ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,831 έως 13,845 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #480826

    Μπεκατσοσυναντηση την κυριακη στην εκθεση με τα φιλαρακια μου που δεν τα ειδα το σαββατο
    αντε μαγκες του χρονου πρωτα ο θεος θα παμε παρεουλα ενα κυνηγι στα πατρια κουτουπια μου και θα βγαλουμε τρελα γουστα :yahoo: ευχομαι και η νεα χρονια να μας βρει ολους εδω με υγεια,καλα να περνατε ολοι και να προσεχετε τα σκυλακια σας,γιατι χωρις αυτα ειμαστε κλανιες με ποδια μπροστα στην μπεκατσα

    ΥΣ
    γιαννη απο κερκυρα στηλε το τηλ σου γιατι καναμε κατι κονε απο το νησι με κατι καλα παιδια μπεκατσαδες,και επιδη εισαι και εσυ καλο παιδι μπορει να τους ξερεις


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #480828

    Μπεκατσοσυναντηση την κυριακη στην εκθεση με τα φιλαρακια μου που δεν τα ειδα το σαββατο
    αντε μαγκες του χρονου πρωτα ο θεος θα παμε παρεουλα ενα κυνηγι στα πατρια κουτουπια μου και θα βγαλουμε τρελα γουστα :yahoo: ευχομαι και η νεα χρονια να μας βρει ολους εδω με υγεια,καλα να περνατε ολοι και να προσεχετε τα σκυλακια σας,γιατι χωρις αυτα ειμαστε κλανιες με ποδια μπροστα στην μπεκατσα

    ΥΣ
    γιαννη απο κερκυρα στηλε το τηλ σου γιατι καναμε κατι κονε απο το νησι με κατι καλα παιδια μπεκατσαδες,και επιδη εισε και εσυ καλο παιδι μπορει να τους ξερεις

    <hr>

    καλησπερα παρεα. Βλεπω στη φωτο η παρεα μαζι. Ζηλευω παιδια,δυστηχως δεν τα καταφερα να ερθω, ελπιζω του χρονου να ειμαστε ολοι καλα να βρεθουμε. Χαιρετισματα σε ολους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #480833

    και εδω η δικη μου φωτο οι τρεις μπεκατσοkillers του φορουμ λειπει μονο ο γιαννης απο κερκυρα, ναστε ολοι καλα παιδια με υγεια να σμιξουμε του χρονου σε κανα βουνο, λαμπρο χαρηκα που σε γνωρισα απο κοντα οτι σου ειπα ισχυει φιλε

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #480838

    Μπράβο στους Μπεκατσοkillers του φόρουμ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #480842

    και εδω η δικη μου φωτο οι τρεις μπεκατσοkillers του φορουμ λειπει μονο ο γιαννης απο κερκυρα, ναστε ολοι καλα παιδια με υγεια να σμιξουμε του χρονου σε κανα βουνο, λαμπρο χαρηκα που σε γνωρισα απο κοντα οτι σου ειπα ισχυει φιλε

    <hr>

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Υγεια φιλε Βικτωρα και πρωτα ο Θεος καπου θα βρεθουμε. Παντως φιλαρακια αν βρισκομασταν ολοι μαζι,βλεπω τις βασιλισσες να τραβαγαν προς Αφρικη μερια για να γλυτωσουν!!!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :bye: :bye: :bye: :bye: :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #480847

    Μακαρι γιαννη να ερθης του χρονου,,και για κυνηγι φυσικα οποτε θελεις εδω ειμαστε φιλε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #480898

    Μπεκατσοσυναντηση την κυριακη στην εκθεση με τα φιλαρακια μου που δεν τα ειδα το σαββατο
    αντε μαγκες του χρονου πρωτα ο θεος θα παμε παρεουλα ενα κυνηγι στα πατρια κουτουπια μου και θα βγαλουμε τρελα γουστα ευχομαι και η νεα χρονια να μας βρει ολους εδω με υγεια,καλα να περνατε ολοι και να προσεχετε τα σκυλακια σας,γιατι χωρις αυτα ειμαστε κλανιες με ποδια μπροστα στην μπεκατσα

    τετοια μπεκατσοσυναντηση θα γινει τον νοεμβριο κ ξερετε που…. χαχαχα
    Χαρηκα που σε γνωρισα λιακο κ απο κοντα αδερφε….
    οσο για την φοτο μας πανε κ τα πολιτικα. τι να κανουμε ειμαστε κ ωραια παιδια. αλωστε γιαυτο μαε ερωτευτηκαν κ οι βελουδοματες…. αχαχαχα :yahoo: 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #480899

    και εδω η δικη μου φωτο οι τρεις μπεκατσοkillers του φορουμ λειπει μονο ο γιαννης απο κερκυρα, ναστε ολοι καλα παιδια με υγεια να σμιξουμε του χρονου σε κανα βουνο, λαμπρο χαρηκα που σε γνωρισα απο κοντα οτι σου ειπα ισχυει φιλε

    κ εγω αδερφε μου χαρικα για την γνωριμια κ που ανταλαξαμε αποψεις.κ φυσηκα που θα κυνηγισουμε το νοεμβριο παρεακι… θυμαμαι στην εκθεση που ελεγες σε οποιον περνουσε απο το περιπτερο που καθομασταν αυτος εδω ειναι μπεκατσοkiller. Χαχαχα…. οσο για τα υπολοιπα που ειπαμε δεν χρειαζετε να μου τα υπενθυμιζεις,ειπαμε 2 3 κουβεντες κ καταλαβαμε πολυ καλα οτι τα χνωτα μας τεριαζουνε…. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #480902

    καλησπερα παρεα. Βλεπω στη φωτο η παρεα μαζι. Ζηλευω παιδια,δυστηχως δεν τα καταφερα να ερθω, ελπιζω του χρονου να ειμαστε ολοι καλα να βρεθουμε. Χαιρετισματα σε ολους.

    αρε γιαννακο γαμω το φελεκι μου γαμω… μονο εσυ ελειπες ρε φιλε,αλλα δεν πιραζει το νοεμβριο θα σμιξουμε μια κ καλη,χαχαχα υγεια πανω απο ολα… να ξερεις οτι περασες απο την σκεψη μας κ ητανε σαν να εισουνα μαζι μας….. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    zacharias στις #481311

    μπεκάτσες στη Κω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    21
    zacharias στις #481314

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #481464

    Γεια χαρα σε ολη την παρεα!Μετα απο αρκετο καιρο,επανερχομαι με μερικες φετινες φωτο απο μπεκατσοκυνηγια…Χρονια Πολλα γεματα με υγεια!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #483683

    γεια σας μπεκατσαδες μου τι έγινε επειδή δεν πάμε για κυνήγι το κόψαμε εδώ μέσα; για να σας δω η παρέα να επανέρχεται έχει δεν έχει να πει για θηράματα! άντε να μην ξεχνιόμαστε γιατί ξέρετε τι έχω πάθει πάω και κοιτάω τα σκυλάκια μου και λέω πότε θα ξανάρθουν οι βασίλισσες να ξαναβρεθώ πρώτα ο θεός κοντά της με τα σκυλάκια μου… https://www.youtube.com/watch?v=EThIe_XujVA

    βέβαια αυτοί που δηλώνουν ότι ταιριάξανε  :good:  κάνοντας τις σχετικές διακρίσεις :negative: οφείλουν να το αποδεικνύουν κιώλας…. :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/02/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    dim83al στις #483720

    Αργούν ακόμα οι μορφονιες…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,831 έως 13,845 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων