ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,091 έως 12,105 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    petros hn στις #449686

    Πολύ κοντινή βόλτα σήμερα για ξεμούδιασμα, χωρίς προσδοκίες, αλλά στο βάθος μιας ρεματιάς ο Μίκι ανακάλυψε μια πονηρή μπεκατσούλα, που ευτυχώς για μένα την μπλόκαρε και την έστειλε προς τα πάνω, γιατί εγώ εκεί κάτω δεν κατέβαινα.

    [/URL]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #449813

    εχθες στα ψιλα(800μετρα) με αερα και πολυ παγωνια μονος μου ημουν σηκωσα 3 πουλια δεν μπορεσα να παρω καμια μου φευγαν αναποδα , σημερα και παλι στο ιδιο μερος πηρα τον συγκυνηγο μου σηκωσαμε 4 πουλια τα δυο πρωτα τα τουφεκισε ο φιλος μου που του βγηκαν πολυ ευκολα αλλα ηταν δυστηχως τυφλος μετα τα εβαλε με τον ευατο του και κρεμασε το οπλο χαχαχ σε λιγο σηκωσαμε ακομη μια την οποια και πηρα την τεταρτη δεν μπορεσα να την βαλω χερι γιατι με το που ακουγε το μπιπερ εφευγε , το θεμα ομως ειναι οτι ανοιξαν τα ραματα του σκυλου μου(εγω φταιω) και τωρα θα παω να τον ξαναραψουμε και ποτε θα ξαναβγω ενας θεος ξερει…κριμα και εχει πουλακια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #449816

    παιδια, αν και καρτεριτζης ειστε τρομεροι
    μπραβο σας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    Δημητριος στις #449817

    ΕΔΩ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΑΠΟ 1 ΕΩΣ 5 ΣΗΚΩΜΑΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #449827

    εχθες στα ψιλα(800μετρα) με αερα και πολυ παγωνια μονος μου ημουν σηκωσα 3 πουλια δεν μπορεσα να παρω καμια μου φευγαν αναποδα , σημερα και παλι στο ιδιο μερος πηρα τον συγκυνηγο μου σηκωσαμε 4 πουλια τα δυο πρωτα τα τουφεκισε ο φιλος μου που του βγηκαν πολυ ευκολα αλλα ηταν δυστηχως τυφλος μετα τα εβαλε με τον ευατο του και κρεμασε το οπλο χαχαχ σε λιγο σηκωσαμε ακομη μια την οποια και πηρα την τεταρτη δεν μπορεσα να την βαλω χερι γιατι με το που ακουγε το μπιπερ εφευγε , το θεμα ομως ειναι οτι ανοιξαν τα ραματα του σκυλου μου(εγω φταιω) και τωρα θα παω να τον ξαναραψουμε και ποτε θα ξαναβγω ενας θεος ξερει…κριμα και εχει πουλακια<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Δεν θα έρθεις το Σ/Κ στα μέρη μας;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #449828

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>BIK wrote:</div>
    εχθες στα ψιλα(800μετρα) με αερα και πολυ παγωνια μονος μου ημουν σηκωσα 3 πουλια δεν μπορεσα να παρω καμια μου φευγαν αναποδα , σημερα και παλι στο ιδιο μερος πηρα τον συγκυνηγο μου σηκωσαμε 4 πουλια τα δυο πρωτα τα τουφεκισε ο φιλος μου που του βγηκαν πολυ ευκολα αλλα ηταν δυστηχως τυφλος μετα τα εβαλε με τον ευατο του και κρεμασε το οπλο χαχαχ σε λιγο σηκωσαμε ακομη μια την οποια και πηρα την τεταρτη δεν μπορεσα να την βαλω χερι γιατι με το που ακουγε το μπιπερ εφευγε , το θεμα ομως ειναι οτι ανοιξαν τα ραματα του σκυλου μου(εγω φταιω) και τωρα θα παω να τον ξαναραψουμε και ποτε θα ξαναβγω ενας θεος ξερει…κριμα και εχει πουλακια<br><br>
    <hr><br>
    <div class=»bbp-reply-signature»><br>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Δεν θα έρθεις το Σ/Κ στα μέρη μας;

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος<br>
    Κομοτηνή χρηστο δυστηχως μολις γυρισα απο τον κτηνιατρο και ξανα ραψαμε τον σκυλο μετα απο μια βδομαδα που πηγαινε καλα βιαστηκα και τον εβγαλα απο τοτε 3 φορες στο βουνο και ανοιξαν τα ραματα , τωρα τον εχω με κολλαρο για να μην τα γλυφει και θα παρει τουλαχιστον μια βδομαδα φιλε , γαματα ,εχει και πουλια τωρα

    </div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #449836

    εχθες στα ψιλα(800μετρα) με αερα και πολυ παγωνια μονος μου ημουν σηκωσα 3 πουλια δεν μπορεσα να παρω καμια μου φευγαν αναποδα , σημερα και παλι στο ιδιο μερος πηρα τον συγκυνηγο μου σηκωσαμε 4 πουλια τα δυο πρωτα τα τουφεκισε ο φιλος μου που του βγηκαν πολυ ευκολα αλλα ηταν δυστηχως τυφλος μετα τα εβαλε με τον ευατο του και κρεμασε το οπλο χαχαχ σε λιγο σηκωσαμε ακομη μια την οποια και πηρα την τεταρτη δεν μπορεσα να την βαλω χερι γιατι με το που ακουγε το μπιπερ εφευγε , το θεμα ομως ειναι οτι ανοιξαν τα ραματα του σκυλου μου(εγω φταιω) και τωρα θα παω να τον ξαναραψουμε και ποτε θα ξαναβγω ενας θεος ξερει…κριμα και εχει πουλακια<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    περαστικά στο σκύλο Βίκτορα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #449845

    Περαστικα στο σκυλι φιλε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #449848

    Βίκτωρα περαστικά φίλε. Το θέμα είναι να μην ξαναβιαστείς. Θα τα πούμε από το τηλέφωνο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #449857

    2 κυνιγια τριτι 4 σηκωματα 4 πουλια… αλα δυστηχως το ενα δεν το βρικα προφανος εμεινε πανω στον ελατο…. κ ενα αλλο σημερα 5 σηκωματα 4 στο χερι… η αλλη αν κ φερμαριστι εφυγε σαν φαντομ…. χαχααχ…. προσεχος φοτο….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #449877

    Βίκτωρα περαστικά στον σκυλάκο φίλε, αυτός που ξέρω είναι φαντάζομαι κρίμα… 🙁

    Δεν έχεις άλλο ή κουτάβι είναι;

    Αν μπορούσα θα σΕ έφερνα τον δικό μου 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #449917

    σας ευχαριστω φιλοι μου για τα λογια συμπαραστασης να στε ολοι σας παντα καλα , χρηστο μαλλον θα ερθω αλλα χωρις σκυλο τελικα , θα τις βρισκω εγω τις κυριες χαχαχαχα, τελικα του καναμε 8 εξωτερικα ραματα φοραει και κολλαρο τωρα να μην φτανει τα ραματα και ο σκυλος εχει τρελλαθει εχει κανεις να μου προτεινει καποια αλλη λυση;θα παρει 7-10 μερες μου ειπε η κτηνιατρος παιζει καμια αλοιφη που να βοηθαει στην επουλωση; ευχαριστω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #449919

    σας ευχαριστω φιλοι μου για τα λογια συμπαραστασης να στε ολοι σας παντα καλα , χρηστο μαλλον θα ερθω αλλα χωρις σκυλο τελικα , θα τις βρισκω εγω τις κυριες χαχαχαχα, τελικα του καναμε 8 εξωτερικα ραματα φοραει και κολλαρο τωρα να μην φτανει τα ραματα και ο σκυλος εχει τρελλαθει εχει κανεις να μου προτεινει καποια αλλη λυση;θα παρει 7-10 μερες μου ειπε η κτηνιατρος παιζει καμια αλοιφη που να βοηθαει στην επουλωση; ευχαριστω<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    fusidin…. βικτωρα…. βοηθαει πολυ και εχει και αντιβιωση μεσα που προστατευει και απο μολυνση!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    Makis στις #449926

    Καλησπέρα σε όλους σημερα το απόλυτο μηδέν στην φθιωτιδα.φιλος πήγε στην κεα κ έκανε 3 πουλακια,κ από οτι μου είπε μπαίνουν συνέχεια καινούργια πουλιά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    28
    Makis στις #449928

    Φθιωτιδα το απόλυτο μηδέν,φίλος πήγε κεα(τζια) έκανε τρία πουλακια.απο οτι μου είπε μπαίνουν συνέχεια καινούργια πουλιά.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,091 έως 12,105 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων