ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,846 έως 13,860 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #483722

    άντε να περάσει λίγο ακόμα ο καιρός να αρχίσουμε κανα εκπαιδευτικό γιατί δεν πάει καλά…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #483813

    γεια σας μπεκατσαδες μου τι έγινε επειδή δεν πάμε για κυνήγι το κόψαμε εδώ μέσα; για να σας δω η παρέα να επανέρχεται έχει δεν έχει να πει για θηράματα! άντε να μην ξεχνιόμαστε γιατί ξέρετε τι έχω πάθει πάω και κοιτάω τα σκυλάκια μου και λέω πότε θα ξανάρθουν οι βασίλισσες να ξαναβρεθώ πρώτα ο θεός κοντά της με τα σκυλάκια μου…

    <hr />

    Μιχάλης

    καλησπερα. Ετσι οπως τα λες Μιχαλη, εφυγαν οι βασίλισσες και πιάσαμε αράχνες εδώ μέσα  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    <span style=”line-height: 1.5;”> Εγώ πάντως που και που βλέπω τις φωτογραφίες απο παλαιότερα κυνηγια της παρέας εδω μεσα και καποια ωραία βιντεάκια.  :bye:  :bye:  :bye: </span>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #483814

    Καλησπερα ωρε Γιαννη :bye: . Και εγω εχω φαει τα λυσακα μου με τα βιντεακια και τις φωτο απο την χρονια που μας περασε….. :wacko: …… αλλα………. γεροί να ειμαστε και παλι με χρονους με καιρους παλι δικα μας θα ΄νε……… 2,5 μηνακια μεινανε…………… που θα παει δεν θα περασουν ;;;; :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #483817

    Καλησπερα ωρε Γιαννη :bye: . Και εγω εχω φαει τα λυσακα μου με τα βιντεακια και τις φωτο απο την χρονια που μας περασε….. :wacko: …… αλλα………. γεροί να ειμαστε και παλι με χρονους με καιρους παλι δικα μας θα ΄νε……… 2,5 μηνακια μεινανε…………… που θα παει δεν θα περασουν ;;;; :yahoo:

    καλησπέρα Βασίλη, θα περάσουν φίλε όπως πέρασαν τόσα χρόνια. Καλοκαίρι και το μυαλό μας στις βασίλισσες!!!!! Τελικά δεν υπάρχει θεραπεία  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    :bye: :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #483821

    Γιάννη, Βασίλη είμαι στην φάση που ζω με τις αναμνήσεις από τις προηγούμενες εξόδους και ονειροπολώ τις νέες! :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #483844

    :bye: Ετσι ειναι ρε παλικαρια . Η ριμαδα η βασιλισα :heart: μας εχει κανει μαγια. Απο τωρα κανουμε με την παρεα σχεδια :mail: για το πως θα κινηθουμε τη σεζον που μας ερχετε.

    Ελπιζω μονο μην << αλλα μελετουν τα βοδια και αλλλα μελετα ο ζευγας >>

    και ο νοων νοειτο. :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #485459

    Πεθυμησα λιγο βουνο

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #485471

    Πεθυμησα λιγο βουνο

    <iframe id=”fitvid785105″ src=”https://www.youtube.com/embed/9vcyV0vS69M?feature=oembed&#8221; frameborder=”0″ allowfullscreen=””></iframe>

    .

    <hr />

    Αγιαννιτης παναγιωτης https://www.youtube.com/channel/UC5zZX-slyZI6EZ2xkylSeKA

    ωραίο μέρος Παναγιώτη. Να’σαι καλά για τη “τζούρα”που μας έδωσες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #485473

    Να σε καλα Γιαννη.

    Πιστευω να κανουμε καλα και ¨ξεγνοιαστα¨κυνηγια και φετος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #485474

    Παναγιώτη συμφωνώ με τον Γιάννη,

    προσθέτω οτι είναι φάρμακο  στην φάση που είμαστε τέτοια ποσταρίσματα

    σε ευχαριστώ 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #485476

    Παναγιώτη συμφωνώ με τον Γιάννη, προσθέτω οτι είναι φάρμακο στην φάση που είμαστε τέτοια ποσταρίσματα σε ευχαριστώ :-)

    <hr />

    Μιχάλης

    Να σε καλα Γιαννη. Πιστευω να κανουμε καλα και ¨ξεγνοιαστα¨κυνηγια και φετος.

    <hr />

    Αγιαννιτης παναγιωτης https://www.youtube.com/channel/UC5zZX-slyZI6EZ2xkylSeKA

    Υγεία να’χουμε παιδιά. Εύχομαι να μας αφήσουν αυτοι που “αποφασιζουν” για εμας και ενίοτε χωρις εμάς. :bye:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #485479

    Γιάννη μου υγεία να έχουμε φίλε μου και να μην χάσουμε την ελπίδα μας, έτσι και αλλιώς εμείς είμαστε προπονημένοι με το κυνήγι, πόσες φορές εκεί που νόμιζες ότι δεν θα βρεις μπεκάτσα εκεί που πίστευες ότι τελείωσε… εκεί την βρίσκεις και περνούσες σούπερ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #485482

    Γιάννη μου υγεία να έχουμε φίλε μου και να μην χάσουμε την ελπίδα μας, έτσι και αλλιώς εμείς είμαστε προπονημένοι με το κυνήγι, πόσες φορές εκεί που νόμιζες ότι δεν θα βρεις μπεκάτσα εκεί που πίστευες ότι τελείωσε… εκεί την βρίσκεις και περνούσες σούπερ;

    <hr />

    Μιχάλης

    :good:  :good:

    :bye: :bye:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #485530

    Πεθυμησα λιγο βουνο

    <iframe id=”fitvid748573″ src=”https://www.youtube.com/embed/9vcyV0vS69M?feature=oembed&#8221; frameborder=”0″ allowfullscreen=””></iframe>

    .

    <hr />

    Αγιαννιτης παναγιωτης https://www.youtube.com/channel/UC5zZX-slyZI6EZ2xkylSeKA

    και γω ρε φιλαρακι πεθυμησα το βουνο…..αλλα με την παρεα σου(μου την εκανες περσυ B-) )και το ωραιο σου κρασακι να το απολαμβανουμε μετα το κυνηγι και να χαζευουμε τα καβοντοριτικα,αντε να μαστε καλα και να ξανα  ανταμωσουμε  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #485591

    αντε να μαστε καλα και να ξανα ανταμωσουμε …

    Αυτο θα γινει οπωσδηποτε.

    Δεν ξερω αν θα κυνηγησουμε, αλλα το δροσερο κρασακι κατω απο τα δεντρα θα το πιουμε ο κοσμος να χαλασει.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,846 έως 13,860 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων