ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,356 έως 20,370 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #382424

    καλησπέρα και απο εμένα.σήμερα ήταν μια καλή μέρα πιάσαμε όλοι το όριο και ξεκ@υλόσ@με για τα καλά. 😎


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #382425

    τι λενε τα προγνωστικα για αυριο???? ο καιρος ??? η θα τον πιουμε τσαμπα…. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    398
    vebarbar στις #382427

    Γεια σας παιδιά! Σήμερα Εύβοια είχε πουλάκια και κάναμε το κέφι μας με τον αδερφό μου και τον πατέρα μου. Εγώ πήρα εννέα μέχρι τις 10 που φύγαμε. Είδα και ένα κοπαδάκι φάσες 6 κομμάτια και μια μόνη της. Ελπίζω αύριο να είναι ακόμα καλύτερα!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #382428

    Σήμερα λόγω υποχρεώσεων εμεινα Αττική οπού και ηπια τον καφέ μου με τον Γεράσιμο και εναν άλλον μαλιά με καπέλο…

    Δεν είχε πουλάκια σήμερα καθόλου  ….  1 ξερή και μια ξοψόφτερη για τις αλεπές… και 2 πουλιά που μου πέρασαν φωνάζοντας “σκοτωσε μας” αλλά πήγαν για μήνυση….

     

     

    ΥΓ  Χρόνια πολλά στον φίλο Γεράσιμο για την γιορτή του και απο εδώ… Γερασιμάκο μόνο μην ντουφεκάς τις σκοτωμένες 😛

    η χαρά μου μεγάλη οταν βλέπω φίλους μου να βγαίνουν , να κυνηγούν και να παιρνούν όμορφα..  το  πιο ωραίο με την παρέα  αυτή….

    Γιώργο μπράβο φίλε μου για τον αυτιά…  με τα τόσα χλμ που έχεις γραψει τόσο καιρό…. αν και να σου πώ  αν θυμάσαι στην έναρξη στον Εβρο πάλι είχες δεί αυτιά οπότε ήταν σημάδι… Την χαρά του Βαγγέλη φαντάζομαι μόνο και φτάνει 😉

    Νιόνιε είσαι γουρλής ρε κουφάλα… αλλά ενδυματολογικά faul … δεν πάμε για σαφάρι… παρακαλώ αύριο να έχεις αρμόδιο ντύσιμο…. 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    NAGGEL13 στις #382430

    καλησπερα πρωινη εκδρομη καπανδριτι ομονοια απο κυνηγους 9 σκοτωματα αλλα ρε παιδια απο την νυχτα ντουφεκουσαν ηθελα ναξερα που τισ βλεπουν και αν σκοτωσουν και καμια που τις βρησκουν? τα δε κασετοφωνα ο χαμος μετα απο φωνες μου ο ενας το εκλεισε ο αλλος τιποτα εκει εχουν γραμενους τουσ αλλους συναδελφους το θρασος δεν λεγεται

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    141
    παναγιωτης στις #382432

    Σημερα Χασια προς Δερβενοχωρια .12 τσιχλες 8 στο χερι ολες (μαυρες),δυστυχως εφαγα μια ωρα για να τις βρω.Στο διαστημα αυτο μου περασαν πολλες ατουφεκιστες αλλα και πολλα στραβοσημαδεματα.Το τι τουφεκιες επεσαν με το ξημερωμα δεν περιγραφεται,επικινδυνη κατασταση.Παιδια ολοι γυαλια προστασιας.Εφτασα στη περιοχη στις 6.10, ειχε περισσοτερο κοσμο και απο την (Ομονοια).Οπως εμαθα φευγοντας ,ενας τυπος ειχε παει απο τις 3.30 και εβαλε φακους και καρεκλακια 300 μετρα σε ευθεια για τους φιλους του που θα ερχονταν 3 ωρες αργοτερα.Καποιοι δεν γινονται με τιποτα ανθρωποι 👿

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #382433

    Σήμερα λόγω υποχρεώσεων εμεινα Αττική οπού και ηπια τον καφέ μου με τον Γεράσιμο και εναν άλλον μαλιά με καπέλο… Δεν είχε πουλάκια σήμερα καθόλου …. 1 ξερή και μια ξοψόφτερη για τις αλεπές… και 2 πουλιά που μου πέρασαν φωνάζοντας «σκοτωσε μας» αλλά πήγαν για μήνυση…. ΥΓ Χρόνια πολλά στον φίλο Γεράσιμο για την γιορτή του και απο εδώ… Γερασιμάκο μόνο μην ντουφεκάς τις σκοτωμένες η χαρά μου μεγάλη οταν βλέπω φίλους μου να βγαίνουν , να κυνηγούν και να παιρνούν όμορφα.. το πιο ωραίο με την παρέα αυτή…. Γιώργο μπράβο φίλε μου για τον αυτιά… με τα τόσα χλμ που έχεις γραψει τόσο καιρό…. αν και να σου πώ αν θυμάσαι στην έναρξη στον Εβρο πάλι είχες δεί αυτιά οπότε ήταν σημάδι… Την χαρά του Βαγγέλη φαντάζομαι μόνο και φτάνει Νιόνιε είσαι γουρλής ρε κουφάλα… αλλά ενδυματολογικά faul … δεν πάμε για σαφάρι… παρακαλώ αύριο να έχεις αρμόδιο ντύσιμο….

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

     

    Ευχαριστώ φιλαράκι και για τις ηλεκτρονικές ευχές σου..Οσο για τις σκοτωμένες χαλάλι σου ρε φίλε γιατί ήσουν με την Beretta και στην χαρίζω 😆 Έχω πεθάνει για το safaredressing του Διονύση..

    Διονύση τι σου λέει ρε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #382434

    πρεπει ολοι να εχουμε στα κινητα μας τα τηλεφωνα θυροφυλακων  και δασαρχειων και οπου βλεπουμε παρανομια να περνουμε αμεσως.

    το κακο εχει παραγινει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    NAGGEL13 στις #382438

    πρεπει ολοι να γινουμε Αρτεμης   Ματσας δεν γινεται αλοιως αφου δεν καταλαβαινουν τιποτα ειναι κατι που δεν το εχω κανει ποτε στην ζωη μου αλλα τωρα θα το κανω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #382442

    πρεπει ολοι να γινουμε Αρτεμης Ματσας δεν γινεται αλοιως αφου δεν καταλαβαινουν τιποτα ειναι κατι που δεν το εχω κανει ποτε στην ζωη μου αλλα τωρα θα το κανω

    Το να προστατεύεις έννομα τον τρόπο ζωής σου , μόνο ρουφιανιά δεν είναι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #382443

    ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΑΙΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ Η ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΗ ΔΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΟΠΛΟΥ ΦΥΣΙΓΓΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΤΣΙ ΠΛΗΣΙΑΣΑΜΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ 🙂

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #382444

    Νιόνιε είσαι γουρλής ρε κουφάλα… αλλά ενδυματολογικά faul … δεν πάμε για σαφάρι… παρακαλώ αύριο να έχεις αρμόδιο ντύσιμο….

     

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

     

    Τι λε ρε!!!!!Εγω είμαι αριστοκράτης κυνηγός ρε!!!!  Είχε ζέστη αλλιώς θα φόραγα και το σακάκι μου το οποίο ήταν στον πορτ μπαγκάζ μαζί με την τραγιάσκα μου.

    υγ. Παρακαλώ Σερ Νιόνιος ε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #382445

    Γύρισα με νεύρα από το Καπανδρίτι σήμερα, : 2 πήρα μαζί μου σπίτι, 2 άφησα στη ρεματιά για τις αλεπούδες και μία αφού προσγειώθηκε στο αμπέλι πίσω μου κοψόφτερη, άνοιξε η γη και την κατάπιε . Εκεί που ήμουνα μόνος το πρωί, βρέθηκα στις 07:30 περικυκλωμένος από 4 συναδέλφους….ήρθε και ο γεωργός στο διπλανό χωράφι στις 8:30 και άρχισε να δουλεύει, μέχρι και το αυτόματο πότισμα έβαλε! ένας από τους 4 πήρε και μια φάσσα… τουλάχιστον τη χάιδεψα λίγο….

    KATI MOY ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΩΛΕΠΑ ΑΠΟ ΨΗΛΑ..:)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #382446

    Το να προστατεύεις έννομα τον τρόπο ζωής σου , μόνο ρουφιανιά δεν είναι.

    Ακριβώς αυτό.

    Εμείς οι Ελληνες πάντα είχαμε μπερδεμένη την ρουφιανιά με την απαίτηση να συμμορφώνονται  όλοι με τους νόμους.

    Αυτός που παρανομεί και λειτουργεί εις βάρος των υπολοίπων είναι μάγκας και ζόρικος ενω αυτός που κάνει το αυτονόητο δηλαδή να ενημερώσει τους αρμόδιους για την παρανομία είναι καρφί και ρουφιάνος.Δυστυχώς και εγω δυσκολεύομαι  να σηκώσω το τηλέφωνο γιατί μεγάλωσα  με αυτή την τελείως λάθος νοοτροπία.Στο εξωτερικό δεν υπάρχει η λέξη ρουφιανιά.Εξυπακούεται ότι όταν παρανομείς θα βρείς απέναντι σου πρώτα τον πολίτη με τον νόμιμο τρόπο που δεν είναι αλλος απο την καταγγελία .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Vpentza στις #382447

    ssbk23 wrote:
    Το να προστατεύεις έννομα τον τρόπο ζωής σου , μόνο ρουφιανιά δεν είναι.

    Ακριβώς αυτό. Εμείς οι Ελληνες πάντα είχαμε μπερδεμένη την ρουφιανιά με την απαίτηση να συμμορφώνονται όλοι με τους νόμους. Αυτός που παρανομεί και λειτουργεί εις βάρος των υπολοίπων είναι μάγκας και ζόρικος ενω αυτός που κάνει το αυτονόητο δηλαδή να ενημερώσει τους αρμόδιους για την παρανομία είναι καρφί και ρουφιάνος.Δυστυχώς και εγω δυσκολεύομαι να σηκώσω το τηλέφωνο γιατί μεγάλωσα με αυτή την τελείως λάθος νοοτροπία.Στο εξωτερικό δεν υπάρχει η λέξη ρουφιανιά.Εξυπακούεται ότι όταν παρανομείς θα βρείς απέναντι σου πρώτα τον πολίτη με τον νόμιμο τρόπο που δεν είναι αλλος απο την καταγγελία .

     

    Σωστός, πολύ σωστός…..πρέπει να περάσω τα αντίστοιχα τηλέφωνα στο κινητό μου άμεσα….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,356 έως 20,370 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων