ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,946 έως 12,960 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #471586

    Ναι φιλε το εκανα,το σκυλι δεν θελει μονο να περνει κουτες μπεκατσες στο στομα,θελει και πονηρα πουλια να του πηδανε,να του κοταριζουν,και να του κανουν τα κολπα τους,αυτα τα πουλια φτιαχνουν τα καλα σκυλια,εγω οτι σκυλι εχω βγαλει μεσα στο πυκνο ρουπακι με τις ντοπιαρες γινετε αστερι,μετα το πας σε ολα τα τερεν και τα εχει για την πλακα του
    τα μανιτια φιλε θα παω σουπερ μαρκετ μετα να παρω αλευρι
    και θα τους ξηγησω το ονειρο το βραδυ χα χα

    Θαναση μπραβο φιλε, ευχομαι οτι καλητερο για στο σκυλακι σου
    και να εισαι καλα και εσυ να το χαρης


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471588

    αντε να δούμε τι μας επιφυλάσει ο Δεκέμβρης με τις βελουδομάτες! ;-)
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης
    Άγιος Στέφανος (Αττικής)

    </div>

    Καλησπερα φιλε Μιχαλη. Οπως βλεπω τη χρονια,τουλαχιστων εδω Κερκυρα,θα μπουνε πουλια με καποιο κρυο που θα κανει,το κακο ειναι οτι με τα πουλια θα παλαπλασιαστουν οι “γνωστοι-αγνωστοι λιγουρηδες” και πρωι βραδυ θα εκτελουν τις βασιλισσες στα καρτερια. Εκτος απο καποιες ελαχιστες μερες η χρονια μεχρι τωρα ειναι κακη και δεν μιλαω μονο απο πλευρας καρπωσης. Ας ελπισουμε ο Δεκεμβρης να φερει τον χειμωνα και μαζι του τις βασιλισσες. Καλη συνεχεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471592

    Βίκτωρα σε κάποια φάση της εξιστόρισής σου ανχώθηκα πολύ,με τον πανικό που επικρατούσε !!Μπράβο ρε παλικάρι η φωτό σου με αγαλίασε! :good:
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ¨Μη ψάχνεις την ευτυχία,γιατί είναι πάντα μέσα σου!!¨
    Σπύρος – Αιγάλεω

    </div>

    αστα φιλε ΠΑΝΙΚΟΣ ετσι ακριβως χαχαχα σε μια φαση ειχα μεινει με 5 σφαιρες και κοντεβα να τρελλαθω :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    kwnstantinos7 στις #471593

    file giannh tha diafoniso mazi sou gt exw di polous kinigous me skulia na pigenoun proi apogeuma gia karteri gia mpekatsa kai pigenoun kai gia perpatito etsi h allh kinigi ti tha kanoun pou den exounskulia.simfono fetos den exei kruo kai den exei poli karpo elpizo na kanei perisotero kruo apodo kai pera.paw perpatito 3 wres kathe mera kai rixno duo ntoufekes kai auta se tsixles

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471595

    Γεια σου Βίκτωρα ποιντερά!! :good: :good: :good:

    αυτο ειναι το ενα τατοο μου φιλε για να ξερεις τι μουρλα εχω

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #471602

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>THANASIS78 wrote:</div>
    Γεια σου Βίκτωρα ποιντερά!! :good: :good: :good:

    αυτο ειναι το ενα τατοο μου φιλε για να ξερεις τι μουρλα εχω

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    γιαυτο φορας πάντα καλσόν,για να μην φένονται η κοπριτες σου χαχαχαχαχαχαχαχαχα :yahoo: :yahoo: :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    kwnstantinos7 στις #471604

    se mena to les?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #471606

    Και στα ταιρια τους μαγκες.Βαρατε γιατι χανομαστε.Ο Λαμπρουκος μας χαθηκε τι εγινε;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    kwnstantinos7 στις #471608

    den ine logiko na exeis skulo kai na kathese proi apogeuma sto karteri gia mpekatsa

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #471623

    καλημερα , η χθεσινη η μερα παρα παλο καλη, ξεκινησαμε 2 ατομα με ψιλοβροχο και ομιχλη,2 τα δικα μου σκυλια και ενα χρονιαρικο σεττερ του φιλου που εχει παρει 3-4 δικα του πουλια, βαζω μπιπερ -κουδουνια με το που ανεβαινει ο μεγαλος στο αναχωμα 20 μετρα απο το αμαξι αρχισαν τα μπιπερ παει η μικρη κανει συναινεση δεν προλαβαινω να παρω σωστη θεση παει το σεττερ αντε ολα σβαρνα σηκωνονατι δυο ππουλια 2 τουφεκια εγω στην μια 2 ο φιλος στην αλλη τιποτα , το μαλλι, αφου τα βαλαμε με το σεττερ προχωραμε την πορεια μας περναμε εναν κωμο μπαινει παλι στο δασος η μικρη ακουω το μπιπερ της παιρνω σχετικα θεση ερχεται παλι το σεττερ την ξανα σκωνη μαπμ μπου τιποτα , την ειδα ομως που εκανε περιπου , ο συγκυνηγος μεσα στα νευρα(και γω μαζι)αποφασιζει να χωρισουμε να μη μου χαλασει την μερα , παω προς το μερος που υπολογιζα ακουω το μπιπερ παω προς τα κει την ακουω την κυρια σηκωνεται και ερχεατι και καθεται στα 10 μετρα σε ενα πυκνο , , οπως περπααω ακουω μια σηκωνεται αριστερα μου μπαμ μαπμ δεν βλεπω αμα εχει πεσει αλλα ουτε να φευγει , , εντωμεταξυ ε τα σκυλια και τα δυο φερμα στη αλλη σηκωνται 2 φαιρες την παιρνω παω να δω και για τηναλλη την βρισκω και αυτην στο χωμα, ωραια, προχωραω 100 μετρα ακουω παλι το μπιπερ του μεγαλου ερχεται και η μικρη φερμα και τα δυο κανα 5 λεπτο σηκωναεται η κυρια με 200 τουλαχιστν μια σφαιρα προλαβα να ριξω αλλου και αλλου πηγε, απο και και περα 2 πολυ καλες φερμες σε ζεστη θαση και τιποτα αλλο, μιαλω με τον φιλο μου και γω ,μου λεει σηκαωσα 2 φερμαριστες αλλα στα πολυ πυκνα δεν μπορεσα μου λεει να ριξω , καταεβαινω του λεω σε λιγο να παμε στο πρωτο μερος εχει σιγουρα 1-2 πουλια του λεω, τελια γυρναμε στο πρωτο μερος με παρα πολυ ομιχλη το περνουμε αναποδα το μερος αφησε φυσικα το σκυλι του στο αμαξι, στο πρωτο 10 λεπτο πολυ καλη φερμα η σκυλλα σε ζεστη θεση αλλα τιποτα ακομη 5 λεπτα και να ο αρσενικος κοκκαλο κολαει και η μικρη 5,30 λεπτα στη φερμα ,τρεις πετρες εριξα δεν σηκωνοταν με τιποτα ουτε τα σκυλια εσπαζαν την φερμα μεχρι που πηγα εγω πανω στο πουλια σηκωθηκε και την πειρα, συγνωμη εαν σας κουρασα
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471631

    file giannh tha diafoniso mazi sou gt exw di polous kinigous me skulia na pigenoun proi apogeuma gia karteri gia mpekatsa kai pigenoun kai gia perpatito etsi h allh kinigi ti tha kanoun pou den exounskulia.simfono fetos den exei kruo kai den exei poli karpo elpizo na kanei perisotero kruo apodo kai pera.paw perpatito 3 wres kathe mera kai rixno duo ntoufekes kai auta se tsixles

    Καλησπερα Κωνσταντινε. Αν και δεν καταλαβα που διαφωνεις,θα σου απαντησω στο τι θα κανουν αυτοι που δεν εχουν σκυλια. Δεν θα τουφεκισουν μπεκατσες,γιατι αυτο το υπεροχο θηραμα θελει σκυλια και τα σκυλια εχουν πολλα εξοδα,καποιος ο οποιος εχει σκυλια, πως νιωθει οταν καποιος οπλοφορος περιμενει πρωι βραδυ να σκοτωσει την μπεκατσα που τον εχει νικησει πολλες φορες. Να σου πω εγω,νιωθει θυμο,οργη και απογοητευση. Υπαρχουν βεβαια και “μπεκατσαδες” οι οποιοι κανουν καρτερι και μετα λενε οτι τις πηραν με τα σκυλια τους αλλα αυτοι ειναι αξιολυπητοι. Καλη συνεχεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471632

    <

    αυτο ειναι το ενα τατοο μου φιλε για να ξερεις τι μουρλα εχω

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>
    [/quote]Βικτωρα με εστειλες τωρα φιλε,εδω μιλαμε για μεγαλη αρωστεια. Και το κακο ειναι πως δεν υπαρχει θεραπεια χαχαχα. :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #471675

    ΤΑ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #471677

    ΤΑ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ

    :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471678

    ΤΑ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ

    Ωραιος!!!!!!! :good: :good: :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,946 έως 12,960 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων