ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 29,851 έως 29,856 (από 29,856 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

• Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2017

Αρ. μηνυμάτων:
    43
    liverisst στις #517243

Και του χρόνου σε όλους με υγεία. Χθές τελευταία μέρα έκατσα στο πόστο μόνος μου μιας και αυτή η μέρα είναι δύσκολη για μένα και περίμενα… Κάτι λίγες φάνηκαν από τις 17:30 και μετά, αλλά δεν έβγαιναν ως συνήθως και απ’ ότι κατάλαβα δεν ήθελαν και καμία κουβέντα με ανθρώπους, ξέκοβαν από πολύ μακριά. Να μην τα πολυλογώ, μία μου βγήκε κατά τις 18:40 και μία πήρα για να πώ και του χρόνου.

Ζάκυνθος

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    2/12/2017

Αρ. μηνυμάτων:
    216
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #517251

Απογευματινο κυνηγι εχτες περπατητο διωρο βαρησα 7 τσιχλες με 2-3 χαμενες ριξαμε κατι τουφεκιες ειχε περισσοτερα πουλια απο αλλες φορες και τα πιο πολλα κοτσυφια πολυ χαλια χρονια για την τσιχλα ελπιζω η επομενη να ειναι καλητερη για ολλους.

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    3/11/2016

Αρ. μηνυμάτων:
    209
    Ηλίας στις #517258

Καλησπέρα στα αγόρια.

απο σήμερα μετακομίζουμε στον καφενέ…..

έκλεισε η σαιζόν και προσπαθώ ακόμα να καταλάβω τι πήγε στραβά. Η απλή εξήγηση, οτι δεν μας πήγαν τα πουλιά. Ελπίζω και εύχομαι όλοι οι δικοί μας άνθρωπο να ειναι καλά και στα καρτερία τους στην έναρξη.

με το καλο να βρεθούμε και στην έκθεση.

και του χρόνου καλύτερα.

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/9/2012

Αρ. μηνυμάτων:
    1625
    mitsosvinci στις #517309

Περπάτημα και συλλογή χόρτων είπα να κάνω για να χαλαρώσω αλλά αυτά που είδα μου άναψαν τα αίματα. Συνάντηση πρωτη: κοτσύφια  (υπήρχαν ηδη) και τσιχλες πολλες. Συνάντηση δευτερη: μαζεύω τα ραδίκια μου και ακούω το χλευαστικο τους γελιο.Δεν είναι δυνατόν λέω και όμως! 16 γερακοτσιχλες πάνω σε μια ολανθιστη αμυγδαλιά. Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!!!!!

i hunt therefore i am

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    2/11/2014

Αρ. μηνυμάτων:
    2010
    ZABALA213 στις #517314

:yahoo: :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:

Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    2/11/2014

Αρ. μηνυμάτων:
    2010
    ZABALA213 στις #517315

Ετσι είναι Μητσο μου ……..μαθαν ότι (μαμιωμαστε) και πλακωσαν κι οι γυφτοι…….:yahoo:

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 29,851 έως 29,856 (από 29,856 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων