ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 23,101 έως 23,115 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #411301

    καλημερα και παλι! Antleft απο ποιο μερος εισαι ? δηλαδη δεν υπαρχουν τσιχλες ουτε στο περπατητο? μου ελεγε χθες φιλος απο Ρεθυμνο οτι περυσι σε απογευματινο καρτερι επιανε το οριο ανετα και φετος με το ζορι 3-4,επισης μου ειπε οτι περπατητο αν κανεις θα βρεις καποια πουλια στο Ρεθυμνο..εσας εκει δεν εχει ουτε περπατητο? στο λεω γιατι τελευταια εδειξαν καποια πουλια…φιλικα Γιαννης!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    theodoros στις #411308

    σημερα περιοχη θηβας  4 στο χερι 2 χαμενες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #411319

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ

    ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΤΑ ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 17 ΤΣΙΧΛΕΣ

    ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΜΕ ΛΟΓΟ ΛΗΞΕΙΣ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΗΤΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1100
    anrizoss στις #411328

    το πρωι ειχε ομιχλη…ομως σημερα καναμε και ειδαμε τα περισσοτερα πουλια απο καθε αλλη φορα φετος ….με τα τζορνταν ειχαμε φοβερα αποτελεσματα ακομη και σε τουφεκιες εκτος οριων….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #411330

    γεια σας προτελευταιο κυνηγι για φετος με περπατητο στην ασωπεια 11 στο χερι για μενα και 3 να μενουν για παντα εκει 5 στο χερι οφιλος με 1 χαμενη.μπορω να πω οτι ηταν ενα κλικ καλυτερα αποτις αλλες φορες και αυριο μαλον εκει θα τελειωσουμε τη σαιζον ΥΓΕΙΑ.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #411333

    με αρκετο περπατημα σημερα καναμε καλα νουμερα ολοι μας απο οτι εμαθα εχουν μπει σε πολλα μερη πουλακια σημερα ημουν αργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #411384

    18 στο χερι εγω και 20 το παιδι  που ειμασταν μαζι,απο τις 12  μεχρι τις 6 στο καρτερι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #411386

    18 στο χερι εγω και 20 το παιδι  που ειμασταν μαζι,απο τις 12  μεχρι τις 6 στο καρτερι.

     

    Μια χαρά τα πήγατε…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #411388

    18 στο χερι εγω και 20 το παιδι που ειμασταν μαζι,απο τις 12 μεχρι τις 6 στο καρτερι.

    ωραίος ο Μήτσος 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    antleft στις #411400

    καλημερα και παλι! Antleft απο ποιο μερος εισαι ? δηλαδη δεν υπαρχουν τσιχλες ουτε στο περπατητο? μου ελεγε χθες φιλος απο Ρεθυμνο οτι περυσι σε απογευματινο καρτερι επιανε το οριο ανετα και φετος με το ζορι 3-4,επισης μου ειπε οτι περπατητο αν κανεις θα βρεις καποια πουλια στο Ρεθυμνο..εσας εκει δεν εχει ουτε περπατητο? στο λεω γιατι τελευταια εδειξαν καποια πουλια…φιλικα Γιαννης!

    Γιαννη απο χανια σου μιλαω, στην αρχη της σεζον καναμε μερικα πουλια, αλλα φετος μονο 2 φορες 10 – 12 πουλια…..

    τις αλλες φορες  ηταν απελπισια. 2 εχρι το πολυ 4 η και κανενα πολες φορες.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #411402

    18 στο χερι εγω και 20 το παιδι που ειμασταν μαζι,απο τις 12 μεχρι τις 6 στο καρτερι.

    Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

    καλησπερα μην το παρεις στραβα και προς θεου δεν αμβισβητω τα γραφομενα σου εξηγησε μου ομως τι σοι καρτερι ειναι αυτο 12 με 6 εγω ξερω το πρωινο απο τις 7 μεχρι τις 11 το πολυ και το απογευματινο απο τις 4 μεχρι να νυχτωσει οι ωρες που καθισες εσυ ειναι λιγο περιεργες εκτος και αν τα πουλια τα κανεατε το τελευταιο διωρο τελειως φιλικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    antleft στις #411406

    giannhs.xania wrote:
    καλημερα και παλι! Antleft απο ποιο μερος εισαι ? δηλαδη δεν υπαρχουν τσιχλες ουτε στο περπατητο? μου ελεγε χθες φιλος απο Ρεθυμνο οτι περυσι σε απογευματινο καρτερι επιανε το οριο ανετα και φετος με το ζορι 3-4,επισης μου ειπε οτι περπατητο αν κανεις θα βρεις καποια πουλια στο Ρεθυμνο..εσας εκει δεν εχει ουτε περπατητο? στο λεω γιατι τελευταια εδειξαν καποια πουλια…φιλικα Γιαννης!

    Γιαννη απο χανια σου μιλαω, στην αρχη της σεζον καναμε μερικα πουλια, αλλα φετος μονο 2 φορες 10 – 12 πουλια….. τις αλλες φορες ηταν απελπισια. 2 εχρι το πολυ 4 η και κανενα πολες φορες.

    Εχω την αισθηση οτι τα απογευματινα φετος δουλεψαν πολυ λιγο.

    δεν ειχε πολλα τσιχλακια….. μπηκαν αλλα δεν εκανε καιρο για να τα κρατησει και περασαν τα περισοτερα.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #411412

    18 στο χερι εγω και 20 το παιδι που ειμασταν μαζι,απο τις 12 μεχρι τις 6 στο καρτερι.

    Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

     

    Αυτα είναι man!!! Αφτερ πολυ τύπος στα καρτερια … κανεις την πλακα σου και ολα καλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    ΝΙΚΟΣ στις #411413

    καλησπέρα,

    και εμείς σήμερα μια βόλτα στην Ασωπεία.

    Πρώτη μέρα μετά από πολύ καιρό είδα πουλάκια – πιασμένα όλα – 4 άτομα 16 στο χέρι, αλλά είχαμε και κάποια χαμένα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #411414

    καλησπέρα,

     

    και εμείς σήμερα μια βόλτα στην Ασωπεία.

    Πρώτη μέρα μετά από πολύ καιρό είδα πουλάκια – πιασμένα όλα – 4 άτομα 16 στο χέρι, αλλά είχαμε και κάποια χαμένα.

    Νίκος Ζευγωλης
    3ος Κυν. Συλ. Αστρους.

    ΝΙΚΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΟΥ

    ΕΧΕΙΣ Κ ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Ο ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΣΤΟ ΤΑΞΙ,

    ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ Κ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ

    ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ.ΧΑΧΑΧΑ

    ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 23,101 έως 23,115 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων