φυσιγγια FOB ARX 34 ΚΑΙ 36 ΓΡ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #252969

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ…
    ΔΚΟΜΙΣΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ(ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΣΙΧΛΕΣ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ) ΤΑ MAX TA ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ…
    Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ…
    1η ΒΟΛΗ ΜΕ ΜΑΧ ΣΤΑ 17 ΜΕΤΡΑ 3 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ…
    1η ΒΟΛΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ ΣΤΑ 17 ΜΕΤΡΑ 97 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ..(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ-ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΕΝΑ…
    2η ΒΟΛΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧ ΣΤΑ 7 ΜΕΤΡΑ 65 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΧΩΡΙΣ ΚΕΝΑ
    2η ΒΟΛΗ ΜΕ ΤΟ Κ. ΣΤΑ 7 ΜΕΤΡΑ 210 ΣΚΑΓΙΑ

    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ 3* ΤΣΟΚ….
    ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ 1Η ΒΟΛΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΧ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΩΝ 15 ΜΕΤΡΩΝ ΤΟ 5* ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ???

    ναι καλα ολα αυτα αλλα το ΜΑΧ εχει 34 γρ σκαγια και του κουτουμανου 40 γρ :angry:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #193683

    Σε δικές μου δοκιμές με 5* με τα ΜΑΧ διασποράς στα 10 μέτρα είχα το επιθυμητό 1χ1, μετά τα 10 μέτρα σπάνια έχω τουφεκίσει μπεκάτσες…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    134
    ntinosstr στις #193690

    ναι καλα ολα αυτα αλλα το ΜΑΧ εχει 34 γρ σκαγια και του κουτουμανου 40 γρ

    και με 32 γραμμαρια διασπορας του δουβρη που εκανα ηταν πολυ καλυτερο απο το max…
    ολες αυτες τισ δοκιμες τις εκανα μετα απο παμπολες αποτυχιες με τα max

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/07/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    110
    nikos612 στις #252876

    ναι καλα ολα αυτα αλλα το ΜΑΧ εχει 34 γρ σκαγια και του κουτουμανου 40 γρ

    και με 32 γραμμαρια διασπορας του δουβρη που εκανα ηταν πολυ καλυτερο απο το max…
    ολες αυτες τισ δοκιμες τις εκανα μετα απο παμπολες αποτυχιες με τα max

    αποτυχιες με τα ΜΑΧ,ασ'το φιλαρακι μην το συζητας καθολου!ευτυχως που πηγα με ενα φιλαρακι παρεα κ μου ανοιξε τα ματια,εκεινος δουλευε τα κιτρινα του λαμπρου κ απο τοτε δεν τα εχω αλλαξει τουλαχιστων σαν πρωτο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    252
    gkiaouris_2 στις #252831

    αποτυχιες με τα ΜΑΧ,ασ'το φιλαρακι μην το συζητας καθολου!ευτυχως που πηγα με ενα φιλαρακι παρεα κ μου ανοιξε τα ματια,εκεινος δουλευε τα κιτρινα του λαμπρου κ απο τοτε δεν τα εχω αλλαξει τουλαχιστων σαν πρωτο!

    παντως στο πολυ πυκνο (μεσα στο πυκνο) τα max ειναι μεγαλη βοηθεια!!! Εγω εχω πολυ δυσκολα πουλια, στα ορια της κολοφαρδιας…

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων