ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,851 έως 20,865 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    152
    sedici16 στις #386336

    alexthehunter wrote:
    για τον antleft θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει ξεφτιλα ρε φιλε με το τσιπ-τσιπ φωτο?

    To τσιν-τσιν είναι το μεταλλικό αντικείμενο που φαίνεται να εξέχει μεσα από το ύφασμα?Για να μαθαίνουμε και οι νεότεροι πιο να παμε να αγοράσουμε .Αν όντως είναι κάτι τέτοιο , όχι απλά ντροπή, καφριλίκι είναι που καμαρώνει κιόλας!!!!!

    αποβολή απο το forum πρεπει να γίνει!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #386337

    Που εισασταν ολοι εσεις οι δικαστες οταν ανεβαζαν αλλες και αλλες φωτο?και ολοι εσεις μαθατε τι ειναι απο βιβλια και κασετες ,ε?

    Ειναι αυτο που λεει ο σοφος λαος,δουλεια δεν ειχε ο διαολος μαμουσε τα παιδια του.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #386338

    Ηρεμα λεβέντες!!!!!!

    Πιθανόν ο συνάδελφος να μην το ήξερε ότι απαγορεύεται.Κάντε του όμορφα και ωραία μια σύσταση και ας αφήσουμε τους αφορισμούς .Γι αυτό είμαστε εδω …για να τα λέμε και να διορθώνουμε τα λάθη μας 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #386342

    λαος,δουλεια δεν ειχε ο διαολος

     

    Ποσα +++++++ να βαλω ρε φιλε?

    Συμφωνω απολυτα μαζι σου…..

    Καντε μια συσταση στον ανθρωπο αρχικα να βγαλει τη φωτο…

    Αυτος τουλαχιστον ειχε την αγνοια να το δειξει.

    Ποσοι αλλοι μοστραρουν μπουκετα εδω μεσα και ντρεπονται να μας πουν ποσες μπαταριες χαλασαν για να τα μαζεψουν…

    Μην ειμαστε υποκριτες. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #386345

    Στο θεμα μας….αυριο πιστευω πως ειναι η καταλληλοτερη ημερα….

    😀 😀 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #386346

    Ηρεμα λεβέντες!!!!!! Πιθανόν ο συνάδελφος να μην το ήξερε ότι απαγορεύεται.Κάντε του όμορφα και ωραία μια σύσταση και ας αφήσουμε τους αφορισμούς .Γι αυτό είμαστε εδω …για να τα λέμε και να διορθώνουμε τα λάθη μας

     

    Είναι δυνατόν να μην το ήξερε και να είναι κάτοχος κυνηγετικής άδειας?Εκτός εάν δεν γνώριζε ότι χρειάζεται και άδεια για να κυνηγήσει!!Οπότε δικαιολογείται το παληκάρι.

    Ρε για σοβαρευτείτε λίγο που θα τον χαιδέψουμε και στην πλάτη και θα του πούμε και σε ανώτερα!Εκτός αν συμπάσχετε μερικοί…. (δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά diomilesis )

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #386351

    Εγω ημουν σαφεστατος παληκαρια,που εισασταν ολοι οι κριτες σε αλλες φωτο?ποσοι απο σας ετυχε να πεσετε σε Καζαντζιδη και Νταλαρα και κανατε μοκο και μολις μπηκατε  στο Artemis αρχισατε <τους μαλακες τους ετσι τους αλλιως> αντι να παρετε τηλ τον θηροφυλακα?γουατς απ εχουν οι θηροφυλακες απο οσο ξερω,οσο για το δεν ηξερα το τηλεφωνο του θηροφυλακα………..μονο οσοι δεν εχουν παρει βιβλιαρακια  μπορουν να το πουν.Ασπιλοι και αμολυντοι ολοι………………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #386352

    Α

    diomilesis wrote:
    Ηρεμα λεβέντες!!!!!! Πιθανόν ο συνάδελφος να μην το ήξερε ότι απαγορεύεται.Κάντε του όμορφα και ωραία μια σύσταση και ας αφήσουμε τους αφορισμούς .Γι αυτό είμαστε εδω …για να τα λέμε και να διορθώνουμε τα λάθη μας

     

    Είναι δυνατόν να μην το ήξερε και να είναι κάτοχος κυνηγετικής άδειας?Εκτός εάν δεν γνώριζε ότι χρειάζεται και άδεια για να κυνηγήσει!!Οπότε δικαιολογείται το παληκάρι.

    Ρε για σοβαρευτείτε λίγο που θα τον χαιδέψουμε και στην πλάτη και θα του πούμε και σε ανώτερα!Εκτός αν συμπάσχετε μερικοί…. (δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά diomilesis )

     

    Φιλε μου αν δεν αναφερεσαι στον κυριο Διονυση….η καμπανα χτυπαει για εμενα η τον κυριο Δημητρη που πεσαμε να καλμαρουμε λιγο την ενταση….

    Επειδη δεν γνωριζομαστε καλο θα ηταν να μην προτρεχεις.

    Απο τη φυση μου μ’αρεσει να συμβιβαζω καταστασεις που πανε να γινουν εντονες…

    Με αλλα λογια οτι εγραψα το εγραψα για να μην γινει κι αυτο το ποστ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.

    Υπαρχει συγκεκριμενος χωρος οπου ο καθενας μπορει να μιλησει για το ανεπιτρεπτο φαινομενο των ηχομιμητικων συσκευων και να εξυμνησει την προσωπικη του νομιμοφροσυνη.

    Φιλικα,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #386353

    Εγώ σήμερα μπορώ να πώ οτι ήταν καλήτερα απο της προηγούμενες μέρες,πήγαμε καλά για τα πουλιά που έχει και της θερμοκρασίες.με 5ώρες περπατητό

    panoytso-beret 😉  😉   😉   :mrgreen:   :mrgreen:   😎

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #386354

    Στο θεμα μας….αυριο πιστευω πως ειναι η καταλληλοτερη ημερα….

    ……..και εγω αυτό πιστεύω.Δηλαδή είμαι σίγουρος. Οπως ήμουν σίγουρος που είχα πει να μην πάτε το Σάββατο γιατί δεν θα έχει:mrgreen:

    Αυριο λοιπόν θα καεί το σύμπαν.. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #386355

    alexthehunter wrote:
    αυτο ακριβως ειναι φιλε ssbk23 να τρεξουμε ολοι ομωσ να προλαβουμε πριν εξαντληθουν μετα απο τετοιο αποτελεσμα.ΗΜΑΡΤΟΝ για 5 τσιχλες παραπανω τι να πω ξεφτιλα

     

    Τι να πεις φίλε μου, το επόμενο τέτοιο μηχανάκι σκοπεύω να το δώ από κοντά στο πορτ-μπαγκάζ του αυτοκινήτου του θηροφύλακα, παρέα με το όπλο και την άδεια κυκλοφορίας του αυτοκινήτου του κατόχου του.

    Πλ’εον μαζί με τα χαρτιά μου έχω και όλα τα τηλέφωνα των θηροφυλάκων….

    Αργησες να το κανεις….η θηροφυλακη ιδρυθηκε εδω και αρκετα χρονια (1999)…και πριν υπηρχε το Δασαρχειο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #386356

    Kostas wrote:
    Στο θεμα μας….αυριο πιστευω πως ειναι η καταλληλοτερη ημερα….

    ……..και εγω αυτό πιστεύω.Δηλαδή είμαι σίγουρος. Οπως ήμουν σίγουρος που είχα πει να μην πάτε το Σάββατο γιατί δεν θα έχει:mrgreen:

    Αυριο λοιπόν θα καεί το σύμπαν..

    Τον Μακη τον ψαχνω……μου ειχε ταξει ξεστοκαρισμα για σημερα 😆 😆 😆

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #386357

    Τον Μακη τον ψαχνω……μου ειχε ταξει ξεστοκαρισμα για σημερα

    Ναι και εμένα έτσι μου είχε πεί 👿

    Γι αυτό δεν μιλάει και κάνει την πάπια….. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #386361

    ρε βγειτε για κυνηγι αντρικια και χωρις ηχομιμητικες μαλακιες,  ετσι ειναι το κυνηγι, αλλες φορες παιρνεις πουλια και αλλες οχι.

    που καταντησαμε? να κυνηγαμε τσιχλα με σφυρχτρα?

    και οσοι απο μας το βλεπουμε και δεν παιρνουμε τηλεφωνο ειμαστε συνενοχοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #386363

    ssbk23 wrote:

    alexthehunter wrote:
    για τον antleft θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει ξεφτιλα ρε φιλε με το τσιπ-τσιπ φωτο?

    To τσιν-τσιν είναι το μεταλλικό αντικείμενο που φαίνεται να εξέχει μεσα από το ύφασμα?Για να μαθαίνουμε και οι νεότεροι πιο να παμε να αγοράσουμε .Αν όντως είναι κάτι τέτοιο , όχι απλά ντροπή, καφριλίκι είναι που καμαρώνει κιόλας!!!!!

    αποβολή απο το forum πρεπει να γίνει!

    ρε παιδια μπορει καποιος να μου πει αν εχει γυρισει τσιχλα με αυτο το εργαλειο;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,851 έως 20,865 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων