ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,616 έως 12,630 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    6
    giorgosmp153 στις #469537

    μαγκες μην απογοητευεστε.ειναι νωρις ακομα οπως λεει και ο zabala 213 τα νικολοβαρβαρα ειναι η κορυφωση των μπασιματων…η αληθεια ειναι πως ο καιρος δεν βοηθαει και τα πουλια ειναι ακομα βορια..οι νοτιαδες αν βγουν αληθινες οι μακροπροθεσμες προβλεψεις θα συνεχιστουν μεχρι τελος νοεμβρη.ο καιρος στις χωρες ομως οπως η ρωσια αναμενεται να αλλαξει με παγωνιες και χιονια απο τις αρχες τις εβδομαδας…ισως αυτο σπρωξει τα πουλια…τι να πω..παντως μην απογοητευεστε.πουλακια θα βρουμε 😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #469544

    Μανιακος μπεμπις εναντιων μπεκατσων 2-0 χα χα βαρα μανιακε βαρα γιατι μετα απο 3 μερες βορειαδες θα μας φαει η νοτιαδουρα παλι χα χα παιδια μου αρεσει που εισαστε αισιοξοι παμε γερα,μονο μην ερθουν τα νικολοβαρβαρα και λεμε τον φλεβαρη με τα χιονια θα μπουνε πουλια χα χα απο το στομα σας και στου θεου το αυτι μαγκες,και εγω μαζι σας ειμαι,αυτες οι ρουφιανες με ποιον θα ειναι δεν ξερω B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #469574

    Μανιακος μπεμπις εναντιων μπεκατσων 2-0 χα χα βαρα μανιακε βαρα γιατι μετα απο 3 μερες βορειαδες θα μας φαει η νοτιαδουρα παλι χα χα παιδια μου αρεσει που εισαστε αισιοξοι παμε γερα,μονο μην ερθουν τα νικολοβαρβαρα και λεμε τον φλεβαρη με τα χιονια θα μπουνε πουλια χα χα απο το στομα σας και στου θεου το αυτι μαγκες,και εγω μαζι σας ειμαι,αυτες οι ρουφιανες με ποιον θα ειναι δεν ξερω B-)
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    ναι ναι φιλε λουι,εχω δυσκολη αναμετρηση με δαυτες….αλλα τις φερνω βολτα… χαχα :yahoo: :yahoo:
    Λουι κανουμε κ ονειρα ρε αδερφε,αλιως δεν παλευετε η κατασταση…χεχε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    binladen στις #469598

    Παιδες κυνηγι την δευτερα που περασε καναμε 6 σηκωματα με τον φιλο μου και πηραμε τις 2…..πολυ καλη εξοδο…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #469601

    Μανιακε δεν σε φοβαμε εσενα,,εισαι και εσυ ταλιμπαν σε βλεπω εγω χα χα
    εχεις την ματια του μπεκατσοκιλερ,λι βαν κλιφ και ετσι να πουμε χα χα

    ονειρα κανουμε ολοι φιλε μου,χωρις ονειρα δεν ξημερωνει καλη μερα
    αλλα να ξερεις οτι υπαρχη και το τραγουδιπου λεει
    ονειρααααα ονειρααααα πηηηηηγανε χαμενααααα χα χα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #469627

    Παιδες κυνηγι την δευτερα που περασε καναμε 6 σηκωματα με τον φιλο μου και πηραμε τις 2…..πολυ καλη εξοδο…….

    ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ??ΕΔΩ ΑΚΟΜΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #469628

    Πρωτο μπεκατσοκυνηγι αυτιο μετα απο 2 χρονια και δεν ειμαι καλα!! :yahoo:
    παιδες εχω κατι zotos διασπορας απο τοτε και λεω να τα βαλω πρωτο φυσιγγι , τι λετε?
    για 2ο κ 3ο θα βαλω μαλλον gorilla con bora

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #469635

    Πρωτο μπεκατσοκυνηγι αυτιο μετα απο 2 χρονια και δεν ειμαι καλα!! :yahoo:
    παιδες εχω κατι zotos διασπορας απο τοτε και λεω να τα βαλω πρωτο φυσιγγι , τι λετε?
    για 2ο κ 3ο θα βαλω μαλλον gorilla con bora

    καλημερα γιωργο,εγω φιλε πρωτο βαζω το ΝΤΙΡΕΚΤ 34 Κ 2,3 ΤΟ ΛΑΜΠΡΟ ΤΟ ΚΑΦΕ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #469636

    Μανιακε δεν σε φοβαμε εσενα,,εισαι και εσυ ταλιμπαν σε βλεπω εγω χα χα
    εχεις την ματια του μπεκατσοκιλερ,λι βαν κλιφ και ετσι να πουμε χα χα

    AXXAXXA ΚΑΛΟΟΟΟΟ…σε ευχαρηστω αδερφε για τα καλα σου λογια… ειμαι υπηρεσια κ εχω σκασει τωρα λεμεεεεεεεεε………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #469637

    καλημερα μανιακε! επειδη ακομα δεν κυνηγαω συχνα μπεκατσα δεν εχω μπεκατσοφυσιγγα . τα μονα που εχω ειναι : 2-3 ζοτοσ διασπορας no9 , 2 ζοτος σεμι μαγκνουμ διασπορας no9 , λιγα λαμπρο feltro 34 no9 kai μερικα gorilla con bora 34 no 8 . τι προτεινεις να βαλω απο αυτα? με τι τσοκ?? με καραμπινα κυνηγαω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #469638

    Βαλε φιλε οτι θελεις απο ολα αυτα που εχεις,μια χαρα ειναι ολα,αμα παει πανω στο πουλι η τουφεκια ολα πατσαβουριαζουν,ητε ειναι ζοτος ητε ειναι σωτος χα χα
    βαλε κυλινδρο πανω,,φελτρο πρωτο και απο πισω ολα τα αλλα gorilla
    τα μαγκνουμ διασπορας ειναι για αυτους που θελουν να χασουν τα αυτια τους συντομοτερα
    και για αυτους που νομιζουν οτι το φυσιγγι ειναι αλυσοπριονο και κοβει κλαδια χα χα
    αλλα στην πραγματικοτητα καμια αλλη δουλεια παραπανω δεν κανει στην μπεκατσα απο ενα απλο φυσιγγι,,καλες χελωνες φιλε

    Μανιακε να δουλεουμε και λιγακι ε; χα χα εγω απο αυριο βγαζω το σκυλακι στο κοτετσακι μου σιγουλια σιγουλια,να δω και τι παιζει,απο χθες το βραδυ αλλα και σημερα ολη μερα βρεχει,αντε να δουμε, τα σκουλικια κανουν παρελαση,πνηγηκανε στο νερο και βγηκανε ολα επανω,μετα απο την βροχη σαν τα μανιταρια ξεφυτρωνουν και αυτες χα χα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #469640

    ευχαριστω φιλε louis

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #469642

    Βαλε φιλε οτι θελεις απο ολα αυτα που εχεις,μια χαρα ειναι ολα,αμα παει πανω στο πουλι η τουφεκια ολα πατσαβουριαζουν,ητε ειναι ζοτος ητε ειναι σωτος χα χα
    βαλε κυλινδρο πανω,,φελτρο πρωτο και απο πισω ολα τα αλλα gorilla
    τα μαγκνουμ διασπορας ειναι για αυτους που θελουν να χασουν τα αυτια τους συντομοτερα
    και για αυτους που νομιζουν οτι το φυσιγγι ειναι αλυσοπριονο και κοβει κλαδια χα χα
    αλλα στην πραγματικοτητα καμια αλλη δουλεια παραπανω δεν κανει στην μπεκατσα απο ενα απλο φυσιγγι,,καλες χελωνες φιλε

    Μανιακε να δουλεουμε και λιγακι ε; χα χα εγω απο αυριο βγαζω το σκυλακι στο κοτετσακι μου σιγουλια σιγουλια,να δω και τι παιζει,απο χθες το βραδυ αλλα και σημερα ολη μερα βρεχει,αντε να δουμε, τα σκουλικια κανουν παρελαση,πνηγηκανε στο νερο και βγηκανε ολα επανω,μετα απο την βροχη σαν τα μανιταρια ξεφυτρωνουν και αυτες χα χα

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    xaxaxaaxaaax γελαω ακομη με το αλυσοπριονο κ το φυσιγγι….. αχαχαχαχ γελαω γτ ετσι ειναι οπως τα λες…. κ εγω του φιλου αυτο τον συνδιασμο του ειπα :good:
    οταν λεει χελωνες ο λουις να χερετε οτι 8α πεσετε πανω σε 2 με 3 πουλακια σιγουρα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #469675

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ φιλε ηλια χελωνονιντζακι….χαχαχαχα :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #469678

    στις περιγραφές ο Ηλίας έχει τον τρόπο του :yahoo:
    ωραίος το φιλαράκι :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,616 έως 12,630 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων