ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 28,741 έως 28,755 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #508313

    γιατι ,σου εδειξαν ταυτοτητα!!!!!! B-)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #508315

    Παιδια? ….. για να ηρεμησουμε λιγο. Ο πλυθησμος των τσιχλοειδων γενικα εχει αποδεδιγμενα μια πτωτικη ταση!!! Δεν λεω πως ειναι προς εξαφανιση…. αλλα εχει μειωθει αρκετα. Ας δειξουμε ολοι αυτοσυγκρατηση! Ας καρποθουμε καθε εξορμηση ΜΟΝΟ 5-6 πουλια για το κεφι μας! Ας αφησουμε τον πλυθησμο τους να αυξηθει για ενα καλυτερο μελλον! Για μας! Για τα παιδια μας! ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!!!  :whistle:  :whistle:  :whistle:

    Γιατι φετος ετσι και τις βρω…. θα πεσει αγριο τουφεκιδι με το zabatti!!!  B-)  B-)  B-)  B-)   B-)   :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #508322

    Μάνο έχω φορτώσει φυσίγγια αρκετά και έρχονται και άλλα σε λίγες μερες. Νομίζω ότι πάμε για κάτι καλό και φέτος. Ίσως όχι τον πανικό που έγινε πέρισυ αλλά θα τα ρίξουμε τα τουφεκιδια μας. Ειδικά αν επαληθευτεί η εκτίμηση για τον χειμώνα που κάνουν στο site που έγραψες στο topic περί καιρου , τότε θα εχουμε και τον καιρό σύμμαχο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #508324

    Φορτώστε ρεεε!!Έρχονται! Σήμερα το πρωί ακουσα τα πρώτα τσικ στο άλσος Αιγάλεω και σίγουρα δεν είναι ντόπια πουλιά αφου δεν κρατάει!Μονο κοτσίφια έχει ντόπια!

    Προσπάθησα να τις διακρύνω στις φυλλωσιές αλλά που!?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #508326

    γιατι ,σου εδειξαν ταυτοτητα!!!!!! B-)

    <hr />

    686 Ε-SPORTING

    εσένα σε τρώει ο κολαράκος σου αλλα δεν θα σου κάνω την χάρη να σε ……….. χαχαχαχα

    και ετοιμάσου  για τα μπασίματα…….ξέρεις εσύ 😉  😉  😉

    Μάνο έχω φορτώσει φυσίγγια αρκετά και έρχονται και άλλα σε λίγες μερες. Νομίζω ότι πάμε για κάτι καλό και φέτος. Ίσως όχι τον πανικό που έγινε πέρισυ αλλά θα τα ρίξουμε τα τουφεκιδια μας. Ειδικά αν επαληθευτεί η εκτίμηση για τον χειμώνα που κάνουν στο site που έγραψες στο topic περί καιρου , τότε θα εχουμε και τον καιρό σύμμαχο.

    <hr />

    i hunt therefore i am

    μητσάρα έχω φάει τον κόσμο να βρω σάιτ της προκοπής που να λέει και 5 κουβέντες παραπάνω για τον καιρό,το συγκεκριμένο έχει και φόρουμ που μπωρείς να μπένεις και να διαβάζεις κιόλας :good:  :good:

    αν θα σου πώ οτι έχω ενα κουτί φυσίγγια απο πέρυσι μόνο θα με πιστέψεις?αύριο θα κανονίσω για να πάρω πράμα………. :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #508328

    Εντάξει, προλαβαίνεις να φορτωσεις! Το site όντως δείχνει καλο! Όπως έγραψε και ο Σπύρος πιο πάνω ηδη λιγοστές έχουν κατέβει. Χθες σήκωσε 2-3 ένας φίλος πολύ ψηλά στο βουνό!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #508332

    Δεν κρατιεστε με τιποτα εσεις!!!  :good:   :good:

    Πως παει εκεινο το τραγουδι?

    Ζηλευω πολυυυυυυ

    Ζηλευω πολυυυυυ

    Που αλλος σ’αγκαλιαζει…..  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #508345

    Αλλος ειδε ……αλλος ακουσε ………ρε καθηστε καλα ειναι νωρις ακομα .! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #508346

    Υπόσχομαι την πρώτη να την βγάλω μια ωραία φωτογραφία, όπως της αξίζει άλλωστε, και να στην αφιερώσω!!!! Έτσι για να σε πριζωσω φίλτατε Κυπριε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #508349

    Αυτο να κανεις!!! Αλλα να ξερεις πως εχω μπει ηδη στη πριζα….  :yes:  Κι ασχημα κιολας!!!  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    θοδωρης96 στις #508370

    καλησπέρα στην παρέα είδαμε τις πρώτες 2-3 Φθιώτιδα σήμερα ημιορεινά.. καλή αρχή να έχουμε με τις πολυπόθητες κυρίες. πιστεύω από σκ θα φανούν καλά οι πρώτες οι βιαστικές.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #508372

    Xαχαχαχαχαχαχα…κλαιω

    Αν ηξερες τι ζημια εκανες στα παιδια με την φωτογραφια που ανεβασες …

    Δεν βλεπω να κοιμουνται αποψε…….αχαχαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #508373

    Δεν εχεις στο ψυγειο καμια αμαδητη περσινη να τους τη δωσεις για κουκλα να παιζουν ……χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #508376

    καλησπέρα στην παρέα είδαμε τις πρώτες 2-3 Φθιώτιδα σήμερα ημιορεινά.. καλή αρχή να έχουμε με τις πολυπόθητες κυρίες. πιστεύω από σκ θα φανούν καλά οι πρώτες οι βιαστικές.

    καλησπέρα

    μισό………….είδες 2-3 είπες έτσι;; αυτες στην φωτο δεν είναι φετινές να υποθέσω;;;εεεε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2688
    periklis_ath στις #508377

    1-3 του νεου μηνα οι εμφανισεις θα ειναι αρκετες νομιζω..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 28,741 έως 28,755 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων