Ιερομόναχος πυροβόλησε και σκότωσε κυνηγόσκυλο

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 31 έως 39 (από 39 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    492
    sam13 στις #193519

    κριμα για τον νωντα που εχασε το σκυλακι του που με τοσο αγωνα ειχε μεγαλωσει…. διαβασα τι γραφουν στο αλλο φορουμ και πραγματικα πρεπει να εχουν πολλα ψυχολογικα προβληματα. δεν μπορει σε αυτη την χωρα να ζουμε αναμεσα σε τετοιους ανθρωπους.ποσο κομπλεξ εχουν μερικοι δεν μπορω να καταλαβω????


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #253204

    Μου θυμίζει ειδήσεις του τύπου «κτήνος αστυνομικός σκότωσε εν ψυχρό ανήλικο» και ξεχνάνε να πούνε ότι ο ανήλικος είχε πετάξει μολότοφ μέσα στο επανδρωμένο περιπολικό ας πούμε.
    Το παράδειγμα είναι από το μυαλό μου, δεν αναφέρομαι σε συγκεκριμένο περιστατικό.

    Επειδη το παράδειγμα ειναι απο το μυαλό σου (μόνο εκει υφίσταται) … αλλά τα γεγονότα ειναι πραγματικά …καλό θα είναι να μην αγγίζουμε τετοιου είδους θέματα εφόσον , είτε δε γνωρίζουμε είτε δε θέλουμε να γνωρίζουμε.

    Θα σου αναφερω για την Ιστορία μερικά ονοματά ανθρώπων (Ισιδωρόπουλος,Τσιρώνης,Μαγλαρίδης, Κουμής , Κανελοπουλου,Καλτεζάς, Μαυροειδής, Γράψας,Παπαγγελάκης …ειναι τεράστια η λίστα και πιστέυω πως δεν έχει ουσία να στην αναφέρω )οι οποίοι δε χρειάστηκε να κάνουν αξιόποινες πράξεις … απλά χαρακτηρίστηκαν ως "άτυχοι νεκροι" γιατί βρέθηκαν στο λάθος σημείο τη λάθος στιγμη …

    Αυτα χωρίς να θέλω να το συνεχίσω περαιτέρω :angry:

    Στο θέμα

    Ευχομαι στο ΠΑΠΑ-ΡΙ που σκότωσε το σκύλο να έχει έναν μαρτυρικό θάνατο …οπως του αξίζει δηλαδή.

    Απορώ με τη ψυχραιμία του ιδιοκτήτη (????)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #253136

    εμενα αν μου το καναναι αυτο τον μοναχο θα τον ειχαι παρει ο διαολος και θα τον συκοναι.

    αντε γιατι μας τα εχουν κανει τοσα με τις εκλισιες και τα μοναστιρια που φιτρονουν σαν τα μανιταρια απο το πουθενα. :angry:

    Φιλε μου οι εκκλησιες και τα μοναστηρια δεν φταινε σε τιποτα, οι ανθρωποι εχουν το προβλημα.
    Αλλωστε και αυτα και η θρησκεια γενικοτερα πρεπει να διατηρηθουν οπως και οι παραδοσεις μας (κυνηγι… κ.α), γιατι αυτα μας προσδιοριζουν σαν εθνος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #253129

    Φιλε μου οι εκκλησιες και τα μοναστηρια δεν φταινε σε τιποτα, οι ανθρωποι εχουν το προβλημα.
    Αλλωστε και αυτα και η θρησκεια γενικοτερα πρεπει να διατηρηθουν οπως και οι παραδοσεις μας (κυνηγι… κ.α), γιατι αυτα μας προσδιοριζουν σαν εθνος.

    με ολο το σεβασμο η αποψημου ειναι οτι σε ολες τις ομαδες υπαρχουν οι καλοι και οι κακοι.
    στην θρησκια πηστευω ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΗΧΤΕΙ ΗΣΒΑΡΟΣΤΗΣ (ΕΚΛΗΣΙΑ ΜΟΝΑΣΤΙΡΙΑ)ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩΡΕΣΩ.
    και αυτη ειναι η αποψημου δεν μου την αλαζει κανενας αλλα και δεν υποβιβαζω κανενος αλου την αποψη αν ειναι αντιθετης.
    10 χρωνια τρογο τους παπαδες στη μουρη λογο δουλειας (τραβαω φοτογραφιες σε γαμους βαφτισια) και δεν μπωρεις να φανταστεις τι κανουν και τι εχουν δει τα ματιαμου.

    καλη συνεχεια και ευχομαι στον συκγεκριμενο μοναχο να παθει οτι του αξιζει.

    παντα φιλικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    111
    supermagnum στις #194285

    an kai mporei na akoustei iperboliko kai kinimatografiko, o kakomoiris o anthropakos eprepe na to arpaksei to oplo na tou kanei ta podia sourotiria na ton afisei anapiro kai na paei na klistei sto keli tou na dei kai ligi nova na iremisei…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #251491

    an kai mporei na akoustei iperboliko kai kinimatografiko, o kakomoiris o anthropakos eprepe na to arpaksei to oplo na tou kanei ta podia sourotiria na ton afisei anapiro kai na paei na klistei sto keli tou na dei kai ligi nova na iremisei…….

    Οι κυνηγοί δεν χρησιμοποιούμε τα όπλα για τίποτα άλλο εκτός από το κυνήγι και το σκοπευτήριο (και την πεθερά).

    Καταλαβαίνω τον πόνο του παληκαριού και την αντίδραση την δικιά σου αλλά πάρε ένα ξύλο και άνοιξέ του το κεφάλι καλύτερα :blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #251395

    [b][i]Οι κυνηγοί δεν χρησιμοποιούμε τα όπλα για τίποτα άλλο εκτός από το κυνήγι και το σκοπευτήριο (και την πεθερά).[/i][/b]

    Καταλαβαίνω τον πόνο του παληκαριού και την αντίδραση την δικιά σου αλλά πάρε ένα [color=”#FF0000″]ξύλο και άνοιξέ του το κεφάλι καλύτερα :blink:

    [/color]

    ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ;;;;
    ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΟΥ ΝΑ ΠΕΖΕΙ ΠΗΔΑΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΗΠΗ ΖΩΗΤΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    111
    supermagnum στις #250083

    [b][i]Οι κυνηγοί δεν χρησιμοποιούμε τα όπλα για τίποτα άλλο εκτός από το κυνήγι και το σκοπευτήριο (και την πεθερά).[/i][/b]

    Καταλαβαίνω τον πόνο του παληκαριού και την αντίδραση την δικιά σου αλλά πάρε ένα ξύλο και άνοιξέ του το κεφάλι καλύτερα :lol:

    kala pera apo afto pou eipa, enoeite pos POTE DEN XRISIMOPOIOUME TO OPLO MAS PERA APO KINIGI/ SKOPEUTIRIO…. ALOSTE SE TETOIA BODIA TSAMPA TA FISIGGIA.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #245083

    ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΡΑΣΟΦΟΡΟ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΝΕ? :angry: ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ? :blink:

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 31 έως 39 (από 39 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων