ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,501 έως 13,515 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475483

    Στεφανε,Λαμπρο,Φανη, μπραβο παιδια συνεχιστε ετσι δυνατα.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #475486

    εγω σήμερα απόλαυσα ξαπλωτές φέρμες σε φτερό μπεκάτσας σε κουταβάκια σετερ 5 μηνών απόλαυσηηηη
    αντετου χρονου μακαρι να πανε καλά και να μπουν στην ομάδα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #475544

    Την καλημερα μου σε ολα τα παιδια :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #475569

    κατα της 9,30 εφυγα για το βουνο 9,45 τα σκυλια ηταν στο βουνο μεσα, πηγα σε μερος που το σαβ/κο σηκωσαμε αρκετα πουλια , με το που μπηκα μεσα και περασε ο σκυλος απο τα σημεια που τις βαζει και δεν βρηκε λεω κλαρινο θα φαμε σημερα αφου εψαξα ολο το μερος πανω απο τον δρομο και εφτασα στο τελος ο σκυλος κατεβηκε απο κατω μεσα στις κουμαριες σε λιγο ακουω το μπιπερ αλλα δεν εμπαινα με τιποτα εκει μεσα μετα απο καν 10 λεπτο αναμονεις σε ενα ανοιχτο μπας και βγει ηρθε ο σκυλος ξανα ανεβαινω δρομο δρομο να παω στο αμαξι σε λιγο ξανα κατω ο σκυλος το ιδιο παλι σε αλλο πουλι κατεβηκα μεχρι ενα σημειο αλλα μεχρι να φτασω εφυγε η κυρια και καλα εκανε χαχαχ, τελικα ο σκυλος δεν γυρνουσε εγω ανεβηκα στο δρομο και μεχρι να φτασω ακουγα το μπιπερ να βαραει στην φερμα προφανως στο ιδιο πουλι που εκανε πηδημα, καθομουν στο αμαξι και μονο ακουγα χαχαχ μετα απο κανα τεταρτο ηρθε και ο σκυλος και φυγαμε , τα πουλια πλεον εχουν χωθει στα πολυ σφυχτα σαββατο παλι να δπουμε τι γινεται αλλου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475584

    Καλησπερα παρεα… για ακομα μια μερα φεραμε ντορτια με τον μπεμπη… 😉 😉 😉

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #475588

    Καλησπερα παρεα… για ακομα μια μερα φεραμε ντορτια με τον μπεμπη… ;-) ;-) ;-)
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΛΑΜΠΡΟΣ-SETTER FC………

    </div>

    ρε λαμπρο φτανει ρε φιλε τις ελιωσες χαχαχαχα , μπραβο ωραιος εισαι :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475593

    Καλησπερα παρεα. Αλλη μια ωραια μερα σημερα. Επελεξα μερος πυκνο (τι αλλο;) το οποιο κραταει υγρασια και ο επανιελας και η Θεα αρτεμις με δικαιωσαν. Εκανα 7 σηκωματα σε 4 πουλια,κατορθωσα (γιατι περι κατορθωματος προκειται εκει που ηταν χωμενα) να τουφεκισω 3 και να ερθουν μαζι μου 2 βασιλισσες. Τα πουλια ηταν δεχτικα,αλλα πολυ αλλα λιγο, αλλα παιδια καποιες φορες για να φτασω κοντα τραβηξα τα πανδηνα απο τα αγκαθια,ο βαθμος δυσκολιας μεγαλωνε γιατι ο επανιελας κυνηγαει μονο με κουδουνι,δεν μπορει το μπιμπερ,μολις το φορεσει παλευει να το βγαλει. Τα πουλια πλεον ειναι βαθια στα πυκνα λογω τις καλοκαιριας και της ξηρασιας. Εδω φαινονται τα καλα σκυλια που δεν φοβουνται το πυκνο,γιατι τωρα πλεον σκυλος που δεν ψαχνει στο πυκνο δεν βρισκει πουλια (τουλαχιστον εκει που παω εγω). Σημερα κουραστηκαμε πολυ,ειδικα ο σκυλακος,γιατι επι περιπου 4 ωρες εψαχνε στο πυκνο,εξαλου τα σκυλια μας ειναι οι πρωταγωνιστες.
    Λαμπρο φιλαρακι φτανει,οχι αλλο “καρβουνο”χαχαχα. Τελικα οποιος περπαταει και κουραζεται ανταμοιβεται, συνεχισε φιλε.
    Καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #475597

    Στα ταίρια τους να είστε καλά να μας ¨φτιάχνετε¨ :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475599

    ρε λαμπρο φτανει ρε φιλε τις ελιωσες χαχαχαχα , μπραβο ωραιος εισαι

    να σε καλα βικ… επρεπε φιλε να εισαι πιο κοντα να παμε κανενα κυνηγι μσζι ρε αδεδφε….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #475600

    Παιδια μην ακουτε κανεναν χαρητε το φετος γιατι του χρονου ποιος ξερει……….;;;;;;;;;; :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475601

    Λαμπρο φιλαρακι φτανει,οχι αλλο «καρβουνο»χαχαχα. Τελικα οποιος περπαταει και κουραζεται ανταμοιβεται, συνεχισε φιλε.

    εχουμε 1,5 μηνα γιαννακο ακομα οποτε θα εχει πολυ καρβουνο ακομα…. χαχαχα

    Αλλα φιλε επεσες μεσα 3 μερες εχω σερι απο 8 το πρωι με 3 το μεσημερι κ καπακι πρπονηση. Τα ποδια μου δεν τα οριζω οπως λενε κ στο χωριο μου χαχα….

    Μπραβο σε εσενα κ το επανιελακι φιλε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #475605

    Μπραβο ρε μαγκες βαρατε εσεις γιατι εμεις βγαζουμε κουταβια χα χα
    πετρο δεν σου εχω πει να κοψεις το ταβλι ρε χα χα,καλα καλα,θα σου ερθω μολις μου περασει αυτη η μαλακια που με κολλησε,και θα παμε για 6αρες λεμεεεεεεεεεεε χα χα

    εγω παιδια σημερα εβγαλα το σκτλι σε μια κοντινη πουτανιτσα, που ηταν ο διαβολος με πουπουλα,εφευγε ζβαρνα και παντα απο κοντα μου,λες και μου ελεγε δες με,αλλα κλασε με κιολας,αλλα τις προαλες τις προλαβα ενα ανελπιστο για αυτην ντουμπλε πανω στην φευγα της
    και παρολο που εφυγε αντε γεια σου τελικα καπου τις ετσουξα κανα σκαγακι,σημερα το καταλαβα

    παμε σημερα αφου την αφησα μερικες μερες να κουλαρη μπας και την χουφτωσω,φερμα στο γνωστο μερος ο κουταβος παω κοντα και περνω θεση,αντε μωρη πουτανα λεω τωρα να σε δω που θα πας,κανει μπραστ παιδια η μπκατσα και επιδη δεν ειχε πολυ δυναμη για την φευγα
    λιγο ελειψε να την πιαση ο κουταβος,τις κωβω ενα ντουμπλε τιμητικο και λεω τωρα μια χαρα εισαι,το πουλι το εβγαλα ξανα πιο κατω και παλι τα ιδια,τουφεκια για τους τυπους και επιδη κολλησε στην απεναντι πλαγια την αφησαμε και για το αυριανο μας μαθημα
    πολυ καλες φασης για το σκυλι,τις εγραψα και με την καμερουλα και ολα καλα
    αυτο το πουλι ειναι τωρα οτι πρεπει για μαθημα για το σκυλι
    αλλα αυριο μπορη και να μην κρατηθω και να την χουφτωσω χα χα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    Νικος_Λ στις #475606

    Καλησπερα στη παρεα και μπραβο σε ολους για τις εξοδους.Παλι σημερα στο πυκνο κοτετσι και αλλη μια μερα με πλουσιο ενδιαφερον.Παρα πολλες φερμες αλλα μονο 5 πουλια μπορουσα ναχω προσβαση στο σκυλο τελικα καταφερα να παρω παλι 3 πουλια και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημηνος γιατι κυνηγαω απο αποψη μονο με κουδουνακι και πολλες φορες εκανα κυκλους γυρω απτον σκυλο μεχρι να βρω που ειναι μεσα στο πυκνο.Επισης πιστευω οτι η ΦΟΙΒΗ μου ειναι μακραν το καλυτερο σκυλι απο οσα εχουν περασει μεχρι τωρα απτα χερια μου.
    Καλη συνεχεια σε ολους εγω φευγω για το νησι μου το σαββατο οποτε μεχρι τον γυρισμο δεν θα μπορω να εποικοινωνω

    @gianniscorfu σουρχωμαι :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475609

    μου.
    Καλη συνεχεια σε ολους εγω φευγω για το νησι μου το σαββατο οποτε μεχρι τον γυρισμο δεν θα μπορω να εποικοινωνω

    @gianniscorfu σουρχωμαι :yahoo:

    Μπραβο Νικο,συνεχισε δυνατα και στο νησι. Παντως φιλε για καλο και για κακο,οπως θα ερθεις φερε και καμια βασιλισσα μαζι γιατι εδω λιγοστευουν,εχουν φροντισει οι δρακουλες πρωι και βραδυ. Καλως να ερθεις. :bye: :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475610

    εγω σήμερα απόλαυσα ξαπλωτές φέρμες σε φτερό μπεκάτσας σε κουταβάκια σετερ 5 μηνών απόλαυσηηηη
    αντετου χρονου μακαρι να πανε καλά και να μπουν στην ομάδα!!!

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης

    </div>

    τι εγινε Μιχαλη,ετοιμαζεις μεταγραφες να ενισχυθει η ομαδα βλεπω. Φιλε καλοτυχα να ειναι,να βρουν πουλια,να εχουν υγεια και σ’εσενα καλη δυναμη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,501 έως 13,515 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων