ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 21,826 έως 21,840 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    greco123 στις #397426

    φαινεται οτι μερικοι λενε μεγαλα λογια.ας προσγειωθουμε λιγο ρε παιδια εμεις ειμαστε απο αλλο πλανητη?

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #397428

    greco ακου και μην κρινεις αδικως υπαρχουν μερη που κανεις πουλακια εγω οποτε παω σε ενα μερος στην θηβα κρεμαω 15 καθε φορα καθε πληροφορια εδω συγουρα δεν ειναι ολοσωστη αλλα μερικες εχουν και ενα μερος αληθειας εσυ να κρατας αυτες που θες ποτε δεν ξερεις τι κανει ο αλλος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    5
    johnkon στις #397429

    καλησπερα…εχεις δικιο greco 123 μερικοι τα μεγαλοποιουν,μαλλον γραφουν ποσες θα ηθελαν να εχουν χτυπησει.οσο για την θηβα εχει τυχει και παλιοτερα η πληροφορια να μην ισχυει.εκτος και αν παιζει κασετοφωνακι κατι που συνηθιζεται στα περιξ της θηβας.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    greco123 στις #397430

    greco ακου και μην κρινεις αδικως υπαρχουν μερη που κανεις πουλακια εγω οποτε παω σε ενα μερος στην θηβα κρεμαω 15 καθε φορα καθε πληροφορια εδω συγουρα δεν ειναι ολοσωστη αλλα μερικες εχουν και ενα μερος αληθειας εσυ να κρατας αυτες που θες ποτε δεν ξερεις τι κανει ο αλλος

    εγω φιλε μου απλως το αναφερω για να μην δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις.σιγουρα υπαρχουν τετοια μερη αλλα δεν ειναι για τους πολλους!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/03/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    276
    giannis222 στις #397431

    Παιδια προσεξτε τι λετε!Και εγω φετος εχω απογοητευτει με τις τσιχλες αλλα αυτο δε σημαινει  οτι ειναι αδυνατον καποιος να χτυπησε καποια πουλια.Και ειδικα το τελευταιο που ειπε ο φιλος με το κασετοφωνακι δηλαδη δε μπορει καποιος να χτυπησει πουλια;γιατι πρεπει να τον κατηγορισεις;

    Παντα φιλικα,

    giannis222

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    greco123 στις #397432

    καλησπερα…εχεις δικιο greco 123 μερικοι τα μεγαλοποιουν,μαλλον γραφουν ποσες θα ηθελαν να εχουν χτυπησει.οσο για την θηβα εχει τυχει και παλιοτερα η πληροφορια να μην ισχυει.εκτος και αν παιζει κασετοφωνακι κατι που συνηθιζεται στα περιξ της θηβας.

    και απο κασετοφωνα φιλε μου συναυλιες ολοκληρες, εχει καταντησει μεγαρο μουσικης,μπερδευονται και τα πουλια στο τελος και τους γραφουν ολους κανονικα!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #397434

    ………..καλά λένε τα παλικάρια.

    Επίσης να προσθέσω ότι μερικοί απο δω μέσα κάτι μέρες που ψαχνόμαστε για τον αν έχει τσίχλες η όχι μας λένε να πάμε να αγοράσουμε φυσίγγια γιατι θα ξεμείνουμε 👿

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #397435

    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΥΛΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΣΕ ΜΕΡΟΙ ΥΠΟΠΤΑ..ΨΑΧΤΕ ΛΙΓΟ..

    ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΜΠΙΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΜΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..(ΧΩΡΙΣ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑ)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    greco123 στις #397437

    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΥΛΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΣΕ ΜΕΡΟΙ ΥΠΟΠΤΑ..ΨΑΧΤΕ ΛΙΓΟ.. ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΜΠΙΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΜΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..(ΧΩΡΙΣ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑ)

    BREDA ERMES 2000

    ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΑΛΛΟ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    55
    stelios στις #397439

    Συναδελφοι εχουμε γυρισει ολα τα τσιχλοτοπια πελασγια μοδι τιθορεα δαυλεια κονιστρες μαυροματι στο καρτερι πρωι πρωι δεν κατεβαινουν ουτε 20 τσιχλες και μετα δεν πεταει τιποτα οταν εχω επιχειρησει να περπατησω πεταγεται μια τσιχλα καθε ενα χιλιομετρο . Κυνηγαω τριαντα χρονια τετοια χρονια δεν θυμαμαι αλλη αρα εχει δικιο ο greco δεν πιστευω τιποτα απο οσους τις πεντε τις κανουν δεκαπεντε . Eδω δεν εχει πουλια στην Βορειο Ελλαδα  πως θα εχει εδω;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    greco123 στις #397440

    Συναδελφοι εχουμε γυρισει ολα τα τσιχλοτοπια πελασγια μοδι τιθορεα δαυλεια κονιστρες μαυροματι στο καρτερι πρωι πρωι δεν κατεβαινουν ουτε 20 τσιχλες και μετα δεν πεταει τιποτα οταν εχω επιχειρησει να περπατησω πεταγεται μια τσιχλα καθε ενα χιλιομετρο . Κυνηγαω τριαντα χρονια τετοια χρονια δεν θυμαμαι αλλη αρα εχει δικιο ο greco δεν πιστευω τιποτα απο οσους τις πεντε τις κανουν δεκαπεντε . Eδω δεν εχει πουλια στην Βορειο Ελλαδα πως θα εχει εδω;

    ΠΕΣΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    55
    stelios στις #397441

    Απο αυτα που γραφουν ουτε τα μισα να πιστευεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #397443

    παιδια καλησπερα.παρακολουθωντας την συζητηση εχω να πω οτι περπατωντας 3 και 4 ωρες δεν ειναι υπερβολικο να παρει καποιος 10 πουλια ακομα και φετος.αν παρατηρησετε τα ποστ 8 με 10 πουλια βγαινουν περιπου στον καθενα απο τις παρεες που πανε .τωρα αν οι 8 γινουν 12 η οι 5 γινουν 10 ειναι αλλο θεμα και νομιζω αχρειαστο γιατι  προσπαθεις να αυτοπροβληθεις μεσα απο ενα φορουμ γι αυτο και δεν ανεβαζω ποτε φωτογραφιες αν και εχω γι ολα οσα εχω ποστα ρει και την αναλογη.θελω να με πιστευεται ετσι αν οχι παλι φιλοι ημαστε.παντως επαναλαμβανω 10 πουλια μετα απο πολυωρο περπατητο δεν ειναι υπερβολη γινονται.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    472
    apsel στις #397451

    όποιος δεν κάνει πουλιά, καλό είναι να μην κατηγορεί τους άλλους ως ψεύτες ή κασσετοΦΟΝΙΑκηδες…. 😡

    πουλιά υπάρχουν και γίνονται 10-20 αλλά ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΡΗ.

    Τώρα αν κάποιος στέκεται στην άκρη στον ελαιώνα 1-2 ωρίτσες το ξημέρωμα και περιμένει να κάνει νούμερα, καλύτερα να το ΞΕΧΑΣΕΙ. 😎

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #397454

    AN ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΣ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ….. ΥΠΑΡΧΕΙ ΗΔΗ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ……..

    Beretta A 301
    Beretta AL 391 light
    Benelli Vinci

    Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε 6 ώρες, 8 λεπτά πριν από τον PANOUTSOS.

    χαχαχα απο ποια?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 21,826 έως 21,840 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων