ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,506 έως 20,520 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #383281

    Εχω σηκωθει απο τις 5 λογο αυπνιας και περιμενω να περασει λιγο η ωρα για να παω για καρτερι.Η βουλγαρια εχει κρυωσει και με την καλυτερευση του καιρου στην υπολοιπη Ελλαδα ισως εχουμε κανενα μπασιματακι αφου τις δυο τελευταιες μερες εφυγα με απο ενα πουλακι και 2-3 σμπαρα.Ειχε ομως περασματακι στις 18-19-20 οχι μεγαλο αλλα εκανες στην καλυτερη καμια 10αρια πουλακια.Περιοχη Κεφαλονια


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    569
    tiohunter στις #383302

    Καλημέρα.

    Απογοήτευση σήμερα… Ελάχιστα πουλιά και αυτά σε ύψη δυσθεόρατα (μέχρι τις 08:30)… Μια χτύπησα και δεν τη βρήκα 🙁

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #383309

    Ουτε δεν σηκωθηκα σημερα……………. 😎

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #383321

    Σηκώθηκα κατά τις 7 παρά, ντύθηκα, αρματώθηκα βγαίνω έξω απο το σπίτι.Ψιλόβροχο και απίστευτη ομίχλη.Φωνάζω την σκύλιτσα μου, έρχεται και ειλικρινά δεν την έβλεπα στα πόδια μου από την ομίχλη!!Μεταβολή , ξεντύνομαι και νάνι πάλι.Ακόμα και τώρα ομίχλη έχει.Από Κυριακή πάλι….. Περιοχή Μαρκόπουλο Ωρωπού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #383323

    Παιδιά να ρωτήσω κάτι …τι δουλειά κάνετε και μπορείτε να πηγαίνετε και καθημερινές ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #383325

    Eμεις εδω κατω προλαβαινουμε παντως μια χαρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #383326

    Παιδιά να ρωτήσω κάτι …τι δουλειά κάνετε και μπορείτε να πηγαίνετε και καθημερινές ?

    1ος Κυν.Συλ. Πειραιώς Cynergy Hunter,
    Maxus Premium.

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 10 λεπτά πριν από τον Cynergy.

    Ετσι όπως πάνε τα πράγματα σε λίγο δεν θα κάνουμε καμία δουλεία!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #383349

     

    ΣΤΟ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΞΕΚΡΕΜΑΣΩ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΤΣΙΧΛΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ. ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΑΣΣΑ ΕΚΤΟΣ ΒΟΛΗΣ  👿   ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΜΟΥΔΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΗ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΗ.

     

     

    ************************************

    ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΟΥΠΟΣΥΛΛΕΚΤΗΣ) 

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    NTELIOSAS στις #383363

    kalhmera sthn parea ths e-artemis apo thn paraia toy Nteliosa…Emeis pigame gia fasses to perasmeno savvato sthn ypati fviotida mereia eidame arketa poylia alla makria ola ..Den perasane apo to karteri mas to mono entharintiko poy eida mpenane poles tsixles paidia alla den erija giati perimena ta asimenia poylia…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #383365

     

    Σημερα εριξα 4 φυσιγγια και δεν πηρα ουτε ενα στην τσαντα,απλα ηταν δυστυχια ,δεν ειχε τιποτε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    569
    tiohunter στις #383369

    Παιδιά να ρωτήσω κάτι …τι δουλειά κάνετε και μπορείτε να πηγαίνετε και καθημερινές ?

    1ος Κυν.Συλ. Πειραιώς Cynergy Hunter,
    Maxus Premium.

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 2 ώρες, 36 λεπτά πριν από τον Cynergy.

    αχαχαχαχαχαχα

    δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, αλλά, εγω πιάνω δουλειά στις 9 και προλαβαίνω να πάρω μια γρήγορη δόση μέχρι τις 08:30 – 08:40

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #383401

    Σήμερα δεν πήγα αφού έβρεχε το πρωί και ακόμα ο καιρός είναι ανάμειχτος. Ελπίζω αργότερα να καθαρίσει και να κάνει αύριο μπάσιμο διότι από μεθαύριο αρχίζουν οι νοτιάδες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    tedzan στις #383407

    ευχαριστω για τα καλα σας λογια λεω για κυριακη να παω για καπανδριτι μερια θα σας στειλω νεα σας ευχαριστω εκ τον προτερων… Φίλε Tedzan καλώς όρισες. Κοίτα προς τα Μεγαρα γιατί στο Καπανδρίτι θα χρειαστείς αλεξίσφαιρο, ειδικά γυαλιά και πολύ υπομονή και αυτοσυγκράτηση για τους «λεβέντες» που θα σού έρθουν 15-30 λεπτά πριν την ανατολή και θα σε βάλουνε στην μέση. Καθόλου καλό περιβάλλον για νέο κυνηγό. Καλύτερα λίγο μακρύτερα και ασφαλέστερα. Για παρέα μπορείς να ρωτήσεις σε μαγαζιά που πουλάνε φυσίγγια και να έλθεις σε κάποια από τις συγκεντρώσεις που κάνουμε σε ταβερνάκια. Εκεί θα βρείς τα «ταίρια» σου

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕΣ!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΓΥΡΙΖΩ ΓΙΑ ΜΕΓΑΡΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ?????ΚΑΘΩς ΘΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΑς ΦΙΛΟς ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΕΡΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #383433

    Σήμερα δεν πήγα αφού έβρεχε το πρωί και ακόμα ο καιρός είναι ανάμειχτος. Ελπίζω αργότερα να καθαρίσει και να κάνει αύριο μπάσιμο διότι από μεθαύριο αρχίζουν οι νοτιάδες.

    Κωνσταντίνος

    Συμφωνώ απόλυτα..Αυριο είναι πολύ πονηρή μέρα..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #383439

    ZeD wrote:
    Σήμερα δεν πήγα αφού έβρεχε το πρωί και ακόμα ο καιρός είναι ανάμειχτος. Ελπίζω αργότερα να καθαρίσει και να κάνει αύριο μπάσιμο διότι από μεθαύριο αρχίζουν οι νοτιάδες. Κωνσταντίνος

    Συμφωνώ απόλυτα..Αυριο είναι πολύ πονηρή μέρα..

    Γεράσιμε ακόμα δεν έχει καθαρίσει αλλά υπάρχει ένα αρκετά δροσερό βοριαδάκι. Για να δούμε τι θα γίνει…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,506 έως 20,520 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων