ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,256 έως 30,270 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #520015

    οποιος κοροιδευει τα μουτρα του κοροιδευει  :whistle:  :whistle: ,   B-)  να και να με βαλετε  τα  γραφω  :mail:  εκει που δεν πιανει μελανη , και να μην με βαλετε παλυ   τα γραφω :mail:  εκει , ΤΕΛΟΣ   THE END   :bye:  :bye:  :bye:  :bye:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #520016

    περιμενα λιγο ποιο σοβαρα ατομα , αλλα δεν πειραζει ,  και οι φημες δικαιωθηκαν  που ειχα  ακουσει για αυτο το φορουμ  :bye:  :bye:  :bye:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #520017

    Τι έγινε Νίκο ;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #520018

    Νίκο να ξέρεις οποιος ξαναπεί εξυπνάδα  για σένα θα τον στείλω για χειμωνιάτικο μπάνιο ΤΕΛΟΣ.

    Για πές μου τώρα τι πυρίτιδες γεμίζεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #520019

    ειπα να μην ξαναγραψω αλλα ……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #520020

    αφου λες οτι  εισαι αυτος που  μπωρει να με βαλει στο HL, και οπως λενε και οι αλλοι , τοτε θα μπορεις και να διαβαζεις το HL , μπες στο συμβουλες και συνταγες ιδιογομοσης  να δεις με τη πυρητηδες γεμηζα πριν εαν  εναμηση μηνα , με της ιδιες γεμηζω και τωρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #520021

    ασεμε ρε φιλε με τον πονο μου , και μην παιζεις με τον πονο μου για να φανης εξυπνος στους αλλους

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #520022

    Βρε τι κακο μας βρηκε………………………….. :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/06/2015
    Αρ. μηνυμάτων:
    179
    Νίκος Ορφανίδης στις #520023

    φιλε ΤΕΛΟΣ  :bye:  :bye:  :bye:  :bye:  χαιρετηστε μου τον πλατανο ,  οι αλλοι και ο τσιροπουλος , που εχει φωτο  στο πριφιλ του ενα τσιροπουλι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/06/2019
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    Κωσταςsetter στις #520024

    Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν :whistle:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #520025

    Ορφανιδη άντε να σου πω την αλήθεια αν και εχω σοβαρές αμφιβολίες για το αν ο εγκέφαλός σου μπορεί να την κατανοησει. Δεν θα σε βάλει ΚΑΝΕΝΑΣ στο hl ΠΟΤΕ!

    Από εδώ και πέρα να παρακαλάς τα φιλαρακια σου που σε έδιωξαν με τις κλωτσιές να το διαλύσουν και αυτο και να φτιάξουν ένα τριτο. Έτσι θα μπορέσεις να ξανα γραφτείς και να υσηχασεις. Περα απο το γλύψιμο (εχεις μεγαλο ταλεντο σε αυτο)λοιπόν κάνε και καμία προσευχή για να γίνει αυτό που σου ειπα!

    Μάνο ρίξε μου μπαν τωρα. Δεν θα με πειράξει καθόλου. Θα γλιτώσω και από το να διαβάζω τις παπαριες του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #520026

    Τι λες ρε Μητσο ………..θες να τον καταραστω και να μην ξαναπιασει όχι τσιπουρα όχι καλαμαρι αλλα ουτε <<γαυρο>> του Φαληρου……….εεεεεεε……μαριδα……. ηθελα να πω……………χαχαχαχα :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #520028

    Λετε ρε παιδια να το κανει αληθεια και να μας χαιρετισει τον πλατανο…….;;;;;;;

    Δεν είμαι και πολύ σιγουρος…….!!!!! :scratch:  :scratch:  :scratch:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #520029

    Πρώτον, φίλε μητσο με το τσιροπουλι, τελικά δεν αντεξες……ούτε συ….ρε λεβεντες, μπόρα ειναι θα περάσει, υπομονεψτε…..ο τι σκεφτόμαστε, δεν σημαίνει οτι πάντα πρέπει να το λέμε κιόλας!!!!!

    είπαμε, αμαρτία…..

    δευτερον, Τάσο, θέλω να πιστέψω οτι αυτή η φωτό ειναι από πρόπερσι τον Ιανουάριο……και οτι στο όχημα ήσασταν έντεκα άτομα μέσα. Αν δεχτώ οτι ειναι χθεσινή, μαζί με το μακρομυτικο το βρωμοπουλο που βλέπω μπροστά μπροστά, θα πάω να το σπάσω. Οχι το όχημα – το τουφέκι. Και εχω ήδη σπάσει ένα 1100 πριν από δεκαπέντε χρόνια από κυνηγονευρα, Ε, μη το δευτερωσω το κακό……

    τωρα, σου ανοίγονται τρεις δρόμοι. Η γράψε ναι, πρόπερσι Γενάρη έντεκα άτομα, η σταματα το κυνηγι, να βαρέσουμε τίποτα και οι λοιποί, η την Κυριακή μας καλείς στο μέρος αυτό, και μας τα κανεις και παγανα – δωρεάν εννοείται…….

    άντε, τι να πω, ζηλεύω, αλλά άξιος…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2019
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    Γιάννης στις #520030

    Ηλια τα εχει ρημαξει τα πουλια στην κεντρικη ευβοια ο τασος,οπου και να πας μυριζει νεκροταφειο,πρεπει να αποφευγεις τα μερη που παει γιατι απλα δεν θα παρεις τιποτα,5 τετοιους να εχεις στην περιοχη θα κοψεις και το κυνηγι!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 30,256 έως 30,270 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων