ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,666 έως 13,680 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #477835

    Σακουλι το σακουλι γεμιζει το φασουλι………εεεεε ;;;;;;
    Ρε παιδια τα μπερδεψα…….
    Δε βαριεσε…… και μονο τη βολτουλα που καταφερνετε να κανετε ρε παιδια αρκει…. εσεις αφου φευγετε και με ενα πουλακι στο σακουλι ειστε βασιλιαδες .
    Φτανε που καμαρωνετε τα σκυλακια σας να δουλευουν.

    :yahoo: :yahoo: :good: :good: :bye: :bye:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #477867

    Μπράβο Στέφανε και Γιάννη! Γιάννη μόνο με τα 9 σηκώματα επιστρέφεις στο σπίτι πιο “γεμάτος”…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    gkiaouris στις #477869

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>gkiaouris wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>dim83al wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>gkiaouris wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>dim83al wrote:</div>
    ως για τα σκυλια,με αυτες περνουν το μεταπτυχιακο τους στις φευγατες
    λιγο εμεινε οποτε ας χαρουμε και τις δυσκολες

    καλα εδω δεν απαντας στα τηλεφωνα στο φορουμ θα γραψεις….

    Σε εμένα ανφέρεσαι;

    Σε εσενα ανφερομαι αξιοτιμε κ. Δημητρη..

    Γ. Οικονόμου :-)

    Έλα Γιώργη δεν σε κατάλαβα. Τα τηλ δεν τα σηκώνω γιατί είμαι σε μεγάλη πίεση τις κλασσικές ώρες. Βραδάκι που χαλαρώνω θα μπαίνω και αυτό όχι καθημερινά.

    Τι λένε τα κορίτσια σου;

    Ο μικρός έστρωσε;

    Τα κοριτσα μια χαρα ρε φιλε! Ο μικρος δε μου ανοιγεται και δε ξερω τι να τον κανω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #477877

    Μπράβο Στέφανε και Γιάννη! Γιάννη μόνο με τα 9 σηκώματα επιστρέφεις στο σπίτι πιο «γεμάτος»…
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος
    Κομοτηνή

    </div>

    Ετσι ειναι Χρηστο. Παντως ο φετινος Φλεβαρης ειναι μεχρι στιγμης απο τους καλυτερους των τελευταιων χρονων εδω στο νησι μου απ’οσο θυμομαστε. Απο’οτι διαβαζω ερχεται και απο βδομαδα παγωνια,τι αλλο θελουμε,αν βαλει φρεσκα πουλια θα ειμαστε πολυ τυχεροι,δεν παραπονιεμαι ομως,και δεν πρεπει, μεχρι τωρα πολυ καλα ειναι!!!!και δεν μιλαω μονο για θεμα καρπωσεις :bye: :bye: :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #477886

    Γιάννη εγώ εδώ λόγω καιρού με τις συνεχείς βροχοπτώσεις έχω να βγω για μπεκάτσα από τις 18 Ιανουαρίου! Ευελπιστώ καλά να είμαστε ότι αυτό το Σ/Κ θα μου κάνει ο καιρός το χατίρι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #477887

    Kαλημέρα μπεκατσάδες!Φίλε CHRIS σε καταλαβαίνω απόλυτα!Και εγώ φαντάσου έχω να βγω με τον σκύλο μου από 10 Ιανουαρίου αφού του κάνω θεραπεία!Αύριο όμως θα τη βγούμε τη βόλτα μας για κάνα δυωράκι αφού και το σκυλί είναι μια χαρά!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩΩΩΩΩΩ!!!Θέλω να ακούσω το μπίπερ και να μετά το φτερουγισμά της όταν σηκώνεται!Α ρε βασίλισσα τι μας έχεις κάνει!!!! :wacko: :wacko: :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #477888

    Θανάση το ευχάριστο είναι ότι το σκυλάκι σου τα πάει καλά!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #477889

    Καλημερα μπεκατσοαδελφια.
    Χρηστο μακαρι να σου κανει καιρο να βγεις γιατι λιγο εμεινε.
    Θανασση σε καταλαβαινω φιλε και εγω το ιδιο ενιωθα οταν ειχε γεμισει το νησι μπεκατσα και δεν μπορουσα να βγαλω την σκυλιτσα μου,βεβαια δεν παραπονιεμαι γιατι και με τα επανιελ του κουμπαρου μου τελεια περασα αλλα διαφορετικα να εχεις το δικο σου σκυλι. Οπως και να εχει βγητε παιδια γιατι και ο καιρος απ’οτι λενε φερνει παγωνιες και μαζι τις βασιλισσες.
    Καλη συνεχεια σε ολους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    THANASIS78 στις #477931

    Θανάση το ευχάριστο είναι ότι το σκυλάκι σου τα πάει καλά!
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος
    Κομοτηνή

    </div>

    Δόξα το Θεούλη όλα καλά πάνε!!! 🙂 :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    Νικος_Λ στις #477938

    Χαιρετω την παρεα.Επιστροφη κατερινη μετα απο το 20ημερο στο νησι που χορτασα βροχη αλλα η πατριδα ειναι αλλιως και ας εβρεχε.Πρωτη φορα τετοια εποχη ναχει τοσα πουλια.Σημερα εκανα και μια βολτουλα στο μερος που ειχα αφησει πουλακια και αυτα δεν με εγκατελειψαν,εκανα 7 σηκωματα τα 2 σηκωθηκαν οπως πηγαινα να πιασω θεση που φερμαριζε η σκυλα και ηταν κοντα τουφεκισα τα 3 και πηρα 2.Πουλακια υπαρχουν.
    Γιαννη στειλε πμ εκεινο που μου ειπες.
    Αντε αδελφια λιγο εμεινε για τα σκυλακια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #477955

    Χαιρετω την παρεα.Επιστροφη κατερινη μετα απο το 20ημερο στο νησι που χορτασα βροχη αλλα η πατριδα ειναι αλλιως και ας εβρεχε.Πρωτη φορα τετοια εποχη ναχει τοσα πουλια.Σημερα εκανα και μια βολτουλα στο μερος που ειχα αφησει πουλακια και αυτα δεν με εγκατελειψαν,εκανα 7 σηκωματα τα 2 σηκωθηκαν οπως πηγαινα να πιασω θεση που φερμαριζε η σκυλα και ηταν κοντα τουφεκισα τα 3 και πηρα 2.Πουλακια υπαρχουν.
    Γιαννη στειλε πμ εκεινο που μου ειπες.
    Αντε αδελφια λιγο εμεινε για τα σκυλακια.

    Καλησπερα Νικο. Καλα ρε φιλε,εφυγες και πηρες μαζι σου και τις μπεκατσες που εφερες; χαχαχα. Να’σαι καλα Νικο να ξαναρθεις αλλα την επομενη φερε μονο τις μπεκατσες σου και οχι βροχη χαχαχα.
    Θα σου στειλω μυνημα για εκεινο που λεγαμε. Καλη συνεχεια.
    (Πουλακια υπαρχουν,λεφτα δεν υπαρχουν) :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #477965

    πρωινο στα χαμηλα μαζι με τον φιλο μου και τα σκυλακια μου,πηγαμε σε ενα μερος που τοσα χρονια τετοια εποχη παντα βρησκαμε ντοπιαρες αλλα φετος δεν το πρωτιμησαν το μερος διοτι δεν εβαλε στα γυρω βουνα χιονια για να βρουν εκει λιμανι ειναι η δευτερη φορα που παμε φετος εκει την πρωτη καπου στα χριστουγεννα μια μονο βρηκαμε που σηκωσαμε 2 φορες και σημερα παλι μια ,την ειχε ο σκυλος πολυ ωρα φερμα αλλα οταν φτασαμε ειχε περπατησει πολυ και την ειχε κανει, ψαξαμε αλλα δεν την βρηκαμε, τωρα εαν κανει τα χιονια που λεει λογικα τριτη τεταρτη εκει θα εχει πουλια, αυριο θα παμε στην ιδια περιοχη αλλα πιο ψιλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #477970

    Σημερινό 2ωρο στα 800 μέτρα, ούτε μυρωδιά…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #477973

    Σημερινό 2ωρο στα 800 μέτρα, ούτε μυρωδιά…
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Χρήστος
    Κομοτηνή

    </div>

    Δυσκολη χρονια πρεπει να ηταν η φετινη για τα μερη σου Χρηστο.
    Ο καιρος μαλλον εκανε ζημια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #477976

    χθες το απόγευμα λέω να βγάλουμε πρόγραμμα και να πάμε σήμερα για τις βασίλισσες,
    αργά το βράδυ κουβέντα, πρόβλεψη καιρού και λέμε να είμαστε πρωί πρωί στις επάλξεις, έλα ντε που υπολογίζαμε χωρίς τον ξενοδόχο δηλαδή τις υποχρεώσεις που μπορεί να προκύψουν, δυστυχώς λίγο αργότερα η έξοδος ακυρώνεται….
    σήμερα νεύρα κλπ, το μαλάκωμα ήρθε καθώς μιλήσαμε με την ντόπια παρέα μας και δεν είχαν κάνει ιδιαίτερα πράματα δηλαδή δεν ξεπέρασαν τις τρεις μέχρι τις 11:00 ….
    Τυχερά στάθηκαν τα κουτάβια καθώς είχαν την τιμητική τους και από εμάς που κοιτάγαμε μορφολογία, κίνηση κλπ ώστε να προχωρήσουμε σιγά σιγά σε επιλογή ποια θα κρατήσουμε !
    Καλή συνέχεια σε όλη την παρέα!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,666 έως 13,680 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων