ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,876 έως 13,890 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #487864

    Παντως εφετος η χρονια θα ειναι διαφορετικη για μενα γιατι δυστηχως ο καλος μου σκυλος εχει καλαζαρ και εχω μπλεξει με θεραπιες και να δω στο τελος το αποτελεσμα…. Ετοιμαζω ομως και μιακουταβιτσα που χρονισε και εχει δειξει εξαιρετικα δειγματα, μακαρι να εξελιχθει καλα ?

    <hr />

    Μιχάλης

     

    εύχομαι να το ξεπεράσει ο σκυλάκος σου Μιχάλη και είμαι σίγουρος ότι έτσι θα γίνει και θα ξαναδαγκώσει αυτές τις ψεύτρες με την μεγάλη μύτη  :good:  :good:  :good:  😉  😉  😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #488193

    Καλήμερα φιλαράκια . ο καιρός έφτασε σχεδόν . σε ανέμενα κάρβουνα κάθομαι .

    είμαι σε δίλημμα στης 4 Οκτώβρη να πάω ή στης 11 ?

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    133
    scoco στις #488203

    καλο θα ηταν να πας στισ αρχες οκτωβρη φιλε μου που απ οτι  βλεπω κατεβενει ενα χαμιλο……..παντως εκει βορεια ελλαδα ολο και  καποιοσ θα εχει συκωση καμια μπεκατσα…..ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ???????????? :yahoo::yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #488208

    Εγω επειδη ειμαι μανιακος θα την κανω την βολτουλα μου νωρις  κ ειδωμεν…..

    Prince  scoko :good:   :good:   :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #488225

    Ρε μανια που την εχετε ……. τι σας εκαναν τα καημενα τα πουλακια……..;;;;;

    χαχαχα :yahoo:  :yahoo: :yahoo:

    Για σου ρε΄Λαμπρο . Κανε κρατει ρε φιλε θα ερθουν τα κοριτσόπουλα … :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #488240

    Ρε μανια που την εχετε ……. τι σας εκαναν τα καημενα τα πουλακια……..;;;;; χαχαχα :yahoo: :yahoo: :yahoo: Για σου ρε΄Λαμπρο . Κανε κρατει ρε φιλε θα ερθουν τα κοριτσόπουλα … :bye:

    γεια σου ρε μπιλαρα αδερφε…..να ερθουνε οι ρωσιδες μας τις περιμενω με ανοιχτες αγκαλες……χαχαχα 😉  😉  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #488246

    οσο πλησιαζει ο καιρος που θα μας ερθουν τοσο αναιβαινει η προσμονη τους ο καιρος δροσισε αρκετα και μακαρι να εξελιχθει για ολους μας καλη η σαιζον

    Χαιρομαι με τους συμφορουμιτες εδω μεσα που σας διαβαζω ετσι δυναμικους και ετοιμους ??

    ΥΓ αυτο το καλοπαιδο ο ΛΟΥΙΣ που χαθηκε;

    ελπιζω να ειναι καλα !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #488464

    Καλημερα στα παιδια .

    χτυπήθηκε μπεκάτσα νόμος Θεσσαλονίκης . χαμηλά πολύ χαμηλά .

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #488465

    Καλημερα στα παιδια . χτυπήθηκε μπεκάτσα νόμος Θεσσαλονίκης . χαμηλά πολύ χαμηλά .

    <hr />

    Εισαγωγές ανταλλακτικών τρακτέρ γνήσια και aftermarket για MASSEY FERGUSON – FORD – NEW HOLLAND -LANDINI- FENDT – VALTRA και για μηχανές PERKINS – SISU- FORD – κλπ. http://www.antallaktika-trakter.gr

     

     

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #488467

    Καλημερααααα σε ολους τους φανατικους της βελουδοματας .

    να σας βαλω λιγο στην μπριζα .χτυπήθηκε μπεκατσα στον νομο Θεσσαλονικης χαμηλα πολυ χαμηλα σημερα το πρωι .

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #488471

    Kαλημερα στους  εραστες της αλοδαπης,,,,α ρε κεραταδες επρεπε να φυλαξω καμια απο περυσι να σας κανω πλακα,,οτι και να λετε οι περδικαδες θα φανε τις πρωτες το σαββατο,,εκει πανω στα ορη και στα βουνα,πρινς αμα εισαι τυχερος μπορει να την χουφτωσεις με τον φωντα

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    133
    scoco στις #488475

    :yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #488533

    Καλημερα στην παρεα .

    7 παρα τεταρτο σημερα το πρωι χτυπαει το κινητο μου . ειναι ο φιλος μου ο Μπαμπης παει για λαγο . σηκωνει μια μπεκατσα απο τον δρομο . και οταν ετοιμαζοταν εξω απο το αμαξι τον περναει αλλη μια πανω απο το κεφαλι του .

    οι κυριες ειναι εδω .

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #488540

    Καλημερα στην παρεα . 7 παρα τεταρτο σημερα το πρωι χτυπαει το κινητο μου . ειναι ο φιλος μου ο Μπαμπης παει για λαγο . σηκωνει μια μπεκατσα απο τον δρομο . και οταν ετοιμαζοταν εξω απο το αμαξι τον περναει αλλη μια πανω απο το κεφαλι του . οι κυριες ειναι εδω .

    <hr />

    Εισαγωγές ανταλλακτικών τρακτέρ γνήσια και aftermarket για MASSEY FERGUSON – FORD – NEW HOLLAND -LANDINI- FENDT – VALTRA και για μηχανές PERKINS – SISU- FORD – κλπ. http://www.antallaktika-trakter.gr

    :good: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #488580

    Ρε μανια που την εχετε ……. τι σας εκαναν τα καημενα τα πουλακια……..;;;;; χαχαχα :yahoo: :yahoo: :yahoo: Για σου ρε΄Λαμπρο . Κανε κρατει ρε φιλε θα ερθουν τα κοριτσόπουλα … :bye:

    γεια σου ρε μπιλαρα αδερφε…..να ερθουνε οι ρωσιδες μας τις περιμενω με ανοιχτες αγκαλες……χαχαχα ? ? ?

    <hr />

    ΛΑΜΠΡΟΣ-SETTER FC………

    ασε να τις χουφτοσω πρωτα εγω και μετα εσυ , προηγουμε χαχαχαχ γεια σου λαμπρουκο φιλε

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,876 έως 13,890 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων