταρτο άκουγα μόνο μπίπερ σταματήματα και κουδούνια δεν μπορούσα με τίποτε να τη διασχίσω, τα παίρνω τα σκυλιά και την πιάνω τη ρεματιά απο άλλη πλευρά που συνόρευε με οργώματα εκεί μου φέρμαραν δεύτερη που μου βγήκε πάλι απο το μέρος μου στο χωράφι και πρίν μπει πάλι στο πυκνό έκατσε στο έδαφος και την έφαγε καθιστή!!!! Αυτό ήταν το σκηνικό για σήμερα!!!!!!

    Πανέμορφο το αριστερό το σεττεράκι στην φωτογραφία.<br>
    Όχι ότι το άλλο πάει πίσω!!<br>
    Φτου φτου να μην το ματιάξω.<br>
    Να΄σαι γερός να τα χαίρεσαι.<br>
    Έχω και εγώ έναν ασπρόμαυρο 8,5 χροννών μόνο που τον<br>
    βλέπω μου φτιάχνει την μέρα.<br>
    Έλπίζω να βρώ άλλον έναν σαν αυτόν που έχω κάποτε…<br>
    Η αγάπη για το σεττερ, ο βήχας και το χρήμα τι να κάνουμε δεν κρύβονται!!!!<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Η σύγχυση της αναίδειας με την ελευθερία ήταν πάντα χαρακτηριστικό των σκλάβων

    </div>

    ευχαριστώ φίλε μου να είσαι καλά και ότι επιθυμείς !!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #447445

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>stefanos64 wrote:</div>
    Σήμερα το πρωί πολύ ομίχλη, τα χόρτα και τα δέντρα άσπρα απο την παγωνιά και τη υγρασία, πήγα σε ένα κοντινό μέρος πρώτη φορά για φέτος με μεσέ και τσαλιά (παλιούρια που τα λέμε εμείς στη Λάρισα),πρώτη συνάντηση φέρμα απο τον Daby και μαζί κοντά του η μικρή Lena μιά συστάδα μεσέδες με καθαρό έδαφος μέσα ζυγώνω μπαίνω στα δέντρα και μου πετάγεται απο τα πόδια της ρίχνω μία και κόβω ενα κλαδί ίσα με το χέρι, τη χάνω,ψάχνω παραπέρα ακούω σε λίγο μπίπερ, σταμάτημα και ξανά το ίδιο λέω η κυρία κάνει πηδηματάκια, πιάνω απο πάνω απο τα σκύλιά και στο πρώτο μπίπ μου βγαίνει μπροστά της ρίχνω μία και συνέχεια απόρτ απο την μικρή μου.Μετά απο ώρα αφού έψαξα τις κορυφές και δεν βρήκα πουλιά ξαναγυρίζω στα πυκνά κάποια στιγμή τα σκυλιά μπήκαν σε μιά βαθιά ρεματιά πολύ πυκνή για ένα τέταρτο άκουγα μόνο μπίπερ σταματήματα και κουδούνια δεν μπορούσα με τίποτε να τη διασχίσω, τα παίρνω τα σκυλιά και την πιάνω τη ρεματιά απο άλλη πλευρά που συνόρευε με οργώματα εκεί μου φέρμαραν δεύτερη που μου βγήκε πάλι απο το μέρος μου στο χωράφι και πρίν μπει πάλι στο πυκνό έκατσε στο έδαφος και την έφαγε καθιστή!!!! Αυτό ήταν το σκηνικό για σήμερα!!!!!!<br><br>

    μπραβο φιλε στεφανε απο δω και περα θα τις ροκανιζεις σιγα σιγα , βλεπω να σου ρχομαι την αλλη βδομαδα φιλε καμια βολτα<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    γειά σου Βίκτορα !!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #447464

    Πηγα και εγω σημερα με τον φιλο μου παρεα σε υψομετρο 1000 μετρα σε μερος με φτερες κεδρα και ελατα ολα κοκκαλο το πρωι και μπεκατσα μετα απο 2 ωρες ουτε μυρωδια!μαστα του λεω και παμε χαμηλοτερα σε δεντρο!με το που παρκαρω 50 μετρα απο το αμαξι φερμα και τα 2 κατω απο ενα δρομακι σε ρεματια μου βγαινει 5 μετρα μπροστα μου ριχνω ενα αερας το 20 στα γκαβα μεσα στα κλαρια τπτ παμε καμια 100 μετρα ποιο κατω φερμα ο σκυλος μου παω σηκωνεται και ισα π πεταει 1 μετρο απο το εδαφος δεν εριξα θα πετυχαινα και το σκυλο αντε παλι μετα φερμα τιναζει αντε ξανα παλι φερμα παλι τα ιδια και δεν ξανασηκωθηκε!συνεχιζουμε μπαινουνε τα σκυλια παλι σε μια ρεματια και πεταγεται μια μπεκατσαρα δεν την εφτανα για τουφεκια και εκοψε κατω κατω δεν αξιξε να παω γιατι ηταν πολυ κλειστο ασε π δεν τουφεκας εκει μεσα!κατεβαινουμε μετα μεχρι χαμηλα στο ποταμι και εχει μια μπαρα με νερο μεγαλη με λασπη και λεω απο μεσα μου να χτυπησεις μπεκατσα και να πεσει μεσα!και εκει βλεπω τα σκυλια φερμα και τα 2 και τσακ πεταγεται μου βγαινει μπροστα και μπαμ πεφτει στην ακρη απο την μπαρα!αυτην ηταν και η μοναδικη καρπωση!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #447468

    σημερα μας εκαναν οτι ηθελαν αλλα δεν καταφεραμε τελικα να παρουμε καμια στο χερι. 9 σηκωματα σε παρα πολυ σφιχτο πουρναρι σε φαση να κανεις ερπινγκ για να περασεις. 2 ατομα 1 σκυλι 1 τουφεκια σε μια που εκανε το λαθος να δειξει λιγο κορμι αλλα εφυγε καθαρη. πανω απο 25 φορες βαρεσε το μπιπερ σε φερμα και η σκυλα συνεχομενα πονταριστη 100 μετρα και φερμα χωρις πλακα. μας την εκαναν μολις πηγαιναμε να της ζυγωσουμε με το που ακουγαν τα κλαρια που αναμεραγαμε για να περασουμε. δεν πειραζει θα της στιμωξω καποια στιγμη μεσα εκει και θα τους το φαω στο σταρι. αυριο εχει εξοδο ο μικρος 7 μηνων πρωτη του φορα θα βρεθει απεναντι στη βασσιλισα αλλα θα εχει και τη μαμα μαζι να του κανει καμια ασιστ. μπραβο σε ολα τα παιδια που κανανε πουλακια. ηλια στο χω ξαναπει και στο ξαναλεω παλι η σκυλα σου ειναι πανεμορφη φιλε να την χαιρεσε και να την προσεχεις. μεγαλα σκυλια τα κουρτσχααρ με τεραστιες δυνατοτητες και αρετες. σε λιγο καιρο θεου θελοντος θα βαλω 1 στην ομαδα. περικλη γιαννενα κυνηγαω φιλε για χτες που ρωτησες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    binladen στις #447472

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 9 ΣΗΚΩΜΑΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙς 6 ΤΙΣ 4…..ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΑΧΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΛΑΚΟΥΒΕΣ ΜΕ ΤΖΙΓΡΕΣ…….ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #447473

    σημερα το πρωι στο ξημερωμα βλεπω ενα τζιπακι ερχεται κατεβαινουν 2 ‘μπεκατσαδες’ και πανε σε μια λακα εκει διπλα μου και στηνουν καρτερι για μπεκατσα!!!!!! ακουω…μπαααααμμ, μπραβο του απανταει ο φιλος του, μετα απο 10 λεπτα κατεβαζουν 3 σκυλια με τα μπιπερ τους και ξεκινανε να ψαχνουν για φερμαριστες μπεκατσες!!!!!!!
    οταν γυρισαν στο αμαξι τους εγω τους πλησιασα και τους εκανα την προταση να πανε να κανουν μια εξεταση σε κανα ψυχιατρο ……. 😀
    κριμα για τα σκυλακια τους!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #447474

    σημερα το πρωι στο ξημερωμα βλεπω ενα τζιπακι ερχεται κατεβαινουν 2 “μπεκατσαδες” και πανε σε μια λακα εκει διπλα μου και στηνουν καρτερι για μπεκατσα!!!!!! ακουω…μπαααααμμ, μπραβο του απανταει ο φιλος του, μετα απο 10 λεπτα κατεβαζουν 3 σκυλια με τα μπιπερ τους και ξεκινανε να ψαχνουν για φερμαριστες μπεκατσες!!!!!!!<br>
    οταν γυρισαν στο αμαξι τους εγω τους πλησιασα και τους εκανα την προταση να πανε να κανουν μια εξεταση σε κανα ψυχιατρο ……. :D<br>
    κριμα για τα σκυλακια τους!!!!
    <br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    “οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!”

    Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!!

    ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!! [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    </div>

    για μια μπεκατσα παραπανω. τι μαλακες υπαρχουν θεε μου… επρεπε να τους ξεφουσκωνες κανα λαστιχο να εμεναν εκει. και εγω σημερα ειδα φυσιγγια φρεσκα ριγμενα ενω προχτες που ημουν στο ιδιο μερος δεν υπηρχαν. αυριο θα παω να καβατζωθω πισω απο κανα πουρναρι και αμα ακουσω μπαμ του γαμησα τα ματακια ουτε θυροφυλακες ουτε τπτ ετσι κ αλλιως δεν κανουν και τπτ ουσιαστικο..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #447485

    καλησπερα παιδεεες 1η εξοδος με τον κουταβο σημερα 7 μηνων και η δουλεια εγεινε. 3 σηκωματα 2 φερμαριστες 1 στο χερι. και απορτ υποδειγματικο ο μικρος. φοβερο συναισθημα αυτο ποτε περασαν 7 μηνες απο οταν γεννηθηκαν μεχρι σημερα που μου χαρισε της πρωτες φερμες του ουτε που το καταλαβα. φαινετε οτι πηρε ολα τα καλα στοιχεια της σκυλας μου παθος μυτη μυαλο και ψυχη. και μια φωτο απο τον μικρο.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #447489

    Ωραιος ο μικρος,καλοτυχος να ειναι φιλε,αφου το εχει μεσα του καλα θα παει
    μην τον κουραζεις και πολυ,γιατι ειναι και μικρος ακομα

    εδω ριχνη ψιλη βροχουλα,και δινει αρκετο νερο για ολη την βδομαδα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 11,956 έως 11,970 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων