rafaello ή rafaello crio

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 127 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #192175

    Αφηστε λεω γω τα κουλα οτι δεν σκοτωνουν τα μπενελικα και οτι θελουν μακρυμα οι κωνοι,για μακακες τους εχετε τους οπλουργους και μηχανολογους της εταιρειας ? Αφηστε τις φημες και τα τοιαυτα του καφενειου.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #256032

    Οχι ρε μαριε αφου ειναι αδελφα συνδικατα ασε που εχω καιτα δυο και θα και θα τσακωνομε με μενα ;)

    [font=”Comic Sans MS”]
    Έτσι μπράβο να τσακώνεσαι με σένα! :lol:

    Να ανοίξουμε και κόντρα μεταξύ Μπενέλλι και Μάβερικ-Μοσμπεργκ να διχαστείς εντελώς!!!! :P

    Αλλά δεν μου απάντησες εδώ: [/font]

    Παράθεση (geo winchester @ 17/12/2011, 10:00) *
    αυτα ειναι γουστα!!!αχ!! το μονο που μου λειπει ειναι η μαζερατι tongue.gif και θα εχω ολοκληροθει σαν κυνηγος laugh.gif

    [font=”Comic Sans MS”]Εσύ είσαι ικανός μόλις πάρεις την μαζεράτι, να της βάλεις σύστημα τετρακίνησης από lada niva!!!!
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #256025

    ισα ισα κωστη η τουφεκι δεν χαλαει γηνετε πιο ομιομορφη και πιο σωστα κατανεμημενη χωρις σησοματωσεις και αλλα τετοια κουλα

    Και το βασικοτερο , σκοτωματα ακαριαια στον αερα , τηγανιτα πεφτουν ,τελος τα κυνυγητα ,τα κοψοφτερα κλπ κλπ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #256023

    Και το βασικοτερο , σκοτωματα ακαριαια στον αερα , τηγανιτα πεφτουν ,τελος τα κυνυγητα ,τα κοψοφτερα κλπ κλπ

    Αυτό που λες είναι μεγάλη ανακρίβεια, έχω φτιάξει τους κώνους μόνος μου σε δίκαννο και το ξέρουν πολύ φίλοι από εδώ μέσα το πως, όταν δεν έχω το κατάλληλο φυσίγγι εξακολουθώ να τα κυνηγάω ζωντανά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #256018

    Αυτό που λες είναι μεγάλη ανακρίβεια, έχω φτιάξει τους κώνους μόνος μου σε δίκαννο και το ξέρουν πολύ φίλοι από εδώ μέσα το πως, όταν δεν έχω το κατάλληλο φυσίγγι εξακολουθώ να τα κυνηγάω ζωντανά.

    Αυτο που λεω ειναι με πολλη ακριβεια φιλε και οχι με ανακριβεια ,τελεια κατανομη ,μεγαλυτερη διατρηση ,οτι μπει στο δραστικο κυκλο τηγανιστηκε στον αερα !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #256013

    Αυτο που λεω ειναι με πολλη ακριβεια φιλε και οχι με ανακριβεια ,τελεια κατανομη ,μεγαλυτερη διατρηση ,οτι μπει στο δραστικο κυκλο τηγανιστηκε στον αερα !!

    Τι να σου πω ρε φίλε τώρα? ……………… ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΜΗΚΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΩΝΟΥ ………….. μην λες ανακρίβειες.
    Έχω φτιάξει δικά μου τσοκαρίσματα σε σταθερές κάννες, έχω φτιάξει κώνους, έχω φτιάξει ρυθμιζόμενο κοντάκι ………….. μαμιέμαι στο σκοπευτήριο αλλά όταν τα φυσίγγια δεν τραβάνε τρέχω περισσότερο και από εσένα.

    Σαν ιδιογομωτής που είσαι πρέπει να ξέρεις καλύτερα.

    Αν φτιάξεις μια παρτίδα φυσιγγιών που δεν σε ικανοποιεί και την βάλεις στο turbo όπλο σου αυτό μαγικά αρχίζει και σκοτώνει?
    Λογικά έπρεπε να έχεις σταματήσει την ιδιογόμωση με τέτοιο όπλο.
    Γι' αυτό σου λέω, μην παραμυθιάζεσαι.

    Δηλαδή εσύ από τότε που το έκανες δεν ξαναπήρες ζωντανό πουλί?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #256012

    [size=3]Τι να σου πω ρε φίλε τώρα? ……………… ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΩΝΤΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΜΗΚΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΩΝΟΥ ………….. μην λες ανακρίβειες.
    Έχω φτιάξει δικά μου τσοκαρίσματα σε σταθερές κάννες, έχω φτιάξει κώνους, έχω φτιάξει ρυθμιζόμενο κοντάκι ………….. μαμιέμαι στο σκοπευτήριο αλλά όταν τα φυσίγγια δεν τραβάνε τρέχω περισσότερο και από εσένα.

    Σαν ιδιογομωτής που είσαι πρέπει να ξέρεις καλύτερα.

    Αν φτιάξεις μια παρτίδα φυσιγγιών που δεν σε ικανοποιεί και την βάλεις στο turbo όπλο σου αυτό μαγικά αρχίζει και σκοτώνει?
    Λογικά έπρεπε να έχεις σταματήσει την ιδιογόμωση με τέτοιο όπλο.
    Γι' αυτό σου λέω, μην παραμυθιάζεσαι.

    Δηλαδή εσύ από τότε που το έκανες δεν ξαναπήρες ζωντανό πουλί?[/size]

    Φιλε δεν καμμια ορεξη να ανοιξω αντιπαραθεση με κανενα ,και ουτε παραμυθιαζομαι απο κανεναν , παιδακι δεν ειμαι , και ουτε συμφωνα με τα δικα σου συμπερασματα θα μου αλλαξεις γνωμη ,μεσω ενος πληκτρολογιου ακρη δεν προκειται να βρουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #192189

    Ρε παιδιά, μην χαλάτε τις καρδιές σας. Το ένα όπλο ωφελήθηκε πολύ από τους κώνους, το άλλο όχι και τόσο. Δεν σημαίνει κάτι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #256011

    Αυτο που λεω ειναι με πολλη ακριβεια φιλε και οχι με ανακριβεια ,τελεια κατανομη ,μεγαλυτερη διατρηση ,οτι μπει στο δραστικο κυκλο τηγανιστηκε στον αερα !!

    πρωφανος φιλε μου θα εχεις κανει "κωνο" για να το λες αυτο!!
    θα σου πω 2 πραγματακια και μου λες και εσυ! ;)

    1)οταν ριχνω σκαγια θελω να εχουν συμπεριφορα για σκαγια και οχι για μονοβολο (μπαλα η τουφεκια)!!

    2)παρε την κανη σου και πηγενε την σε εναν οπλουργο που να γνωριζη και ρωτα τον εαν ειναι ενταξει η οχι .αλλα να σου πει την αληθεια οσο και να σε στεναχωριση!! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #256010

    Φιλε δεν καμμια ορεξη να ανοιξω αντιπαραθεση με κανενα ,και ουτε παραμυθιαζομαι απο κανεναν , παιδακι δεν ειμαι , και ουτε συμφωνα με τα δικα σου συμπερασματα θα μου αλλαξεις γνωμη ,μεσω ενος πληκτρολογιου ακρη δεν προκειται να βρουμε

    Toυλάχιστον απάντησε αν είναι λογικό να συνεχίζεις την ιδιογόμωση από την στιγμή που το όπλο σου σκοτώνει ακαριαία και τηγανίζει τα πουλιά στον αέρα όπως δηλώνεις.

    Y.Γ. Και πίστεψέ με δεν θέλω να πείσω εσένα ν' αλλάξεις γνώμη :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #256009

    πρωφανος φιλε μου θα εχεις κανει "κωνο" για να το λες αυτο!!
    θα σου πω 2 πραγματακια και μου λες και εσυ! ;)

    1)οταν ριχνω σκαγια θελω να εχουν συμπεριφορα για σκαγια και οχι για μονοβολο (μπαλα η τουφεκια)!!

    2)παρε την κανη σου και πηγενε την σε εναν οπλουργο που να γνωριζη και ρωτα τον εαν ειναι ενταξει η οχι .αλλα να σου πει την αληθεια οσο και να σε στεναχωριση!! :lol:

    Οτι και να μου πουν φιλε ολοι οι ειδικοι και οπλουργοι μαζι , της Ελλαδας ,τα σκοτωματα που κανει τωρα αυτο το οπλο ειναι να τριβεις τα ματια σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #192190

    Ολα τα οπλα σκοτωνουν,ολα τα φυσιγγια οχι, τοσο απλο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #256007

    Ρε παιδιά, μην χαλάτε τις καρδιές σας. Το ένα όπλο ωφελήθηκε πολύ από τους κώνους, το άλλο όχι και τόσο. Δεν σημαίνει κάτι.

    Λεωνίδα μου συγνώμη αλλά δεν χαλάμε τις καρδιές μας.
    Ούτε τον ξέρω τον Δημήτρη και ούτε φαίνεται άτομο που δεν συζητάει.
    Άσε την συζήτηση να εξελιχθεί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #256006

    Ρε παιδιά, μην χαλάτε τις καρδιές σας. Το ένα όπλο ωφελήθηκε πολύ από τους κώνους, το άλλο όχι και τόσο. Δεν σημαίνει κάτι.

    δασκαλε τι ενωοις οταν λες οτι το ενα οπλο ωφεληθηκε και το αλλο οχι!!
    :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #256005

    δασκαλε τι ενωοις οταν λες οτι το ενα οπλο ωφεληθηκε και το αλλο οχι!!
    :lol:

    Εννοώ ότι κάθε όπλο είναι διαφορετικό και οι επεμβάσεις μπορεί να προκαλούν από ελάχιστη έως τεράστια βελτίωση.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 127 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων