ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 21,601 έως 21,615 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #394592

    Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε….. 😉

    Κερνάω και εγω σπίτι στην Πρέβεζα και συμμετοχή στην βενζίνα… 😉


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    39
    panagiotis στις #394594

    αυριο ειμαι για παλιοπαναγια θηβας.θα ειναι κανεις τριγυρω για αντιπερισπασμο;;;;χαχααχ κατι πρεπει να κανουμε μαγκες!!!δεν παει αλλο!δεν σηκωνονται με τιποτα!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    kinigos-volos στις #394599

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα!!!Σήμερα που πήγαμε για μπεκατσούλα είδαμε στο δρόμο αρκετες τσιχλίτσες να παιζουν!!!Το βοριαδάκι κάτι έφερε!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #394612

    Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε….. Κερνάω και εγω σπίτι στην Πρέβεζα και συμμετοχή στην βενζίνα…

    ολο ακουω Πρεβεζα και ποτε δεν

    ετυχε να την κυνηγησω, αν κανονιστει

    κατι και χωραω, ειμαι μεσα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    Kostas στις #394665

    Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεστε…..

     

    Κερνάω και εγω σπίτι στην Πρέβεζα και συμμετοχή στην βενζίνα…

    στις δυσκολες μερες που περναμε μονο ετσι θα αντεξουμε φιλε…

    Η οικονομια ειναι το τελευταιο που πρεπει να κανεις…

    Αν η ψυχολογια σου ειναι χαλια πεθανες…γι’αυτο τους φιλους που ζοριζονται οφειλεις να τους ανεβαζεις…

    Ετοιμασου για Πρεβεζα…. 😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #394669

    Βρε παιδιά θα τρελαθώ μου φαίνεται.Σήμερα,πριν μια ώρα περίπου ακούω την Ήρα να χτυπά το τζάμι στην μπαλκονόπορτα και να γρυλίζει,επίμονα.Βρε τι έχει το σκυλί,γιατί κάνει έτσι.Να μην τα πολυλογώ,ανοίγω την πόρτα και τι ακούω;Έναν κότσυφα και 5-6 τσίχλες να είναι στις δύο ελιές στον κήπο της πολυκατοικίας και με τα γνωστά τσιν-τσιν να έχουν ξεσηκώσει τη σκύλα που ήταν έτοιμη να πηδήξει από το μπαλκόνι.Συμπτωματικό ή μπας και λόγω καιρού ………………….ήρθαν;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #394690

    Καλημερα δεν ξερω για αλλα μερη παντως μεσογεια δεν πεταξε τιποτα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    Vpentza στις #394700

    μια ερώτηση …Πανελλαδική : θα εκδράμω προς Γιάννενα αυτό στο ΠΣΚ για κάποιες δουλειές και θα έχω και το τυφέκιο μαζί…ο καιρός αναμένεται ιδανικός δηλ κρύο και ηλιοφάνεια… υπάρχει καμιά πληροφορία για τα μέρη αυτά ? Θα μείνω στη Γρανίτσα, είναι πάνω στον παλιό δρόμο Ιωαννίνων-Ηγουμενίτσας…. Ευχαριστώ

    επανέρχομαι με την ίδια ερώτηση……. μπας και…. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    theo-al στις #394712

    δερβενοχωρια που πηγαμε με κρυο σημερα το πρωι μεχρι τις 0800 ειδα ολες ολες 2 τσιχλες και ουτε προλαβα να σηκωσω οπλο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    108
    NAGGEL13 στις #394719

    επιστροφη απο Λακωνια μετα απο 15 μερες για μαζεμα ελιων και κυνηγι ζητημα να ειδα 15 τσιχλες ολες και ολες ολες τις μερες πουλια καθολου σε μερη που αλλες χρονιες τετοια εποχη για πλακα κτυπουσαμε 10 εως 15 τσιχλες αυτο το πραγμα δεν το θυμαμαι να εχη ξανασυμβη ας περιμενουμε τωρα με το κρυο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    141
    παναγιωτης στις #394720

    Καλημερα σημερα Καπανδριτι δεν πεταξε τιποτα .Ημερα ιδανικη για κυνηγι αλλα δεν ειχε πουλια ουτε μετα απο 1 ωρα περπατημα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #394724

    Vpentza wrote:
    μια ερώτηση …Πανελλαδική : θα εκδράμω προς Γιάννενα αυτό στο ΠΣΚ για κάποιες δουλειές και θα έχω και το τυφέκιο μαζί…ο καιρός αναμένεται ιδανικός δηλ κρύο και ηλιοφάνεια… υπάρχει καμιά πληροφορία για τα μέρη αυτά ? Θα μείνω στη Γρανίτσα, είναι πάνω στον παλιό δρόμο Ιωαννίνων-Ηγουμενίτσας…. Ευχαριστώ

    επανέρχομαι με την ίδια ερώτηση……. μπας και….

    αν και δεν κυνηγαω τσιχλα και δεν ξερω πολλα καλα καρτερια. 2-3 εκει κοντα ειναι στο σουλοπουλο στο εκκλησοχωρι και στα κουρεντα. τωρα ακριβως δεν μπορω να σου εξηγησω αλλα αν κατσεις απογευμα θα ακουσεις που παιζουν.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #394777

    Ετοιμασου για Πρεβεζα….

    ολο ακουω Πρεβεζα και ποτε δεν ετυχε να την κυνηγησω, αν κανονιστει κατι και χωραω, ειμαι μεσα

    Με αναχώρηση παρασκευή κατά τα μεσάνυχτα , με τέσσερα άτομα, με στάση για καφεδάκι στο ρίο και μετάβαση απέναντι με το καραβάκι ( το κάνω συχνά γιατί γουστάρω να δίνω τα λεφτά μου σε κανα κακομοίρη Ελληνα ναυτεργάτη ) με μια μάσα καλή το Σάββατο το βράδυ (κατσικάκι στην γάστρα έξω απο τον Λούρο) και με επιστροφή την Κυριακή το βράδυ τα έξοδα βγαίνουν περίπου ( χωρίς τα φυσίγγια) 50-60 ευρώ το άτομο.

    Το μόνο που μένει είναι η πληροφορία.Μόλις ακούσουμε αυτό που πρέπει να ακουσουμε φύγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #394784

    Kostas wrote:
    Ετοιμασου για Πρεβεζα….

    ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:
    ολο ακουω Πρεβεζα και ποτε δεν ετυχε να την κυνηγησω, αν κανονιστει κατι και χωραω, ειμαι μεσα

    Με αναχώρηση παρασκευή κατά τα μεσάνυχτα , με τέσσερα άτομα, με στάση για καφεδάκι στο ρίο και μετάβαση απέναντι με το καραβάκι ( το κάνω συχνά γιατί γουστάρω να δίνω τα λεφτά μου σε κανα κακομοίρη Ελληνα ναυτεργάτη ) με μια μάσα καλή το Σάββατο το βράδυ (κατσικάκι στην γάστρα έξω απο τον Λούρο) και με επιστροφή την Κυριακή το βράδυ τα έξοδα βγαίνουν περίπου ( χωρίς τα φυσίγγια) 50-60 ευρώ το άτομο. Το μόνο που μένει είναι η πληροφορία.Μόλις ακούσουμε αυτό που πρέπει να ακουσουμε φύγαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

    ok είμαστε σε αναμονή 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #394790

    Καλησπερα,το μονο που δεν συμφωνω με αυτα που λες Διονυση  ειναι για τον <κακομοιρο Ελληνα ναυτεργατη>του Ριο,αυτο που μου την εχει δωσει με αυτους και δεν προκειται να ξεχασω ποτε αλλα και οι Πατρινοι συναδελφοι πιστευω,ειναι το μενος με το οποιο  μετραγαν αυτοι οι ναυτεργατες τα σκυλοκουτα στα αυτοκινητα  των  κυνηγων,λες και θα  γλυτωναν .

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 21,601 έως 21,615 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων