ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 25,456 έως 25,470 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    Stavros de στις #465585

    Κυριακη κενρικη ευβοια ειδαμε καμια 10αρια πουλακια.Αρχισαν να ερχονται.

    από τα καλύτερα μέρη για μπασίματα έχετε! σας ζηλεύω που είστε συνεχεια εκεί!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    Stavros de στις #465586

    πυρωμένοι όλοι! χάχα!
    και για να σας φτιάξω ακόμα περισσότερο, πάρτε και ένα από τα καλύτερα ελληνικά βίντεο που παίζουν!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    15
    beretta a400 στις #465587

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>beretta a400 wrote:</div>
    κερκυρα τιποτα απο τσιχλεσ και φασσεσ.

    Βρε πατριώτη, πως να μπούνε πουλιά με τέτοιο καιρό;<br>
    Αφού βρέχει ασταμάτητα από χθες το πρωί…

    Λέω για της προηγούμενες ημέρες ρε πατριώτη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #465589

    πυρωμένοι όλοι! χάχα!<br>
    και για να σας φτιάξω ακόμα περισσότερο, πάρτε και ένα από τα καλύτερα ελληνικά βίντεο που παίζουν!

    θα μου επιτρέψεις να βάλω εγώ το καλύτερο ελληνικό βίντεο κατ εμέ,δια του λόγου οτι έχω κάνει μεγάλη διατριβή στα βιντεάκια χαχαχαχα

    το βιντεάκι που ανέβασες είναι πολύ καλό αλλα είναι απο πολλα κυνήγια!!!!!!!!!!!! για δες τώρα και αυτό και μέτρα της τσίχλες προσεκτικά χαχαχα

    ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ!!! 2011

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #465597

    Καλυσπερα!θυμαμαι τα οκτωμβριανα του 12 στην βορεια ευβοια ενω ειχαν καλυτερες προυποθεσεις απο του 11 (που ηταν μια καλη τσιχλοχρονια) και οι πρωτες μερεσ απο τα περασματα ξεκινησαν με επιτυχιες στη συνεχεια εβρεχε καταρακτοδως επι 3 μερες και εξαναφανιστηκαν τα πουλια τελειως . επισης περυσι στην αρχη τα πουλια εδωσαν καλα δειγματα αλλα ο πλυθυσμος εμεινε στασιμος…για να δουμε φετος! τα καλυτερα περασματα ειναι συνηθως μεταξυ 20-30/10 , το σαββατο θα κανω την πρωτη εξορμηση!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    Stavros de στις #465603

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Stavros de wrote:</div>
    πυρωμένοι όλοι! χάχα!<br><br>
    και για να σας φτιάξω ακόμα περισσότερο, πάρτε και ένα από τα καλύτερα ελληνικά βίντεο που παίζουν!

    θα μου επιτρέψεις να βάλω εγώ το καλύτερο ελληνικό βίντεο κατ εμέ,δια του λόγου οτι έχω κάνει μεγάλη διατριβή στα βιντεάκια χαχαχαχα

    το βιντεάκι που ανέβασες είναι πολύ καλό αλλα είναι απο πολλα κυνήγια!!!!!!!!!!!! για δες τώρα και αυτό και μέτρα της τσίχλες προσεκτικά χαχαχα

    <iframe width=”591″ height=”443″ src=”http://www.youtube.com/embed/bFz1tSveZqk?feature=oembed&wmode=opaque&#8221; frameborder=”0″ allowfullscreen=””></iframe>
    ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ!!! 2011

    τι λες ρε φίλε μόνο κοτσύφια?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #465604

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>manosbmw wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Stavros de wrote:</div><br>
    πυρωμένοι όλοι! χάχα!<br><br><br>
    και για να σας φτιάξω ακόμα περισσότερο, πάρτε και ένα από τα καλύτερα ελληνικά βίντεο που παίζουν!

    θα μου επιτρέψεις να βάλω εγώ το καλύτερο ελληνικό βίντεο κατ εμέ,δια του λόγου οτι έχω κάνει μεγάλη διατριβή στα βιντεάκια χαχαχαχα

    το βιντεάκι που ανέβασες είναι πολύ καλό αλλα είναι απο πολλα κυνήγια!!!!!!!!!!!! για δες τώρα και αυτό και μέτρα της τσίχλες προσεκτικά χαχαχα

    <iframe width=»591″ height=»443″ src=»http://www.youtube.com/embed/bFz1tSveZqk?feature=oembed&wmode=opaque» frameborder=»0″ allowfullscreen=»»></iframe><br>
    ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ!!! 2011

    τι λες ρε φίλε μόνο κοτσύφια?

    χαχαχαχαχαχαχα για πες μου τώρα που το είδες,είναι καλό η όχι

    απλά να τονίσω οτι έχει κοπή ένα κομάτι απο το βίντεο που λέει πόσες φορές πήγε στο αμάξι και γύρισε!!!!!!!!!!!!!και τον λόγο που πήγε στο αμάξι!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    205
    tsakalos στις #465605

    Μάνο νομίζω πως ακόμα ακούγεται ότι πήγε 3 φορές στο αμάξι να αδειάσει τα πουλιά γιατί ξεχείλιζαν από το γιλέκο…

    Μάλλον το όριο είχε πάει περίπατο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    627
    freeman.1989 στις #465609

    Με το βίντεο που ανέβασε ο Μάνος μου θύμισε το καλύτερο κυνήγι τσίχλας που έχω κάνει με τον πατέρα μου.
    Και λέω μου θύμισε διότι οι καιρικές συνθήκες ήταν οι ίδιες.
    Συννεφιά,πολύ κρύο και χιόνια σε κάποια σημεία του κυνηγότοπου.
    Σε 50 λεπτά ρίξαμε και οι δύο μας περίπου 80 φυσίγγια(όσα είχαμε δηλαδή) και πήραμε 38 τσιχλοκότσυφα στο χέρι.
    Μακάρι κάποια στιγμή να ζήσω ξανά μια ανάλογη μέρα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #465611

    Καλησπέρα τσιχλοκυνηγοι.δεν είχα τίποτα να κάνω αποψε και πηγα σε ένα κοντινό απογευματινό.βαρεσα μία κουρουνα μόλις πήγα και απολαμβάνα το καφεδακι μου όταν μου περασε η πρωτη μες στα μουτρα!ακολουθησαν αλλες 5 μεχρι τις 7 απο τις οποίες εριξα στις 3 και πηρα τις 2.πιανουν σιγα σιγα τα πουλια.ο καιρος νοτιαδουρα και βαρια συννεφιά.μακαρι να βορισει και να ξαστερωσει ως το σ/κ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    ΓΙΩΡΓΟΣ στις #465613

    καλησπερα σε ολους

    αυτο περιμενουμε για το Σ/Κ σιγουρα θα εχη βοριαδες κ με το φεγγαρι γεματο
    ε κατι θα γινει θα δεις υπομονη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #465614

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>STAVRAETOS wrote:</div>
    έχουμε κανένα νέο από καπανδριτι

    ψόφια πράγματα φίλε μου απο 7:00-10:00 δυο είδα! ούτε μικροπουλα ούτε τίποτα!<br>
    στο γνωστό ύψωμα πέσαν καμιά δεκαριά ντουφεκιες!

    το σαββατο ημουν κι εγω εκει και ειδα ακριβως τα ειδια πραγματα το καλο ειναι οτι τωρα το απογευμα στο χαλχνδρι ειδα μια τσιχλα και μοναδικη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    Stavros de στις #465626

    καλησπερα σε ολους

    αυτο περιμενουμε για το Σ/Κ σιγουρα θα εχη βοριαδες κ με το φεγγαρι γεματο<br>
    ε κατι θα γινει θα δεις υπομονη

    από τετάρτη πρωί 6:00 βοριάδες!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    STAVRAETOS στις #465635

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>STAVRAETOS wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Stavros de wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>STAVRAETOS wrote:</div><br><br>
    έχουμε κανένα νέο από καπανδριτι

    ψόφια πράγματα φίλε μου απο 7:00-10:00 δυο είδα! ούτε μικροπουλα ούτε τίποτα!<br><br><br>
    στο γνωστό ύψωμα πέσαν καμιά δεκαριά ντουφεκιες!

    το σαββατο ημουν κι εγω εκει και ειδα ακριβως τα ειδια πραγματα το καλο ειναι οτι τωρα το απογευμα στο χαλχνδρι ειδα μια τσιχλα και μοναδικη

    αν θέλεις να δεις και άλλες έλα από το σπίτι μου αυριο να πιούμε καφεδάκι, έχω δυο στην κλούβα ένα ψαρόνι και έναν κότσυφα! χαχαχα!

    ευχαριστώ για το καφεδάκι, ειναι σαν να το ηπιαμε. βλεπεις είμαι από τους τυχερους που ακόμα δουλευουν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/06/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    147
    benelli-crioevo στις #465664

    καλημερα στους συναδελφους κυνηγους.σημερα ειδα τις 2 πρωτες τσιχλες.και ενα κοπαδακι ψαρονια.περιοχη μεσογεια αττικης.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 25,456 έως 25,470 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων