ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,151 έως 12,165 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    petros hn στις #450248

    ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ !!!!!!!!!!

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΕΦΟ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑ ΑΠΟ ΔΑΥΤΕΣ.
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #450257

    εγω εχθες τελικα κυνηγησα στον ορεινο ογκο της κομοτινης με καλη παρεα κατι φιλαρακια μου απο κει , 8,30 η ωρα ημασταν στο βουνο βγαλαμε 5 σκυλια (ποιντερ-σεττερ) τα οποια ειχαν αριστη συνεργασια, η θερμοκρασια ηταν -2 εκεινη την ωρα ,στο πρωτο μερος σηκωσαμε 4 πουλια πηραμε τα δυο στο αλλο σηκωσαμε 8 πουλια και πηραμε τα 3 τα περισοτερα πουλια παρολο το κρυο δεν ηταν και πολυ δεκτηκα στην φερμα ,11,30 το κυνηγι ελαβε τελος και μετα επεσε τσιπουροκατασταση σε τοπικο μαγαζι<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    ρε βικ μας λες οτι μεσα σε 3 ωρες σηκωσατε 12 πουλια κ μετα πηγατε για τσιπουρα…. δηλαδη αμα βρισκατε 1-2 πουλια 8α πηγενατε στο βουνο μετα απο ενα μηνα???? αχαχααααχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #450321

    ρε βικ μας λες οτι μεσα σε 3 ωρες σηκωσατε 12 πουλια κ μετα πηγατε για τσιπουρα…. δηλαδη αμα βρισκατε 1-2 πουλια 8α πηγενατε στο βουνο μετα απο ενα μηνα???? αχαχααααχ

    φιλε μου το ενα παιδια απο την παρεα επιανε δουλεια στο νοσοκομειο και επρεπε να φυγουμε, αλλωστε τα πουλια αυτα μας γεμισαν την μερα τι να τα κανεις τα νουμερα αυτα ειναι για τους κατσαρολακιδες, οταν ακους 5 σκυλια σε φερμα ηδονιζεσαι … αυτο φτανει, καλα χριστουγεννα σε ολους τους μπακατσαδες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #450333

    φιλε μου το ενα παιδια απο την παρεα επιανε δουλεια στο νοσοκομειο και επρεπε να φυγουμε, αλλωστε τα πουλια αυτα μας γεμισαν την μερα τι να τα κανεις τα νουμερα αυτα ειναι για τους κατσαρολακιδες, οταν ακους 5 σκυλια σε φερμα ηδονιζεσαι … αυτο φτανει, καλα χριστουγεννα σε ολους τους μπακατσαδες

    Εγώ πάντως δεν σας βρήκα στο νοσοκομείο… 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #450337

    Εγώ πάντως δεν σας βρήκα στο νοσοκομείο…

    εσυ πες οτι μας βρηκες στα τσιπουρα χρηστακο… χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #450338

    εδω λιγο πριν τα τσιπουρα

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #450343

    Καλήν εσπέραν άρχοντες…… Μία γρήγορη βολτούλα σήμερα σε μια ρεματιά δίπλα από το χωριό για καμιά ωρίτσα πριν γίνει το φαΐ, την βρήκαμε με τα σκυλάκια μου αλλά δεν καθόταν ήσυχα μας πήγε τρεις φορές πάνω κάτω αλλά για κακή της τύχη έπεσα εγώ πάνω της και έπεσε ηρωικό.

    ΥΓ φώτο δεν βάζω με πήρε φοβία …..χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!

    Θα σας πώ τα κάλαντα
    http://youtu.be/aA79zmz0-Uk

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #450345

    εδω λιγο πριν τα τσιπουρα<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Μπράβο στα παιδιά τα δικά μας !!!!!
    ΒΙΚ απο τι το έπαθε το σκυλί ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #450347

    Μπράβο στα παιδιά τα δικά μας !!!!!
    ΒΙΚ απο τι το έπαθε το σκυλί ?

    φιλε στεφανε ειχα παει για περδικες και σε καποια φαση βλεπω ενα αρκετα μεγαλο σκησιμο στο μπουτι ψιλα προφανως απο καποιο πεσμενο ψιλο σκιστηκε αλλα εκει ο σκυλος μου φερμαρισε 5-6 περδικες μια μια μεχρι να τον μαζεψω να τον παω για ραψιμο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1142
    ΛΑΜΠΡΟΣ στις #450435

    χρονια πολλα

    επιστροφη απο γιαννενα
    τα πουλια λιγα και στο πολυ πυκνο η θερμοκρασια 10 ωρα στο -2……
    στο πρωτο μπιμπ σηκωνοτανε στα 50 μετρα οταν ημουν μονος κουνουσα μαντηλι με παρεα ο ενας αρκετα μπροστα και γινοτανε δουλεια.
    παντως ειναι πανεξυπνες φερμαρει το σκυλι σε ανοιχτο μερος κατω απο ενα κεδρο διπλα υπαρχει ενα αυλακι κρατω αποστασει και περιμενω να σηκωθει αλλα την ακουω και δεν την βλεπω η καργιολιτσα πηρε το αυλακι και σηκωθηκε στα 40 μετρα μισο μετρο να περασει το φρακτη και παλι κατω.

    φιλικα

    .

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    254
    .G.A.D. στις #450466

    ..
    .Συναφι γιατι στο αλλο ΙΝ FOUR Σαιτ σας περνανε ΚΤΕΟ ,και εσεις το δεχεστε

    . στο σαιτ< εδω> εχουμε ελευθερια και οχι μη και μη. ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!! 😉 😉

    .
    φιλε μου στεφανε στο λεω απλα,φωτο/τον στο φινιστρινη ! τον Κολοσσο του? ➡

    .ΥΓ. Καθε τι το υπερβολικο δεν το ανεχεται η φυση !!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #450508

    Kαλησπερα και χρονια πολλα σε ολους,με υγεια και οτι αλλο ποθειτε
    χθες και σημερα πηγα μια βολτα απο ενα δυωρακι με ενα φιλο
    χθες στο κοτετσακι μου βρηκα δυο πουλια φαντασματα,με την μια γνωριζομαστε
    η αλλη καινουριο φρουτο,,αλλα εκει που πιανει χεσε μεσα αποστολη

    σημερα πηγα σε αλλο μερος αλλα τιποτα απολυτος,τα πουλια με τον νοτια
    φαγανε εξαφανιζολ,,και αυτα τα ελαχιστα που εμειναν
    ειναι αυτα που κανουνε μεταπτυχιακο στην φευγα
    δεν εχει πουλια,και αν δεν κανουν κανα ψιλο ντου μεχρι τα φωτα γεια χαρα νταν
    θα μεινουμε να κυνηγαμε την μαριω,την φροσω,και τις αλλες τρελες φιλες μας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #450511

    αν μιλαμε για το πουλι με την μεγαλη μυτη, τωρα τελευταια συναντιωμαστε αρκετα συχνα!!!! loui φιλε δεν εχεις αναγκη εσυ, θα την βρίσκεις και την Μαρω ξανα και ξανα μεχρι να την παρεις!!! Στεφανε ουτε αριθμο καρπωσεις γραφω , ουτε φωτο ανεβαζω, αλλα το ότι εσυ ανεβάζεις φωτογραφιες εκτος το οτι μου αρεσει είναι και δικαιομα σου, αρκει να μην είναι με υπεβολικο αριθμο θηραμάτων.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #450516

    ..<br>
    .Συναφι γιατι στο αλλο ΙΝ FOUR Σαιτ σας περνανε ΚΤΕΟ ,και εσεις το δεχεστε

    . στο σαιτ< εδω> εχουμε ελευθερια και οχι μη και μη. ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!! ;) ;)

    .<br>
    φιλε μου στεφανε στο λεω απλα,φωτο/τον στο φινιστρινη ! τον Κολοσσο του? :arrow:

    .ΥΓ. Καθε τι το υπερβολικο δεν το ανεχεται η φυση !!!!<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    * ΗΘΗ ΤΑ ΠΑΝΤΩΝ ΕΝ ΧΡΟΝΩ ΠΕΙΡΑΖΕΤΑΙ *<br>
    ————- <br>
    * ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΑΠΟ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ, ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ<br>
    ΑΠΟ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ *

    .

    </div>

    Μήπως είσαι σε λάθος sait άνθρωπε μου, είδες δεν το συνέχισα ούτε σε ξαναενόχλησα, για ποιο λόγο απευθύνεσαι ξανά στο όνομά μου,έχεις να πεις κάτι για το θήραμα που συζητά η παρέα? κάποια κυνηγετική έξοδο σε κάποιο μέρος που σε εντυπωσίασε? τα σκυλιά σου ? γιατί τώρα μου εμφανίστηκες στη σελίδα αυτή μόνο για παρατηρήσεις, τώρα οι παπαρολογίες που γράφεις και οι γρίφοι σου με αφήνουν παντελώς αδιάφορο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #450517

    αν μιλαμε για το πουλι με την μεγαλη μυτη, τωρα τελευταια συναντιωμαστε αρκετα συχνα!!!! loui φιλε δεν εχεις αναγκη εσυ, θα την βρίσκεις και την Μαρω ξανα και ξανα μεχρι να την παρεις!!! Στεφανε ουτε αριθμο καρπωσεις γραφω , ουτε φωτο ανεβαζω, αλλα το ότι εσυ ανεβάζεις φωτογραφιες εκτος το οτι μου αρεσει είναι και δικαιομα σου, αρκει να μην είναι με υπεβολικο αριθμο θηραμάτων.

    Σωστός, και συμφωνώ απόλυτα, παλεύουμε για τη μία που θα την ακούσουμε και μόνο και όχι για το όριο. Φιλικούς χαιρετισμούς !!!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,151 έως 12,165 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων