ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 24,541 έως 24,555 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    84
    tedo στις #449280

    θηβα μετα απο 4 ωρες περπατητο 6 και μια χαμενη (επεσε ζωντανη και τουφιασε)
    μεγαλη πικρα παντος περπατητο και μονος.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    123
    giannis2011 στις #449285

    Καλησπέρα, σήμερα ήμουν για ελιές στον κάμπο της Άμφισσας από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι. Δεν ακούστηκε ούτε ένα τουφέκι αν και Σάββατο! μάλλον έχουν επιλέξει άλλα μέρη για ξεχειμώνιασμα φέτος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #449298

    εμεις επιλεξαμε σημερα μοδι .αποκλειστικα καρτερι λοιπον 9 στο χερι και 1 χαμενη.το πανω μερος ειχε την τιμιτικη του απο κυνηγους εκει πηγαμε κι εμεις δυστηχως μετα τις 8 και μιση μιας κι ειχαμε επιλεξει να κατσουμε το πρωι χαμηλα στο ρεμα οπου μειναμε ατουφεκιστοι.τα πολλα τουφεκια καθως και μια παρεα που αλωνιζε κυκλοφορησαν τα πουλια και μας εδωσαν την ευκαιρια επιτελους για μερικες ωραιες καρτερατες τουφεκιες.αυριο επιστροφη στο περπατημα.ΥΓΕΙΑ………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    Παναγιώτης στις #449306

    Καλησπερα παιδες λεω αυριο να παω τιθορεα εχει κανεις καμια πληροφορια γτ τα χλμ ειναι πολλα και μην φαμε κανενα παλτο ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #449308

    Καλησπερα παιδες λεω αυριο να παω τιθορεα εχει κανεις καμια πληροφορια γτ τα χλμ ειναι πολλα και μην φαμε κανενα παλτο ….

    παναγιωτη δεν ξερω για τιθορεα αλλα στο μοδι που ειναι ενα κλικ διπλα ειχε καποια πουλια μην φανταστεις τιποτα τρελλο αλλα το κεφι μας το καναμε.δεν ξερω βεβαια αν θα κανεις περπατητο η θα κατσεις καρτερι γιατι παιζει ρολο.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    Παναγιώτης στις #449310

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Παναγιώτης wrote:</div>
    Καλησπερα παιδες λεω αυριο να παω τιθορεα εχει κανεις καμια πληροφορια γτ τα χλμ ειναι πολλα και μην φαμε κανενα παλτο ….

    παναγιωτη δεν ξερω για τιθορεα αλλα στο μοδι που ειναι ενα κλικ διπλα ειχε καποια πουλια μην φανταστεις τιποτα τρελλο αλλα το κεφι μας το καναμε.δεν ξερω βεβαια αν θα κανεις περπατητο η θα κατσεις καρτερι γιατι παιζει ρολο.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

    Φιλε μου για καρτερι λεμε γτ μου σφυριξαν οτι δεν εχει τιποτα και δεν ξερω αν ειναι ραδιο αρβυλα και το ψιλοσκεφτομαι γτ τα χλμ ειναι αρκετα.αλλα θα μου πεις ετσι ειναι το κυνηγι ρισκο ….για να δουμε σε ευχαριστω παντως

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    13
    mpekatsas mytonis στις #449313

    Λάρισα είναι τα πουλιά!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #449327

    Η σημερινή εξόρμηση μαζί με Stathis & BillS4 σε ημιορεινή περιοχή της Λαμίας στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία

    Πρωινό καρτεράκι μόνο παρακαλώ, Ευχαριστηθήκαμε ντουφεκίδι, πολλές μαύρες και αρκετές χαμένες…

    Πουλάκια υπάρχουν σε πονηρά μέρη, αλλά θέλει πολύ ψάξιμο και αρκετή τύχη…

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #449329

    Mπραβο παιδια το καψατε το καρτερι βλεπω!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #449330

    Η σημερινή εξόρμηση μαζί με Stathis & BillS4 σε ημιορεινή περιοχή της Λαμίας στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία

    Πρωινό καρτεράκι μόνο παρακαλώ, Ευχαριστηθήκαμε ντουφεκίδι, πολλές μαύρες και αρκετές χαμένες…

    Πουλάκια υπάρχουν σε πονηρά μέρη, αλλά θέλει πολύ ψάξιμο και αρκετή τύχη…

    Επειδή τύχη είναι γνωστό ότι δεν έχω.. το δε ψάξιμο το βαριέμαι όπως ο διάολος το λιβάνι … για αυτό δεν μου λες που πήγατε.. εσύ ψηλό μου αγόρι με την άλλη την κοντή την μαϊμού με το καινούριο σκοπευτικό δικαννακι και με το στραβολοισιο κοντάκι… να πάω να βαρέσω τις υπόλοιπες … κρίμα είναι μην είσαστε και αχάριστοι τόσες βαρέσατε … μη φοβάσαι πες μου το πολύ πολυ να στείλω κανα δυο πούλμαν κόσμο… ένα για καρτέρι και ένα για περπατητο. … πάντα τέτοια και καλυτερααααααααααααα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #449334

    εμεις επιλεξαμε σημερα μοδι .αποκλειστικα καρτερι λοιπον 9 στο χερι και 1 χαμενη.το πανω μερος ειχε την τιμιτικη του απο κυνηγους εκει πηγαμε κι εμεις δυστηχως μετα τις 8 και μιση μιας κι ειχαμε επιλεξει να κατσουμε το πρωι χαμηλα στο ρεμα οπου μειναμε ατουφεκιστοι.τα πολλα τουφεκια καθως και μια παρεα που αλωνιζε κυκλοφορησαν τα πουλια και μας εδωσαν την ευκαιρια επιτελους για μερικες ωραιες καρτερατες τουφεκιες.αυριο επιστροφη στο περπατημα.ΥΓΕΙΑ………..

    Καλημερα!!ημασταν κι εμεις εχτες μοδι,λιγοτερα πουλια απο εσας,φαινεται δεν περπατησαν καποιοι κοντα μας,ομως στο απογευματινο ειδαμε πολλα περισοτερα πουλια σε σχεση με το πρωι,βεβαια ανεβαιναν πολυ ψηλωμενα και καταφεραμε αλλες λιγες!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #449352

    Κατι εκανε η παρεα σημερα.Κατω απ΄τ΄αυλακι πηγαμε.

    http://i259.photobucket.com/albums/hh320/sniper645/IMG_20131215_103247_zps4b343c2b.jpg

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    877
    greg21 στις #449365

    Καπανδρίτι σήμερα το απόγευμα, το απόλυτο μηδέν. Όχι μόνο εκεί που πήγα αλλά γενικά δεν έπεσαν τουφεκιές.
    Καμμιά σχέση με χθες, που όχι πως έγινε πανηγύρι, αλλά δεν ήταν νέκρα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    766
    outlander στις #449375

    καλησπερα παιδια ενημερωνω κι εγω με τη σειρα μου.μετα το χθεσινο καρτερι στο μοδι επιστρεψαμε στο περπατητο στα περιξ τον θηβων κοντα στη ξηρονομη.4ωρο λοιπον περπατημα με 10 στο χερι και 1 η οποια η δραπετευσε απο το σακιδιο η αναστηθηκε η μου επεσε σε μια πτωση που ειχα.ανεξηγητο.ασ ειναι.συνοδευω με μια φωτο το σημερινο κυνηγι ετσι για το καλο.αλλες 5 και οφιλος μου .γενικα δεν ειχε πουλια.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ……………

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #449388

    καλησπερα! περπατητο σημερα με τον αδελφο μου ριξαμε 25 τσιχλες και πηραμε 21..τσιχλες εχει λιγες..περπατητο καναμε 4 ωρες..αντε να τουφεκισαμε συνολο 30-35 πουλια..και αυτες οι λιγες που ειχε πολυ πονηρεμενες χαμηλα μεσα στις ελιες δυσκολα σου εδιναν την ανεση για ευκολη τουφεκια..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 24,541 έως 24,555 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων