ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 25,381 έως 25,395 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    424
    Overlord στις #465079

    Σας ευχαριστω πολυ παιδια! Αθηνα ειμαι. Με τα αυτοκινητα σκεφτηκα να το παω κι εγω. Αλλα σκεφτηκα μηπως μου θυμωσει κανενας αν δει εναν τυπο να τον ακολουθει. Χαχα. Προς το παρον πηγα με ενα γνωστο στα Λεγραινα για ορτυκια. Το χαρηκα, αλλα χωρις σκυλο, μονο για τσιχλες με βλεπω προς το παρον. Αν εχετε καποια σημεια αναφορας που θα με κατευθυνουν, θα βοηθουσαν πολυ. Εγω κυνηγησα στην Αγια Βαρβαρα, πανω απο τα Λεγραινα. Αν δεν ειχα μαζι μου εκεινο τον κυριο, δεν θα ηξερα, οτι στα δεξια του δρομου, κυνηγας, αλλα στα αριστερα του δρομου….εθνικος δρυμος. Απο τετοιες παγιδες ψαχνω να προστατευθω, για να ειμαι και νομιμος.

    Αν και δεν μου αρέσει να προωθώ προϊόντα….αν έχεις smartphone με android πάρε με 9 ευρώ την εφαρμογή xenofone. Θα σου λύσει πολλά πρΟβληματα με την χωροταξία.Αλλιως αγόρασε κυνηγετικό χάρτη! Και εγώ εκεί τριγύρω κυνηγάω. Τσίχλες έχω βρει στην Βάρκιζα….όχι τώρα όμως….να κρυώσει πρώτα λίγο ο καιρός.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #465080

    όποιος θέλει ας έρθει στο καρτέρι να μου τα πει αυτά……..αλλιώς απο λογια εχουμε χορτάσει

    φιλαρακι εγω μπορω να ερθω???? αχχαχαχααχαχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #465082

    !0 στα 3 μεχρι στιγμης στις τσιχλες

    0-3 απο τα αποδυτηρια φιλε δημητρη??? χαχαχχαχ…….μου βγηκε αυθορμητα και δεν μπορεσα να αντισταθω!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #465083

    ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ????? που ελεγε και το αγορι στο σοου!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #465086

    ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ????? που ελεγε και το αγορι στο σοου!!

    τρελο αγοριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ουουουουουουου χαχαχαχαχαχαχαχαχα

    θα ερθεις να σε πάρω μαζί να τους πουμε καμια κουβεντούλα χιχιχιχιχιχιχιχιχι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #465092

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>mitsosvinci wrote:</div>
    !0 στα 3 μεχρι στιγμης στις τσιχλες

    0-3 απο τα αποδυτηρια φιλε δημητρη??? χαχαχχαχ…….μου βγηκε αυθορμητα και δεν μπορεσα να αντισταθω!!!

    Καλοοοοοο!!!! Θα κανω την ανατροπη παιζοντας πιο επιθετικα στο υπολοιπο του ματς!!! Θα τις βαραω αλυπητα ως το 95′!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #465093

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Sargentis wrote:</div>
    Σας ευχαριστω πολυ παιδια! Αθηνα ειμαι. Με τα αυτοκινητα σκεφτηκα να το παω κι εγω. Αλλα σκεφτηκα μηπως μου θυμωσει κανενας αν δει εναν τυπο να τον ακολουθει. Χαχα. Προς το παρον πηγα με ενα γνωστο στα Λεγραινα για ορτυκια. Το χαρηκα, αλλα χωρις σκυλο, μονο για τσιχλες με βλεπω προς το παρον. Αν εχετε καποια σημεια αναφορας που θα με κατευθυνουν, θα βοηθουσαν πολυ. Εγω κυνηγησα στην Αγια Βαρβαρα, πανω απο τα Λεγραινα. Αν δεν ειχα μαζι μου εκεινο τον κυριο, δεν θα ηξερα, οτι στα δεξια του δρομου, κυνηγας, αλλα στα αριστερα του δρομου….εθνικος δρυμος. Απο τετοιες παγιδες ψαχνω να προστατευθω, για να ειμαι και νομιμος.

    Αν και δεν μου αρέσει να προωθώ προϊόντα….αν έχεις smartphone με android πάρε με 9 ευρώ την εφαρμογή xenofone. Θα σου λύσει πολλά πρΟβληματα με την χωροταξία.Αλλιως αγόρασε κυνηγετικό χάρτη! Και εγώ εκεί τριγύρω κυνηγάω. Τσίχλες έχω βρει στην Βάρκιζα….όχι τώρα όμως….να κρυώσει πρώτα λίγο ο καιρός.

    Eγκρινω και επ’ αυξανω !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3430
    ΛΕΩΝ στις #465095

    Eγκρινω και επ” αυξανω !!!

    Μα ποιος είστε στρατηγέ μου,αρχηγό στρατιάς μου θύμισες.
    Πάντως χρήσιμος ο Ξενοφών.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    229
    Σπύρος στις #465097

    καλησπερα φιλε μου.η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο νωρις ακομα ομως μπορεις να πετυχεις κανα μπασιματακι.λοιπον αν εισαι απο αθηνα θα σου προτεινα τα κλασικα μαραθωνα καπανδριτι καλαμο η δερβενοχωρια

    Φίλε, αν μαραθώνα εννοείς το καλέτζι, νομίζω πως είναι ακόμα απαγορευμένο λόγω της πυρκαγιάς των τελευταίων χρόνων στο γραμματικό. Τσέκαρέ το για να μην έχεις τραβήγματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    87
    xristos v 101 στις #465108

    καλημερα σημερα πηγα το πρωι παλι ενα μικρο μπασιμο το εκανε αλλα οχι οπως χθες..χθες ειχε περισσοτερες,
    καταφερα να παρω 2 τσιχλες κι εναν κοτσυφα(καρτερι) τα περισοτερα πουλια ψηλωμενα, και μια φοτο!!
    περιξ θεσσαλονικης….

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #465137

    ΚΑΛΟ ΤΣΙΧΛΟΜΗΝΑ να εχουμε!!!!!
    σημερα εκανε ενα μικρο μπασιματακι μεταξυ θηβας-αθηνας…..το αποτελεσμα ηταν να μπουνε οι πρωτες 3 τσιχλιτσες στην τσαντα!!!!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    214
    Pashalis88 στις #465141

    Κανένα νέο από Εβρο ?.Μακεδονία έχει αρχίσει να έχει πουλιά ξέρει κανείς ? Ή είναι πολύ νωρίς ακόμα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #465163

    Για πάμε σιγά σιγά λεμεεεεε να πάρει φωτιά το τοπικ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    22
    Leonidas στις #465175

    Καλησπέρα σας
    εθεάθη η πρώτη τσίχλα και στα Γλυκά Νερά κατεβαίνοντας απο τον Υμμητό,
    για να δούμε τι μας επιφυλάσσει η συνέχεια???????

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 25,381 έως 25,395 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων