ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,196 έως 30,210 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #519885

    Μήτσο και λοιποί φίλοι.

    δεν απαντιούνται όλα, ούτε όλα τα σχόλια που γράφονται εδώ…..

    ότι κάτι σκέφτεται ο καθένας μας για καθένα

    από τα μέλη που γράφει κάτι, και γι αυτό το κάτι

    που γράφει και με τον τρόπο που το γράφει,

    ισχύει, αλλά δεν

    είναι υποχρεωτικό να το γράψουμε κιόλας αυτό που σκεπτόμαστε!!!

    ας πέσει και κάτι χάμω……

    υπάρχουν και καταστάσεις που θέλουν κατανόηση εκ μέρους

    των υπολοίπων. νομίζω ο νοών νοείτο.

    Μάνο, ακούς;;;;;;;;;; άστο να πάει στο καλοοοοοοοοοο……


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    ZaitseVasily στις #519887

    Προφανώς κύριε Νίκο δεν είσασταν μια παρέα και γι αυτό σε σουταραν. Πάντως δεν μπαίνουν αυτοί που σε έδιωξαν εδώ. Τι να κάνουν με τους μαγκουφηδες;;; Σε αυτούς που παρακαλάς αρέσουν πολύ οι κλίκες και εδώ τέτοιες δεν έχει πλέον.

    <hr />

    i hunt therefore i am

    :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    ZaitseVasily στις #519888

    νικο σε θελουμε αρκει να προσεχεις τι γραφεις χωρις να μειωνεις αλλους.αμιγως κυνηγετικα πραγματα δηλαδη.καποια πληροφορια καποια ερωτηση τετοια πραγματα .δεν ειναι παντα αναγκη να συμφωνουμε το ξεκατινιασμα ομως δε ταιριαζει στο ε αρτεμις.ουτε μπορουμε να μαστε συνεχεια στο pc να σου απανταμε αμεσως εχουμε και δουλειες .νομιζω οτι εκφραζω και τα αλλα παλια μελη του φορουμ.αυτα

    :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    48
    ZaitseVasily στις #519889

    Καλημερα. Σημερα που με εχει κλεισει η βροχη μεσα και εχω χρονο, θα σας πω τα νεα μου. Εχτες πηγα για πρωινο καρτερι σε πιασμενες και περπατητο στην ανατολικη βοιωτια. Πουλακια ειχε το πρωι αλλα ψηλωμενα. Επισης ειχε τρομερη υγρασια και πολλη ζεστη για την εποχη. Οποτε η S4 ειχε την τιμητικη της. Με προσεκτικες ντουφεκιες πηρα 6 και βρηκα τα 5. Μετα σε τριωρο περπατητο πηρα αλλες 9 αλλα βρηκα τις 7. Ηθελε μεγαλη προσοχη γιατι υπηρχαν πολλοι που μαζευαν τις ελιες τους, οποτε και τα πουλια ειχαν σκορπισει αρκετα και δεν τα εβρισκες ευκολα. Τσιχλες μπασιματιαρικες δεν προσεξα παντως στο συγκεκριμενο σημειο. Ειδα καμια 5αρια κοπαδακια των 3 – 4 πουλιων να περνανε στον Θεο αλλα δεν μπορω να πω αν ηταν μπασιμο η εσωτερικη μετακινηση λογω επικειμενης αλλαγης του καιρού. Το καταυχαριστηθηκα παντως και η γενικη εικονα με αφησε ικανοποιημενο για την συνεχεια. :good:

    <hr />

    Απλότητα ίσον ευτυχία

    :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #519890

    Καλησπέρα σε όλους…

    Νίκο φυσικά και είσαι ευπρόσδεκτος , όπως όλοι αρκεί να μην υπερβαίνεις τα ηθικά όρια όπως πολύ σωστά αναφέρανε 2-3 παλαιότερα της Ακροπόλεως μέλη του artemis….

    Βέβαια σε καταλαβαίνω σε 2-3 πράγματα που αναφέρεις σχετικά με την παρουσία σου σε ανάλογο κυνηγετικό site ( γιατί στην ουσία όλοι συνάδελφοι κυνηγοί είμαστε )

    Έχω να κάνω 2 παρατηρήσεις…

    1) Ο εδώ Γιάννης ( outlander ) δεν έχει καμία σχέση με τον άλλο που ισχυρίζεσαι…

    2) Μπορεί κάποιος να ρωτάει το Σάββατο και να παίρνει απάντηση την Τετάρτη   δηλαδή να αργεί παααρα πολύ ,  να ξέρεις ότι εδώ το κάνουμε αργά και να διαρκεί πολύ

    3) Γιάννη πήγα κεντρική Εύβοια σε πασίγνωστα καρτέρια….

    Αυτά….

    Άντε Νίκο πες τι παίζει στην Όμορφη Σάμο ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519892

    :bye: :bye:  :bye:  :bye:  :negative:  :negative:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2019
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    Γιάννης στις #519894

    Μητσο σημερα πηρα τα κυνηγετικα νεα και λεει οτι τα μπασιματα τις τσιχλας τελειωσαν 2,3 νοεμβριου,και οτι βλεπουμε απο δω και περα ειναι οριζοντιες μετακινησεις,εγω δεν το πιστευω αυτο,σιγουρα κατι εχει μεινει πισω και το π,σ,κ κρυβει εκπληξεις!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #519895

    kinder σαββατοκύριακο………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2019
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    Γιάννης στις #519896

    Τι να κανω ρα τασο περιμενω καμια καλη εκπληξη μηπως βαρησουμε και μεις κανενα,γιατι απο τι φαινετε οταν βγαινεις για καρτερι εμεις καθομαστε σπιτι και πινουμε καφε,ασε και κανενα για μας ρε φιλε,μην τα βαρας ολα,τα εχεις ρημαξει,ημαρτον!χαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #519897

    Αφου ρε γιαννη  σου έλεγε οτι τις ακουγε να περνανε το βράδυ , τι φταιω αν κάθεσαι σπίτι και πίνεις καφέ ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519900

    :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #519901

    taso  εαν φυσηκα  εισαι  ο ιδιος που μπενεις στο HL ο
    <h4 class=”message-name”>tasos hunter   πες τιποτα αν μπωρεις  στους διαχειρηστες  να με βαλουν μεσα , στο HL γιατι αδικα με εβγαλαν , πρωτα με μιοσαν και με εκνευρησαν , και τους αντεπεδοσα , και μετα με εβγαλαν δια παντος</h4>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #519902

    αχαχαχααχαχχαχα…..Νικο κλαιω απο τα γέλια….όχι δεν είμαι αυτός χαχαχαχα….αλλά ρε Νικόλα τι κάψα και αυτή που έχεις , άστο να πάει , αφού σε μείωσαν και σε πρόσβαλλαν , άστο , κάτσε εδώ να τα λέμε ωραία….είμαστε όλοι γαμώ τα παιδιά , αργούμε και να τελειώσουμε αχαχαχαχα ….Παναγία μου η κοιλιά μου , να είσαι καλά βρε Νικόλα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2019
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    Γιάννης στις #519903

    Αστον ανθρωπο ρε τασο και κοιτα να τον φτιαξεις με τα κονε που εχεις,ορφανιδη εχει τον κατταληλο ανθρωπο να σε βαλει μεσα,απλα ειναι υπο σκεψη,τασο σε παρακαλω κανε κατι γιατι θα παθει καταθλιψη ο φιλος,εχει χασει ολα τα προγραμματα και της απαντησεις στα μηνυματα των 30 δευτ/των!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    tiger στις #519905

    εδώ και καμιά εβδομάδα σε απογευματινά πολύ λίγα πράγματα δε το ψάχνω όμως και ιδιαίτερα που θα πάω. 10-15 τουφεκιές λίγο πριν το σούρουπο. Δεν ακούω όμως και τουφεκιές από αλλού. Ίσα που να ξεσκάει το λαμπραντόρ μέχρι να πάμε για καμιά πάπια.

    Έχω σε ανάρρωση τον άλλο μέχρι τέλος εβδομάδας και θα ξαναβγούμε και στο βουνό.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,196 έως 30,210 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων