ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,901 έως 12,915 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #471197

    Καλησπερα στην παρεα. Σημερινο κυνηγι βρηκα 6 πουλια πηρα τα 4,τα αλλα 2 δεν ητανε δεχτικα στην παρουσια μας(την δικια μου κ του μπεμπη)…
    Λουι να εισαι καλα για το ξεματιασμα….. 😉


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #471201

    Μπράβο Φάνη και Μανιακέ! Βίκτωρα φίλε εύχομαι αύριο να μας βγάλεις τα μάτια με τις φωτό!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #471203

    Φάνη και Μανιακέ :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #471204

    Kαλησπερα.ξεματιασα τον λαμπρο και ηρθε ολο το ματι πανω μου χα χα.αφου μιλισαμε με τον μανιακ στο κυνηγι και μου ειπε οτι ολα οκ ακουστε τι επαθα σημερα μαγκες

    Παω απογευμα τον κουταβο βολτα σε μια αγρια που ξερω την θεση να την παρη μυρωδια,παρεα με ενα φιλο που εχει ενα σπριγκελ σπανιες,το οποιο ειναι πολυ κοντινο και δεν θα ειχα προβλημα,ελα που ο σκυλο κυνηγαγε την σκυλα για να πεξουνε,και αυτη του εφευγε για να κανει την δουλεια της,ελα εδω ταλο τιποτα ο ταλος,σε μια φαση μπαινει η σκυλα του φιλου στο πυκνο,σε μερος που δεν βαζω ποτε το σκυλι γιατι εκει δεν πατα μπεκατσα,γυριζει η σκυλα ο ταλος πουθενα,να μην τα πολυ λεω επεσε σε ενα πηγαδι τουλαχιστον 8-9 μετρα βαθος

    το σκυλι ισα που το ακουγα πνιχτα αφου το καταλαβα οτι κατι επαθε και μπουκαρα στο πυκνο,τελικα πηρα πυρυσβεστικη,ηρθανε τα παιδια αλλα δεν ειχαν τιποτα μαζι που να κανει για την δουλεια,τριποδα και τετοια πραγματα,και το αμαξι μακρια,ειχαν ομως σχοινι,ελα ρε μαγκες λεω κρατηστε με να δεθω να κατεβω κατω γιατι θα νυχτωσουμε εδω περα,ειδη ηταν σουρουπο,τελικα εδεσα τ σχοινι σε ενα πευκο,δεθηκα και λοκατζιδικα σε 3 λεπτα ειχαμε το σκυλι και τον πατερα επανω,το σκυλι δεν επαθε το παραμικρο παιδια,το πηγα προληπτικα στον γιατρο ,το ψηλαφισε και ολα καλα

    να ειναι καλα η παναγιτσα που το εχω ταμενο το σκυλακι μου,μου το φυλαξε σημερα
    μεσα στο σκ θα παω να κλεισω το πηγαδη και θα σας βαλω φωτο να δειτε που επεσε
    ευχαριστω και τα παιδια απο την πυροσβεστικη που ηρθανε και με βοηθησανε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #471206

    Λαμπρο και Φανη

    :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

    :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    και στα ταιρια τους μαγκες

    Βασιλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    headhunter στις #471218

    Καλησπέρα σε όλους,
    πήγε κανένας συνάδελφος αυτή την βδομάδα Β.Ευβοια και αν ναι υπήρχε ενδιαφέρον?
    Ρωτάω εν όψη σ/κου για να κάνω τις επιλογές μου.
    Ευχαριστώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #471219

    Kαλησπερα.ξεματιασα τον πετρο και ηρθε ολο το ματι πανω μου χα χα.αφου μιλισαμε με τον μανιακ στο κυνηγι και μου ειπε οτι ολα οκ ακουστε τι επαθα σημερα μαγκες

    Παω απογευμα τον κουταβο βολτα σε μια αγρια που ξερω την θεση να την παρη μυρωδια,παρεα με ενα φιλο που εχει ενα σπριγκελ σπανιες,το οποιο ειναι πολυ κοντινο και δεν θα ειχα προβλημα,ελα που ο σκυλο κυνηγαγε την σκυλα για να πεξουνε,και αυτη του εφευγε για να κανει την δουλεια της,ελα εδω ταλο τιποτα ο ταλος,σε μια φαση μπαινει η σκυλα του φιλου στο πυκνο,σε μερος που δεν βαζω ποτε το σκυλι γιατι εκει δεν πατα μπεκατσα,γυριζει η σκυλα ο ταλος πουθενα,να μην τα πολυ λεω επεσε σε ενα πηγαδι τουλαχιστον 8-9 μετρα βαθος

    το σκυλι ισα που το ακουγα πνιχτα αφου το καταλαβα οτι κατι επαθε και μπουκαρα στο πυκνο,τελικα πηρα πυρυσβεστικη,ηρθανε τα παιδια αλλα δεν ειχαν τιποτα μαζι που να κανει για την δουλεια,τριποδα και τετοια πραγματα,και το αμαξι μακρια,ειχαν ομως σχοινι,ελα ρε μαγκες λεω κρατηστε με να δεθω να κατεβω κατω γιατι θα νυχτωσουμε εδω περα,ειδη ηταν σουρουπο,τελικα εδεσα τ σχοινη σε ενα πευκο,δεθηκα και λοκατζιδικα σε 3 λεπτα ειχαμε το σκυλι και τον πατερα επανω,το σκυλι δεν επαθε το παραμικρο παιδια,το πηγα προληπτικα στον γιατρο ,το ψηλαφισε και ολα καλα

    να ειναι καλα η παναγιτσα που το εχω ταμενο το σκυλακι μου,μου το φυλαξε σημερα
    μεσα στο σκ θα παω να κλεισω το πηγαδη και θα σας βαλω φωτο να δειτε που επεσε
    ευχαριστω και τα παιδια απο την πυροσβεστικη που ηρθανε και με βοηθησανε
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    :good: Ηλία μπράβο για το κουράγιο και για την αποφασιστικότητά σου. Τέλος καλό όλα κλά! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #471227

    Μπράβο ΗΛΙΑ,χαρά στο κουράγιο σου.
    Ξέρω πως είναι γιατί μου έχει τύχει κι εμένα πρίν μερικά χρόνια.
    Πάλι καλά που καθαρίσατε χωρίς συνέπειες. :good:

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471229

    Καλησπερα παρεα. Μπραβο στον Φανη,ευχομαι αναλογη συνεχεια. Λαμπρο φιλαρακι απ’οτι φενεται επιασε το ξεματιασμα και πολυ καλα απ’οτι βλεπω. Να’σαι καλα φιλε να μας φτιαχνεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471230

    Καλησπερα Ηλια. Τι ηταν παλι σημερα αυτο ρε φιλε. Ευτηχως που ησουν ψυχραιμος και αποφασιστικος. Πηγαινε κλειστο το κολοπηγαδι μην γινει τιποτα χειροτερο,εχω κλεισει και εγω 2 εδωστο νησι. Τελος καλο ολα καλα. Καλες χελωνες σε οσους ψαξουν αυριο τις βασιλισσες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #471233

    Παλι καλα δεν λετε τιποτα παιδια,θα σας γυρισω βιντεακι οταν κλεισω το πηγαδι να δειτε για τι βαθος μιλαμε,ο γιατρος μου λεει οτι αμα ηταν 8 μετρα ειμαι πολυ τυχερος που δεν το πηρα στα χερια,εγω δεν πιστευω στην τυχη,αλλα πιστευω στο θεο και στην παναγια και σε αυτους ειπα ευχαριστω,ειμαι χεσμενος απο την χαρα μου που δεν κλαιω το σκυλακι μου
    το γιατι θα το δειτε συντομα παιδια

    Μπραβο ρε μανιακ και σε ολα τα παιδια,καλες χελωνες το σκ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #471320

    Τέλος καλό όλα καλά φίλε Ηλία :rose:

    Λοιπόν φίλοι μπεκατσάδες :bye: σας έχω φωτοανταπόκριση από εχτές http://www.e-artemis.gr/forumz/topic/fotoantapokrisis-kinigetikon-exormiseon/#post-471232

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #471332

    Ηλία μπράβο ρε φίλε και να μην σου ξανατύχει ξανα τίποτα ούτε σε εσένα αλλά ούτε και στο σκυλάκι σου :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471340

    πρωινο με πολυ ομιχλη στα ψιλα και παλι, ορατοτητα 30-40 μετρα, η πρωτη φερμα διπλα στα βραχια σαν περδικα αφου φερμαραν και ταβ δυο σκυλια μου σε 2 λεπτα εσπασαν την φερμα υπεθεσα περδικες θα ειναι , στα 40 μετρα παλι συριζα κατω απο τον βραχο που παει καμια 100 μετρα ξανα φερμα και παλι ανεβαινε τον βταχο ο μεγαλος τα ιδια ρε λαεω τις ατιμες ποδαρι που κανουν , ξανα σπανε τα σκυλια παει ο αρσενικος πιο κατω φερμα , συναινεση η μικρη και τελικα ηταν μπεκατσα μαστορας που εκανε πηδηματα 30 μετρων και ξανα καθοταν αλλα ηταν η τελευταια της , δεν περναει 5 λεπτα ακουω στα 150 μετρα το μπιθπερ της μικρης με χρι να φτασω εκανα 5 λεπτα φτανω και βλεπω κοκαλο την μικρη αλλα 5 λεπτα στη φερμα σηκωνετε και αυτη και την παιρνω , αφου κατεβηκα στο αμαξι μεχρι να βγαλω τις σφαιρες παιρνει ο μεγαλος την κατηφορα και τον χανω , ακουω το μπιπερ στα 150 μετρα αντε κατηφορα για να μη χρονοτριβω αλλο στο εκτο σηκωμα την πειρα εφευγε μολις φταναν τα σκυλια απο τα 50 μετρα τελικα την στριμωξανε και την πηρα και αυτην , αυριο η συνεχεια και οι φωτο παλληκαρια μου , καλο μεσημερι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471341

    Kαλησπερα.ξεματιασα τον λαμπρο και ηρθε ολο το ματι πανω μου χα χα.αφου μιλισαμε με τον μανιακ στο κυνηγι και μου ειπε οτι ολα οκ ακουστε τι επαθα σημερα μαγκες

    Παω απογευμα τον κουταβο βολτα σε μια αγρια που ξερω την θεση να την παρη μυρωδια,παρεα με ενα φιλο που εχει ενα σπριγκελ σπανιες,το οποιο ειναι πολυ κοντινο και δεν θα ειχα προβλημα,ελα που ο σκυλο κυνηγαγε την σκυλα για να πεξουνε,και αυτη του εφευγε για να κανει την δουλεια της,ελα εδω ταλο τιποτα ο ταλος,σε μια φαση μπαινει η σκυλα του φιλου στο πυκνο,σε μερος που δεν βαζω ποτε το σκυλι γιατι εκει δεν πατα μπεκατσα,γυριζει η σκυλα ο ταλος πουθενα,να μην τα πολυ λεω επεσε σε ενα πηγαδι τουλαχιστον 8-9 μετρα βαθος

    το σκυλι ισα που το ακουγα πνιχτα αφου το καταλαβα οτι κατι επαθε και μπουκαρα στο πυκνο,τελικα πηρα πυρυσβεστικη,ηρθανε τα παιδια αλλα δεν ειχαν τιποτα μαζι που να κανει για την δουλεια,τριποδα και τετοια πραγματα,και το αμαξι μακρια,ειχαν ομως σχοινι,ελα ρε μαγκες λεω κρατηστε με να δεθω να κατεβω κατω γιατι θα νυχτωσουμε εδω περα,ειδη ηταν σουρουπο,τελικα εδεσα τ σχοινι σε ενα πευκο,δεθηκα και λοκατζιδικα σε 3 λεπτα ειχαμε το σκυλι και τον πατερα επανω,το σκυλι δεν επαθε το παραμικρο παιδια,το πηγα προληπτικα στον γιατρο ,το ψηλαφισε και ολα καλα

    να ειναι καλα η παναγιτσα που το εχω ταμενο το σκυλακι μου,μου το φυλαξε σημερα
    μεσα στο σκ θα παω να κλεισω το πηγαδη και θα σας βαλω φωτο να δειτε που επεσε
    ευχαριστω και τα παιδια απο την πυροσβεστικη που ηρθανε και με βοηθησανε

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    καταδρομεας εισαι εσυ δεν σε φοβαμαι λιακο, ευτηχως ολα καλα φιλε αλλο κακο να μη σας βρει φιλε

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,901 έως 12,915 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων