ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,186 έως 13,200 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #473285

    με ψαχνατε; χαχαχα μπα δεν νομιζω … επειδη ειχα μερες να βγω βλεπω καποιοι πηρατε αερα εδω μεσα ε;(φιλικα) χαχαχαχαχα, λοιπον σημερα πρωινο 7,50 βγηκα απο το αμαξι εψαξα πρωτα ενα σχετικα ανοιχτο και μετα επεσα στα σφυχτα(φτερα με ρυκια)περιπου στα 500 μετρα, φερμα αλλου ο αρσενικος αλλου η κουταβα , εκατσα στην κουταβα , το πουλι στην μυτη της δεν μπορουσα να παρω καλη θεση και αφηγε ατουφεκιστη, κατεβαινω στο χωματοδρομο περιμενοαντας να γυρισει ο μεγαλοος κανα 5 λεπτο με το που κατεβαινει παει διπλα στο δρομο φερμαρει στηνετε και η μικρη ρε λεω πλακα εχετε τελικα ακουω φασαρια λεω λαγος ειναι σηκωνετε μια κυρια περναει πανω απο τα δεντρα και ερχετε καρφι απο ψιλα πανω μου τρωει ολη την τουφεκια επανω της και επεσε στο δρομο, κατεβαινω με τα σκυλια απο κατω σε λιγο ακουω τα μπιπερ παιρνω θεση σε πολυ καλο σημειο αλλα μολις ειχε φυγει , εννοια σου λεω θα σε βρει ο μεγαλος σε 5 λεπτα ακουω το μπιπερ του αλλα εσπαζε γρηγορα λεω η ιδια ειναι και κανει πηδηματακια φτανω σε ενα ρεματακι ακουγωντας το μπιπερ βλεπω τον μεγαλο φερμα παιρνω θεση σηκωνετε η κυρια μπαμ παρτην στο δευτερολεπτο ακομη μια μπαμ παρτην :yahoo: , γαμω τις φασεις το εχω και σε βιντεο χαχαχ, λιγο πιο περα ακομη μια φερμα σε ζεστη θεση αλλα ειχα βαρεθη και δεν επεμενα πολυ, βγηκα δρομο δρομο και γυρισα στο αμαξι 9,30 ωρα , ελπιζω να μη σας κουρασα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #473286

    μυτούλι το μυτούλι γεμίζει το σακκούλι ο Βίκτωρ :good: και τσάκα τσάκα :good:

    εγώ 4 1/2 ώρες χθες μια μύτη μπόρεσα να πιάσω και μάλιστα στο πρώτο ημίωρο κι άλλη μια καθηγήτρια μου έφυγε κλέφτικα, βέβαια έκανα πάνω από 5 λεπτά να φτάσω στον Μπρετονά που με περίμενε σε φέρμα, την πήρε μετά φέρμα – πόντα για πάνω από 50 μέτρα με έβγαλε ψηλά – με ξεθέωσε – κι εκεί την είχε κάνει αθόρυβα πριν φτάσουμε η δασκάλα….. :unsure: Όλα αυτά στα μέρη των φωτογραφιών που ανέβασα…. πρέπει να το αρματώσω για πιο μακρινό ταξίδι αλλά ας όψεται η βενζίνη 😥

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #473289

    @gianniscorfu BIK Prowler ® :good: :good: :good: Μπραβο ρε αλανια το ευχαριστιοσαστε παντως ετσι ειναι τα ωραια :good: :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #473290

    ελπιζω να μη σας κουρασα
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    τι να κουρασεις ρε Φωσκολε :yahoo: την ταινια που υποσχεθηκες θελουμε :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #473303

    φιλε μανο θα σας φτιαξω παλι μην ανησυχεις θα τραβιξω και αυριο και την κυριακη και δευτερα θα ειμαι ετοιμος … χαχαχχα :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #473306

    Βικ ειναι κατι σαν κι αυτο?

    [/url]
    post images[/url] :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #473312

    Καλησπέρα φίλοι μου, στραβομάρα στην κυριολεξία σήμερα, μία κυρία που μας είχε φύγει τις προάλλες με το που πατήσαμε στο ίδιο μέρος ο Daby ξάπλα καλό μέρος μέσα σε αραιά μεσεδάκια αλλά στήν άκρη τους, τον προσπερνάω βγαίνω στο καθαρό και αμέσως τινάζεται η κυρία με το που σηκώνω το όπλο μου βάζει τον ήλιο, με στράβωσε, οι τουφεκιές στο βρόντο ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!!!
    Μια και τα πουλιά είναι άφαντα στον τόπο μας βρίσκουμε απο καμία τη χάνουμε κι αυτή.
    Βλέπω το πρόγραμμα ΑΡΤΕΜΙΣ (το περσινό αντίγραφο που τηρώ)και μέχρι την 19/12/13 είχα 21 πουλιά ενώ φέτος μόλις 3 και πάντα στα ίδια μέρη.
    ΚΩΛΟΚΑΙΡΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #473319

    Καλησπερα στα φιλαρακια.. σημερινο κυνηγι απο τις 8 μεχρι τις 4…σηκωσα 8 πουλια κ πηρα τα 6… στεναχωρεθηκα για την μια που κρατησε τραβμα κ μου εφυγε σε μια πλαγια μεγαλη… Η σιμπα εδωσε μεγαλο ρεσιταλ… ασταματη σε ολο το κυνηγι, σκυλια που θελουνε πολυ κοπο κ πολλα χιλιομετρα για να τα φτιαξεις….

    Κωστακη οι 2 δεν μου λενε τπτ…..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #473323

    μπραβο ρε φιλε λαμπρο τις εκαψες μια χαρα :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #473324

    μπραβο ρε φιλε λαμπρο τις εκαψες μια χαρα :yahoo:
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    ωρε τις λαμπαδιασα βικ… χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #473328

    Μαριε,Βικτωρα,μπραβο παιδια παντα τετοια. Ο Λαμπρος; καλα αυτος εχει ξεφηγει εντελως,επιπεδο champions league μιλαμε χαχαχα. Να’σται καλα ολοι φιλαρακια. Εγω σημερα παρολοι τη στεναχωρια με το θεμα της σεττερινας μου,απο την Τριτη που το’μαθα,βγηκα με το ζευγαρι επανιελ του κουμπαρου μου,εψαξα περιπου 5ωρο,σε 3 σημεια χαμηλα αλλα και στα ψηλα,τιποτα παιδια, μονο 2 φαντασματα. Χαθηκαν παλι,τουλαχιστον εκει που πηγα εγω. Καλη συνεχεια παιδια,περιμενω καλα νεα και απο τα υπολοιπα παιδια της παρεας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #473333

    Ευχαρηστω γιαννη για τα καλα σου λογια… υπομονη θα ερθουνε κ οι συναντησεις σου…

    ΥΓ. Ρε παιδια ο λουις που χαθηκε αυτες τις μερες???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #473343

    Μπραβο ρε μαγκες :good: .Αντε και ερχετε παλι η ριμαδα η κυριακη .Λαμπρο θα σου αλαξω ονομα αδερφε.
    ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ, της μπεκατσας θα σε λεω απο δω και περα. :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ.

    Καλο καψιμο για οσους βγουν στο βουνο αυριο παιδια.Ααααααα ξεχασα ΚΑΛΕς ΧΕΛΩΝΕς!!!!!!! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #473346

    γεια σας μάγκες μπεκατσάδες
    για τον Λάμπρο δεν λέω τίποτα τον προτείνω για εθνική Ελλάδος
    για τους υπόλοιπους στα ταίρια τους και σε εμάς τους παραυπόλοιπους να κάνουμε σεφτέ!
    Γιάννη απο την αγαπημένη Κερκυρα φίλε δεστο σαν μια δοκιμασία , καλά θα πάει ορε! μην σε παρνει απο κάτω!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,186 έως 13,200 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων