ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,516 έως 13,530 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475612

    πετρο δεν σου εχω πει να κοψεις το ταβλι ρε χα χα,καλα καλα,θα σου ερθω μολις μου περασει αυτη η μαλακια που με κολλησε,και θα παμε για 6αρες λεμεεεεεεεεεεε χα χα

    τις τσιμπαω τις μπεκατσες οπως κ τα ζαρια λιακο….χαχαχα να ερθεις φιλε μου κ υα σε φτιαξω κ απο σπιτι κ απο μπεκατσες….χαχα


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475613

    Μπραβο ρε μαγκες βαρατε εσεις γιατι εμεις βγαζουμε κουταβια χα χα
    πετρο δεν σου εχω πει να κοψεις το ταβλι ρε χα χα,καλα καλα,θα σου ερθω μολις μου περασει αυτη η μαλακια που με κολλησε,και θα παμε για 6αρες λεμεεεεεεεεεεε χα χα

    εγω παιδια σημερα εβγαλα το σκτλι σε μια κοντινη πουτανιτσα, που ηταν ο διαβολος με πουπουλα,εφευγε ζβαρνα και παντα απο κοντα μου,λες και μου ελεγε δες με,αλλα κλασε με κιολας,αλλα τις προαλες τις προλαβα ενα ανελπιστο για αυτην ντουμπλε πανω στην φευγα της
    και παρολο που εφυγε αντε γεια σου τελικα καπου τις ετσουξα κανα σκαγακι,σημερα το καταλαβα

    παμε σημερα αφου την αφησα μερικες μερες να κουλαρη μπας και την χουφτωσω,φερμα στο γνωστο μερος ο κουταβος παω κοντα και περνω θεση,αντε μωρη πουτανα λεω τωρα να σε δω που θα πας,κανει μπραστ παιδια η μπκατσα και επιδη δεν ειχε πολυ δυναμη για την φευγα
    λιγο ελειψε να την πιαση ο κουταβος,τις κωβω ενα ντουμπλε τιμητικο και λεω τωρα μια χαρα εισαι,το πουλι το εβγαλα ξανα πιο κατω και παλι τα ιδια,τουφεκια για τους τυπους και επιδη κολλησε στην απεναντι πλαγια την αφησαμε και για το αυριανο μας μαθημα
    πολυ καλες φασης για το σκυλι,τις εγραψα και με την καμερουλα και ολα καλα
    αυτο το πουλι ειναι τωρα οτι πρεπει για μαθημα για το σκυλι
    αλλα αυριο μπορη και να μην κρατηθω και να την χουφτωσω χα χα

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Ηλια καπου θα την στριμωξεις την κοπελα ειμαι σιγουρος, αφου ξερεις το μερος σαν το σπιτι σου 😉 😉 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #475615

    Μπράβο σε όλα τα παλικάρια! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #475620

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>MICHEL123GR wrote:</div>
    εγω σήμερα απόλαυσα ξαπλωτές φέρμες σε φτερό μπεκάτσας σε κουταβάκια σετερ 5 μηνών απόλαυσηηηη
    αντετου χρονου μακαρι να πανε καλά και να μπουν στην ομάδα!!!

    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    Μιχάλης

    </div>

    τι εγινε Μιχαλη,ετοιμαζεις μεταγραφες να ενισχυθει η ομαδα βλεπω. Φιλε καλοτυχα να ειναι,να βρουν πουλια,να εχουν υγεια και σ’εσενα καλη δυναμη.

    ευχαριστώ Γιαννη ξέρεις εσυ εχεις το καλό και ελπίζεις στο νεο να βγει καλύτερο χαχα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #475626

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>@gianniscorfu wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>MICHEL123GR wrote:</div>
    εγω σήμερα απόλαυσα ξαπλωτές φέρμες σε φτερό μπεκάτσας σε κουταβάκια σετερ 5 μηνών απόλαυσηηηη
    αντετου χρονου μακαρι να πανε καλά και να μπουν στην ομάδα!!!

    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    Μιχάλης

    </div>

    τι εγινε Μιχαλη,ετοιμαζεις μεταγραφες να ενισχυθει η ομαδα βλεπω. Φιλε καλοτυχα να ειναι,να βρουν πουλια,να εχουν υγεια και σ’εσενα καλη δυναμη.

    ομορφιές βλέπω στην παρέα,
    ευχαριστώ Γιάννη ξέρεις εσύ έχεις το καλό και ελπίζεις στο νέο να βγει καλύτερο χαχα….
    άντε πάμε δυνατά ορέ!
    αφιερωμένη η πενιά στους μπεκατσάδες που σέβονται την βασίλισσα και τον εαυτό τους!

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης

    </div>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #475652

    Γιαννη μου δεν καταλαβες,την αφησα χθες να ζηση για να βγαζω το κουταβι
    με σφεντονα την βαραγες εχθες και στις δυο φασης,αλλα θελει κοκκαλα φιλε να μην τουφεκισης μια μπεκατσα που δινει φερμες και να την αφησεις για να την βρεςι και την αλλη μερα το σκυλι,αλλα ετσι βγαζεις τους σκυλους πιο γρηγορα,με λιγα σκοτωματα και πολλα σηκωματα

    Πετρο μονοημερο θα σου ερθω γιατι αλλιως θα τις φοβησουμε και θα φυγουν ολες χα χα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475653

    Πετρο μονοημερο θα σου ερθω γιατι αλλιως θα τις φοβησουμε και θα φυγουν ολες χα χα

    ας ειναι κ μονοημερο αδερφρε ελα να γινει μακελιδι….. χααχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475654

    καλημερα παληκαρια…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #475661

    Καλημέρα σε όλους τους μπεκατσάδες!Λάμπρο φίλε σε έβγαλα ΜΠΕΚΑΤΣΟKILLER!!!!!
    Γιάννο πετάει η ομάδα βλέπω!Καλά τον Βίκτωρα τον πάω με χίλια γιατί είναι ποιντεράς!Έχουμε την ίδια λόξα!Ελπίζω αύριο να συναντήσω τις όμορφες κυρίες!Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι το σκυλί έχει ένα βήχα αρκετές μέρες τώρα.Τον πήγα στην κτηνίατρο και του κάνω εδώ και μία βδομάδα θεραπεία με
    AUGMENTIN αλλά δεν βλέπω βελτίωση!Τι να κάνω??? :scratch: :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475672

    Λάμπρο φίλε σε έβγαλα ΜΠΕΚΑΤΣΟKILLER!!!!!

    xaxaxa… σακη εισαι ωραιος φιλε ευχαρηστω…

    οσο για το βηχα που λες φιλε αν το εχεις δεμενο κ ειναι νεβρικο το σκυλι μπορει να ειναι απο το λουρακι στο λαιμο…γιατι τραβαει συνεχεια….δες το λιγο αυτο..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #475674

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>THANASIS78 wrote:</div>
    Λάμπρο φίλε σε έβγαλα ΜΠΕΚΑΤΣΟKILLER!!!!!

    xaxaxa… σακη εισαι ωραιος φιλε ευχαρηστω…

    οσο για το βηχα που λες φιλε αν το εχεις δεμενο κ ειναι νεβρικο το σκυλι μπορει να ειναι απο το λουρακι στο λαιμο…γιατι τραβαει συνεχεια….δες το λιγο αυτο..

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΛΑΜΠΡΟΣ-SETTER FC………

    </div>

    φίλε μου ΜΠΕΚΑΤΣΟKILLER τον εχω ελεύθερο στο μπαλκόνι μου!Δεν τον δένω ποτέ.Έχει ένα βήχα ξερό και συνέχεια κάνει πως πνίγεται!Βροχίτιδα μου είπε η κτηνίατρος!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475675

    δεν ειναι τιποτα θα του περασει… κανανε κ τα δικα μου ετσι για κανα 2 μερουλες κ μετα σταματησανε σε διαφορετικες περιοδους…

    ευχομαι γρηγορη αναρωση φιλε στο συντροφο σου….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #475678

    Καλημέρα σε όλους τους μπεκατσάδες!Λάμπρο φίλε σε έβγαλα ΜΠΕΚΑΤΣΟKILLER!!!!!
    Γιάννο πετάει η ομάδα βλέπω!Καλά τον Βίκτωρα τον πάω με χίλια γιατί είναι ποιντεράς!Έχουμε την ίδια λόξα!Ελπίζω αύριο να συναντήσω τις όμορφες κυρίες!Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι το σκυλί έχει ένα βήχα αρκετές μέρες τώρα.Τον πήγα στην κτηνίατρο και του κάνω εδώ και μία βδομάδα θεραπεία με
    AUGMENTIN αλλά δεν βλέπω βελτίωση!Τι να κάνω??? :scratch: :scratch:

    Θανάση καταρχήν περαστικά στο φιλαράκι σου,θα σου έλεγα για εισπνοές αλλά είναι αστείο :yahoo:.Μην το πολυκουράζεις τώρα με το άσθμα και δώστου καμιά βιταμινούλα,θέλει το χρόνο του με την αντιβίωση!Καλή συνέχεια :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #475689

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>THANASIS78 wrote:</div>
    Καλημέρα σε όλους τους μπεκατσάδες!Λάμπρο φίλε σε έβγαλα ΜΠΕΚΑΤΣΟKILLER!!!!!
    Γιάννο πετάει η ομάδα βλέπω!Καλά τον Βίκτωρα τον πάω με χίλια γιατί είναι ποιντεράς!Έχουμε την ίδια λόξα!Ελπίζω αύριο να συναντήσω τις όμορφες κυρίες!Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι το σκυλί έχει ένα βήχα αρκετές μέρες τώρα.Τον πήγα στην κτηνίατρο και του κάνω εδώ και μία βδομάδα θεραπεία με
    AUGMENTIN αλλά δεν βλέπω βελτίωση!Τι να κάνω??? :scratch: :scratch:

    Θανάση καταρχήν περαστικά στο φιλαράκι σου,θα σου έλεγα για εισπνοές αλλά είναι αστείο :yahoo: .Μην το πολυκουράζεις τώρα με το άσθμα και δώστου καμιά βιταμινούλα,θέλει το χρόνο του με την αντιβίωση!Καλή συνέχεια :good:

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ¨Μη ψάχνεις την ευτυχία,γιατί είναι πάντα μέσα σου!!¨
    Σπύρος – Αιγάλεω

    </div>

    Ευχαριστώ λεβέντη μου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #475690

    9-1-2015 TORRO AKARNANIKON VOUNON

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,516 έως 13,530 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων