ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 23,311 έως 23,325 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #426280

    Ένα πολύ ωραίο βιντεάκι απο τον εξαιρετικό Δημήτρη Μακρυγιάννη απολαύστε το

    Στα Περάσματα της Τσίχλας,το βίντεο είναι 20 λεπτά


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #426284

    manosbmw wrote:

    ένα ωραίο βιντεάκι http://www.youtube.com/watch?v=vmxQYEZt49I [/quote χα χα που το ξετρυποσες αυτο,,ειναι απο την γειτονια μου,η κοπελα ειναι η γιαννα και ειναι πολυ καλο τουφεκι και καλο κοριτσι,,ειναι αστυνομικος στο επαγκελμα και τρελαμενη κυνηγος,,εχει κανει κυνηγια αυτη η κοπελα που δεν παει το μυαλο σου,,ο πατερας της ειναι πολυ καλος μου φιλος, ειναι πολυ καλος ανθρωπος και κυνηγαει λαγο και ειναι υποδειγμα λαγα για το ηθος του,,ο μακρυγιαννης ειναι γνωστος γιατι εγραφε και σε περιοδικα δεν ξερω αν γραφει ακομα,,ειχαμε κανει και ενα σιντακι παρεα παλια,,θυμαμε οτι ριξαμε πολυ γελιο τοτε ρομαντικος κυνηγος ο δημητρης,,ωραιος με εφτιαξες με το βιντεακι

    Μακάρι φίλε μου να είχαμε πολλούς σαν τον Μακρυγιάννη γιατί τέτοιοι ανθρώποι προσφέρουν στο κυνήγι.Έχουμε γεμίσει  εξυπνοπούλια και πονηρούς που τα ξέρουν όλα και όποιος τους μιλήσει του την λένε κιόλας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #426285

    Tσιχλες τετοια εποχη; Και τοσο χαμηλα; Δυσκολο εως αδυνατο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #426288

    louis wrote:

    manosbmw wrote:

    ένα ωραίο βιντεάκι http://www.youtube.com/watch?v=vmxQYEZt49I [/quote χα χα που το ξετρυποσες αυτο,,ειναι απο την γειτονια μου,η κοπελα ειναι η γιαννα και ειναι πολυ καλο τουφεκι και καλο κοριτσι,,ειναι αστυνομικος στο επαγκελμα και τρελαμενη κυνηγος,,εχει κανει κυνηγια αυτη η κοπελα που δεν παει το μυαλο σου,,ο πατερας της ειναι πολυ καλος μου φιλος, ειναι πολυ καλος ανθρωπος και κυνηγαει λαγο και ειναι υποδειγμα λαγα για το ηθος του,,ο μακρυγιαννης ειναι γνωστος γιατι εγραφε και σε περιοδικα δεν ξερω αν γραφει ακομα,,ειχαμε κανει και ενα σιντακι παρεα παλια,,θυμαμε οτι ριξαμε πολυ γελιο τοτε ρομαντικος κυνηγος ο δημητρης,,ωραιος με εφτιαξες με το βιντεακι

    Μακάρι φίλε μου να είχαμε πολλούς σαν τον Μακρυγιάννη γιατί τέτοιοι ανθρώποι προσφέρουν στο κυνήγι.Έχουμε γεμίσει εξυπνοπούλια και πονηρούς που τα ξέρουν όλα και όποιος τους μιλήσει του την λένε κιόλας.

    Ο δημητρης ειναι ωραιος ανθρωπος φιλε,,και κυνηγος με ηθος και σεβασμο στο θηραμα

    ακουσα και το σιντακι που ειχαμε κανει παλια χα χα,,ηθελε εναν να μιλαει βλαχικα τοτε

    και φυσικα πηρε ενα βλαχο,,εμενα χα χα

     

    Παιδια εγω παντος τσιχλες οταν παω στο χωριο μου βλεπω μερικες που ειναι ντοπιαρες

    αλλα ειναι και στα 100 μετρα υψομετρο,,εδω στα χαμηλα δεν πιανουν οι ντοπιαρες

    μονο στα ελατα πανω πανε το καλοκαιρι,,και οπου εχει καρπους τις βλεπεις εκει και τρωνε

    ειδικα στις κερασιες γινετε ολο το παιχνιδη,,κυριαρινες κοτσυφια και τσιχλες πανε και ερχοντε ολη την ημερα

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #426371

    Supernova wrote:
    Παιδια χτες που καθομουν στο μπαλκονι μου κατα τις 11:30 τρελαθηκα ακουγα το κλασικό τσιν

    Αν δεν είχες πιεί τίποτα «ξύδια» να το κοιτάξεις αυτό. Καλού κακού πετάξου και σε κανένα γιατρό Είναι πολύ ύπουλη ασθένεια

    hahαhahahs

    σωστοςςςςςςςς

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #427297

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #430307

    <h1 class=”yt” id=”watch-headline-title”><span class=”watch-title yt-uix-expander-head” dir=”ltr” id=”eow-title” title=”Know your thrushes – Song and Mistle”>Know your thrushes – Song and Mistle</span></h1>

    καλό αλλα αν είχαμε και μετάφραση θα ήταν ακόμη καλύτεροWink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #431770

    kalispera kai apo emena stin omorfi parea sas…kalws sas vrika

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #431771

    molysmenos me ton eyxaristo io tou kynigiou.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #431777

    Kαλως ηρθες λοιπον. Ομοιοπαθης βλεπωHa Ha

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #431786

    kanonikotato se proxwrimeno stadio….xaxaxa..mia xara ta lete edw vlepw…eipa na mpw kai egw sto club na akousw apopseis gnwmes empeiries kai na parigoriemai mexri tis 20..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #431787

    Yπομονη. Αν μετρας τις μερες τη πατησες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #431947

    kanonikotato se proxwrimeno stadio….xaxaxa..mia xara ta lete edw vlepw…eipa na mpw kai egw sto club na akousw apopseis gnwmes empeiries kai na parigoriemai mexri tis 20..

     

    Καλησπέρα φίλε καλώς ήρθες !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    kaminaris john στις #431961

    Καλως σας βρηκα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #431965

    Καλημέρα καλος ήρθες και καλα ποσταρίσματα να έχειςBig Boss

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 23,311 έως 23,325 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων