ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,346 έως 12,360 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    15
    settermania στις #454302

    Καλησπερα στη μπεκατσοπαρεα σημερινη εξοδο στα ελατα με αρκετη ζεστη για την εποχη βρηκα 5 πουλακια με το ζορι πηρα μια η οποια μπλοκαριστηκε οι υπολοιπες πολυ βατραχοπηδημα και περπατημα σα δαιμονες μιλαω για μαιναλο……οσο για Κομοτηνη πραγματικα μολις μιλησα με φιλο που ειναι εκει και γινεται παρτυ απο πουλια αρκετα και καλη συμπεριφορα στα καθαρα οπως μου ειπε……………


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #454328

    την ιδια πληροφορια εχω και εγω για κομοτηνη οπως και τα παιδια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #454338

    Φυγαμε για κομοτηνη μαγκες μπας και ρεφαρουμε τωρα στο τελος χα χα
    και εδω ελαχιστα πουλια,δεν εχει βαλει καθολου καινουρια,και αυτα που εμειναν
    θελεις αλεξιπτωτο πλαγιας για να τα βαρεσεις,και δεν βλεπω φως στο τουνελ μεχρι το τελος
    καλα να ειμαστε και του χρονου να βγουμε στο βουνο,ητε λιγες εχει η χρονια,ητες πολλες
    την πλακα μας την κανουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #454397

    Καλησπερα. Χθες Κυριακη βγηκα μεχρι τις 12:00. Νοτιας και συνεφια, βρηκα 2 πουλια-φαντασματα και τιποτα αλλο. Οι παρεα μου στα Γιαννενα,την Κυριακη πηγαν σε 3 καινουργια σημεια και βρηκαν πουλια. Εκαναν πολλα σηκωματα σε πουλια που δεχοταν τα σκυλια, οι καρπωση μονο 1 πουλι, τα μερη ηταν πολυ πυκνα και οπως μου ειπαν δε μπορουσαν να πλησιασουν κοντα στις φερμες. Ακομα και ετσι ομως γυρισαν στο νησι ευχαριστημενοι. Το να κυνηγας σε τετοια μερη, χωρις δρομους,βιλες,λιοδυχτα,και φασαρια, για εμας απο το νησι ειναι μαγικο και πρωτογνωρο!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #454464

    Με καλοκαιρινές συνθήκες σήμερα και με πολύ τύχη (φτου,φτου στον κόρφο μου)σε μια ρεματιά κοντά στα σύνορα (Εγνατία οδός Κήποι)για 1 ωρίτσα βρήκα τρυπωμένες 3 κυρίες και μπόρεσα και τουφέκισα τις 2 τις οποίες και κράτησα η δέ πρώτη στη φέρμα σε ένα φρύδι μέσα σε μεσεδάκι την έριξα 3 πέτρες και δεν σηκωνόταν με τίποτα στην τέταρτη μου βγήκε στην μεριά μου και…….. Ψάχνω και βρίσκω ακόμα, σε πονηρά μέρη!!!!!!!
    KAI H ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #454468

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #454472

    Πριν σηκωσεις τα δαχτυλα σου για δειξει σιγουρεψου πρωτα οτι το χερι σου ειναι καθαρο και τα 3 απο τα δαχτυλα σου δειχνουν εσενα !!!

    .Εδω το συθημα θα μπορουσε να ειναι :ζητω η δημιουργικη γραφη !!!! ;) <br>

    Σωστός!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    9
    hronis7 στις #454482

    Μπράβο Στέφανε……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #454501

    Με καλοκαιρινές συνθήκες σήμερα και με πολύ τύχη (φτου,φτου στον κόρφο μου)σε μια ρεματιά κοντά στα σύνορα (Εγνατία οδός Κήποι)για 1 ωρίτσα βρήκα τρυπωμένες 3 κυρίες και μπόρεσα και τουφέκισα τις 2 τις οποίες και κράτησα η δέ πρώτη στη φέρμα σε ένα φρύδι μέσα σε μεσεδάκι την έριξα 3 πέτρες και δεν σηκωνόταν με τίποτα στην τέταρτη μου βγήκε στην μεριά μου και…….. Ψάχνω και βρίσκω ακόμα, σε πονηρά μέρη!!!!!!!<br>
    KAI H ΦΑΤΣΑ ΜΟΥ<br>

    Μπραβο Στεφανε, αν και τωρα που σε βλεπω, μια χρα σου πανε οι βασιλισες!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #454564

    Mραβο ρε στεφο,εσεις εχετε το καλο οτι εχετε πουλια μεχρι το τελος
    μακαρι να πας ετσι μεχρι το κλεισιμο.οσο για το συμβαν τι να πεις,αστο καλητερα
    μετα αναρωτιουντε γιατι δεν γραφουν στο τοπικ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #454567

    Mραβο ρε στεφο,εσεις εχετε το καλο οτι εχετε πουλια μεχρι το τελος<br>
    μακαρι να πας ετσι μεχρι το κλεισιμο.οσο για το συμβαν τι να πεις,αστο καλητερα<br>
    μετα αναρωτιουντε γιατι δεν γραφουν στο τοπικ

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Ευχαριστώ φίλε LOUI ψάχνω ακόμα κάποια πονηρά μέρη και όμως υπάρχουν πουλιά που σε αποζημιώνουν για την προσπάθεια που κάνεις.
    ΚΑΚΟΨΥΧΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΛΥΠΑΜΑΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    thanasis.p στις #454571

    βαρα Στεφο βαρα γιατι εδω τρικαλα αγανακτουμε να βρουμε 1-2 πουλια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    TOLISRAX στις #454586

    μπραβο στεφανε αν και δεν σε ξερω. ξερω απο που καταγεσε ομως. εδω λαρσα ξερα κακια…. εγω πουδεν εχανα ουτε ωρα σ.κ εχω 20 μερες να παω. ευτηχως ειχαμε περδικια.. μπραβο και παλι. βαρα στα αυτια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #454610

    κυριακη πρωι μαζι με τον φιλο μου 2 κυριες βρηκαμε φυσικα δυσκολα πουλια την μια μπορεσα και καρπωθηκα στο δευτερο σηκωμα της η αλλη μας εφευγε συνεχεια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #454625

    κυριακη πρωι μαζι με τον φιλο μου 2 κυριες βρηκαμε φυσικα δυσκολα πουλια την μια μπορεσα και καρπωθηκα στο δευτερο σηκωμα της η αλλη μας εφευγε συνεχεια<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Αυτή αξίζει όσα 5 άπειρες – νεοφερμένες! 🙂

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,346 έως 12,360 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων