ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 27,976 έως 27,990 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #497226

    Έτσι :good:  σειρά πρώτα τα τρυγονακια!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #497230

    Έτσι :good: σειρά πρώτα τα τρυγονακια!!!!

    <hr />

    686 Ε-SPORTING

     

    Πίσω μωρη πατερίτσα :yahoo: :yahoo: :yahoo: που μου θες και τρυγονάκια. :bye: :bye: :bye: . φυσίγγια βρήκες η ακόμα εχω κατι καλα στα 3600 γραμ  για τα καθίστα και κάτι περισσέματα στα 28 γραμμ για αυτά που είναι εκτος βολής ξέρεις εσύ  … Μάνο μην μασάς αγορίνα μου δώσε τσίχλα στο λαοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο σουυυυυ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #497239

    Φίλος! Αυτά με τα 3600 γρ  τα θέλω! B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #497957

    λοιπόν δεν ξέρω αν είναι ντοπιάρικα η όχι πάντως επεσαν οι πρωτες τσιχλες σε σερρες,χαλκιδικη και κερκυρα,επίσης και μια μπεκάτσα σημερα στην χαλκιδική(ενημέρωση απο το facebook) :scratch:  :unsure:  :unsure:

    τωρα δεν ξέρω και πολλά αλλα αμα είναι αλήθεια πρέπει να φορτώσουμε φυσεκια μητσο,σταθη και bill-εργαλειοοοοοοοοο

    kapna αστον να πάει αυτόν για τρυγόνια και εμεις να πιάσουμε τα καρτέρια για της κοπελάρες μας χαχαχαχα :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #497958

    Πλάκα κάνεις τώρα ε??? Άντε και οι τσιχλες να ήταν τίποτα ντοπιαρες,  έχω δει Ιούλιο μηνα πολύ ψηλά σε έλατα , αλλά η μπεκατσα????

    Θέλω να φορτωσω από τώρα ρε φιλε αλλά το ψάχνω ακομη και άκρη δεν βρισκω.

    Μας χρωστάει μια πλούσια χρονιά το ρημάδι όμως!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #497959

    λοιπόν δεν ξέρω αν είναι ντοπιάρικα η όχι πάντως επεσαν οι πρωτες τσιχλες σε σερρες,χαλκιδικη και κερκυρα,επίσης και μια μπεκάτσα σημερα στην χαλκιδική(ενημέρωση απο το facebook) :scratch: :unsure: :unsure: τωρα δεν ξέρω και πολλά αλλα αμα είναι αλήθεια πρέπει να φορτώσουμε φυσεκια μητσο,σταθη και bill-εργαλειοοοοοοοοο kapna αστον να πάει αυτόν για τρυγόνια και εμεις να πιάσουμε τα καρτέρια για της κοπελάρες μας χαχαχαχα :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

     

    ειναι παρα πολυ νωρις  για τσιχλες..απο εβδομαδα παμε παλι 30+ θερμοκρασιες

    δεν παιζει ,καλα η ,μπεκατσα δεν το συζηταω πηγε καβουροτρυπες χαλκιδικι για μπανιο.αχαχχααχ…

    μην πιστευεται μωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε…. :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #497960

    Ρε Μανο μηπως σου ειχαν τιποτα χρωστουμενα από την πρωταπριλιά……….!

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #497961

    Ουτε φωτο μην πιστευεις γιατι εχω ακομα 4-5 μπεκατσες μεσα στην καταψυξη οποτε ο καθενας μπορει να κανει καζουρα στους αλλους ισα για να τους μπριζωσει……..! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5748
    Prowler ® στις #497963

    έτσι μπραβο Μάνο μπριζωσέ τους  B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #497964

    τι να σας πω αν λενε αυτοι ψεματα λέω και εγω,αλλα νομίζω οτι λένε αλήθεια πάντως…………….

    δεν νομίζω να ειναι τοσο μ@λ@κες για να μπριζοσουνε το κόσμο τζαμπα 😉  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #497965

    ΑΑΑΑ……..ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ……!!!!!! :yahoo:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #497970

    φιλος !ντοπιαρες τσιχλες ειδα και εγω φετος απο τον ιουλιο και το εχω γραψει ,το πιστευω , 😉 τωρα για την μπεκατσα δεν ξερω!παντως ειδα και ενα κοκκινολαιμι ,αμα αυτο λεει κατι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5748
    Prowler ® στις #497979

    φιλος !ντοπιαρες τσιχλες ειδα και εγω φετος απο τον ιουλιο και το εχω γραψει ,το πιστευω , 😉 τωρα για την μπεκατσα δεν ξερω!παντως ειδα και ενα κοκκινολαιμι ,αμα αυτο λεει κατι

    <hr />

    686 Ε-SPORTING

    Συριζαίικο σπουργίτι ήτανε μπρε Στάθη….. φόραγε… κόκκινο φουλάρι….  :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #497981

    φιλος !ντοπιαρες τσιχλες ειδα και εγω φετος απο τον ιουλιο και το εχω γραψει ,το πιστευω , 😉 τωρα για την μπεκατσα δεν ξερω!παντως ειδα και ενα κοκκινολαιμι ,αμα αυτο λεει κατι <hr />

    686 Ε-SPORTING

    Συριζαίικο σπουργίτι ήτανε μπρε Στάθη….. φόραγε… κόκκινο φουλάρι…. :mail:

    <hr />

    Φιλικά Μάριος – Prowler ®

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  χαχαχαχαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    424
    Overlord στις #497984

    λοιπόν δεν ξέρω αν είναι ντοπιάρικα η όχι πάντως επεσαν οι πρωτες τσιχλες σε σερρες,χαλκιδικη και κερκυρα,επίσης και μια μπεκάτσα σημερα στην χαλκιδική(ενημέρωση απο το facebook) :scratch: :unsure: :unsure: τωρα δεν ξέρω και πολλά αλλα αμα είναι αλήθεια πρέπει να φορτώσουμε φυσεκια μητσο,σταθη και bill-εργαλειοοοοοοοοο kapna αστον να πάει αυτόν για τρυγόνια και εμεις να πιάσουμε τα καρτέρια για της κοπελάρες μας χαχαχαχα :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Καλημέρα στην παρεά!

    Επιβεβαιώνω….το κομμάτι που αφορά τις τσίχλες. Κυνήγισα στην έναρξη στην Δράμα… και συγκεκριμένα κοντά στο Κατάφυτο Δράμας (κοντά στα σύνορα). Το βράδυ η θερμοκρασία στους 10 Κελσίου!! Είδαμε και ακούσαμε τσίχλες…ενώ τουφεκίσαμε και μια καθιστή. Θα ανεβάσω σχετική φωτογραφία για τους άπιστους.

    Για μπεκάτσες….δεν ξέρω….δεν είδα ….δεν άκουσα τίποτα.

     

    :bye:

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 27,976 έως 27,990 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων