ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 23,341 έως 23,355 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    παλος στις #436039

    αντε λεβεντες οπου νανε ερχονται καλα κυνηγια και με προσοχη   ..την γνωμη σα θελω  για περπατητο  3*και διασπορας  η 5* και κανονικο φυσιγγι


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #436040

    αντε λεβεντες οπου νανε ερχονται καλα κυνηγια και με προσοχη ..την γνωμη σα θελω για περπατητο 3*και διασπορας η 5* και κανονικο φυσιγγι

    Kane kamia dokimi se xartoni kai oti sou fainetai kalytero rikse. Sorry gia ta greeklish alla grafo apo to eksoteriko

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436041

    αντε λεβεντες οπου νανε ερχονται καλα κυνηγια και με προσοχη ..την γνωμη σα θελω για περπατητο 3*και διασπορας η 5* και κανονικο φυσιγγι

    φιλαρακι εγω βαζω 4* και εννιαρακια νορμαλ με λιγα γραμμαρια……..συνταγη που σκοτωνει και κοντα και πολυυυυ μακρια Wink

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #436046

    Sorry gia ta greeklish alla grafo apo to eksoteriko

    Ήταν ανάγκη να το διευκρινήσεις?
    Μου το χάλασες τώρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #436054

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>παλος wrote:</div>
    αντε λεβεντες οπου νανε ερχονται καλα κυνηγια και με προσοχη ..την γνωμη σα θελω για περπατητο 3*και διασπορας η 5* και κανονικο φυσιγγι

    φιλαρακι εγω βαζω 4* και εννιαρακια νορμαλ με λιγα γραμμαρια……..συνταγη που σκοτωνει και κοντα και πολυυυυ μακρια Wink

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    και εγω οπαδος της ιδιας συνταγης ειμαι. 4* με 28-31 γραμ φυσιγγια και πεφτουν τα πουλια μεχρι 30-35 μετρα ανετα και τα κοντινα δεν χαλανε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    apoDIMITRIkos στις #436055

    4* και 32γρ. Νο 8,9 και για μένα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    MARIOS-BENELLI στις #436056

    ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

    ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΑ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ 5-6 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ
    ΣΤΟΝ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ.

    ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ

    ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΗΡΑΜΕ 2 ΚΟΤΣΥΦΑΚΙΑ, ΕΧΘΕΣ 5 ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΟΥΛΑ

    ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 4 ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΑ 3 ΧΤΥΠΗΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΣΦΑΙΡΕΣ….(ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ GO PRO ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΠΟΥΛΙΑ

    ΑΠΑΘΑΝΑΤΙΣΤΗΚΑΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ…..ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΑΝ ΟΧΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ……

    ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ……..

    ΝΑ ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΚΥΝΗΓΙΑ…..

     

    ΦΙΛΙΚΑ ΜΑΡΙΟΣ

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #436060

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Hunter21GR wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>παλος wrote:</div>
    αντε λεβεντες οπου νανε ερχονται καλα κυνηγια και με προσοχη ..την γνωμη σα θελω για περπατητο 3*και διασπορας η 5* και κανονικο φυσιγγι

    φιλαρακι εγω βαζω 4* και εννιαρακια νορμαλ με λιγα γραμμαρια……..συνταγη που σκοτωνει και κοντα και πολυυυυ μακρια Wink <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»>»οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!» Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    και εγω οπαδος της ιδιας συνταγης ειμαι. 4* με 28-31 γραμ φυσιγγια και πεφτουν τα πουλια μεχρι 30-35 μετρα ανετα και τα κοντινα δεν χαλανε!

     

    Σωστός!Και γω μια από τα ίδια!  🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #436112

    Ο αδελφός μου μου έδειξε τον τρόπο να γράφω Ελληνικά.Και γω με 4* και 9-ρακια σκάγια τις κυνηγώ.Άντε και με 3* στην αριστερή κλειστή κάννη του δικαννου μου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #436279

    ANTE ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20αρια ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΚΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΣΙΝ-ΤΣΙΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ…

    ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ…(ΤΙ ΕΙΠΑ ΠΑΛΙ Ο ΦΟΥΣΤΗΣ!!!!!)LaughingCool

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #436286

    ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΗΡΑΜΕ 2 ΚΟΤΣΥΦΑΚΙΑ, ΕΧΘΕΣ 5 ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΟΥΛΑ

    σε ποια περιοχη βρηκες τσιχλα??? εχει ντοπιαρες εκει???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    98
    faster1 στις #436401

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    228
    Lipis77 στις #436481

    ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

    ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΑ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ 5-6 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ<br>
    ΣΤΟΝ ΤΣΙΧΛΟΚΟΤΣΥΦΑ.

    ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ

    ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΗΡΑΜΕ 2 ΚΟΤΣΥΦΑΚΙΑ, ΕΧΘΕΣ 5 ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΟΥΛΑ

    ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 4 ΚΟΤΣΥΦΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΤΑ 3 ΧΤΥΠΗΘΗΚΑΝ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΣΦΑΙΡΕΣ….(ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ GO PRO ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΠΟΥΛΙΑ

    ΑΠΑΘΑΝΑΤΙΣΤΗΚΑΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ…..ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΑΝ ΟΧΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ……

    ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ……..

    ΝΑ ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΚΥΝΗΓΙΑ…..

    ΦΙΛΙΚΑ ΜΑΡΙΟΣ<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Η υπομονή είναι πικρή, αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.<br>
    Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

    http://www.youtube.com/user/nterekiateam

    </div>

    Ρε φίλε , κανείς τι κανείς …… μη το διαφημιζεις κιόλας, αν δε κανω λαθος τα τσιχλοκοτσυφια ξεκινάνε με όλα τ’αλλα τα κυνηγια απο τις 15/09 και μετα …… ?????? τώρα επιτρέπονται μόνο τα τρυγόνια και ορτύκια! Τελοσπαντων.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #436483

    στις ζωνες επιτρεπονται τα κοτσυφια και πολλα αλλα ,διαβαζουμε την ρυθμιστικη για να σιγουρευτουμε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    55
    stelios στις #436489

    OI ΑΝΟΙΜΕΡΩΤΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΑΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ .Η ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΤΣΙΧΛΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΟΤΣΥΦΑΣ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΩΝ ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΑΠΟ 20/8.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 23,341 έως 23,355 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων