ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,531 έως 13,545 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #475692

    10-1-2015 CHERRY OF THASSOS


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475696

    γεια σου βικ με τα ποιντερμανια σου…. χαχαααχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #475697

    Βίκτορα να χαίρεσαι τα ποϊνταράκια σου,πανέμορφα είναι !!!!
    Τα φυσίγγια που βλέπω πάνω στο κουτί είναι Β&P Mygra Beccaccia ???

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475699

    Καλησπέρα παρέα. Θανασση και το θυληκο επανιελ του κουμπάρου μου δευτέρα ξημερωσε με δύσπνοια και βηχα,τη πηρε στο γιατρο και του είπε ίρι έχει κάποια ιωση,την εξέτασαν για πνευμονία στην αρχή άλλα ηταν καθαρη,τις έκανε μια ένεση και ξεκούραση. Απο χθες αναπνέει καλά και τις κοπηκε τελείως βηχας. Δεν θέλω να σε αγχοσω απλα είχε παρόμοια συμπτώματα. Όπως και να έχει περαστικά σου εύχομαι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475703

    Ωραιος Βικτωρα με τα ποιντερ. Φτου φτου σκορδα,εξαλου τα εχουμε θαυμασει στα βιντεο. Να’σαι καλα να μας φτιαχνεις.
    Λαμπρο ξεκουρασει σημερα φιλε; ξερω τι κανεις,τις αφηνεις μια μερα να χαλαρωσουν και να φερουν καμια φιλη τους και μετα τις πιανεις στον υπνο. Πονηρουλη χαχαχα.
    Λουκα καλησπερα. Τα φυσηγγια που ειδες ειναι τα Mygra becaccia,το δουλευω και εγω και ειναι πολυ καλο και σταθερο σε ολους τους καιρους. Μαζι με το special collection τις nobel sports και το teadicional του Δορκα πιο παλια,ειναι για μενα,οτι καλυτερο σε μαλινες ταπες. Τα προτεινω ανεπιφυλακτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #475706

    Βίκτορα να χαίρεσαι τα ποϊνταράκια σου,πανέμορφα είναι !!!!
    Τα φυσίγγια που βλέπω πάνω στο κουτί είναι Β&P Mygra Beccaccia ???

    ΛΟΥΚΑΣ.

    ναι λουκα αυτα ειναι τα εχω σαν δευτερο φιλε :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #475707

    Ωραιος Βικτωρα με τα ποιντερ. Φτου φτου σκορδα,εξαλου τα εχουμε θαυμασει στα βιντεο. Να’σαι καλα να μας φτιαχνεις.
    Λαμπρο ξεκουρασει σημερα φιλε; ξερω τι κανεις,τις αφηνεις μια μερα να χαλαρωσουν και να φερουν καμια φιλη τους και μετα τις πιανεις στον υπνο. Πονηρουλη χαχαχα.
    Λουκα καλησπερα. Τα φυσηγγια που ειδες ειναι τα Mygra becaccia,το δουλευω και εγω και ειναι πολυ καλο και σταθερο σε ολους τους καιρους. Μαζι με το special collection τις nobel sports και το teadicional του Δορκα πιο παλια,ειναι για μενα,οτι καλυτερο σε μαλινες ταπες. Τα προτεινω ανεπιφυλακτα.

    νασαι καλα φιλε γιαννη και σε σενα ευχομαι καλη συνεχεια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #475716

    Λαμπρο ξεκουρασει σημερα φιλε; ξερω τι κανεις,τις αφηνεις μια μερα να χαλαρωσουν και να φερουν καμια φιλη τους και μετα τις πιανεις στον υπνο. Πονηρουλη χαχαχα.

    καλησπερα γιαννακο… ναι σημερα ειπαμε να κανουμε μια ξεκουραση μαζι με τα σκυλακια γιατι 3 μερες συνεχομενες,απο 7 8 ωρες καθε μερα προηλθε μεγαλη κοπωση,κ τα ποδια δεν πανε φιλε βημα… γεμιζουμε μπαταριες κ ντου στα βουνα παλι… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #475724

    Γιάννη ποια θεωρείς καλύτερα τα Mygra becaccia η τα special collection τις nobel sports γιατί εγώ τα δεύτερα χρησιμοποιώ ενώ τα πρώτα δεν τα έχω δοκιμάσει

    Βίκτωρα έχεις καλή παρέα βλέπω, να τα χαίρεσαι, από κυνήγι τα γράφεις αλλά και από μορφολογία αν και δεν βοηθάνε πολύ οι φωτό πρέπει να είναι σωστά εε;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    Νικος_Λ στις #475731

    Μπραβο μπεκατσαδες μου,εγω σημερα δεν καταφερα να βγω ουτε για λιγο λογω τρεξιματος να τακτοποιησω πραγματα λογω αναχωρησης αρκετα πρωι για το νησι.Αφησα πουλακια πισω και ελπιζω να τα βρω στο γυρισμο μετα τις εκλογες.Παιδια και λιγο ξεκουραση τα σκυλακια και θα επανελθουν.
    Γιαννη απο πιο μερος εισαι?βορεια, νοτια,η μεση?μηπως και συναντηθουν οι δρομοι μας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475753

    Γιάννη ποια θεωρείς καλύτερα τα Mygra becaccia η τα special collection τις nobel sports γιατί εγώ τα δεύτερα χρησιμοποιώ ενώ τα πρώτα δεν τα έχω δοκιμάσει

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης

    </div>

    Καλησπερα. Μιχαλη και τα δυο ειναι πολυ καλα, απλα το Mygra τις ζεστες μερες μου εχει δειξει καλυτερα και πιο καθαρα χτυπηματα, μονο εκει εχω δει διαφορά,στο κρυο και την υγρασια ειναι και τα δυο εφαμιλα. Παραπιμποντως και το traditional του Δορκα μου αρεσε πολυ αλλα δεν το βρισκω ευκολα τωρα πλεον. Δουλευω τα μαλινα ως 2ο και 3ο φυσηγγια και σε καποια ανοιχτα μερη και 1ο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #475760

    Ευχαριστώ Γιάννη τα Mygra θα τα δοκιμάσω γιατί τα νόμπελ μερικές φορές σε ζέστες πες νοτιάδες μου δίνουν ματωμένα τα πουλιά, εγώ στο super pose verney carron το δουλεύω μόνο μάλλινες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #475763

    πρωινο 2ωρο πηγαμε με τον φιλο μου σε ενα μερος πανω απο την θαλασσα αν και γω δεν ηθελα να παμε εκει τελικα του εκανα το χατηρι περπατησαμε κανα 20 λεπτο αλλα δεν βρηκαμε μυρωδια πηγαμε σε αλλο μερος εκει που του ελεγα απο χθες να παμε και μας βγηκε κυνηγισαμε 1,15 λεπτα στο πρωτο 10 λεπτο σηκωσαμε 2 και τις πηραμε μια ο μεγαλος και μια η μικρη αφου πηγαιναμε δρομο δρομο για το αμαξι φευγει ο σκυλος προς την αλλη μερια(προς την θαλασσα) παω στο αμαξι βγαζω τις σφαιρες παω να φωναξω τον σκυλο να ερθει ακουω το μπιπερ φερμα φωναζω και τον φιλο βαζω σφαιρες και σφαιρα χαχαχ προς τον σκυλο αφου εκατσα στον δρομο βλεπω ενα ανοιγμα αλλα η κουφαλα αμα με αφηνε να περπατησω 2 δευτερολεπτα θα την τουφεκουσα εφυγε φυσικα σε 1 λεπτο την ξανα βρηκε αλλα και παλι εφυγε προς τα σφυχτα, καλα ηταν παλι οι ατιμες εκει που σε κατεβαζουν εκει σε ανεβαζουν καλη συνεχεια σε ολους σας οσοι βγητε, η αληθεια βρησκετε εκει εξω …..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #475764

    Καλησπερα φιλοι μου σημερα κωλομερα ομιχλη δεν βλεπεις ουτε στα 20 μετρα παει στραφη η μερα και δε φαινεται να σηκωνεται μεχρι το βραδυ αυριο βλεπουμε τα συχαρικια στα παιδια που την επιασαν !!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #475767

    !

    Ωραιος Βικτωρα αλλες 2 στο σακουλι,ειχες εμπνευση για το μερος,αν και απο εδω και μπρος οι βασιλισσες δυσκολευουν,τωρα φαινονται τα πραγματικα καλα μπεκατσοσκυλα.
    Στεφανε δεν πειραζει φιλε,δεν σε θελει ο καιρος φετος,αυριο καινουργια μερα. Ευχομαι καλες χελωνες σε ολα τα παιδια για αυριο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,531 έως 13,545 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων