ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,896 έως 20,910 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    manos_73 στις #386542

    Πρωινό στην Ασωπία, ελάχιστες είδα στο καρτέρι και εκτός βολής, δεν τουφέκισα. Περπατητό στα μέρη που συνήθως έχει κάποια πουλάκια πάλι απογοήτευση. Δύο άτομα 2 τσίχλες, 1 κότσυφας, 2 ψαρόνια (που τουφεκίστηκαν για τσίχλες…)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    antleft στις #386553

    Παιδια πως μπορω να κανω διαγραφη τον λοαριασμο μου;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #386561

    Παιδια πως μπορω να κανω διαγραφη τον λοαριασμο μου;

    Ασε το λογαριασμο ησυχο.4 ατομα 15 τσιχλες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    Dimitris στις #386562

    Μετά από μέρες ξηρασίας κάτι φάνηκε σήμερα, δυστυχώς τα πιο πολλά αρκετά ψηλά (2 άτομα 16 κομμάτια και 6 χαμένα).

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #386564

    Παιδια πως μπορω να κανω διαγραφη τον λοαριασμο μου;

    Το φόρουμ είναι χώρος κοινωνικής δικτύωσης, προσωπικά και εγώ θα σου έλεγα να μην διαγράψεις τον λογαριασμό σου, δλδ επειδή είχες την αφέλεια , ίσως και να το θεωρούσες απόλυτα φυσιολογικό επειδή είναι πάαααρα πολλοί αυτοί που χρησιμοποιούν παρόμοια παιχνιδάκια, μέχρι και τα κινητά τους βάζουν…τι να λέμε τώρα….

    θεωρείς ότι είσαι το μαύρο πρόβατο σε έναν χώρο που συμμετέχει πάρα πολύς κόσμος, απρόσωπα? όχι φίλε μου, εγώ χαίρομαι για το ότι αναγνωρίζεις το λάθος σου και εύχομαι και εσύ όπως και όλοι μας , να γίνουμε καλύτεροι κυνηγοί και καλύτεροι άνθρωποι.

     

    Φάνηκαν κάτι τσίχλες προς βόρεια αττική μου είπανε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    axion στις #386566

    Καλημερα εχουμε κανενα νεο απο Χανια,γιατι λογω οτι χθες ηταν του Αι Γιωργη του μεθυστη,

    δεν θυμαμαι να ξυπνησα να παω στο κυνηγι,να εχετε ολοι μια ομορφη Κυριακη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    86
    axion στις #386568

    Καλημερα εχουμε κανενα νεο απο Χανια,γιατι λογω οτι χθες ηταν του Αι Γιωργη του μεθυστη, δεν θυμαμαι να ξυπνησα να παω στο κυνηγι,να εχετε ολοι μια ομορφη Κυριακη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/09/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    GiannisEvoIX στις #386570

    antleft wrote:
    Παιδια πως μπορω να κανω διαγραφη τον λοαριασμο μου;

    Το φόρουμ είναι χώρος κοινωνικής δικτύωσης, προσωπικά και εγώ θα σου έλεγα να μην διαγράψεις τον λογαριασμό σου, δλδ επειδή είχες την αφέλεια , ίσως και να το θεωρούσες απόλυτα φυσιολογικό επειδή είναι πάαααρα πολλοί αυτοί που χρησιμοποιούν παρόμοια παιχνιδάκια, μέχρι και τα κινητά τους βάζουν…τι να λέμε τώρα…. θεωρείς ότι είσαι το μαύρο πρόβατο σε έναν χώρο που συμμετέχει πάρα πολύς κόσμος, απρόσωπα? όχι φίλε μου, εγώ χαίρομαι για το ότι αναγνωρίζεις το λάθος σου και εύχομαι και εσύ όπως και όλοι μας , να γίνουμε καλύτεροι κυνηγοί και καλύτεροι άνθρωποι. Φάνηκαν κάτι τσίχλες προς βόρεια αττική μου είπανε

    +1000000000000 φίλε μου αυτο είναι κυνηγετική παιδιά, είμαι και εγω εντελώς αντίθετος με τα κωλομηχανάκια και έχω τσακωθει άπειρες φορές στο βουνό με συναδέλφους αλλα πάντα είμαι της άποψης  ότι τον κόσμο μας προσπαθούμε να τον αλλάξουμε και να τον κάνουμε καλύτερο!!!!κάτι φάνηκε σήμερα Αττική αλλα κατα την γνώμη μου όχι τα αναμενόμενα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    NAGGEL13 στις #386573

    φιλε antleft καλημερα οπως εγραψαν και οι φιλοι πιο πανω το πραγμα αυτο που χρησιμοποιησες ειναι πταισμα  μπροστα στα αλλα που δουλευουν και βεβαια ειναι υπερ σου η αναγνωριση του λαθους σου γιατι ολοι μας σε καποια φαση της ζωης μας ολο και κατι εχουμε κανει γιαυτο ασε τις διαγραφες και πηγαινε να ευχαριστηθης το κυνηγι και τη φυση ο Χριστος ελεγε ο αναμαρτητος πρωτος το λιθο βαλετο

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #386576

    Παιδια πως μπορω να κανω διαγραφη τον λοαριασμο μου;

    και να εισαι σιγουρος οτι και αυτοι τα ιδια κανουν η τα εκαναν παλιοτερα αλωστε πως γνωριζαν τι ηταν αυτο που εξεχε απο το γιλεκο και σιγα την μαλακια δηλ που θα πρεπει να κανεις και διαγραφη εδω εχουν γραψει αμετρητες παπαρολογιες και απο φωτο εκει να δεις καρακαξες που ηταν τελικα κισσες καμια πενηνταρια τσιχλες και απο κατω να γραφει τις γαμησα σημερα αλλα στο τελευτεο δεν βγηκε κανενας να πει τιποτα καθως το ατομο ηταν παλιο μελος αυτα και αλλα πολλα θα μπορουσα να σου πω αλλα το σταματαω εδω οσο για το τσιν τσιν μην το ξανα παρης μαζι σου σε κυνηγι ασε που δεν κανει και τιποτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    359
    milou στις #386586

    antleft wrote:
    Παιδια πως μπορω να κανω διαγραφη τον λοαριασμο μου;

    Το φόρουμ είναι χώρος κοινωνικής δικτύωσης, προσωπικά και εγώ θα σου έλεγα να μην διαγράψεις τον λογαριασμό σου, δλδ επειδή είχες την αφέλεια , ίσως και να το θεωρούσες απόλυτα φυσιολογικό επειδή είναι πάαααρα πολλοί αυτοί που χρησιμοποιούν παρόμοια παιχνιδάκια, μέχρι και τα κινητά τους βάζουν…τι να λέμε τώρα…. θεωρείς ότι είσαι το μαύρο πρόβατο σε έναν χώρο που συμμετέχει πάρα πολύς κόσμος, απρόσωπα? όχι φίλε μου, εγώ χαίρομαι για το ότι αναγνωρίζεις το λάθος σου και εύχομαι και εσύ όπως και όλοι μας , να γίνουμε καλύτεροι κυνηγοί και καλύτεροι άνθρωποι. Φάνηκαν κάτι τσίχλες προς βόρεια αττική μου είπανε

    +100000000 ΜΠΡΑΒΟ ΘΕΟΦΑΝΗ!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    64
    L_Hunter στις #386587

    Φιλος σημερα στη Μεσσηνια ειδε κατι πουλακια, πηρε δυο μαυρες και εχασε αλλη μια, μετα τις 9 δεν περασε τιποτα…

    Τα ειχε βαλει με τον εαυτο του γιατι στον διπλα λοφο ειχαν βαλει μουσικη και τις  πεθαναν και δεν ειχε σημα να παρει την θηροφυλακη. 👿

     

    Φιλε antleft ανθρωποι ειμαστε και κανουμε λαθη αλλα μαθαινουμε μεσα απο αυτα, δεν υπαρχει λογος διαγραφης.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #386594

    σημερα κοντα στα βαγια καναμε 4 ατομα 36 πουλια.με λιγο τυχη ισως και να βαραγα τις πρωτες φασες…πουλια αρκετα αλλα πολυ φοβισμενα.

    καλα ηταν,το ευχαριστηθηκα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    105
    τσιχλακιας στις #386599

    Φιλαρακι που στα Βαγια; κοντα στο μοναστηρι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #386601

    πρωτη φορα παω εκει αδερφε…ηταν προς μαυροματι αν δεν κανω λαθος…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,896 έως 20,910 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων